18:51:33
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: A tervezett internetadóról...
... Elejére 1. lap 
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 01. 18:21 | Sorszám: 108
Ha annyira szarul érzik magukat - az egyébként tanuló ifjak - miért nem mennek el dolgozni az EU-ba ? végül is szabad munkavállalás van - és még Fleto is egyetértene vele... Tényleg ő miért marad ? avagy esetleg ott dolgozni kéne ... nemdebár ?
jojoba
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. október 31. 19:10 | Sorszám: 106
"Péntek este újra a József nádor térre hívták az embereket, de most fél 7 után véget ért a tüntentés, és bulizni küldték a szervezők az embereket."

Bizony, egy jó buli, jó is az, két bohém nap előtt...

http://hvg.hu/itthon/20141031_netado_ma_is_tuntetnek?s=hk
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 18:28 | Sorszám: 105
Az én véleményem, hogy ezt múlt pénteken kellett volna megtenni, de jobb későn mint soha.

Az látszik, hogy a ballibantak ( politikusok + média ) "pánikban" igyekeznek a tűzet életben, és a tömeget össze tartani.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 17:55 | Sorszám: 104
Részemtől a szerencse.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 17:53 | Sorszám: 103
Köszönöm.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 17:52 | Sorszám: 102
Jó.
jojoba
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. október 31. 17:49 | Sorszám: 101
Ez tkp két topic, az egyik az adóról magáról, a másik a szájtépő ballibsikről szól.
fokos
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 16:55 | Sorszám: 100
Ez a beírás rendkívül elszomorított. Nem tudtam róla.
Nyilván Paks bővítésében látják a kiutat (amivel még egyet is érthetnék)(meg az orosz gázban, olajban), de az alternatív energiatermelés támogatása (persze nem ész nélkül, vessünk energiafüvet, meg hasonlók) az adózás nélkül is erősebbé teszi az országot.
rintintin
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. október 31. 16:47 | Sorszám: 99
ORBÁNNAK MÉG AZT IS ÉRDEMES LENNE ELHINNI, AMIT HAZUDNA, HA TUDNA HAZUDNI--DE Ő SOHA NEM(!!!) HAZUDIK.Ő, HA AKARNA SE TUDNA UGYANIS HAZUDNI, MERT FIZIKAILAG KÉPTELEB RÁ(!!!)--MINDEN ELŐZETES HIRESZTELÉSSEL SZEMBEN(!).AZOK HAZUDNAK AKIK MÁST ÁLLITANAK! EZ HÉTSZENTSÉÉÉÉG!ORBÁNNAK ECCERŰEN NEM ÁLL RÁ A SZÁJA A HAZUDOZÁSRA--MONGYON AKÁRKI AKÁRMIT!
ÉS MIVEL A SOK GAZEMBER BALLIB SZÉLHÁMOS ILYENNEL MÉG NEM TALÁLKOZOTT ÉRTETELENŰL BÁMUL ELŐSZÖR, S AZUTÁN OLYAN PAFFÁ LESZ, HOGY BOLONDOKAT BESZÉL ÖSSZNYEVISZNYA.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 16:37 | Sorszám: 98
Nekem nem ronda (nekem elég jó széles monitorom van).
Gondolom, neked a kép nyomja szét.
Összébb húztam, így most jó ?
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 16:30 | Sorszám: 97
Így VAN.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 16:28 | Sorszám: 96
Rettegjetek magyarok, mert így lesz meg úgy lesz!
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 16:25 | Sorszám: 95
Sajnos Orbánnak azt se lehet elhinni, amit kérdez.
Majd kimegy egy levél, amiben megkérdezi a népet, hogy "akarod-e a nép, hogy ezek az internetszolgáltatók továbbra is lakmározaonak a húsodból és igyanak a véredből, vagy szeretnéd-e, hogy a magyar nép végre megkapja, ami jár neki?"
És szerintem nem is túloztam nagyot, az eddigi úgynevezett konzultációk kb így mentek. Az, hogy ezt kiaf*tomi fogja irányítani, kb ugyanezt vetíti előre.

Miközben még azt se tudják eldönteni, hogy mire akarták beszedni, vagy négy magyarázattal álltak már elő.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 16:17 | Sorszám: 94
(Rendes Kis, ez az oldal már mindig ilyen ronda marad, hála 'mpd'-nek? A kék Gondolán egy idő után átkerült a másik oldalra, itt is így van?)
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 16:14 | Sorszám: 93
Na, vajon most mit kezdenek a norvég mozgalmárok?
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 31. 09:15 | Sorszám: 92
Visszavonják az internetadót – ezt Orbán Viktor mondta a Kossuth rádió 180 perc című műsorában.


A miniszterelnök kiemelte, mivel az emberek megkérdőjelezik az új adó ésszerűségét, az új terhet nem lehet bevezetni. Az adótörvényeket pedig módosítani fogják. A miniszterelnök azt mondta: az ünnepek után, januárban nemzeti konzultációt kezdeményeznek az internet szabályozásáról.

– Olyan szokott lenni, hogy az emberek akarata ellenére is egy adót bevezetnek, itt azonban sokkal súlyosabb helyzetről beszélünk. Most az a helyzet, hogy megkérdőjelezik az emberek ennek az egésznek az ésszerűségét. A józan ész alapját kérdőjelezik meg. És nekem az a véleményem, hogy ilyen körülmények között ezt nem lehet bevezetni. Semmit sem. Az én véleményem az, hogy helyre kell állítani a vita alapjait. Ezek ma nem lehetségesek. Túlszaladtak ezen az események. Ez a vita félrecsúszott, és ilyen körülmények között szerintem, függetlenül attól, hogy a kormánynak mi volt a szándéka, és hogy ez helyes volt-e, ezt egész egyszerűen nem lehet bevezetni. Ma ez a helyzet – fogalmazott a miniszterelnök.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 21:39 | Sorszám: 91
Brutál.
Szegény német gyerekek, akik a Grimm mesék helyett ezt a vadbaromságot kell nézniük.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 21:11 | Sorszám: 90
Ez rágalmazás.
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 20:58 | Sorszám: 89
http://444.hu/2014/10/30/igy-ijesztgetik-magyarorszaggal-a-nemet-kisgyerekeket/

A németeknek van eszük, de igazuk is van, nyilván nem szeretnék meglátni a gyereküket egy békemenetben, úgyhogy idejében megtanítják őket értelmesen gondolkodni.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 19:15 | Sorszám: 88
Német, brit és osztrák lapok az internetadóról

... http://erdely.ma/vilag.php?id=175313&cim=nemet_brit_es_osztrak_lapok_az_inter ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 15:24 | Sorszám: 87
Több retramszmissönt az embereknek!!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 15:04 | Sorszám: 86
Nem kéne lemenned nyugdíjas nénikébe.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 14:59 | Sorszám: 85
Ja. Németországba' sincs mindenhol internet.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 14:51 | Sorszám: 84
Megvan a netadó ötletgazdája?
Az egyik nagy mobilszolgáltató cégé lehetett az internetadó alapötlete – értesült
a Portfólió.hu. A lap szerint a társaságot alig érintené az új teher, versenytársait
viszont üzletpolitikájuk teljes átgondolására sarkallhatná.
... www.gondola.hu/cikkek/93426-Megvan_a_netado_otletgazdaja_.html
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 30. 14:49 | Sorszám: 83
Érdekes, hogy a tisztelt hőbörgőket eddig nem izgatta az, hogy a retransmissiont
a szolgáltató kiszámlázza-e nekik vagy sem.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...