22:19:01
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: FÖLD
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2013. október 29. 14:16 | Sorszám: 38
Úgy lesz ahogy mondod.
Nem akkor szarom le, hanem már most is.
mpd
Olvasta: 9 | Válasz | 2013. október 29. 07:06 | Sorszám: 37
Előre sajnállak, mi lesz, ha egyszer mondjuk Fletó lesz Ferihegyen a hangosanbeszélő.
Hiába mondja majd, melyik járat melyik terminál, mikor lehet beszállni - majd jól leszarod, mert ő mondja, azaz érdektelen.
mandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2013. október 28. 22:53 | Sorszám: 36

Magyar értelmiség.
Rendes Kis
Olvasta: 8 | Válasz | 2013. október 28. 21:02 | Sorszám: 35
Nono, ez már megint olyan szdsz-like ön-Dunába-lövés.
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2013. október 28. 20:31 | Sorszám: 34
Itt van például ez a "Magyar" György, Biszku védője.
http://www.atv.hu/videok/video-20131021-bortonbe-a-komcsikkal-biszkut-megvado ...
Ő is mondhat bármit nekem....érdektelen.
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2013. október 28. 20:26 | Sorszám: 33
Vannak források, ahonnan az ember semmiféle tájékoztatást nem kap, csak félrevezető hazugságokat. Nekem fontos az, hogy ki mondja. Ránézek a pofa pofájára és nem vagyok kíváncsi a hablatyolására.
mpd
Olvasta: 7 | Válasz | 2013. október 28. 13:52 | Sorszám: 32
Kevés, kevés!!! Ez még nem bizonyít semmit!
mandala
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 28. 12:58 | Sorszám: 31
2013. október 3.
Így kell pesti kislánnyal állami földet nyerni

Folyik tovább a földosztás, de attól még, hogy sokszor sulykolják, még sokszor nem helyi gazdákhoz jut a föld. Babócsán a helyi téesz vezetői taroltak, azzal a nem túl rafinált trükkel is, hogy a családtagjaikkal, illetve a másik cégük nevében pályáztak. Pályázott a nagymama, és a budapesti egyetemista lány is nyert 50-100 hektárt. Mondjuk a meglévő 3000 hektárjuk mellé túlzásnak tűnik még több állami föld, pláne, hogy helyi gazda nem is jutott területhez. Persze van, akinek még simlire sem volt szüksége több sikeres pályázathoz.

: http://www.mezogazdasaginfo.hu/?tag=fold
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:27 | Sorszám: 30
Olvasd hozzá Panda (22)-jét.
Tudom, még két eset is kevés. Huszonkettő is. Kétszázhuszonkettő is.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:26 | Sorszám: 29
Na!!! Megzavartak és lám klónozódtam.

mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:23 | Sorszám: 28
Neeem-nem. Véletlenül se vonjál le belőle semmit.
Én vagyok a hülye, hogy azt hittem. Bocsánat.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:18 | Sorszám: 27
Én kérek elnézést, hogy ilyen csökevényes az általánosító képességem.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:13 | Sorszám: 26
Neeem-nem. Véletlenül se vonjál le belőle semmit.
Én vagyok a hülye, hogy azt hittem. Bocsánat.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:11 | Sorszám: 25
Ne is. Még megtudhatnál valamit.
Keress valami finom homokot és dugd bele a fejed.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:11 | Sorszám: 24
Tart a nyomozás.....majd megszűnik.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 21:15 | Sorszám: 23
Ránézek a pofára és rögtön kiver a verejték.... már el sem olvasom a cikket.
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:43 | Sorszám: 22
Még tart a nyomozás az állami földek hasznosítása kapcsán
2013. október 15. 18:01

A Bükki Nemzeti Park által kezelt állami földek hasznosítása kapcsán egyelőre folyik a nyomozás, az ártatlanság vélelme mindenki megillet - reagált Bitay Márton, a Vidékfejlesztési Minisztérium (MV) állami földprogramért felelős államtitkára az MSZP-Együtt-PM képviselőinek keddi sajtótájékoztatójára.

Az ellenzéki képviselők közlése szerint a Fővárosi Főügyészség magánokirat-hamisítás gyanúja miatt az Egri Járási Ügyészséghez továbbította a Bükki Nemzeti Park által kezelt állami földek hasznosításának ügyét. Harangozó Gábor MSZP-s politikus szerint már nemcsak az ellenzék, hanem az ügyészség álláspontja is az, hogy a földbérlet-pályázati rendszer visszaélésekre ad lehetőséget.

: http://ujfoldtorveny.kormany.hu/meg-tart-a-nyomozas-az-allami-foldek-hasznosi ...
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:42 | Sorszám: 21
Panda?
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:41 | Sorszám: 20
tűnj a picsába innen alma
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:35 | Sorszám: 19
A termés-eltitkolás, a belvíz-aszály-jégkár minden évbeni kicsalása (persze a kockázati alapba történő bármilyen befizetés mellőzésével!), a csempészett GM-kukorica elvetése, majd 'mindent tagadni"-alapállása...

Ezért is mondtam mindig, hogy nem kell félteni a parasztot. Tüntet a nagyobb árakért, aztán meg a John-Deere traktorból az aszfaltra önti a termést, ám nem engedi a jónépnek, hogy az felszedje.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:31 | Sorszám: 18
Ez egy.
Ettől visszhangzik az egész ország.
Ebből az egy ügyből kellene levonnunk a "mindenki mindenkitől mindent elvesz"-t ?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:39 | Sorszám: 17
http://www.elolanc.hu/index.php/videkert/141-beszamolo/10532-koezlemeny-kisha ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:30 | Sorszám: 16
A földéhség a harácsolás egyik legvisszataszítóbb, undorító formája. Ott van két nagy gazdaság, szomszédjuk volt ez a kis mintagazdaság. Egyszerűen nem tűrhették, hogy ott rontsa a levegőt, mikor nekik is kéne még föld - még, még, elvenni bárkitől bármi áron!
A legocsmányabb kulákhagyomány, a mezsgye-elszántás, a karó-odébbrakás, a dűlőút elcsipkedése, a meliorációs csatorna betemetése és beművelése méltó párja. A termés-eltitkolás, a belvíz-aszály-jégkár minden évbeni kicsalása (persze a kockázati alapba történő bármilyen befizetés mellőzésével!), a csempészett GM-kukorica elvetése, majd 'mindent tagadni"-alapállása..... áhhhh, ezek miatt hagytam ott a mezőgazdaságot.
Minden bűnös megjátszotta tavasszal is a hülyét: óóóóó, én nem tudtam, hogy ez nem szabványos vetőmag......mindenről a kereskedő tehet.... de nem is emlékszem, kitől vettem..... a számla meg már nincs meg.....
Hányás.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:17 | Sorszám: 15
Az egész egy kicsinyes, faszarági bosszú: Ángyánba rúgnak egyet vele. Igaz, hogy összedűl a mintagazdaság is - de megéri, nyilván.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:16 | Sorszám: 14
http://index.hu/belfold/2013/10/20/kishantos/
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...