15:47:48
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: foci VB - ollé !
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 19:59 | Sorszám: 126
Megnyugtató, ha ön mondja.
k.k.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 18:17 | Sorszám: 125
Te nem jutsz be, az biztos!
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 04. 17:51 | Sorszám: 124
"Aki nem lesz olyan kicsinnyé(!!!), mint ezek a gyermekek, soha nem jut be a Mennyeknek Országába"--mondotta Jó Mesterünk, Jézus Krisztus.
k.k.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 16:36 | Sorszám: 123
Há', igen, te valóban kicsi vagy, szabad szemmel nem is látható.. :-D
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 16:30 | Sorszám: 122
Régen volt egy olyan polgári közmondás, hogy:
"AKI A KICSIT NEM BECSÜLI, AZ A NAGYOT NEM ÉRDEMLI!"
Ezt a közmondást mifelénk űgy modositották a diósgyőrvasgyári jó proli kohászok, hogyasszongya:
"AKI A KICSIT NEM BÖCSÜLI, ANNAK LÓF..T A S..ÉBE!"
lLehet mostmán finomkodni, meg narcissztikusan szörnyűlködni, meg minden ilyesmit.
k.k.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 15:59 | Sorszám: 121
Az, hogy "Tanuljunk kicsik lenni" az gennyes szar maszop POLITIKA, a' la Kovács László.
Amiről én beszélek az SPORT és SPORTTÖRTÉNELEM.Mert! Csapatom a DVTK sohasem volt ú.n. "nagycsapat", az 50'-es évek aranycsapatos időiben meg különösen nem.
Úgyhogy nekünk a KISCSAPAT MIVOLTOT NEM KÖLL TANULNI! Mi kiscsapat voltunk 1910,. az alapitásunk óta csaknem mindég.Úgyhogy ránk ez a politikus szöveg nem érvényes--tekintve hogy mi mindég is kicsik voltunk--nem köll tanulnunk.
k.k.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 15:46 | Sorszám: 120
"nem baj, a győzelem és a 3 pont megvan."

Ez unfair-play díjra esélyes szöveg.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 15:41 | Sorszám: 119
Ezt valaki úgy mondta, hogy "Tanuljunk meg kicsik lenni"

((( Ja basszus egész Máltának annyi lakosa van, mint a három legnagyobb budapesti kerületnek összesen))
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 15:21 | Sorszám: 118
Egy kissé azt hiszem el tetszenek tájolódva lenni.
Talán arra is lehetne egy pillanatra visszagondolni, amikor Újpeten az Újpest 0:4-re kikapott a lichtenstein-i Vaduz-tól.Egyrészt.
Másrészt én igenis örültem a DVTK tegnapi Debrecenben lejátszott meccse eredményének.Miért?
Mert: SZEGÉNY EMBER VIZZEL FŐZ! Ha ez van akkor: örüljünk annak aminek még lehet.
A Szombathely vagy a Békéscsaba még idáig se jutott....s kérdés, a Fradi meddig jut? Reméljük, minél tovább.
Mi keserű és szegény diósgyőri prolik megtanúltunk örülni a kevésnek is.És nem hadovázunk nagyképűen, mert a játéknak tényléeg nem örültünk, de az eredménynek igen.
Aki ezeket a gondolatokat nem érti meg az LELKISZEGÉNY. Igy még az is lehet, hogy ő is boldog---a maga móggyán.
k.k.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 13:23 | Sorszám: 117
Hoppszi!! mea culpa.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 13:21 | Sorszám: 116
Ebben tévedsz, ez ugyanis az én elméletem .
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 10:22 | Sorszám: 115
Hát ez az. Van egy elméletem erre: néhány klub remek pénzmosoda lehet, ezért érdemes fenntartani őket.
merthogy ésszerű indoka nincsen ennek. Innen nincs lejjebb, elértük a gödör fenekét.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 10:14 | Sorszám: 114
Nem hiszem el, hogy ezeket ezért a játékért fizetik, ráadásul igen jól.
Ezért a szintért külföldről bárkit idehozni vétek. A repülőjegy árát nem éri meg.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 09:12 | Sorszám: 113
Mégis van egy gondolatom, úgy látszik még, mindig mérges vagyok: a DVTK-szurkereknek minden elismerésem. Példaértékű szurkolás a semminek.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 09:07 | Sorszám: 112
Azt hittem, hogy a tegnapi mérkőzés nem tartogat már számomra meglepetést. A mérkőzés végén lekapcsoltam a TV-t, ma reggel viszont elolvastam a nyilatkozatokat. Szivics mester dicsérte a csapatot, tetszett az, amit látott. Dióhéjban ennyit mondott. Na, ez a másik szégyen itt. Helyébe elrebegtem volna valami bocsánatfélét, vagy csak nyeltem volna nagyokat.
Még ami eszembe jutott, s többet nem vagyok hajlandó ezzel foglalkozni: Hallgatom a szpíkert a lefújás pillanatában, nem szó szerint, de a lényeg: "nem baj, a győzelem és a 3 pont megvan."
Az ilyennek szögre kéne akasztania a mikrofont. Meg elfelejtenie, hogy a labdarúgáshoz, a nemzetközi kupák szabályzataihoz valaha is hozzászólt.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 08:28 | Sorszám: 111
Öt méterre sem tudunk pontosan passzolni. Labda nélkül semmi mozgás nincs. Labdával meg lassú mozgás van. Védőink nem tudnak helyezkedni. Beadásaink rendszeresen a kapu mögé mennek. Lövéseink 45%-a földberúgás utáni labdavánszorgás, 45%-a az égbe száll, most akkor higgyem el, hogy ez a véletlen balszerencse, és a maradék 10% a valódi? Labdakezeléshez 10 méter sugarú kör kell.
Egyáltalán, ezek semmit se tudnak, amit valaha a serdülőkkel játszva megtanítottak, és utána azokra az alapokra lehetett fejleszteni.
Nincs már utánpótlás-edző? Nincsenek testnevelő tanárok?
Ha belegondolok, vannak, de azok nem szeretnek és nem is tudnak focizni. Akiket ismerek, azok mind izomagyúak, küzdősportot űznek vagy futóbolondok.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 08:26 | Sorszám: 110
Olvasom a véleményeket, sajnos egyet kell értenem.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 08:01 | Sorszám: 109
Bátyám, azonnal tépje meg ruházatát, szórjon hamut a fejére! És, ha nem tetszik magának a vébé, nézze meg felvételről a Diósgyőr tegnapi meccsét! mindjárt hálát ad az Úrnak egy Guatemala-Burkina Faso meccsért is!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 04. 07:59 | Sorszám: 108
Tegnap megnéztem a Dejósgyőr meccsét. És totál le vagyok sokkolva!
Itt tartunk? Itthon, egy félidőn át (totál jogtalanul, andorrai bíró fújt )emberelőnyben, iszonyú mázlival nyerünk 2:1-re egy MÁLTAI csapat ellen?
Már értem a Fradi keddi haldoklását, szintén máltai csapat ellen.
A különbség, hogy a DVTK-nak jelenleg éppen hogy van egy kezdőcsapatra való játékosa, a Fradi meg BL-csoportkörről álmodik.... és összevásárol egy komplett jugoszláv "D"-válogatottat.
Uramatyám, tudtam, hogy baj van, de hogy ekkora....
És nemigen hiszem, hogy magyar amatőrökkel ne tudnánk méltó ellenfelei lenni máltai csapatoknak! Minek ezért drága játékosokat fizetni? És immár azt hiszem, kidobott pénz minden stadion.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 03. 13:38 | Sorszám: 107
Mondjuk azt a nőies szakállt igazán levághatná magáról...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 03. 13:14 | Sorszám: 106
Emelt fővel búcsúzott az Egyesült Államok a vébétől - ez volt az általános vélemény Amerikában a belgák elleni vereség után.
A csapat legjobbjából, szimbólumából, a kapus Tim Howardból pedig nemzeti hős lett. A védelmi miniszter, Chuck Hagel személyesen
hívta fel, hogy megköszönje neki, amiért „megvédte Amerikát”. Howard 16 esetben védte meg biztos belga góltól az amerikai hálót.
Barack Obama elnök szintén telefonon gratulált neki.

Magyar származású az amerikaiak új nemzeti hős futballistája
Amerika új hőst talált magának az Egyesült Államok...
... http://valasz.hu/sport/magyar-szarmazasu-az-amerikaiak-uj-nemzeti-hos-futball ...
... www.facebook.com/Pestimiska?fref=nf
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 17:36 | Sorszám: 105
Bruce Willis? Chuck Norris? Ugyan már: Tim Howard!
Szerző: Sárneczky Krisztián | 2014. július 2, szerda

A labdarúgó világbajnokság és a csillagászat viszonylag messze állt egymástól, egészen a tegnap esti fantasztikus kapusteljesítményt hozó Belgium-USA mérkőzésig.

A kedd esti mérkőzés után, ahol Tim Howard világbajnoki rekordnak számító 16 védéssel tartotta életben az amerikai reményeket, azonnal megtalálták a megoldást a bolygónkat veszélyeztető kisbolygók elhárítására. A Twitteren terjedő mémhez csak annyit, hogy Willis és Norris urak, itt az idő nyugdíjba vonulni!


http://www.csillagaszat.hu/hirek/asztroblog/bruce-willis-chuck-norris-ugyan-m ...

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 16:31 | Sorszám: 104
Mondom nem én mondtam, hogy "nem".
k.k.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 14:56 | Sorszám: 103
Akkó' bocsesz!!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 02. 14:54 | Sorszám: 102
NEM!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...