12:32:51
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Orbán, aki megnyerte összes csatáját,
... Elejére 1. lap 
Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 09. 18:42 | Sorszám: 113
dehogy rádióm - rádió , csak nagyon föl vagyok paprikázva.
Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 09. 18:41 | Sorszám: 112
Én gondolhatok, ami jól esik, de az EU-parlamentnek gőze sincs róla, mert megint senki nem beszélt a Klub rádióm 11 frekvenciájáról, a csaknem 100%-ban a baloldal kezén lévő bulvársajtóról, azokról a kereskedelmi tévékről, amelyekben nyoma sincs a kiegyensúlyozott politikai műsorszolgáltatásnak (már amelyikben van ilyen műsor), hiszen teljesen a baloldalt szolgálják ki. Most meg még a hangot-képet is elvették, így nem áll módunkban hallani, hogy mit válaszolt Navracsics ezekre a képtelenségekre, amit a Fleck, meg Arató, meg ez a nemtudomkicsoda álhajléktalan összehordott.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 09. 18:38 | Sorszám: 111
Ceterum censeo Gönczinem esse delendam.
Ez egy undorító némber! Nem találok szavakat rá!

glens
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 09. 18:24 | Sorszám: 110
De hányszor gondoltad!
Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 09. 16:52 | Sorszám: 109
"Hatalmas média túlsúly van."

Mármint a baloldalon. Valahogy ezt senki nem mondja el mégsem .
iszalag
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 09. 15:03 | Sorszám: 108
/primitiv peremberek, percasszonyok

semmi konkrétumot nem tudnak mondani..
Ami konrétum,= a KLubrádió elvesztette a frekvenciát, a kevés kormányt-kritizálók közül -ez sem igy van. Hatalmas média túlsúly van.. és tudjuk hogyan nem nyert a Klubrádió!
Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 09. 14:20 | Sorszám: 107
Életemben először írok ilyet fórumra: ez a Nellie Kroes egy hülye k...!

Navracsicsot véletlenül miniszterelnöknek nevezi, majd mikor helyesbít, akkor: "Elnézést, hogy miniszterelnöknek neveztem, ahhoz Önnek sokat kell még dolgoznia!" Ez egy diplomáciához sem értő barom!
onodij
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 09. 13:41 | Sorszám: 106
TERÍTÉKEN A MAGYAR HELYZET BRÜSSZELBEN

Kövesse az Echo Televízió élő közvetítését 14 órától
Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 01. 11:20 | Sorszám: 105
Fő, hogy megúsztad ! Mi viszont nem fogjuk, ha így megy tovább.
glens
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. február 01. 10:57 | Sorszám: 104
Az semmi.
Tegnap majdnem kibicsaklott a bokám.
missmarple
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 31. 16:29 | Sorszám: 103
Idő kérdése az egész.
(na csak sikerült. )

Az Eu jelenleg sokkal inkább képviseli a multinacionális vállalatok és a pénzlobbi érdekeit, mint a tagokét.
Kérdés, hogy meddig még?
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 31. 15:41 | Sorszám: 102
Ez télleg katasztrófa.
De csak rá kell nézni arra a lóképű angol luvnyára, aki kitalálta, sose volt normális szerintem.
Az egészen majd a ruszkik röhögnek a legtöbbet, majd ők megveszik Irántól és eladják nekünk meg Kínának, Indiának.
Mi meg megesszük a saját szarunkat is úgylátszik.
Európa pusztulásra érett. Idióták irányítják.
Ha nem történik valami, akkor rohadt nagy bukta lesz ebből.
Gyöngy
Olvasta: 3 | Válasz | 2012. január 31. 15:38 | Sorszám: 101
... és még egy tárgyilagos, áttekintő cikk:

http://www.intellectualconservative.com/2012/01/30/on-the-condition-of-hungary/


Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 31. 15:09 | Sorszám: 100
Jelentek meg igaz szavak a német sajtóban a BékemenetrőL

http://www.jungefreiheit.de/Single-News-Display-mit-Komm.154+M5c0f5d642d0.0.html

"...Hinter dem Zahlenkrieg steht von linksliberaler Seite nicht zuletzt das Bestreben, die aktuelle Demonstration in der Wahrnehmung auf eine Stufe mit der Anti-Regierungs-Kundgebung der Opposition am ersten Neujahrsmontag zu degradieren. ..."

http://probewegung.wordpress.com/2012/01/27/brief-aus-budapest/

"Die Optik ist jetzt wieder gradegerückt: Die Mehrheit des Volkes steht deutlich sichtbar noch immer fest hinter ihrer Regierung."

Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 16:14 | Sorszám: 99
én a fölső kulcsot 55 %-ban szabnám meg, és évi 6 millió fölött. Ez lenne a reális. A tőkejövedelmeket pedig 50%-on adóztatnám.
Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 16:13 | Sorszám: 98
Európának hála, az üzemanyagár az iráni blokád miatt ugrásszerűen fog nőni, ezzel a többi energiféle ára is lépést tart majd. Rohaggyon meg a júnnyó!
onodij
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 16:12 | Sorszám: 97
Én nem haragszom ha kétkulcsos adó lesz : 16% havi 250 ezerig, afölött meg mondjuk 32% mint ahogy volt az elvtársak idejében - osztán nyüszíthetnek !
iszalag
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 16:11 | Sorszám: 96
Be tudtam fizetni az adómat, mind a huszonegynéhány félét, - a lightos, csökkentett verziót

- 500 mrd Ft maradt a szja csökkentés révén az adófizetőknél (NEM a gazdagoknál, mert az igazán gazdagok nem a bérből és fizetésből élők, s igy ők nem is fizetnek szj-adót, csak ÁFÁt.
2010 szept 13
- Az Orbán kormány csökkentette az adók számát: tízzel
- 800 mrdFt/4 év alatt csökken a vállalkozások adminisztrációra - mindez elsősorban az adónemek számának csökkentésével érhető el. MTI| 2010. szeptember 28
58 adót az új kormány 48-ra mérsékelte, de az a célja, hogy 10-20 adónál több ne legyen Magyarországon)
- 10%ra csökkent a társasági nyereségadó,
- A kormány átvállalta a televíziók üzembentartási díját,
- Illetékmentes az egyenes ági rokonok között az öröklés és ajándékozás
- A fogyatékkal élőknek visszaadják, amit az előző kormányok elvettek,
iszalag
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 16:04 | Sorszám: 95
Majd beledöglök a lakáshitelbe

Az 1,2 millió lakáshitelesből 200 000 végtörlesztett ill törleszt január végéig (180 Ft/CHF os árfolyamon. A gyerekes közalkalmazottak vissza nem térő támogatást és jkamatkedvezményt kapnak, 2016ig a törlesztéshez..és..még néhány intéuózkedés, ami Gyurcsány/Bajnai alatt nem volt, s nem lett volna, ha netán maradnak. De nem maradtak, és soha vissza ne jöjjenek!

eddig még nem taszított földönfutóvá és még nem kapcsolták ki a villanyt, se a gázt.

A Orbán-kormány alatt nem emelkedett sem a villany, sem a gáz: előtte 8 évig negyedévenként igazították a piaci árhoz

A bíróság eltörölte az ítéletet több előzetesből már kiengedett mszps elmarasztalása terén.

"A kormány 500 mrd-os lyukat ütött a budzsén" - harsogta a ballib média :ennyivel több maradt az embereknél az egykulcsos 16%os szja miatt. Ne mondjátok, h a gazdagoknak kedvezett, mert az igazán gazdagok nem is adóznak (az ÁFÁn kivül)

?? Szerintem csak a háziőrizetre változtak az előzetesből. A vérbírók és hasonlók most jan 1től kerültek ki a Bírói Karból.

Be tudtam fizetni az adómat, mind a huszonegynéhány félét, - a lightos, csökkentett verziót -
Gyöngy
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 15:35 | Sorszám: 94
Szépek, szépek a makrogazdasági mutatók. Ha közgazdász lennék most akkorát csettintenék, hogy ... de nem vagyok, és így mit találok a neten:

"Még élek. Még dolgozom. Nekem még van hova elmenni dolgozni, míg másokat kirugdostak, vagy megszűnt a munkahelye. Majd beledöglök a lakáshitelbe igaz én vagyok a hibás, miért vettem fel. A választások óta eltelt vagy másfél év, így megint öregedtem egy ici-picit és megtudhattam jeles politikusunktól mennyit érek, igaz képviselő sem vagyok meg, hogy vannak még egyesek akik kétmillió feletti havi bérezésben részesülnek, igaz nem veszik azt észre. Az adóhivatal reformja eddig még nem taszított földönfutóvá és még nem kapcsolták ki a villanyt, se a gázt. A bíróság eltörölte az ítéletet több előzetesből már kiengedett mszps elmarasztalása terén. Többször átvészeltük az influenza járványt és nem volt tömeges halálozás sem. Még nem lakoltattak ki a moratórium ellenére mint azt az idős házaspárt a minap. Be tudtam fizetni az adómat, mind a huszonegynéhány félét, - a lightos, csökkentett verziót -, most is igaz, hitelt vettem fel rá. Forint hitelt, nem ám svájci frankot vagy eurót, mert hülye azért nem vagyok."

"Nem hagyunk senkit az út szélén." Szép törekvés. Még szebb lenne, ha nem hagynának senkit az út szélére sodródni. Ha nem hergelnék azokat, akik sodródófélben vannak, olyan ítéletekkel, amilyeneket szegény nyugdíjba üldözött bírói karunk egyes tagjai hoznak. Félve mondom, a piac nem szabályoz, illetve ha igen, akkor szabályozó szerepe legföljebb az Auschwitz-szerű intézmények szabályozó szerepével összemérhető.

http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?n=zgfumag&pid=77940&blog_cim=Kifosztva,%20meg ...
iszalag
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 13:18 | Sorszám: 93

2010. nov 18. 1
http://www.mno.hu/portal/748906
Orbán: Minden erővel csökkenteni kell az államadósságot

2012 jan 25
http://www.fidesz.hu/index.php?Cikk=177217
Orbán hajthatatlan a magyar államadósság tekintetében, szavai szerint az nem nőhet tovább
iszalag
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 11:34 | Sorszám: 92
Idézet:
Magyarország eddig meghozott költségvetési és gazdasági intézkedései, amelyeknek célja
- az emberek visszavezetése a munkaerőpiacra és
- leválasztásuk az állami támogatásról, annyira szigorúak, hogy "nincs okunk bármit ajánlani a Nemzetközi Valutaalapnak. Magyarország gazdasági programja brutálisabb, mint amit az IMF javasolhat" - közölte Orbán Viktor.
a 2013-as költségvetés
- nem számol a rendkívüli válságadókkal, amelyeket a kormány a bankokra, távközlési, kiskereskedelmi és energiaszolgáltató vállalatokra vetett ki, hogy pótolja a csökkentett személyi jövedelemadó miatt keletkezett költségvetési veszteséget.
iszalag
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 11:31 | Sorszám: 91
19 01 2012
Orbán Viktor a lengyel televíziónak
http://www.youtube.com/watch?v=pqFQHOLHREw&feature=related
/A EU Parlamentről beszél, elsősorban
iszalag
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 26. 11:30 | Sorszám: 90
A lengyel TV, a Wall Street J után, most:
Idézet:

Orbán Viktor miniszterelnök a Dow Jones hírügynökségnek adott interjújában, melyben a kormányfő azt is leszögezte, hogy hajthatatlan a magyar államadósság tekintetében, szavai szerint az nem nőhet tovább


http://www.fidesz.hu/index.php?Cikk=177217
iszalag
Olvasta: 2 | Válasz | 2012. január 25. 22:48 | Sorszám: 89
Orbán: Politikai karrierem legnagyobb kihívása előtt állok
[origo]|2012. 01. 25., 21:31|

A miniszterelnök a Wall Street Journalnak adott interjút az Európai Bizottság elnökével folytatott tárgyalásáról. Orbán Viktor a lapnak azt mondta, optimista hangulatban van, bár politikai karrierje legnagyobb kihívása előtt áll.

http://www.origo.hu/itthon/20120125-orban-politikai-karrierem-legnagyobb-kihi ...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...