15:28:24
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Pankráció (régebben: Foci)
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 19. 13:17 | Sorszám: 394
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 19. 06:16 | Sorszám: 393
Lépjünk!
De valóba' lépjünk!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 08:12 | Sorszám: 392
Jaj lépjünk mán túl ezen a gyanakvásosdin.....!!
Pax vobiscum, ahogy a művelt Wamba mondja az Ivanhoe-ban.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 18. 04:23 | Sorszám: 391
Mert én mán' csak iljen UMBULDATIVEN SKRUPULATIV elő-, és átérzetekkel megáldott-megvert fószer lennék...teccik-nemteccik.
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 17. 17:41 | Sorszám: 390
Örülnék annak, ha ez a #388 valóban őszinte vélemény lenne, és valóba' "eggy siheder" -nek tűnhetnék.Ám élek a gyanúperrel, hogy csak "cikiz" engem, "brahizációs okokból kifolyólagossan".(Mondván: sok faxnis vénbolond fazon csángál errefelétájt, oszt1 legyen meg az ő akarttya!)
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 17. 13:41 | Sorszám: 389
Fílen tank!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 17. 13:40 | Sorszám: 388
Megtaláltam!!!!
Hát maga eggyátajján nem tatás!!! Pardőz! Maga eggy siheder!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 17. 12:08 | Sorszám: 387

Feles Elek
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 17. 11:37 | Sorszám: 386
Ha rákattintasz a kapocsra, töröld ki a "-t" a www.minap.hu-t -ból"
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 17. 07:18 | Sorszám: 385
Hát ilyen vegyes család a mienk. Van benne munkásőr is, 56-os disszidensek is, besúgók is, kitelepítettek is, egyik női oldalági felmenőm rózsaszín bárcás hetéra volt.
Gondolom minden nagyobb család ilyen heterogén lehet, már persze a "nemesi" családokat kivéve mert azok azért egysíkúbbak.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 17:01 | Sorszám: 384
1.) Az általam megadott cím pontos és hibátlan.
2.) Ha technikai okai vannak Önnél a "minap" megjelenitésének, akkor nem érvényesek a kritikai megjegyzéseim.
3.) Ámbátor föl nem foghatom, hogy miért nem jelenik meg Önnél, de ha nem hát nem.
4.) A munkásőrséggel persze "helyben vagyunk", merthogy munkásőrök gyötörték és kínozták néhány hozzátartozómat, mint "'56-os ellenforradalmárokat".
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 15:54 | Sorszám: 383
A kiszolgáló nem található

A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.minap.hu-t, helyen.

Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e ww.valami.hu-t a www.valami.hu helyett.
Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.
Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.


Na ennyit erről maga nagy bátor.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 15:53 | Sorszám: 382
Ámbátor!!!!
Ha tunná, hogy keresztapám Borsod megyei munkásőr parancsnok volt!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 15:47 | Sorszám: 381
Egyszerűen csak nincs kedvem Miskolcra utazni a maga cifferblattya kedvéér'.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 15:40 | Sorszám: 380
No, ez a sunyi, tisztátalanul ravasz és "rókalelkű" emberek tipusreakciója.Akiknek "rejtegetnivalójuk" van, s akik nem mernek a másik--a föltehetően IGAZ, de legalábbis IGAZABBRA törekvő---- ember szemébe nézni nyugodtan. Ismerem EZT A "FAJTÁT"...is!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:54 | Sorszám: 379
De haggyuk mán a szenvelgést, mit szól a javaslatomhoz?
Ld. (374)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:52 | Sorszám: 378
Jut eszembe, mikor mág agramónuskodtam, a téeszben egy idősebb szaki "kölök"-nek titulált egy traktorost (nevezzük Attilának). Felhívták figyelmét, hogy akivel most éppen együtt dolgozik, nagy barátságban, az a traktoros még az emlegetettnél is fiatalabb (nevezzük Sanyinak).
Így vágta ki magát: igen, a Sanyi még gyerek, de már nem kölök!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:49 | Sorszám: 377
A "tata" a korának szólt Ember!!!!
Ne legyen már nolimetangere imaptiensebb a kelleténél.
Bocsesz, de nem nézem meg a képeit, szerintem egy anonim fórum legyen anonim, aki meg kéváncsi egymásra, tanákozzon személyesen. Én es ismerek némelyeket szeméjjessen is.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:19 | Sorszám: 376
Nézzen meg, mennyire vagyok "tata"(!), vagy vagyok-e "tata" egyáltalában? Ha behívja a www.minap.hu-t, és ott rálép a "Húsz éve adnak értéket és mértéket" c. cikkre, több fotón is megláthat engem, sőt, tömör mondandómat is idézik ott a cikkben.Legelőször is a cikk cÍmadó fotóján szemből jobbra vagyok látható, jobbomon egy kedves hölgy, még tovább jobbra (mindég csak jobbra!) Dr.Kocziszky György egyetemi tanár, a Monetáris Tanács tagja.Nem gondolnám, hogy nagyon "tatá"-s lennék.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 09:04 | Sorszám: 375
(Föl nem foghatom, a Tata miért sértő. Pandával meg Alexszel anyázzák egymást, tőlem meg a Tata is sértő......hát akkor lófütty a maga valagába, sértődjön meg mint egy süldőlány)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 08:52 | Sorszám: 374
Még azért nézze meg, milyen megoldást ajánlok a magyar foci felvirágoztatására.
Az egésznek a kulcsa egyébként a testnevelőtanár-képzés. A kis prücskökkel nekik kell foglalkozni.
Mi lenne, ha a méltóságos Hoffmann kartácsnő a mindennapos testnevelést igyekezne DÉLUTÁNRA tenni, és aki csapatban játszik, oda jár edzésekre, azt mentesíteni alóla? Aki meg nem jár, azzal se a szertornát erőltessék, hanem fiúkat a kézilabdapályára, közibük dobni egy lasztit oszt hajrá. Lányok meg mittomén, azoknak találjon ki valamit a Rozalicska lelkecske.
Jelenleg az a baj, hogy nem azok fociznak, akiknek tehetségük van hozzá, hanem akinek KEDVE van hozzá. Állítom, hogy vannak tehetségek, csakhogy nem trendi manapság focizni.

(Fején tanálta a szöget: nem volt gyerekszobám. Szolgálati lakásban laktunk, szüleimmel hármasban egy bazinagy (korábban tanterem) szobában.)
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 07:34 | Sorszám: 373
Már hozzászokhattunk a NAGYKÉPŰ FÖLÉNYESKEDÉSÉHEZ.
Sérteget. "Letatáz", rendszeresen--pedig aki ismer tudja, hogyha valakiben semmiféle "tatás", nincs, az éppen én lennék, de nem baj(!)-- nagy pökhendi bunkószöveggel hőbörög és ráadásul hülyeségeket beszél, melyben az igazságnak a szikrája sincsen.Mert az, hogy mi "volna"--a törökökkel abszolúte lényegtelen.Lényeg: MI VAN?
Önnek--hogy polgári-nagypolgári kifejezést használjak--NEM VOLT "GYEREKSZOBÁJA".Mellesleg nekem volt--ám mostmár mindegy.
Ezért "ezekután" ezentúl TÉNYLEG NEM VÁLASZOLOK SEMMIRE--amit ön mond vagy ír.Önnel befejeztem.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 07:15 | Sorszám: 372
Zöldség Tata. Az olájok ugyanúgy mélyrepülésben vannak mint mi, csak még az elején járnak a pokoljárásnak. De masszívan lefelé menetelnek ők is. A törökök meg, míg a régi kapitány vissza nem jött, anarchista bandaként játszottak, mi pont a megfelelő időpontban játszottunk velük. Most ősszel már oda-vissza kikaptunk volna tűlük.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 05:23 | Sorszám: 371
Most, hogy végetért a világbajnoki selejtezőmeccs-sorozat--AZ IGAZSÁGOS HIGGADTSÁG OKÁN(!)--"ADJUNK A MÁSIK OLDALI SZEMLÉLETNEK IS" higgadt, bölcs és valódi IGAZSÁGOT!
Miről van szó? Arról, hogy amikor nyilvánvalóvá vált a mi selejtezőcsoportunk összetétele, az volt az IGAZI REALITÁS(!), hogy első lesz a csoportküzdelmek után Hollandia, második Románia--EZ "IGY" IS LETT(!) UGYE--harmadik Törökország, s csak negyedikek mi, magyarok.MINDEZZEL SZEMBEN ANNYI AZÉRT MÉGISCSAK TÖRTÉNT(!) HOGY MEGELŐZTÜK TÖRÖKORSZÁGOT NAGY KÜZDELMEK UTÁN ÉS ÁRÁN.ÉS EZ SEM KEVÉS!
MINDENT ÖSSZEVETBVE: MÉG ERRE SEM(!) LEHETETT SZÁMITANI ELŐZETESEN, ÉS REÁLIS SZÁMITÁSOK ALAPJÁN!Igy hát!
A szokásos magyar érzelmi csapongás--"fönti" és "lenti" magyar szélsőséges "sírva vigadás" és "mély magyar sszuperbánat"--mellett és jegyében mindezt mégiscsak meg lehet és meg is kell állapitanunk! És ennyiben azért igaz az, hogy BIZONYOS ICIPICI ELŐRELÉPÉS AZÉRT MÉGISCSAK VAN a magyar futballban--IS.Mert előzetesen még erre az eredményre sem lehetett számitani.
A főhiba a futballvezetés--vagy általánios sportvezetés--részéről AZ volt, hogy irreaálisan úgy állitotta be, ill. arra hangolta rá a magyar sportkedvelő közvéleményt, hogy namostmár: ITT AZ IDEJE ÉS A REÁLIS ESÉLYE ANNAK, hogy kijusssunk a VB-re.NEM VOLT ITT(!), s ha valaki 'mindezt a csoportsorsolás idejének lezajlása UTÁN KÖZVETLENŰL szóvátette volna ilyetén módon, azt bizonyára MEGKÖVEZIK(!)--szellemi értelemben természetesen.Most már lehiggadva elmondhatjuk: még mielőtt mindenki beleesik a szokásos magyar TOTÁLPÁNIKBA és szabványkétségbeesésbe, igenis igaz az, hogy: VAN ELŐRELÉPÉS A MAGYAR FOCIBAN! Igaz, nagyon kicsi.
keresztkem
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 17:32 | Sorszám: 370
Legalább megpróbálták a lehetetlent.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...