11:43:10
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: FÖLD
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 8 | Válasz | 2013. október 28. 21:02 | Sorszám: 35
Nono, ez már megint olyan szdsz-like ön-Dunába-lövés.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:27 | Sorszám: 30
Olvasd hozzá Panda (22)-jét.
Tudom, még két eset is kevés. Huszonkettő is. Kétszázhuszonkettő is.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:26 | Sorszám: 29
Na!!! Megzavartak és lám klónozódtam.

mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:23 | Sorszám: 28
Neeem-nem. Véletlenül se vonjál le belőle semmit.
Én vagyok a hülye, hogy azt hittem. Bocsánat.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:18 | Sorszám: 27
Én kérek elnézést, hogy ilyen csökevényes az általánosító képességem.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:13 | Sorszám: 26
Neeem-nem. Véletlenül se vonjál le belőle semmit.
Én vagyok a hülye, hogy azt hittem. Bocsánat.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:11 | Sorszám: 25
Ne is. Még megtudhatnál valamit.
Keress valami finom homokot és dugd bele a fejed.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 28. 07:11 | Sorszám: 24
Tart a nyomozás.....majd megszűnik.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 21:15 | Sorszám: 23
Ránézek a pofára és rögtön kiver a verejték.... már el sem olvasom a cikket.
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:43 | Sorszám: 22
Még tart a nyomozás az állami földek hasznosítása kapcsán
2013. október 15. 18:01

A Bükki Nemzeti Park által kezelt állami földek hasznosítása kapcsán egyelőre folyik a nyomozás, az ártatlanság vélelme mindenki megillet - reagált Bitay Márton, a Vidékfejlesztési Minisztérium (MV) állami földprogramért felelős államtitkára az MSZP-Együtt-PM képviselőinek keddi sajtótájékoztatójára.

Az ellenzéki képviselők közlése szerint a Fővárosi Főügyészség magánokirat-hamisítás gyanúja miatt az Egri Járási Ügyészséghez továbbította a Bükki Nemzeti Park által kezelt állami földek hasznosításának ügyét. Harangozó Gábor MSZP-s politikus szerint már nemcsak az ellenzék, hanem az ügyészség álláspontja is az, hogy a földbérlet-pályázati rendszer visszaélésekre ad lehetőséget.

: http://ujfoldtorveny.kormany.hu/meg-tart-a-nyomozas-az-allami-foldek-hasznosi ...
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:42 | Sorszám: 21
Panda?
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:41 | Sorszám: 20
tűnj a picsába innen alma
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:35 | Sorszám: 19
A termés-eltitkolás, a belvíz-aszály-jégkár minden évbeni kicsalása (persze a kockázati alapba történő bármilyen befizetés mellőzésével!), a csempészett GM-kukorica elvetése, majd 'mindent tagadni"-alapállása...

Ezért is mondtam mindig, hogy nem kell félteni a parasztot. Tüntet a nagyobb árakért, aztán meg a John-Deere traktorból az aszfaltra önti a termést, ám nem engedi a jónépnek, hogy az felszedje.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 20:31 | Sorszám: 18
Ez egy.
Ettől visszhangzik az egész ország.
Ebből az egy ügyből kellene levonnunk a "mindenki mindenkitől mindent elvesz"-t ?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:39 | Sorszám: 17
http://www.elolanc.hu/index.php/videkert/141-beszamolo/10532-koezlemeny-kisha ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:30 | Sorszám: 16
A földéhség a harácsolás egyik legvisszataszítóbb, undorító formája. Ott van két nagy gazdaság, szomszédjuk volt ez a kis mintagazdaság. Egyszerűen nem tűrhették, hogy ott rontsa a levegőt, mikor nekik is kéne még föld - még, még, elvenni bárkitől bármi áron!
A legocsmányabb kulákhagyomány, a mezsgye-elszántás, a karó-odébbrakás, a dűlőút elcsipkedése, a meliorációs csatorna betemetése és beművelése méltó párja. A termés-eltitkolás, a belvíz-aszály-jégkár minden évbeni kicsalása (persze a kockázati alapba történő bármilyen befizetés mellőzésével!), a csempészett GM-kukorica elvetése, majd 'mindent tagadni"-alapállása..... áhhhh, ezek miatt hagytam ott a mezőgazdaságot.
Minden bűnös megjátszotta tavasszal is a hülyét: óóóóó, én nem tudtam, hogy ez nem szabványos vetőmag......mindenről a kereskedő tehet.... de nem is emlékszem, kitől vettem..... a számla meg már nincs meg.....
Hányás.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:17 | Sorszám: 15
Az egész egy kicsinyes, faszarági bosszú: Ángyánba rúgnak egyet vele. Igaz, hogy összedűl a mintagazdaság is - de megéri, nyilván.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:16 | Sorszám: 14
http://index.hu/belfold/2013/10/20/kishantos/
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:13 | Sorszám: 13
http://www.greenfo.hu/hirek/2013/10/19/save-kishantos
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 19:12 | Sorszám: 12
No akkor lássuk:

http://greenr.blog.hu/2013/10/27/szemelyes_level_kishantos_elrabloinak_elias_ ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 27. 07:18 | Sorszám: 11
Konkrétan: ki vett el kitől mit ?
alma
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 26. 22:31 | Sorszám: 10
A föld azé, aki megműveli!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 26. 19:44 | Sorszám: 9
Úgy látszik, a magyar földművesek másik magyar földművestől vesznek földet - EL.
Nagyszerű. Gratulálok. 1100 éve vártunk erre a csodálatos eredményre.
Megvédik a magyar földet - még a magyaroktól is. Praktice mindenki mástól megvédik, aki nem brancsbeli.
Betájolt kartácsok, nincsen vélemény?
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 26. 03:00 | Sorszám: 8
KISHANTOS közelebbről!

Értékelés:
A kormányzati nyilatkozatok valótlan állításai miatt jó hírneve megsértéséért bírósághoz fordult a Kishantosi Vidékfejlesztési Központ Közhasznú Nonprofit Kft.
Az NFA döntése alapján november 1-tõl a Kishantosi Ökológiai Mintagazdaság elveszíti 21 éve bio módon mûvelt földjeit, vagyis megszûnik. A döntést a Kormány a céget lejárató, valótlan állításokkal próbálta igazolni a közvélemény elõtt, ezérta Kishantosi Vidékfejlesztési Központ jó hírnevének megsértése miatt bírósághoz fordult. Nem felel meg a valóságnak, hogy cégünk „jelentõs bérleti díj hátralékot halmozott fel". 1998. óta soha, semmilyen „elmaradásunk" nem volt. Társaságunk gazdálkodása átlátható és nyereséges, ráadásul mindezt nonprofit jelleggel végezzük. A nyilatkozatban említésre került a 2004. óta 452 hektárra kapott 163 millió Ft területalapú támogatás is. Ezt a támogatást minden gazdaság kapja, ezért a szomszéd gazdaságokkal érdemes összevetni - a Mezõfalvai Zrt. esetében ez 3,25 milliárd Ft (9000 ha), a másik szomszéd, a Simon Kft. esetében 1,05 millárd Ft (2900 ha).

A kormányzati nyilatkozat szerint „ az NFA 8 kisebb helyi gazda gondjára bízta Kishantos sorsát" . "Helyi gazda" lett például a mezõgazdasági tevékenységgel egyáltalán nem foglalkozó salgótarjáni székhelyû építési vállalkozás mutációja. A legnagyobb nyertes pedig egy ifjú hölgy, akinek férje és apósa a 2900 ha-os Simon Kft. tulajdonosai, tehát a valódi nyertes ez a nagyüzem, mely több, mint kétszeresen haladja meg a pályázati maximum 1200 hektárt. A szintén nyertes mezõfalvi polgármester feleségével együtt éppen ennek a cégnek felügyelõ bizottsági tagja és a másik cég tulajdonosának fõnöke.

Íme a Fidesz maffia, amelyet kétharmaddal szavaztunk a Parlamentbe, és most arra készül, hogy arcátlanul kiárusítsa az ország maradék kincseit a zsidó befektetőknek 2014-ben!
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 26. 02:23 | Sorszám: 7
Ordító stigma!
Kishantoson a MAFFIA szétrabolta a bio, nonprofit, mintagazdaságot. A helybeliek csak nézték, hogyan vitték el a földet cégek és strómanok.
No, most láthatni, mi lesz itt 2014-ben, amikor a zsidó befektetők fidesz hollokaszt liberója "szabad a gazda" vásárt élvez a magyar ugaron.
Feltámad 1514 főnixe Dózsa hamvaiból, ahogyan az 500évenként várható is.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...