02:24:45
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Butaság
... Elejére 1. lap 
negyven rabló
Olvasta: 8 | Válasz | 2013. június 14. 18:19 | Sorszám: 5
Naná, hogy csökken!
"...hogy a populáció gyarapodását az alacsonyabb IQ-val rendelkezők segítették elő."
"Idővel a kevésbé intelligens utódok száma hatással lehet az adott földrajzi régió általános intelligenciahányadosára."
"A mérések szerint a nyugati populációk általános IQ-ja évtizedenként 1,23 ponttal csökkent."
Igy utólag:
Ismerve nagyapám és apám eredendő IQ-ját, én legföljebb csak a fasorban vagyok a saját hülye, technikai ismereteimmel hozzájuk képest!
Egy biztos:
Ma minket, adófizető állampolgárokat, a nagy massza részét arra próbálják rávenni, hogy fogyasszon, vásároljon! Mindegy, hogy mit, csak vásároljon!
Az idióta, gügyögő, infantilis reklámok hatására persze vásárolni akarunk! Megveszünk hitelre minden olyasmit, amire semmi szükségünk!
Rég elmúlt az a "feeling", amikor Józsibá', a sarki boltos hitelbe adott árut, mert ismert minket és napi kapcsolatban voltunk.
No, talán egy kicsit öreg vagyok és elmaradott!
keresztkem
Olvasta: 6 | Válasz | 2013. június 13. 04:35 | Sorszám: 4
http://www.youtube.com/watch?v=0f48fpoSEPU

Frank & Nancy Sinatra:
Something stupid

keresztkem
Cirus
Olvasta: 7 | Válasz | 2013. június 12. 15:01 | Sorszám: 3
Jó vagy, én kb. 300-at nem látok. Aki mindent válogatás nélkül megoszt, aki kiskutyákat posztol, hogy mentsem meg, aki bajnait és mesterházit/gyurcsányt stb. dicsőit, már mind láthatatlanok.
Rendes Kis
Olvasta: 7 | Válasz | 2013. június 11. 22:35 | Sorszám: 2
Csökken a nyugati nemzetek IQ-ja


... http://erdely.ma/tudtech.php?id=143324&cim=csokken_a_nyugati_nemzetek_iq_ja
onodij
Olvasta: 7 | Válasz | 2013. március 17. 16:09 | Sorszám: 1
szintúgy megsoroztam az ismerőseimet...
Rendes Kis
Olvasta: 7 | Válasz | 2013. március 17. 16:00 | Sorszám: 0
A hóviharral kapcsolatban tanúsított butaságuk miatt 2 FB-ismerősömet kellett letiltanom (a 300-ból).

Ez egész jó arány, nem ?
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...