00:39:35
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Közszolgálati hír csatorna
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 28. 07:15 | Sorszám: 26
Ahogy látom, a Magyar Idők kb. 2 hónap alatt nőtt föl vezető hírportállá !
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 28. 07:14 | Sorszám: 25
Az írott formájáról beszélek, amióta a Napi Gazdaságból az új formára álltak át, előfizettem.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 28. 07:12 | Sorszám: 24
Egyébként mint minden új technikánál a törvényszerű és borítékolható kezdeti botladozásoktól eltekintve ütős és színvonalas az M1 hírcsatorna. Még most is fordulnak elő technikai ballépések, de számuk elenyésző, mindamellett amennyit én hallgatom a háttérben (nem nézem, arra nincs időm ), remek, pörgős és lényegre törő.

A Magyar Idők meg színvonalasabb lett mint a Magyar Nemzet volt. A mostani Magyar Nemzet meg behódolt Simicskának. Olyan is.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 28. 07:03 | Sorszám: 23
Úgy látom, nagyon jön föl a Magyar Idők: http://magyaridok.hu/
A rádió is őket idézi.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 18:42 | Sorszám: 22
Ne röhögtess légyszíves. Az lenne "A" rend, hogy ne lehessen kritizálni?
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 18:16 | Sorszám: 21
Ha már te is így látod, akkor a fidesz felső vezetése igazán magába szállhatna.

Nekem az a benyomásom teljesen elvesztették a realitás érzéküket. A HírTV ellenzékizésével azt sugallja, hogy kizárólag az őket 7/24-ben birkamód, és kritikátlanul követők kellenek nekik. ( és tulajdonképen l€$zarom mit mond Simicska)
Én erre akkor sem lennék hajlandó, ha közel hibátlanok lennének, de messze nem azok. Úgy vagyok vele, hogy "akkor lássuk mire mentek nélkülünk", és azt érzékelem a fideszes ismerőseim nagy többsége is ezt gondolja.

Egyébként mire mentek vele, hogy teljesen visszakoztak a szutyokklubbal szemben?
mediator
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. március 18. 13:03 | Sorszám: 20
Fideszes bojkott a Hírtv és a Magyar Nemzettel szemben
http://mno.hu/ahirtvhirei/mostantol-kirekesztik-a-hir-tv-nezoit-1277639

Na, szép!!

Azt azért nem kéne, hogy ez a Rogán még benzinnel is locsolgassa az égő házat...

Inkább ezt a Rogáns Tónit, ezt a gyermeteg gondolkodású, kis stílű vigécet kellene végre bojkottálni! (A pöcsméregetős Lázárral együtt)

Az OK., hogy a Simicska azért büdös nagy tahó, mert a miniszterelnökkel szembeni személyes sérelmét - ami egyébként lehet megalapozott, vagy nem - beleokádta közéletünkbe. Önző módon, brutálisan felelőtlenül, szándékosan összekeverte a magánszférát a köz-szférával (mint átlagpolgárnak abszolút semmi közöm az ő konfliktusukhoz és kikérem magamnak, hogy egy közönséges bunkó a saját alpári stílusával tematizálja a közbeszédet) - és lehet, hogy a jobboldal első számú politikusával szembeni karaktergyilkosság olyan jól fog majd sikerülni neki, hogy 2018-ban aztán mindannyian mehetünk szépen a levesbe - ezzel az egysejtű, Simicska nevű féreggel együtt. (aki nem ezért féreg, mert neki ment Orbánnak, hanem azért, mert mindezt a sajtónyilvánosság tudatos felhasználásával tette úgy, és abból a célból, hogy ezzel gyakoroljon nyomást az ellenfelére, vagy legalábbis a bosszúvágyát sekélyes módon kiélhesse.)

Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 12:39 | Sorszám: 19
Régebben mintha jobban rendpárti lettél volna ...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 12:34 | Sorszám: 18
"...Ismétlem: hadat kell üzenni azoknak az ellenséges üzelmeknek, amelyek dolgozó népünk javát szolgáló rendszabályaink végrehajtását fegyelmezetlenséggel, zavarkeltéssel, helyes intézkedéseink túlhajtásával vagy félremagyarázásával meg akarják akadályozni....." részlet Rákosi Mátyás beszédéből 1953-ban
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 12:33 | Sorszám: 17
Én ezt helyesnek tartom. A márc.15.-i rendezvényen is volt pár hőbörgő nyugdíjas,akiket előállított a rendőrség. Miért nem lehet nyugodtan ünnepelni?
Minden párt saját közönsége előtt csinált műsort, amik rendben lezajlottak.
Csak a FIDESZ rendezvényt zavarták.... Miért?
A provokátorok köztünk járnak!
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 12:21 | Sorszám: 16
Na és ehhez mit szóltok?

A Fidelitas “provokátorfigyelő” csapatot alakít – közölte a Fidesz ifjúsági társszervezetének elnöke szerdán Budapesten, sajtótájékoztatón. ”Nem szeretnénk, ha a baloldal hétvégihez hasonló húzásaiból hagyomány lenne” – mondta Böröcz László, utalva a március 15-i állami ünnepségen történtekre.

“Provokátorfigyelő” csapatuk megalakítását azzal indokolta: “mindenkinek joga van tudni, kik azok a baloldali provokátorok, akik szét akarják verni” mások rendezvényét. A Fidelitas vezetője arra kért mindenkit, “aki provokátorokat ismer fel”, küldje el nevüket, képüket a

provokatorfigyelo@fidelitas.hu

címre, ők pedig közzéteszik.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 12:15 | Sorszám: 15
A volt pénzügyminiszter, jelenlegi Moma-elnök szerint fel kell számolni a köztelevíziót.



Bokros Lajos az úgynevezett jelzőt használja a köztévére Facebook-bejegyzésében, mert "az adófizetők pénzét szakmányban pazarló létesítmény kizárólag egy szűk oligarchia és talpnyalói érdekeit" szolgálja. A Modern Magyarországért Mozgalom (Moma) elnöke azt írja, az úgynevezett köztelevízió totális csőd szakmailag, erkölcsileg és politikailag egyaránt. Csak pénzügyileg nem, mert a kormány jóvoltából korlátlanul és vég nélkül szórhatja az adófizetők pénzét. Bokros nem spórol a jelzőkkel rövidke posztjában: szellemi és erkölcsi nyomortelepnek titulálja a köztelevíziót.

"Normális országokban a sikertelen csődeljárást felszámolás követi. Az úgynevezett köztévé a maffiaállam maffiavállalata. Ilyesmit nincs értelme csődbe küldeni, hanem fel kell számolni" - írja, és azt ígéri, a demokrácia új és komoly köztelevíziót hoz létre.

www.hir24.hu
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 11:30 | Sorszám: 14
2002-ben még azt hittük, hogy ez nem igaz: jó nép ez, csak csaltak a tetvek.
Aztán, 2004-ben sajnos rá kellett döbbennünk, hogy: de igaz.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 11:27 | Sorszám: 13
Sajnos, le kellett számolnom az illúzióimmal: http://forum.vectrix.hu/?f=2&t=10429&m=52
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 11:20 | Sorszám: 12
Nabanyek. Há'mijjen egy hazafi vagy Te?!
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 10:35 | Sorszám: 11
Igen, erről már beszélgettünk egyszer: az a koalíciós kormány túl jó volt ennek a pocsék népnek.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 18. 10:31 | Sorszám: 10
Érzik is a veszélyt!
Ma reggel a Krónikában Kocsis Éva még önmagához képest is gusztustalan módon szemtelenkedett a tapolcai jobbikos jelölttel. Naná, jön föl a Jobbik.
Én félek ettől, mert ha kormányra kerülnek, őket is meg fogom utálni.
Eddig egy kormány volt amit nem utáltam meg: amely 1998 és 2002 között volt. Nem, nem volt az fidesz-kormány, az koalíciós kormány volt. És nem ám valami támadhatatlan miniszterekkel: Dávid, Torgyán..... és mégis, az egy jó, becsületes és hasznos kormány volt.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. március 18. 10:27 | Sorszám: 9
Akkor nézzünk a dolgok mögé.
Ki jelenti ma a Fideszt?
OV egy személyben.
Ugyanis, a liberális szárny elpárolgott önként, na jó, majdnem önként.
Deutsch-tól, Ádertől, Szájertől még OV szabadult meg régebben.
Selmeczi eltávolítását nem tudom kinek köszönhetjük, de ismeretlenül is hálás vagyok az illetőnek.
Ki maradt?
Rogán, Szíjjártó, Lázár és Kövér. Meg a nevenincs ifjútörökök.
Néhány lézengő ritter még, mint Tállai, mutatóba.
Nézzük az elitet.
Rogán. Szavaznál rá?
Lázár. Szavaznál rá?
Szíjjártó. Szavaznál rá?
Kövér. Szavaznál rá?
Azaz, OV jelenti az egyetlen menedéket a betájoltak és a mérsékelt jobbos szavazók számára.
Nade nézzük őt magát.
Lőrincbátyám és Tiborczfiam milliárdossá válása. Tiszta ügy? Naná, általában minden vízgáz-szerelő és led-izzó forgalmazó milliárdossá szokott válni.
Aztán. Kíváncsi lettem volna, ha Fletó az anyja háza végébe építtet egy stadiont, mit szóltak volna a jelenlegi fideszesek? Meg egy repteret, macskaugrásnyira ugyanonnan.
És hát emlékezzünk: "ne mi nyerjük a legtöbbet".
OV is rájött, hogy a pénz nem is olyan rossz dolog.
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 17. 17:59 | Sorszám: 8
Én azt tippelem az "elmenekült" hírtv-sek meg fognak itt jelenni, amint lejárt a szerződésükből fakadó tiltás.

Mondjuk ezzel e hírtv bojkottal nagyon lejáratták magukat a szememben a fiúg. Lézerjani csak azt szereti, ha 7/24-ben kritika nélkül hajbókolnak neki. Nekem jobboldali szavazóként is visszataszító ez.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 17. 12:27 | Sorszám: 7
Tegnap meg máris módosítani kellett:

Az Origo úgy értesült, hogy a sok kezdő újságíró miatt több anyag nem készült el és ezért döntöttek az adásbiztonság érdekében a parlamenti közvetítés mellett. Legalább 3 órán keresztül híradók és saját élő bejelentkezés nélkül ment az M1 adása.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 17. 12:25 | Sorszám: 6
A korábbi 6-7%-ról 4,7% volt az M1 nézettsége. A Dunáé meg 3,6-ről 7,9%-ra nőtt. Ha levesszük a számokból az újdonság varázsát, akkor három bittel is be lehet látni, hogy nem történt más, mint hogy a nézők követték megszokott műsorukat az M1-ről a Dunára.
Ennyi.
És mibe került ez nekünk?
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 17. 07:53 | Sorszám: 5
Ilyen mindenhol van, ha kekeckedni akarunk, akkor teleönthetjük az egész topicot ilyenekkel a világ minden részéről. Viszont ami kritika illeti, az ahogy írtad is, pl. az időjárás jelentés. Remélem leszoknak erről a páros bemutatóról, az éjszakai hőmérsékletet az egyik, a nappalit a másik szolgáltatja ...
Nem tartom egyébként pazarlónak, semmivel sem kerül ez többe, hisz eddig is fizették őket meg ezután is, csak egyszerűen idétlenség két meteorológus szerepeltetése egy időben.
Amúgy összességében rendben van szerintem, összefogott, egy helyre szervezett hírszolgálat, a trianoni határokon túlnyúlóan átfogó kép stb. Az esti fő híradó bővebb, átfogóbb, szélesebb kört tár elénk, s valószínűleg az újdonság hatása, de messze verte az összes kereskedelmi híradók nézettségét. Bár a Simicska-birodalom enyhén szólva hazudott, amikor benyögött egy 1%-os nézettséget. Hihetőbb és elegánsabb lett volna ha egy kicsit kevésbé torzítja az adatokat ...
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 18:31 | Sorszám: 4
Erre lehet mondani, hogy egy betű hiba, de vajon melyik betű
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 12:36 | Sorszám: 3
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 16. 08:10 | Sorszám: 2
Nyilván fognak rajta csiszolni, összességében tetszik. Én semmilyen filmfogyasztó nem vagyok, ha TV-t nézek, az kizárólag hírműsorra illetve sportra korlátozódik. A filmen (bármilyen) két perc múlva alszok ...
Egyelőre nem láttam belőle annyit, hogy véleményt mondjak az egészről, egy hét múlva jelenkezek. A közszolgálati sportcsatornára viszont kimondottan kíváncsi vagyok.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...