15:38:30
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Pankráció (régebben: Foci)
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 17:01 | Sorszám: 384
1.) Az általam megadott cím pontos és hibátlan.
2.) Ha technikai okai vannak Önnél a "minap" megjelenitésének, akkor nem érvényesek a kritikai megjegyzéseim.
3.) Ámbátor föl nem foghatom, hogy miért nem jelenik meg Önnél, de ha nem hát nem.
4.) A munkásőrséggel persze "helyben vagyunk", merthogy munkásőrök gyötörték és kínozták néhány hozzátartozómat, mint "'56-os ellenforradalmárokat".
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 15:54 | Sorszám: 383
A kiszolgáló nem található

A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.minap.hu-t, helyen.

Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e ww.valami.hu-t a www.valami.hu helyett.
Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.
Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.


Na ennyit erről maga nagy bátor.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 15:53 | Sorszám: 382
Ámbátor!!!!
Ha tunná, hogy keresztapám Borsod megyei munkásőr parancsnok volt!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 15:47 | Sorszám: 381
Egyszerűen csak nincs kedvem Miskolcra utazni a maga cifferblattya kedvéér'.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 15:40 | Sorszám: 380
No, ez a sunyi, tisztátalanul ravasz és "rókalelkű" emberek tipusreakciója.Akiknek "rejtegetnivalójuk" van, s akik nem mernek a másik--a föltehetően IGAZ, de legalábbis IGAZABBRA törekvő---- ember szemébe nézni nyugodtan. Ismerem EZT A "FAJTÁT"...is!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:54 | Sorszám: 379
De haggyuk mán a szenvelgést, mit szól a javaslatomhoz?
Ld. (374)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:52 | Sorszám: 378
Jut eszembe, mikor mág agramónuskodtam, a téeszben egy idősebb szaki "kölök"-nek titulált egy traktorost (nevezzük Attilának). Felhívták figyelmét, hogy akivel most éppen együtt dolgozik, nagy barátságban, az a traktoros még az emlegetettnél is fiatalabb (nevezzük Sanyinak).
Így vágta ki magát: igen, a Sanyi még gyerek, de már nem kölök!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:49 | Sorszám: 377
A "tata" a korának szólt Ember!!!!
Ne legyen már nolimetangere imaptiensebb a kelleténél.
Bocsesz, de nem nézem meg a képeit, szerintem egy anonim fórum legyen anonim, aki meg kéváncsi egymásra, tanákozzon személyesen. Én es ismerek némelyeket szeméjjessen is.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 10:19 | Sorszám: 376
Nézzen meg, mennyire vagyok "tata"(!), vagy vagyok-e "tata" egyáltalában? Ha behívja a www.minap.hu-t, és ott rálép a "Húsz éve adnak értéket és mértéket" c. cikkre, több fotón is megláthat engem, sőt, tömör mondandómat is idézik ott a cikkben.Legelőször is a cikk cÍmadó fotóján szemből jobbra vagyok látható, jobbomon egy kedves hölgy, még tovább jobbra (mindég csak jobbra!) Dr.Kocziszky György egyetemi tanár, a Monetáris Tanács tagja.Nem gondolnám, hogy nagyon "tatá"-s lennék.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 09:04 | Sorszám: 375
(Föl nem foghatom, a Tata miért sértő. Pandával meg Alexszel anyázzák egymást, tőlem meg a Tata is sértő......hát akkor lófütty a maga valagába, sértődjön meg mint egy süldőlány)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 08:52 | Sorszám: 374
Még azért nézze meg, milyen megoldást ajánlok a magyar foci felvirágoztatására.
Az egésznek a kulcsa egyébként a testnevelőtanár-képzés. A kis prücskökkel nekik kell foglalkozni.
Mi lenne, ha a méltóságos Hoffmann kartácsnő a mindennapos testnevelést igyekezne DÉLUTÁNRA tenni, és aki csapatban játszik, oda jár edzésekre, azt mentesíteni alóla? Aki meg nem jár, azzal se a szertornát erőltessék, hanem fiúkat a kézilabdapályára, közibük dobni egy lasztit oszt hajrá. Lányok meg mittomén, azoknak találjon ki valamit a Rozalicska lelkecske.
Jelenleg az a baj, hogy nem azok fociznak, akiknek tehetségük van hozzá, hanem akinek KEDVE van hozzá. Állítom, hogy vannak tehetségek, csakhogy nem trendi manapság focizni.

(Fején tanálta a szöget: nem volt gyerekszobám. Szolgálati lakásban laktunk, szüleimmel hármasban egy bazinagy (korábban tanterem) szobában.)
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 07:34 | Sorszám: 373
Már hozzászokhattunk a NAGYKÉPŰ FÖLÉNYESKEDÉSÉHEZ.
Sérteget. "Letatáz", rendszeresen--pedig aki ismer tudja, hogyha valakiben semmiféle "tatás", nincs, az éppen én lennék, de nem baj(!)-- nagy pökhendi bunkószöveggel hőbörög és ráadásul hülyeségeket beszél, melyben az igazságnak a szikrája sincsen.Mert az, hogy mi "volna"--a törökökkel abszolúte lényegtelen.Lényeg: MI VAN?
Önnek--hogy polgári-nagypolgári kifejezést használjak--NEM VOLT "GYEREKSZOBÁJA".Mellesleg nekem volt--ám mostmár mindegy.
Ezért "ezekután" ezentúl TÉNYLEG NEM VÁLASZOLOK SEMMIRE--amit ön mond vagy ír.Önnel befejeztem.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 07:15 | Sorszám: 372
Zöldség Tata. Az olájok ugyanúgy mélyrepülésben vannak mint mi, csak még az elején járnak a pokoljárásnak. De masszívan lefelé menetelnek ők is. A törökök meg, míg a régi kapitány vissza nem jött, anarchista bandaként játszottak, mi pont a megfelelő időpontban játszottunk velük. Most ősszel már oda-vissza kikaptunk volna tűlük.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 16. 05:23 | Sorszám: 371
Most, hogy végetért a világbajnoki selejtezőmeccs-sorozat--AZ IGAZSÁGOS HIGGADTSÁG OKÁN(!)--"ADJUNK A MÁSIK OLDALI SZEMLÉLETNEK IS" higgadt, bölcs és valódi IGAZSÁGOT!
Miről van szó? Arról, hogy amikor nyilvánvalóvá vált a mi selejtezőcsoportunk összetétele, az volt az IGAZI REALITÁS(!), hogy első lesz a csoportküzdelmek után Hollandia, második Románia--EZ "IGY" IS LETT(!) UGYE--harmadik Törökország, s csak negyedikek mi, magyarok.MINDEZZEL SZEMBEN ANNYI AZÉRT MÉGISCSAK TÖRTÉNT(!) HOGY MEGELŐZTÜK TÖRÖKORSZÁGOT NAGY KÜZDELMEK UTÁN ÉS ÁRÁN.ÉS EZ SEM KEVÉS!
MINDENT ÖSSZEVETBVE: MÉG ERRE SEM(!) LEHETETT SZÁMITANI ELŐZETESEN, ÉS REÁLIS SZÁMITÁSOK ALAPJÁN!Igy hát!
A szokásos magyar érzelmi csapongás--"fönti" és "lenti" magyar szélsőséges "sírva vigadás" és "mély magyar sszuperbánat"--mellett és jegyében mindezt mégiscsak meg lehet és meg is kell állapitanunk! És ennyiben azért igaz az, hogy BIZONYOS ICIPICI ELŐRELÉPÉS AZÉRT MÉGISCSAK VAN a magyar futballban--IS.Mert előzetesen még erre az eredményre sem lehetett számitani.
A főhiba a futballvezetés--vagy általánios sportvezetés--részéről AZ volt, hogy irreaálisan úgy állitotta be, ill. arra hangolta rá a magyar sportkedvelő közvéleményt, hogy namostmár: ITT AZ IDEJE ÉS A REÁLIS ESÉLYE ANNAK, hogy kijusssunk a VB-re.NEM VOLT ITT(!), s ha valaki 'mindezt a csoportsorsolás idejének lezajlása UTÁN KÖZVETLENŰL szóvátette volna ilyetén módon, azt bizonyára MEGKÖVEZIK(!)--szellemi értelemben természetesen.Most már lehiggadva elmondhatjuk: még mielőtt mindenki beleesik a szokásos magyar TOTÁLPÁNIKBA és szabványkétségbeesésbe, igenis igaz az, hogy: VAN ELŐRELÉPÉS A MAGYAR FOCIBAN! Igaz, nagyon kicsi.
keresztkem
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 17:32 | Sorszám: 370
Legalább megpróbálták a lehetetlent.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 16:14 | Sorszám: 369
Emlékszem arra a 3:0-ra is, de az ETO "azzal együtt" is kiesett--nyilván.Ahogy mondani szokás "az" a 3:0 "HALOTTNAK A HOMLOKCSÓK" volt...sajnos.
keresztkem
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 14:45 | Sorszám: 368
Akiknek mi tudunk ötöt vágni, azoknak a románok is betalálnak kétszer-háromszor, legalább.
Örömünnepre készülnek.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 14:28 | Sorszám: 367
Azért az tetszene, ha a hirtelen nagyarcú románok zakóznának az észtek ellen.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 14:08 | Sorszám: 366
Igen.
Akarok egy élő példát látni, hogy lehet egy erősebb csapat ellen tisztességes eredményt elérni.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 13:41 | Sorszám: 365
Nézi-e valaki ma este az andorra elleni meccset?
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 13:34 | Sorszám: 364
A visszavágón meg 3:0-ra verték a belgákat, alaposan meg lettek szorongatva.
Nem tudom emlékszik e valaki...a Rába ETO 7:0-ra verte azt a Kaiserslauternt, mellyel a válogatott csak egy 1:1-es döntetlent tudott játszani.
Akármilyen kis homokozó az az NB1, Verebes győri csapata 34 mérkőzésen 102 gólt rúgott, ami 3,00 gólátlag. Tessék, lehet utánuk csinálni.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 12:51 | Sorszám: 363
1.) Nem akarnék "rosszat" mondani-írni Verebes Józsefről.
2.) Ámde az Ön által itt vázolt "felismerés"-ét én azért nem nevezném "zsenialitásnak".
3.) Elgondolkodnék 'akkor ezen, ha az ETO legalább "addig" eljutott volna az Európai Kupák-ban, mint aameddig eljutott a Loki.
4.) "Igy" akkor azonban Heczeg András inkább nevezhető (lenne!) zseniális edzőnek--szerintem legalábbis--mint Verebes.Noha Őt, Herczeg-et senkinek esze ágába nem jut zseninek titulálni, mert kevés szavú és nagyon nem szövegláda manus.Mármint Herczeg.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 08:09 | Sorszám: 362
Verebes zsenije abban állt, hogy felismerte: a magyar bajnokságban BÁRKI király lehet, nem is túl nagy befektetéssel. Győrben volt egy pár frusztrált, világéletében mellőzött másodhegedűs játékosa, akikben felszította az ambíciót (elsősorban Milére gondolok, de nem egyedül volt ő), és azok pályafutásuk végefelé járva roppant élvezték, hogy rommá szívatják a Mezeigyuribácsi dédelgetett cukimókusait.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 15. 03:00 | Sorszám: 361
Annyiban azért mégiscsak van--vagy lehet(!)--"közöttünk vita", hogy szerintem NEM(!) 'ATTÓL "JÓ EDZŐ" ma egy magyar (vagy nem magyar) edző, hogy csapatával vagy csapataival magyar NB1-et nyer--egyszer vagy többször.Szerintem van "magasabbrendű szempont" is a "jó edzői mivolt" megítélésére,de legalábbis fölmérésére, mint ez az--általam kis-stílűnek vélt szempont.Mindezt én már a szegény jó Verebes József regnálásaikor láttam, amikor az ETO a Standard Liege-től 5 gólt kapott, minekelőtte a magyar NB1-ben "hengerelt"--s Őt, Verebes-t "mágus" nak kiáltották ki idehaza, mint Helenio Herrerá-t Argentinában meg 'Olaszban.
keresztkem
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 14. 17:55 | Sorszám: 360
Szerintem nincs vita köztünk. Nyugodtan állíthatom, hogy Egervári a(z egyik) legjobb magyar edző, ez még nem zárja ki azt a TÉNYT, hogy nem ért a XXI. századi futballhoz.
Várszegi adott neki egy keretet, ő meg átlag 300 néző előtt bajnokcsapatot csinált az MTK-ból. Ez is egy eredmény. És látszik, mennyit ér.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...