09:33:59
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Egészségügy
Téma: Empátia
hümér
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 01. 19:20 | Sorszám: 43
Nem én gonoszkodom, hanem ti.
És, sosem tudjátok, hogy miről is volt szó épp' ..
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 01. 18:39 | Sorszám: 42
gonoszkocc ?
hümér
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. december 01. 18:25 | Sorszám: 41
Nem így van.
Természetesen, a "rabszolgaságba kényszerítettek" is meztelenre vetkőzhetnek és rávethetik magukat egy oszlopkaktuszra.
jojoba
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. november 15. 20:58 | Sorszám: 40
Csak a szabadoké! A rabszolgaságba kényszerítettek nem így gondolják!
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 20:57 | Sorszám: 39
Esztet mások nem mongyák! Viszont azt igen, hogy van humorérzékem.(mindazonálzal elismerem: nem csúcsproduktuma valóban létező kiváló humoromnak az előző h.sz.)
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 20:28 | Sorszám: 38
Gonosz tetszik lenni !
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 20:24 | Sorszám: 37
"..A bácsi beírásai nekünk (az idejáró fórumlakóknak) fájnak."
No, akkó' nem dógoztan hijába.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 19:30 | Sorszám: 36
Drága bácsi, ez nem az én egyedüli véleményem, ez az összes itteni fórumlakónak a véleménye.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 19:29 | Sorszám: 35
Nehogy már azt is a bácsi mondja meg, hogy minket mi kínoz és mi nem.
A bácsi beírásai nekünk (az idejáró fórumlakóknak) fájnak.
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 15. 09:33 | Sorszám: 34
Tisztelettel és nagyrabecsüléssel kérem: TESSÉK SZIVES LENNI LESZOKNI(!)--EGYSZERSMINDENKORRA LESZOKNI--ARRÓL, HOGY MINDENBEN ÖN MOMDJA KI AZ UTOLSÓ "ÉRVÉNYES" SZÓT!
S PUSZTÁN CSAK AZÉRT, MERT ÖN ITT A "FŐNÖK".Természetesen véleménye valamiről mindenkinek lehet--Önnek is.Ám EZ nem(!) azt jelenti, hogy egy önjelölt KIHIRDETI A VÉGSŐ IGAZSÁGOT...abban a dologban.S ez rám, X-re és Y-ra éppúgy vonatkozik, mint Önre!
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 23:08 | Sorszám: 33
SZERINTEM nem "UGYANOLYAN"! S mondhatom ezt, mert az én véleményem is VAN UGYANOLYAN(!) ÉRTÉKŰ, mint az Öné!Vagy nincs?
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 23:06 | Sorszám: 32
NEM "ORDIBÁLOK", ÖN VISZONT SÉRTEGET.IGY VISZONT MÉG ORDIBÁLHATNÉK IS, DE SAJNOS KÉPTELEN VAGYOK RÁ!ARRÓL NEM BESZÉLVE, HOGY NEM ITTAM ÖNNEL PERTUT SOHA ÉS SEMMIKOR ÉS ÖN MÉGIS TEGEZ! ÉS EZÉRT MÁR MEGÉRDEMELNÉ AZT, HOGY ÚGY LEORDITSAM, HOGY MEGSÜLETÜLJÜN. KÁR HOGY NEM TEHETEM!
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 22:24 | Sorszám: 31
Rendben van, de akkor ne reklamálj: te választottad magadnak az arctalansághoz tartozó
korlátozott jogokat.
jojoba
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. november 14. 21:47 | Sorszám: 30
"Jogosultságok
Új témák: Az összes regisztrált felhasználó új témát nyithat ezen a fórumon.

Hozzászólások: minden regisztrált felhasználó küldhet hozzászólásokat ebben a fórumban."

panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 21:22 | Sorszám: 29
de mér' ordibálsz, te szerencsétlen...
jojoba
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. november 14. 21:15 | Sorszám: 28
Arctalan-arctelen
Nem ez lesz az én telem!
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 20:50 | Sorszám: 27
Ne tégy úgy, mintha nem tudnád: csak rajtad múlik: egyetlen röpke kis arcvizit.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 20:49 | Sorszám: 26
Ugyanolyan ön- és közkínzás.
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 18:51 | Sorszám: 25
"..Az ember megteheti, hogy meztelenre vetkőzik és ráveti magát egy oszlopkaktuszra."
Természetesen VALÓBAN MEGTEHETI,(pontosabban: megtehetNÉ) és tkp. azon sem szabadna túlságosan csodálkoznunk.Ámde!
Amit jómagam "tárgyaltam"--vagy inkább tárgyalni MERÉSZELTEM--az előzőkben, az azért ODÉBB(!!!) ÁLL KISSÉ a "meztelenrevetkőzősrávetődősdi"-től. NEMDEBÁR?
jojoba
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. november 14. 18:43 | Sorszám: 24
Idézet:
Milyen "TILALMI RENDELET" tilthatná--akár a "szétmagyarázást is" meg, nekem vagy bárkinek?


Milyen tilalmi rendelet? Nem kell oda semmiféle rendelet. A FŐNÖK úgy dönt, aztán jó napot!
Beszűkít, berlini falak mögé zár, aknák, akadályok...

Empátia az nála nuku!

Sorra vonja meg tőlem az egyes témákat, fogadok maga sem tudja miért. Lassan már csak a fejlécet láthatom!

Tíz-tizenkét éve még ilyen volt, most meg ilyen.

Szóval empátia egy szál se!
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 17:51 | Sorszám: 23
Az ember megteheti, hogy meztelenre vetkőzik és ráveti magát egy oszlopkaktuszra.
De ugyan miért tenné meg ?
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 17:23 | Sorszám: 22
1.) EZ NEM (!) "szétmagyarázás"--még ha Ön "annak" gondolja, akkor sem! Egyrészt.
2.) Másrészt mégis, ha "szétmagyarázás" is lenne--netán--UGYAN MIÉRT(?) NE TEHETNÉM MEG?
Milyen "TILALMI RENDELET" tilthatná--akár a "szétmagyarázást is" meg, nekem vagy bárkinek?
3.) Mondom, amit írtam NEM SZÉTMAGYARÁZÁS--bár Ön vélelmezhetei 'annak, engem nem zavar.DE NEM IS KÖT, az Ön--szerintem--HIBÁS és VALÓSÁGIDEGEN vélelme.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 16:50 | Sorszám: 21
Jaj, drága bácsi, ne tessék mán szétmagyarázni ezt a szólást.
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 14. 14:41 | Sorszám: 20
Az ész akkor sem "megy" amikor mi emberek azt hisszük, hogy menne.És akkor sem "áll meg", amikor azt gondoljuk: "itt "megáll" az ész".Az ész--emberi szinten azt csinálja, vagy nem csinálja, amit az ELMEORVOSOK-PSZCIÁTEREK MONDANAK: "működik","korlátzottan működik", és...."már nem működik"--agyműködés, agyi vérellátottság, neuron-reflexiók léte-defektusa etc..etc. .De ez csak az "emberi SZINT"!
Amikor viszont az EMBER=, mint: PER SZUBJEKTUM úgy véli: "itt megáll az ész", akkor 1000 az 1.hez, hogy MÉG NEM ÁLL MEG! Csak működése-funkcionálása KÖZBEN(!) NEM ODA VEZETI A 'ZEMBERT,a "tulajdonosát", ahova ő szeretné, s ettől osztán pánikba esünk oszt' aszisszük: megáll az ész. De közbe nem áll meg, csak nekünk nem tetsző eredmény "jött ki" működése révén.
Rendes Kis
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. november 14. 10:12 | Sorszám: 19
Nem nevezném kétségnek, inkább csak "megáll az ész"-nek.
Egyszerűen: nem értem.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...