22:56:08
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 11. 07:45 | Sorszám: 719
Hollandia - Magyarország

5-1 Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
3-0 Profi
3-0 Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
X-X Auróra
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 23:29 | Sorszám: 715
Hollandia - Magyarország

5-1 Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
3-0 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
X-X Auróra
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 11:14 | Sorszám: 714
Sajnos igazat beszélsz. Egervári mester megérett a cserére, csak még nem találta meg saját maga utódját...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 10:14 | Sorszám: 713
Na ja. Csak akkor volt egy jó napot kifogó Gerzsonunk, most meg nem lesz. És nézd majd meg ezt a jelenlegi kezdőnket. olyanok is játszhatnak majd, akik a csapataikban padon sincsenek...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 10:05 | Sorszám: 712
Játszottunk a hollandok ellen egy remek mérkőzést (5-3) idegenben nem is oly rég, a hazai csúfos mérkőzést követően. Igaz, kikaptunk annak és rendje és módja szerint, de az akkori játékunk önmagunkhoz képest remek volt. Ha azt a teljesítményt meg tudjuk ismételni, akkor hajlandó vagyok a románok elleni csúfos hazai pontvesztés és idegenbeli zakó dacára szépségtapaszt ragasztani. (Nem feledve és nem felmentve bukaresti "produkciónkat"...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 09:48 | Sorszám: 711
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Az eredményességünk nem csak egy-egy ember játékán múlik. A hazai románok elleni mérkőzés, na az volt az eredendő hiba, az, hogy hagyták azt a három pontot kicsúszni a kezeik közül.
Egy jó lehetőség a focira, ezzel a felszabadult érzéssel kellene most játszanunk a Hollandok ellen, és lesz, ahogy lesz...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 10. 08:00 | Sorszám: 710
Kíváncsi vagyok, Nikolic játszik-e?
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 23:17 | Sorszám: 709
Eddig is sejtettük, hogy nem fog játszani.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 19:54 | Sorszám: 708
Szalai nem játszik a Hollandok ellen.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 11:39 | Sorszám: 707
Hollandia - Magyarország

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
3-0 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
X-X Auróra
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 09:40 | Sorszám: 706
Hollandia - Magyarország

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
4-1 Lorinc82
X-X Auróra
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 09:39 | Sorszám: 705

Szegény Akeem, nem igazán jók a kilátásai...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 08:01 | Sorszám: 704
Akeem állapota jelenleg nem teszi lehetővé a szívátültetést.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 07:59 | Sorszám: 703
Hajrá Fradi!

Szép az albumod. Kár, hogy az eredmény miatt nem lapozgattam nagy lelkesedéssel.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 09. 07:58 | Sorszám: 702
Hollandia ellen próbálkozunk pénteken.
Lehet, hogy egy csodában bízok, bár régen kinőttem a mesék világából...

Hollandia - Magyarország

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X Gajo
X-X SAs1899
X-X Lorinc82
X-X Auróra
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 08. 23:42 | Sorszám: 701
Mostanra jutottam oda, hogy feltegyem az én általam készített képeimet fotóalbumomra a hétvégi fociról. Akit érdekel itt megtekintheti:
http://ftc-bphonved-20131006.kisricso.fotoalbum.hu/
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 08. 17:53 | Sorszám: 700
Sokszor csodálkozom embertársainkon, akik a butaság határát régen túllépték. Sajnos szinte lehetetlen beszélni velük...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 08. 16:25 | Sorszám: 699

Komolyan mondom néha már óvodában érzem magamat, hihetetlen micsoda hiszti folyik, ember legyen a talpán, aki ezt még követni tudja. Szánalmas ez a nyivákolás, variálás, sértődés-őrület, amit az ultrák művelnek. Legszívesebben visszaküldeném őket a 60-as évekbe, jártak volna akkor Fradi meccsre, megnézném akkor is ennyit hisztiztek-e volna..


A szurkolóknak válaszolt a Fradi elnöke.

Arról, hogy miért nem kerültek be a molinók: Jelentés az esetről: “A tárgyban jelzett mérkőzés előtt a Dózsa György úti beléptető kapunál a Green Monsters szurkolói csoport egy előre be nem jelentett molinóval érkezett belépésre. A beléptető kapu vezetője rádión tájékoztatott, hogy október 06-i megemlékezéssel kapcsolatosan szeretnének transzparenst behozni a stadion területére. Az eljárási protokoll szerint tájékoztatva lett a szurkolói csoport, hogy minden mérkőzés előtt péntek 12:00 óráig van lehetőség az aktuális molinók, feliratok, zászlók engedélyeztetésére, mely ebben az esetben nem történt meg.
Ezt tudomásul vette H. Ádám a GM tagja és a kapunál hátrahagyva a molinót bementek a stadion területére.
Ezt követően érkezett meg az EEE szurkolói csoport, akik a tájékoztatásuk szerint 2 db. drapit kívántak behozni a stadion területére, az egyik október 06-i megemlékezéssel a másik Akeem Adams-el kapcsolatos.
Az EEE csoportot vezető B. Balázs is megkapta a tájékoztatást a molinó behozatali renddel kapcsolatosan, de kb. ezzel egy időben érkezett a kérés az FTC vezetőségétől, hogy most utoljára, ha semmi kizáró ok nincs, akkor behozhatják a szurkolók a feliratokat, de ezt hangsúlyozzuk, hogy most utoljára.

A kapott utasításnak megfelelően a B.Balázzsal közölve lett, hogy behozhatják utoljára előzetes bejelentés nélküli a feliratokat. Ezt követően ki lettek tekerve a drapik, melyek nem kettő, hanem három szöveget tartalmaztak.
Egy szólt Akeem Adamsről, kettő az Aradi vértanúkra megemlékező felirat volt. Ekkor értesítve lett a GM csoport is, hogy behozhatják a feliratot és jöjjenek vissza érte, de ők ezt nem tették meg.
Az EEE csoport vezetője Grini közölte, ha nincs meg az a bizalom, hogy nekik nem hisszük el mi van a molinókon és ki kell tekerniük, akkor ők nem hozzák be azokat. Ekkor még egyszer el lett mondva, hogy ez az ő döntésük, mi beengedjük a stadionba az leellenőrzött transzparenseket.”
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 08. 11:17 | Sorszám: 698
Sajnos erre az előzetes hírek alapján számítani lehetett...-(
Azt kívánom számára, hogy valahogyan, bárhogyan, de épüljön fel, mert fél lábbal is van, lehet értelme az életnek.
És ahogy Mackó írta,imádkozzunk érte.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 08. 09:47 | Sorszám: 697
Csak imádkozni az életéért.
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 08. 09:20 | Sorszám: 696
Most mit lehet erre mondani...


"Akeem Adams, a Ferencvárosi Torna Club 22 éves játékosán az éjszaka folyamán életmentő műtétet hajtottak végre. amelynek során a bal alsó végtag amputációjára került sor. A végtagizomzat elhalása a másfél héttel ezelőtti súlyos szívinfarktus és keringés összeomlás szövődményeként alakult ki. A műtét a közvetlen életveszély elhárítását szolgálta. A műtét sikerült, Akeem Adams keringése stabil, de állapota továbbra is súlyos, életveszélyes."
kisricso
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 07. 20:53 | Sorszám: 695
Először is bocsánatot kell kérjek mindenkitől a hibás tippemért a kézi miatt.
Mivel a focin voltam kint ezért a kézi csapatunk állását telefonon követtem, és este néztem

vissza interneten.
No akkor a meccsről. Szinte rögtön az elején több, mint 10percen át nem tudtunk gólt lőni.

Emellett a védekezésünk egyenlő volt a nullával ismét. Steinbach nagyon bátran lövöldözgetett, ám

eredmény nélkül. Mindkét oldalt volt jó néhány kapufára menő lövés. Zácsik ismét bizonytalan

volt, nem értem az Ő játékát se. Egész meccsen nagyon gyenge teljesítményt nyújtott véleményem

szerint mindenki, kivéve talán Nerea Pena-t. Védelem nullánál is alacsonyabb szinten ismét,

rengeteg leindításos gólt kaptunk, és egész meccs alatt azt éreztem, hogy megint hite hagyottan

játszunk.
HOL A CSAPATUNK? Hol az akarat? És miért sz*runk bele a meccsekbe?

Miért kell mindig egy pofont kapnunk? Nem azt kéne nyilatkozni, hogy nem tudtunk felpörögni a

meccsre, hanem tenni ellene valamit! És akkor nem kaptunk volna ki így. Mert bárki ellen ki lehet

kapni véleményem szerint, csak nem mindegy, hogy hogyan.

És véleményem szerint nem lehet az indok semmire, hogy korán kellett indulni, vagy hosszú lett

volna az útidő. Mert akár az ellenfélnek is ugyanannyit kell utazni majd.. Én nem várom el azt,

hogy minden évben legyenek olyan bravúrjaink, mint az elmúlt években, mert lehetetlen elvárás

szernitem.

Szerdán Vácra megyünk, ahol kötelező a győzelem.

Csodálatos, már-már mennyei foci pedig még nagyobb katasztrófa. Kihagytunk helyzeteket, amiből a

Kispest lekontrázott minket és ki is kaptunk. Rengeteg helyzetet hagytunk ki sokadjára, ismét

kikaptunk egy olyan meccsen ahol az edzőnek jobban kellett volna taktikáznia. Ez ismét nem

sikerült Ricardonak. Tisztelem, jó edzőnek tartom Monizt, de azért érdekes, hogy akik ellen eddig

nem sikerült nyerni az elmúlt években sem (Vidi ellen itthon, Debrecenben és 1-1 kiscsapat ellen

is akár) azok ellen neki se sikerül. Védelmünk mintha penge élen táncolt volna, Gerson-nak

többször olyan bizonytalansága volt, hogy retteghettünk nehogy elrontsa, mert akkor gólt kapunk.
B-közép pedig meddig akar megint "tüntenőleg" nem szurkolni? Az előénekes mondott jó pár dolgot,

hogy épp miért nincs szurkolás. Ebből talán az első 2-3sor hallhatott bármit is, feljebb nem

lehetett érteni. Miért nem lehetett megint pár mondatban leírni és kinyomtatni pár ezer darabba, és bementelkor szétosztani, hogy mindenki tudja. És véleményem szerint igenis nem tesz jót a csapatnak ez a nem szurkolás. Hányszor volt már, hogy átlendítette a srácokat a szurkolók. Mind a Puskás akadémia ellen, mint a Kispest ellen véleményem szerint sokat segített volna a szurkolás...
Most focistáknak lesz két hetünk tisztázni a dolgokat aztán meglátjuk, hogy mire lesz elég a csapat...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 07. 09:43 | Sorszám: 694

Teljesen igazat adok az ultrák kapcsán bevágott vélemény kapcsán.

Szégyellje magát az egész Green Monsters nevű képződmény. A tegnapi nappal végérvényesen elvágták magukat előttem. Hisztizés? Az megy. Tüntetgetés, politizálás? Az megy.

Az persze nem számít, hogy egy kiváló játékosunk, Adams élet-halál között van, sokkal fontosabb az ő kis sértettségük. Ez a legundorítóbb az egészben, az Újpest, a Vidi szurkolói részéről is volt szimpátia kimutatása Adams felé, de a saját tábora szarik a fejére. Ez a Ferencváros? Hát nem..

A csapat pocsék formában játszik, a balhék és Adams ügye óta. Nem ilyen esetben kellene még inkább a csapat mellé állni?

A hülye GM kápó a meccs előtt vagy fél órán keresztül magyarázta, hogy most miért is nem kellene szurkolni. Egy vicc volt az egész. Legfelül ültem, sokat nem hallottam belőle, csak szófoszlányokat: Csatáry, kitiltás, Kubatov, most megmutatjuk..

Nálam nem is a mutatott játék verte ki a biztosítékot (pedig lett volna rá ok), hanem a Fradi tábor szégyenteljes mutatványa. Ezen a napon a Fradi szurkolói nem voltak igazi Fradisták. A lelátón nem létezett a Fradi. És sajnos a pályán sem. Csak tudnám hová bújt..

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 07. 08:21 | Sorszám: 693
Gyászos hétvége. Minden területen.

Házi pontvadászatunk stagnál, az optimista Jegemac sem kap pontot.

Kézit nem láttam, Hússali helyzetértékelését elfogadom, de szomorú vagyok. Focit láttam, mondhatnék sok "de..." marhaságokat, de minek? Lélektelen, kiábrándító teljesítmény.
Ma már könnyebb, de még mindig emésztek...
Karesz 71
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 06. 22:14 | Sorszám: 692
királyfurfang 2013.10.06 21:48:21 © 526366

A legnagyobb baj, hogy az ultrák eljutottak odáig, hogy önmagukért léteznek. L'art pour l'art. Azért vannak, hogy legyenek, nem pedig azért, hogy a Ferencváros csapatát minden nehézség és akadály ellenére támogassák.



Az egykori B-közép a legaljasabb kommunista diktatúra idején is kiállt és szurkolt. Mert azt semmilyen regisztráció, hatalmi szó nem vehette el tőlük. Akkor is ment a Hajrá Fradi, amikor tilos volt, mikor a hatalom azt mondta, hogy legyünk Budapesti Kinizsi. A maiak nem tudják már a "Hajrá Fradi"-t sem megbecsülni. Nagyapám, ha élne, csak a fejét vakargatná, hogy mi lehet az a fontos ok, amiért egy igazi Fradi-szurkoló befogja a száját, amikor erre még az ÁVÓ-sok sem tudták rákényszeríteni a B-közepet.



Ehhez képest ezek a mai ultrák a jó dolguk közepette azt se tudják, hogy épen mi ellen tüntetessenek. Egyszerűen nem érzik magukat eléggé ultrának, ha nem lázadhatnak éppen valami ellen. A Ferencváros, mint olyan, csak sokadik a sorban.

Maximálisan igaza van....................................
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...