18:24:16
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olimpia és paralimpia 2024 Budapest
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. október 15. 00:47 | Sorszám: 6
Egyébként én örülnék neki, ha lenne nálunk olimpia.
Valóban nagyon tehetséges, sportszerető nemzet vagyunk, hihetetlen, hogy mennyire az élbolyban vagyunk, sportolóink megérdemelnének egy olimpiát.

Ha az ember nagy álmokat tűz ki célul, az jó dolog.

Minden sokba kerül. Rá kell bízni olyan tehetséges emberekre, mint Fürjes Balázs, vagy Wachsler Tamás és meglesz.

Amíg azt hallom vezető orvosoktól, hogy nem tudják megmondani, hogy mennyi az ágazat jelenlegi bérköltsége, addig szerintem kár beszélni róluk. Korrupt, hazug társaság, élükön a 10 millió havi jövedelemmel rendelkező vezető beosztású orvosokkal. Feneketlen zsák, felelőtlen emberek, még akkor is, ha egész nap henteskednek velünk.

Lesújtó véleménnyel vagyok róluk, csakúgy mint a pedagógusokról és ezen még az sem változtat, hogy ismerek jó orvosokat és jó tanárokat. De itt most a rengeteg rossz orvosra és rossz tanárra gondoltam.

tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. október 15. 00:33 | Sorszám: 5
"ahogy Tarlós meg Lázár nyilvánosan csesztetik egymást"

Nekem sem tetszik, de nem lehet, hogy ez a show része?

Csak erre tudok gondolni, mert más mi oka lenne?



Late Devonian
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. október 14. 23:10 | Sorszám: 4
"Őszintén"

Janne
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. október 14. 22:37 | Sorszám: 3
Őszintén remélem, hogy nem mi rendezzük.
Nagyon kérdéses a megtérülése, sokmindenre kéne költeni előbb és nem is szeretném a következő 7 évet ilyen őrültekházában tölteni 3 hét kedvéért.

Aztán nézd meg a vizesvilágbajnokságot: kb négyszeresére nőttek a költségei mióta elkezdték, mennyibe fájna az olimpia ezzel a szorzóval?
A 3as metró felújítása mostmár egy közröhej, ahogy Tarlós meg Lázár nyilvánosan csesztetik egymást, most ott tartanak, hogy nem tudják mi lesz, még a pótlóbuszok beszerzésére a tendert se sikerült kiírni, pedig már a munkának kéne lassan mennie.
Így akarunk olimpiát rendezni, miközben a kórházban meg ruhafogasról megy beléd az infúzió? Erősen harmadik világbeli tempó, valami sötét mohamedán országba való.
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. október 14. 22:15 | Sorszám: 2
Gyönyörű látványtervek a budapesti olimpiáról:

http://magyaridok.hu/sport/gyonyoru-latvanytervek-budapesti-olimpiarol-109347 ...

tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. május 27. 00:13 | Sorszám: 1
http://www.ma.hu/olimpiahirek.hu/273942/olimpia_2024__budapest_a_hatarido_elo ...

A 2024-es olimpiára Budapest mellett Párizs, Róma és Los Angeles pályázik, a győztest 2017 szeptemberében, Limában hirdeti ki a NOB.

De sokára lesz az még.

Kedvelem ezt a Fürjes Balázst ! Amit erre a gyerekre rábíznak, az időre el van végezve.

Pecsételéssel kellene sokszorosítani.

Ő csinálta többek között a Fradi stadiont, a Ludovikát, a Gödör Clubot, a Design Terminált.....

Jó ember!




tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. május 25. 02:03 | Sorszám: 0
Fotók: Megvan a budapesti olimpia logója

http://hvg.hu/sport/20160414_budapesti_olimpia_logoja
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...