01:23:45
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 12. 00:11 | Sorszám: 736
Auróra majdnem talált! Csak rossz szögből nézte........
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 22:25 | Sorszám: 732
Optimisták voltatok.
dani
Olvasta: 5 | Válasz | 2013. október 11. 20:36 | Sorszám: 729
Hollandia - Magyarország

5-1 Kisricso
1-2 Lundqvist (csak hogy legyen meglepi is, és a második gólt Sanyi bá rúgja a meccs után )
X-X Jegemac
3-0 Profi
3-0 Tutetem11
X-X Karesz
3-0 Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
2-8 Auróra
góbé
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 19:00 | Sorszám: 728
Hollandusok -Magyarok
1 - 2
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 15:08 | Sorszám: 727
Micsoda köpönyegforgató ez a fradimob. Eddig le se szarták Adamset, sőt a leigazolásakor is sikerült egy jó kis rasszista bejegyzést tenni, most pedig elkezdtek közzétenni híreket az állapotáról..
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 13:13 | Sorszám: 726
Egy kis érdekesség http://www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/a-kulfoldi-a-hibas-csak-a-pl-jate ...

A Premier League-ben immár csak mindössze minden harmadik játszott perc angol játékosé – derült ki egy, a BBC számára készített tanulmányból, amely nemzetiségi alapon vizsgálta meg az angol élvonal labdarúgóit.

Nálunk is hasonló a probléma, csak két-három kategóriával lejjebb.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 11:23 | Sorszám: 725
A ma esti kezdő:
Bogdán Ádám - Vanczák Vilmos, Mészáros Norbert, Korcsmár Zsolt, Kádár Tamás - Varga József, Elek Ákos - Koman Vladimir, Hajnal Tamás, Dzsudzsák Balázs - Németh Krisztián

Annyi pozitívum, hogy Korcsmárt nem tette be középpályára, és a hülye Guzmics kimarad..

Egyébként ez az összeállítás jobban tetszik, mint a bukaresti..


De, a következőket nem értem:
- Vadócz miért nincs a keretben, miközben Dániában remek teljesítményt nyújt?
- Koman miért van egyáltalán a keretben, amikor valahol az Urál mellett kóvályog, és csapatot keres, de nem játszik?
- Hol van Tőzsér, és legfőképpen HOL VAN HUSZTI?

Koman helyett Bödét játszatnám, de úgy hogy Hajnal ki a szélre, Böde középen Németh mögött.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 11:08 | Sorszám: 724

Amikor az ember az életéért küzd, akkor az ilyen hírek mindenképpen bizakodásra adnak okot.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 09:50 | Sorszám: 723
Azért én aggódok, hogy a motivációs elemek zöme a mi kapunkban fog landolni...

Hollandia - Magyarország

5-1 Kisricso
1-2 Lundqvist (csak hogy legyen meglepi is, és a második gólt Sanyi bá rúgja a meccs után )
X-X Jegemac
3-0 Profi
3-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
2-8 Auróra
Auróra
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 09:11 | Sorszám: 722
2-8
Sanyibá taktikai elemzése adja az okot a tippemhez.
Ja és Dzsudzsi is aszonta hogy nagyon motivált a csapat!
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 08:39 | Sorszám: 721
Hollandia - Magyarország
5-1 Kisricso
1-2 Lundqvist (csak hogy legyen meglepi is, és a második gólt Sanyi bá rúgja a meccs után )
X-X Jegemac
3-0 Profi
3-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
X-X Auróra
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 08:18 | Sorszám: 720
Kavarognak bennem a gondolatok, ilyenkor mi az, ami örömteli. Nehéz a válasz.
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 07:45 | Sorszám: 719
Hollandia - Magyarország

5-1 Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
3-0 Profi
3-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
X-X Auróra
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 07:43 | Sorszám: 718
Köszönjük fiatal barátunk, a szokásos tartalmas beszámoló, teljesen elkényeztetsz bennünket...-)

Úgy látom a Geri klasszikust alkotott a Fanpörszi megvételére való hívatkozással....-)
profi
Olvasta: 3 | Válasz | 2013. október 11. 07:41 | Sorszám: 717
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Ez egy igen jó, bizakodásra okot adó hír....-)

"A Ferencváros trinidadi futballistáját tegnap levették a lélegeztetőgépről, és fel is ébresztették. Nagy szó ez, hiszen az élvonalbeli klub légiósa súlyos infarktuson esett át szeptember 25-én budapesti otthonában, és azóta mesterséges kómában feküdt a városmajori klinikán.

Állapota folyamatosan súlyos, életveszélyes volt, amelyen az életéért küzdő orvoscsoport azzal javított, hogy a fertőzéses góccá váló bal lábát eltávolították hétfő éjjel.

A beavatkozás sikeresnek tűnik, hiszen Adams laboreredményei, intenzíves paraméterei ugrásszerűen javultak, láza is lement, így kezelői felébresztése és a lélegeztetőgépről való leszoktatásának megkísérlése mellett döntöttek.

– Adams állapota javult annyit, hogy megtegyük ezt a lépést csütörtökön dél körül – árulta el dr. Szelid Zsolt (40), a Semmelweis Egyetem Kardiológiai Központjának munkatársa, az FTC orvosi stábjának tagja. – Újabb lépést tettünk előre, de változatlanul súlyos az állapota. Keringése stabil, de azt továbbra is műszív tartja fent. Még mindig az a cél, hogy úgymond el tudjuk őt vinni egy esetleges szív­transzplantációig.

Felébresztésének köszönhetően azonban Adams végre üdvözölhette családját. Édesanyja, Ancilla és öccse, Akini már közel két hete Budapesten tartózkodik, és mindennap látogatja a labdarúgót.

– Akeem édesanyja roppant pozitív személyiség, fontos, hogy most a fia mellett lehessen. Boldogok, hogy látják egymást, ugyanakkor ezek nehéz pillanatok, hiszen Adams most szembesül azzal, mi történt vele az elmúlt hetekben, amíg mélyaltatásban volt – árulta el Szelid. – Ha szükséges, pszichológus is foglalkozik majd vele, ám most a szeretteire van szüksége.

– Az elkövetkező 24-48 óra dönti el, hogy tüdeje, izmai bírják-e az új állapotot – mondta Szelid. – Ám ha hét végéig nem lép fel komplikáció, talán lesz ok az optimizmusra

V. Z. (Blikk.hu)
kisricso
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 11. 01:17 | Sorszám: 716
Tegnap Vácon játszottak ezúttal a lányaink. Egy sérültünk van, Szekerczés Luca személyében, aki nem Dániában vagy odafele sérült meg. Jól kezdtük a meccset, 7-2re elmentünk, majd jött egy nagyon gyenge teljesítmény ismét elől, amivel feljöttek a váciak, és egyenlítettek is 10-10-re emlékeim szerint. Támadásban Szamoránsky Piroskát ha megtaláltuk, nem tudta gólra váltani a helyzetét, illetve Zácsik Szandra se élete formájában játszott, és Laura Steinbachnak továbbra sincs önbizalom hiánya, hisz rossz lövés után is ugyanúgy lő, mintha jó lett volna az előző. Kapuban Abramovich védte végig a meccset, komolyabb hiba nélkül. A szünetre 11-11es döntetlennel mentek le a csapatok az öltözőbe, amikor lefelé menet egyik szurkolótársunk (jó pár meccsen ott vagyok, emlékeim szerint nem találkoztam még az Úriemberrel) Gábor lemondását követelte, amit Ő maga jól is hallott, mert mutatóujját szája elé tette. Második félidőben aztán megint nagyon belekezdtünk, és gyorsan 5-6 gólos előnyre tettünk szert. Ezután tartottuk végül ezt a különbséget, majd végül 8góllal nyertünk. Második félidőben két szélen Such Nelly és Szarka Adri játszott (Adri a 20.perctől kezdve), Adri ezúttal nem hibázott elől, sőt védekezésben is nagyon jó volt. Tomori Zsuzsi helyett bejött Mészáros Rea, aki gyorsindításig maradt fent, így szerzett egy gólt, de ha ez nem jött össze már ment a csere Zsuzsival. És akkor meccs után ami elmaradt Dániában az itt nem következett be, jöttek a lányok pacsizni (Mutyilandban vagy hol a fenébe nem voltam, de aki volt mondta, hogy minden nehézség nélkül odalehetett volna menni pacsizni, ám ez elmaradt...).
És akkor az ezek előtt levő up. meccsekről. Én az idei csapatainkkal már úgy vagyok sajnos, hogy mindkét korosztály ki fog kapni és ebből csak pozitív meglepetés érhet. Ifin sajnos nem cáfoltak rám a lányok, ott nagyon simán kaptunk ki, teszem hozzá jogosan, majd a junioron ahol a váciak szinte ugyanazzal a csapattal játszottak egy szoros végjátékban döntetlen született. Főleg az ifi meccsen szidtam/szidtuk a "csodálatos" bírópárost (ugyanaz vezeti az ifi és junior meccset is), igaz nem miattuk kaptunk ki, de amit ők fújtak az katasztrófa volt. Jó párszor láttuk már a Fegyveres-Péli kettőst, mindig nagyon szarul fújnak, ezúttal se hazudtolták meg magukat. És ha mindkét oldal szidja a bírókat akkor azt hiszem lehet benne valami, hogy tényleg rosszak. Amúgy érdekesség, hogy a váciak az utánpótlás meccsekre is szedtek belépőt (tudtommal szabálytalanul), a vendégeknek egységesen 1500Ft-ért. Még jó, hogy a váci honlapon nem szerepelt a vendég jegyár (Jegyárak: felnőtt: 1500 Ft, diák: 1000 Ft (6-18 éves korig)...

Hétvégén, vasárnap sorsdöntő, élet-halál fontosságú meccs lesz a montenegrói Buducnost Podgorica ellen Dabason. Szerintem egy nagyon harcos, kemény meccs lesz, már-már a durvaságot is súrolva akár, de remélem, hogy ezúttal MI jövünk ki győztesként.

A hollandok ellen már beírtam a tippem, akárhogy is taktikázik, frissítgeti Sanyi bácsi a szoftverjét, nem fogjuk tudni megállítani őket sajnos. Talán ha több pénzt küldtünk volna Fánpörszinek vagy társainak...
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 23:29 | Sorszám: 715
Hollandia - Magyarország

5-1 Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
3-0 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
X-X Auróra
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 11:14 | Sorszám: 714
Sajnos igazat beszélsz. Egervári mester megérett a cserére, csak még nem találta meg saját maga utódját...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 10:14 | Sorszám: 713
Na ja. Csak akkor volt egy jó napot kifogó Gerzsonunk, most meg nem lesz. És nézd majd meg ezt a jelenlegi kezdőnket. olyanok is játszhatnak majd, akik a csapataikban padon sincsenek...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 10:05 | Sorszám: 712
Játszottunk a hollandok ellen egy remek mérkőzést (5-3) idegenben nem is oly rég, a hazai csúfos mérkőzést követően. Igaz, kikaptunk annak és rendje és módja szerint, de az akkori játékunk önmagunkhoz képest remek volt. Ha azt a teljesítményt meg tudjuk ismételni, akkor hajlandó vagyok a románok elleni csúfos hazai pontvesztés és idegenbeli zakó dacára szépségtapaszt ragasztani. (Nem feledve és nem felmentve bukaresti "produkciónkat"...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 09:48 | Sorszám: 711
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Az eredményességünk nem csak egy-egy ember játékán múlik. A hazai románok elleni mérkőzés, na az volt az eredendő hiba, az, hogy hagyták azt a három pontot kicsúszni a kezeik közül.
Egy jó lehetőség a focira, ezzel a felszabadult érzéssel kellene most játszanunk a Hollandok ellen, és lesz, ahogy lesz...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 08:00 | Sorszám: 710
Kíváncsi vagyok, Nikolic játszik-e?
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 23:17 | Sorszám: 709
Eddig is sejtettük, hogy nem fog játszani.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 19:54 | Sorszám: 708
Szalai nem játszik a Hollandok ellen.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 11:39 | Sorszám: 707
Hollandia - Magyarország

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
3-0 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
X-X Auróra
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...