17:51:59
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: országbotrány
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 11:28 | Sorszám: 4
Nemtom. Vagyok én honlaptulajdonos?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 11:12 | Sorszám: 3
Ez nem valamék "végnapok" c. topikba vón való ?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 10:16 | Sorszám: 2
Az embernek tájékozódni kell néha. És ha a közszolgálatiból is ez folyik, akkor leszűrhető a következtetés.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 09:31 | Sorszám: 1
Minek nézel ilyeneket?
Nem is emlékszem rá, mikor nyomtam be az m1-t, no meg a többit. Tulajdonképpen nem is tudom miért veszem a legdrágább kategóriát, mert szinte alig nézek valamit is a tv-n.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 21. 07:38 | Sorszám: 0
Tegnap elkezdtem nézni a Magyarország Szépe c. műsort.
Aki nem tudja, ez a hivatalos szépségverseny. Az M1-en.
Gyerekek, rettenetes, borzalmas volt.
Adott 16 tökegyforma plázacica kinézetű lány. Tudjátok: végigmentek egy plázában az üzletek előtt, minden üzlet ajtajában ilyen kinézetű eladó csajok lógnak, vevő híjján egymással pletyóznak.
Egyforma a hajuk. Mindegyiknek világoskék kontaktlencse a szemén. Egyforma műmosolyok. Egyformán anorexiás botsáska a küllemük. Egyformán idétlenül áll nekik a manöken-járás, minden végtagjuk külön-külön líg-lóg, a kaszvány csípejükhöz mintha cérnával lenne odafércelve a lábuk nyeklik-csuklik mind. Mikor megszólalnak, uramisten, bár ne tennék, egyformán nem tudnak beszélni, ugyanaz az anglomán éneklő hangsúlyozás, a mondat utolsó szavánál felemelem a hangom. És mind ugyanazt mondja. Mind megpróbál valami nagyon privát dologgal kitűnni, egyiknek törpenyuszija van, másik fél a kutyától de van egy csivavája és attól nem fél, a harmadik sárgarépát termeszt (!!!), a negyediknek karatebajnok az apja, de nagyon jó fej. Fele főiskolára jár, fele középiskolás. Meglepő mód vagy hárman járnak a Gazdasági Főiskolára, ahol manapság a legnagyobb a túljelentkezés - nade ha ilyenekből.......
Szóval, a lányokat szinte lehetetlen egymástól megkülönböztetni, ami különbség van köztük, azt is eltüntették a fodrászok, sminkesek.
És ez a vérfagyasztó az egészben. Nincsenek egyéniségek, nem kellenek. Mind egyformák, de a legapróbb részletekig. Klónok.
Amikor a műsorvezető (Osváth Andrea) beszélt, szinte felüdülés volt látni: ez a nő végre EGY valaki, nem egy hangya a bolyból. Én habozás nélkül világgá zavartam volna mind a 16 pussycat-et és kineveztem volna a műsorvezetőnőt győztesnek. Kisujja több, mint ezek összesen. Pedig nem az a döglesztő bombázó, meg nem is tinédzser, de legalább egyéniség. Egy NŐ.

Na és maga a műsor. Vastag Csaba elénekelt egy dalt, a lányok illegtek-billegtek (mint a csontvázak valami Liszt-mű aláfestéseként a kriptában), rettenetes látványt nyújtva (pedig vagy négyen mondták, hogy táncoltak korábban) - és a dal után ketten kiestek. Hogy miért pont ők, azt nem lehetett tudni, a zsüri döntése alapján. Lányommal néztük, az eddigre már a szőnyegen fetrengett a röhögéstől. Itt fejeztem be a műsor nézését, hát ez vérfagyasztó vérgagyi volt.

Ja még a zsűri. A díjakat felajánló cégek TULAJDONOSAI és ügyvezetői (újgazdag menágerek), egy-két divatdiktátor, Nacsa Olivér, és....... és Sarka Kata, kapaszkodjatok meg, a Magyarország Szépe programiroda TULAJDONOSA, VEZETŐJE!!!!
azaz, minden idők legundorítóbb médiaszemélyisége, Hajdú Péter már betette szaros mancsát az M1-be is.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...