03:03:41
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: országbotrány
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 29. 10:10 | Sorszám: 18
jó ügyvédje van - meg tudja fizetni ... vagy ez is csak propaganda fogás volt ?
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 29. 09:08 | Sorszám: 17
Mégis porschéval jár ő is, meg a ribanc lánya is. Közben fent vannak az adót nem fizetők listáján. Mégis hogyan van ez? Amikor a cég nem fizetett adót a férj után, az ő számlájáról leemelték az utolsó forintot is. Akkor Győzikééket hogy nem küldik már börtönbe?
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 28. 19:04 | Sorszám: 16
tegnap este kiírták az édes életbe hogy a felvételek julius 21 előtt készültek - úgy látszik lenyugodott győző szerencsecsillaga
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 26. 00:21 | Sorszám: 15
nem tagadja meg "hagyományait" :-D :-D
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 07:52 | Sorszám: 14
Azonnali hatállyal kirúgta a TV2 Gáspár Győzőt, mert megrángatta és szidalmazta az Édes Élet című műsor stábjának egyik női munkatársát.


Kirúgta a TV2 Gáspár Győzőt – jelentette a Comment blog a csatorna közleményét idézve.

"Kollégánkat csak a helyszínen tartózkodó férfi munkatársak beavatkozása óvta meg a további bántalmazástól. A TV2 csoport kiáll munkatársai mellett, és határozottan elítéli az erőszak minden formáját, legyen az verbális vagy fizikai. Éppen ezért a történtek miatt, azonnali hatállyal beszüntetjük a közös munkát Gáspár Győzővel" – írta a TV2 közleményben.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 23. 08:50 | Sorszám: 13
Úgy kell az emberiségnek a tv meg a mobil/telefon mint halnak a bicikli.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 23. 08:50 | Sorszám: 12
Köszönöm az értékes tájékoztatásokat, úgy látom nem maradtam le semmiről azáltal, hogy nem ismét néztem - egyetértek tiszavirággal ...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 23. 01:15 | Sorszám: 11
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 20:54 | Sorszám: 10
Létszik, hogy jó helyen van a rekordnagyságú költségvetés, ez a Philip gyerek jól tolja.
Békemenetországba pont ez való.
lámpás
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 17:43 | Sorszám: 9
Jól mondád.
Kiegészíteném a számomra bosszantó dolgokkal: énekelt Vastag Csabán kívül: Király Viktor angolul, Kállay-Saunders András angolul (ha jól hallottam), Hien nevű vietnami származású lány magyar népdalt, Radics Gigi, és valamilyen zenekar, aminek a nevét sem tudtam megjegyezni. Néha leülök ilyeket is nézni, hogy lássam, mi az ábra. Szörnyű, igénytelen, borzasztó. Se nem nevelt, se nem szórakoztatott. És még abban sem vagyok biztos, hogy nem volt bunda valahol.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 13:31 | Sorszám: 8
Na mostan jót mondtál, éppen ijjesmit tanulok.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 12:44 | Sorszám: 7
Inkluzíve !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 12:22 | Sorszám: 6
Türüjjelek ki? vagymi?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 11:54 | Sorszám: 5
Multi-topikgazda vagy !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 11:28 | Sorszám: 4
Nemtom. Vagyok én honlaptulajdonos?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 11:12 | Sorszám: 3
Ez nem valamék "végnapok" c. topikba vón való ?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 10:16 | Sorszám: 2
Az embernek tájékozódni kell néha. És ha a közszolgálatiból is ez folyik, akkor leszűrhető a következtetés.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 21. 09:31 | Sorszám: 1
Minek nézel ilyeneket?
Nem is emlékszem rá, mikor nyomtam be az m1-t, no meg a többit. Tulajdonképpen nem is tudom miért veszem a legdrágább kategóriát, mert szinte alig nézek valamit is a tv-n.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 21. 07:38 | Sorszám: 0
Tegnap elkezdtem nézni a Magyarország Szépe c. műsort.
Aki nem tudja, ez a hivatalos szépségverseny. Az M1-en.
Gyerekek, rettenetes, borzalmas volt.
Adott 16 tökegyforma plázacica kinézetű lány. Tudjátok: végigmentek egy plázában az üzletek előtt, minden üzlet ajtajában ilyen kinézetű eladó csajok lógnak, vevő híjján egymással pletyóznak.
Egyforma a hajuk. Mindegyiknek világoskék kontaktlencse a szemén. Egyforma műmosolyok. Egyformán anorexiás botsáska a küllemük. Egyformán idétlenül áll nekik a manöken-járás, minden végtagjuk külön-külön líg-lóg, a kaszvány csípejükhöz mintha cérnával lenne odafércelve a lábuk nyeklik-csuklik mind. Mikor megszólalnak, uramisten, bár ne tennék, egyformán nem tudnak beszélni, ugyanaz az anglomán éneklő hangsúlyozás, a mondat utolsó szavánál felemelem a hangom. És mind ugyanazt mondja. Mind megpróbál valami nagyon privát dologgal kitűnni, egyiknek törpenyuszija van, másik fél a kutyától de van egy csivavája és attól nem fél, a harmadik sárgarépát termeszt (!!!), a negyediknek karatebajnok az apja, de nagyon jó fej. Fele főiskolára jár, fele középiskolás. Meglepő mód vagy hárman járnak a Gazdasági Főiskolára, ahol manapság a legnagyobb a túljelentkezés - nade ha ilyenekből.......
Szóval, a lányokat szinte lehetetlen egymástól megkülönböztetni, ami különbség van köztük, azt is eltüntették a fodrászok, sminkesek.
És ez a vérfagyasztó az egészben. Nincsenek egyéniségek, nem kellenek. Mind egyformák, de a legapróbb részletekig. Klónok.
Amikor a műsorvezető (Osváth Andrea) beszélt, szinte felüdülés volt látni: ez a nő végre EGY valaki, nem egy hangya a bolyból. Én habozás nélkül világgá zavartam volna mind a 16 pussycat-et és kineveztem volna a műsorvezetőnőt győztesnek. Kisujja több, mint ezek összesen. Pedig nem az a döglesztő bombázó, meg nem is tinédzser, de legalább egyéniség. Egy NŐ.

Na és maga a műsor. Vastag Csaba elénekelt egy dalt, a lányok illegtek-billegtek (mint a csontvázak valami Liszt-mű aláfestéseként a kriptában), rettenetes látványt nyújtva (pedig vagy négyen mondták, hogy táncoltak korábban) - és a dal után ketten kiestek. Hogy miért pont ők, azt nem lehetett tudni, a zsüri döntése alapján. Lányommal néztük, az eddigre már a szőnyegen fetrengett a röhögéstől. Itt fejeztem be a műsor nézését, hát ez vérfagyasztó vérgagyi volt.

Ja még a zsűri. A díjakat felajánló cégek TULAJDONOSAI és ügyvezetői (újgazdag menágerek), egy-két divatdiktátor, Nacsa Olivér, és....... és Sarka Kata, kapaszkodjatok meg, a Magyarország Szépe programiroda TULAJDONOSA, VEZETŐJE!!!!
azaz, minden idők legundorítóbb médiaszemélyisége, Hajdú Péter már betette szaros mancsát az M1-be is.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...