07:50:26
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 19. 12:07 | Sorszám: 126
Annyira szánalmas, hogy komoly cégvezetők csak egy dimenzióban tudnak gondolkodni.
Miből gondolja Szelei, hogy ezek a tendenciák, trendek mostantól állandóak maradnak?
Felhívja a figyelmet, hogy vigyázat! változott a világ!, aztán meg úgy gondolja, hogy az volt az utolsó változás,
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 19. 11:58 | Sorszám: 125
Mesterházy titokban tárgyalt Paks bővítéséről a franciákkal 2013-ban:

http://mno.hu/belfold/paksrol-targyalt-titokban-mesterhazy-az-atomoriassal-12 ...
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 18. 20:06 | Sorszám: 124
Bizonyhogy ez a cionista, globalista, szabadkőműves, világuralomra törő, szemétmulti gugli Skynet-terminátorokat nevel szeretett és szabadságvágyó honunkban....

Csak viccelek.

Vagy mégsem?

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 18. 16:11 | Sorszám: 123
Na, ez is Orbán bűne!
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 18. 10:38 | Sorszám: 122
A kelet-közép-európai régióban elsőként Magyarországon hozott létre oktatóközpontot és tudásbázist a Google – olvasható a keddi Napi Gazdaságban.
A cikk szerint a Google Groundot a magyarországi vállalkozások, startupok és diákok digitális versenyképességének fejlesztéséért hozták létre. A józsefvárosi bázison egy év alatt közel 150 ingyenes képzést tartanak majd, amelyeken közel háromezren vehetnek részt.

A lap idézte Szelei Szabolcsot, a Google Magyarország marketingigazgatóját, aki szerint a világ 500 legnagyobb vállalatának átlagéletkora a hatvanas években 62 év volt, ma 18, 2025-re pedig 15 év lesz, ami azt jelenti, hogy az akkori legnagyobb vállalatok fele ma még nem is létezik, vagy éppen nemrég jött létre. Erre a jövőre kell felkészülni – tette hozzá.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 14. 20:01 | Sorszám: 121
Ez a tipikus ballibbant mantra. Mindig egy külső "hatalom" felé hálálkodnak. Korábban ez a szu volt. Ez a seggnyaló helytartói hozzáállás az alapja érték nélküli, érdek alapú világuknak.
Az egyenlegbe be kell számolni mindazon jogok értékét is, amiről lemondtunk pl. a saját piac védelme nagyon sokat ér*. Ráadásul ezen jogokat ráadásul egy nagyon kétes erkölcsiségű, és még kétesebb érdekeket (sokszor nem is európai) képviselő, és teljesen megkérdőjelezhető legitimitású eurokraták kezébe adtuk.

* A britek most igyekeznek egy ilyenből kihátrálni, nevezetesen a munkaerő szabad áramlásából, amelynek eddig kizárólag haszonélvezői voltak ( olcsó jól képzett munkaerő)
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 14. 19:12 | Sorszám: 120
Tíz éve dől a lé:
http://index.hu/gazdasag/2014/02/12/tiz_eve_dol_a_le/

Bírom az ilyen idióta röfögést.
A mérlegnek két serpenyője van.
Vajon mennyit vittek ki?
Ha azt is odateszik a 7.000 milliárd mellé, akkor majd fogok örülni a nagy lóvénak, ami bejött (persze csak akkor ha a per szaldó nekünk kedvez), de addig nem.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 04. 14:36 | Sorszám: 119
Ha jól értem, ez a KUTYAMETAFORA azt lenne hivatott prezentálni hogy a lényeg--ami tehát éppen úgy szubjektive HATÁROZTATIK MEG, mint a lényegtelen--nem is oly' nehezen határozható meg abban az esetben, ha--úgymond--a kutya letépné rólam a...letépnivalót.Ezzel Ön-- per szubjektum--azt véli bizonyítottnak, hogy én aprólékoskodóan "vacakolok" abban, hogy jelentőséget tulajdonítok a LÉNYEG-et meghatározó személynek, mint szubjektumnak.Háát erre az a válaszom: a kutya nadrágletépő akciójában valóban egyszerű a helyzet, ÁMDE POLITIKAI KÉRDÉSEKBEN NEM! Ott--tudniillik a politikában--igenis nagyon számit az,hogy a szubjektum "hogyúgymongyam: HONNAN JÖTT"! És attól függően ki "honnan", azoknak egyként más és más a LÉNYEG.Mer' Gyucsánynak vagy Bajnainak és a hasonszörű kapcabetyároknak "von Haus aus" csak az a lényeg hogy ők hatalomba kerüljenek.A Dr.Orbán szintű MORÁLIS LÉNYEKNEK pedig az, hogy a magyar embereknek jobb-é vagy kevésbé jó.
keresztkem
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 04. 08:08 | Sorszám: 118
Per szubjektum, mi? Micsoda vadliberális tempó

De képzeljük el, - persze nem kívánom - hogy magának az utcán leszedi a seggéről a nadrágot egy kutya. Erre maga nyilván fel lesz háborodva, azt mondja pl, hogy ez a rohadt korcs. És akkor a kutya gazdája azon kezd vitatkozni, hogy nem is korcs a kutya, megmutatja a pedigréjét, úgyhogy maga maradjon csöndben.

Van ilyen technika, így jutunk el addig, hogy nem is volt taggyűlés, nincsenek is fideszközeli cégek ésatöbbi.

Per szubjektum én eldöntöttem, lezárom a témát, de persze maguk szabadon tapicskolhatnak még benne.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 02. 18:19 | Sorszám: 117
Briliáns érvelés!
Igazad van Keresztkém!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 02. 17:05 | Sorszám: 116
"..amikor valaki egy lényegtelen dolgot kiragad az összefüggéséből és csak azzal foglalkozik,.."
Természetesen "van ilyen", ámde egy dolog itt és most, ekkor sem hagyható figyelmen kivül, mielőtt E HATALMASAN NAGY BÖLCSELEM OKÁN SZÉTDURRANA A KOBAKJA EKKORA "OKOSSÁGA" FOLYOMÁMYAKÉPPEN"...ugyi.Az tudniillik, hogy MI A LÉNYEGES ÉS MI A LÉNYEGTELEN, az PER SZUBJEKTUM ÁLLAPITTATIK MEG--ebben az esetben is.Tehát, hogy ha Ön vagy én "lényegtelennek" vélelmezünk is valamit--netán, neadjisten--AZ KORÁNTSEM BIZTOS, HOGY VALÓBA' LÉNYEGTELEN objekíve!
Ez itt a marhanagy bökkenő!
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 02. 09:41 | Sorszám: 115
Akkor jó, ha "erről"!
Szives figyelmébe ajánlanám Zoszima sztarec "szent együgyűségét"--ill. 'annak határtalanul szimpatikus mivoltát--Dosztojevszkij: Karamazov testvérek c.zseniális művében.
keresztkem
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. február 02. 01:19 | Sorszám: 114
"korlátoltság"
"Neked már van egy fél"
"Örülök, hogy az elejét és végét sikerült megértened"
"még néhány próbálkozás és a közepe is menni fog, meg tudod csinálni"
"Ahhoz meg elég alpári és fölényeskedő a stílusod"
"amúgy bizonyára rengeteg jó tulajdonsággal rendelkezel, amik itt nem látszanak."


....mondja mindezt a végtelenül primitív, sült bunkó, osssssstoba, balfék Jethro Tull, aki képtelen elviselni, hogy az övén kívül lehet másnak is véleménye, méghozzá ellenkező, mint az övé.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 02. 01:17 | Sorszám: 113
Pontosan erről van szó.

Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 01. 10:43 | Sorszám: 112
Sajnos azt a jelenséget, amikor valaki egy lényegtelen dolgot kiragad az összefüggéséből és csak azzal foglalkozik, a köznyelv időnként úgy fogalmazza meg, hogy "lovagol rajta", te pedig pont ezt csinálod.
Gyaníthatólag pont azért, hogy az állítás érdemi részével nem kelljen foglalkozni, ami pedig az, hogy Orbán nem viselkedik demokrata módjára, rosszul kormányoz és hazudik is.
Mo. nem Észak-Korea és nem Szíria, ezt senki sem állítja, de sokat gyengült a demokrácia, ezt most már nem csak Brüsszelben, hanem Moszkvában is állítják, ez a lényeg, nem az, hogy a diktátor, vagy diktáror-szerű, vagy autokrata, vagy ezeknek egy szinonímáját használta-e Heller.
Örülök, hogy az elejét és végét sikerült megértened annak, amit a klubrádióról írtam, még néhány próbálkozás és a közepe is menni fog, meg tudod csinálni
Ahhoz meg elég alpári és fölényeskedő a stílusod, hogy egyszercsak elkezdjél mimózáskodni, vágod, Jani?
Persze abban igazad van, nem helyes személyeskedni, amit írtam, azt igyekezz ne a személyedre hanem a véleményedre vonatkoztatni, amúgy bizonyára rengeteg jó tulajdonsággal rendelkezel, amik itt nem látszanak.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 01. 06:54 | Sorszám: 111
" sancta"--ez nekem DICSÉRET!
DE! Tkp. a "simplicitas" is.
keresztkem
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 31. 19:46 | Sorszám: 110
O sancta simplicitas!

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 31. 06:43 | Sorszám: 109
Csak annak "diktálnak", akinek lehet diktálni.Dr.O.V. Miniszterelnök Úrnak NEM LEHET!
Brüsszelnek épp az a legnagyobb baja Vele, hogy NEM TUD DIKTÁLNI DR.O.-nak.Ezért--és nem másért--beszél és beszél-TET(!) Róla mindenféle valótlan marhaságot: "diktátorozást" és egyéb valótlan marhaságot.Lényegében: KINJUKBAN MONDANAK RÓLA MINDENFÉLÉT, mert..számukra--dr.O. "kezelhetetlen"!
Mondjuk ki: NEM TUDJA--úgymond--"KEZELNI"! Ez a legnagyobb baja Vele az egész SZEMÉT-MOCSOK
BALLIBB BRANCS-nak.
Önnek meg "hulot" savanyú a szölő, azért MONDJA "AZT" a mantrát, ami épp az eszébe jut.....Szegény.
keresztkem
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 31. 01:01 | Sorszám: 108
Orbán Viktor nem diktátor, hiszen neki is diktálnak.
Mégpedig azok akik nyolc évig fizették a "számláit".

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 16:56 | Sorszám: 107
"Én nem rajtad köszörülöm a nyelvem, hanem a közszereplőkön, világos?"
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 30. 16:55 | Sorszám: 106
"Azon lovagolni, hogy hogy lehet diktátornak nevezni valakit, mikor az országban nem lőnek, az meg korlátoltság."

Nem "lovagoltam" semmin, megállapítottam, hogy a vén hülye nyanya kijelentette Orbánról, hogy diktátor, de Magyarország nem diktatúra. Diktátor volt Hitler, Sztálin, Szaddám Husszein, Kim Dzsong Un és a felmenői, ölég nehéz elképzelni róluk, hogy csak úgy otthon a gyerekszobájukban diktátorkodtak volna a dadájukon.... A bányarém nyanya ezen mondatán azóta is halálra röhögjük magunkat a haverjaimmal. Miért lenne ez korlátoltság? Miért kell engem sértegetned, ha én elmondom a véleményemet ezen a polgári fórumon? Olyan nagyon védelmezed a Klubrádiót, amit egyetlen másodpercre sem hallgattattak el, nekik lehet véleményük, akár korlátolt is, csak nekem nem, mert akkor jössz te a bunkóddal? Hátrább Jani az agaraiddal! Több önmérsékletet! Én nem rajtad köszörülöm a nyelvem, hanem a közszereplőkön, világos?
Javaslom ezt a módszert neked is, úgyhogy ne címkézz többet légy szíves, mert én is tudnék vaskos pofátlanságokat köpködni a képedbe, csak feltett szándékom, hogy nem rombolom a honlap színvonalát.Fogod?
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 30. 13:08 | Sorszám: 105
"..Ez az egész csak a mai politikai hatalom érdeke. "
EZ TÉVEDÉS!
Mert az, hogy milyen politikai színezetű és beállítottságu "politikai hatalom" kormányoz Magyarországon, az igenis EMINENS ÉRDEKE MAGÁNAK A TRIANONI HATÁROK ÁLTAL, AZ ANYAORSZÁGRÓL ERŐSZAKKAL LEVÁLASZTOTT TERÜLETRÉSZEN ÉLŐ MAGYAR VÁLASZTÓPOLGÁRNAK IS! EZT Ő MAGA AZ OTTANI VÁLASZTÓPOLGÁR ÁLLITJA--nyilván az a rész, aki "regisztrált" vagy regisztrálni fog. Sok ilyen verbális megfogalmazást hallottam, expressis verbis, ékes magyar nyelven előadva.Hogy 'őneki EZ BIZONY NAGYON FONTOS! És ŐK, a trianoni által elválasztott magyarok ebben e kérdésben BIZTOSAN NEM(!) HAZUDNAK! Mert miért is tennék?
A Munkáspárt és Thürmerék pedig egyszerűen: le vannak maradva néhány foxi-maxi-s brosúrával...
keresztkem
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 12:51 | Sorszám: 104
A Munkáspárt nem támogatja a külföldi magyarok szavazását:

A számháború gyanús. Mintha kiadott kvóta kötelezettséget jelezne. A NVI-nál Romániából közel 58000 bejelentkezést regisztráltak. Az ügye nem 80000! Vajon a mai hazai hatalom, hogy „játssza” ezt a külhoni szavazási „játékot”? Vajon hol és hogyan lehet ellenőrizni, hogy valójában hányan is jelentkeztek be, vagy fognak bejelentkezni a határon túlról? A szavazáson való határon túli résztvevők aránya akár a 7%-ot is elérheti. Ez egy közepes megye szavazási arányának is megfelelhet. Ez az egész csak a mai politikai hatalom érdeke. A dolgozóknak és a társadalom többségének ez az egész folyamat visszatetsző. A Munkáspárt nem támogatja a külföldi magyarok részvételét a választásokon.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 10:20 | Sorszám: 103
Ha Ön elmondhatja azt--az Ön szerint is elismerten létező szólásszabadság jegyében--hogy maga a szólásszabadság MEGLÉTE Ön szerint NEM(!) ELÉGSÉGES a demokrácia meglétéhez, márpedig elmondhatja, akkor én is elmondhatom azt hogy SZERINTEM MEG IGENIS ELÉGSÉGES!
Másrészt "AZ" sem igaz, hogy "pofázni mindig is lehetett", mert '954-be' a keresztapámat az ávósok úgy megverék gumibottal CSAK AZÉRT, MERT SZIDTA RÁKOSI-t, hogy nem bírt járni.Igaz spiccesen szidta...
Úgyhogy GYERÖK ÖN, NEM KOMOLYAN GONOLKODÓ FÉRFI, amikor olyan szamárságokat ír, hogy ne' létezne itten demokrácia.Még zsidózni is lehet, pedig az jócskán túl van a szólásszabadságon! Olyan MARHANAGY hatalmas demokrácijja van itten hogy bár ne lenne ekkora!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 09:16 | Sorszám: 102
Na majd adnék én magának revolvert!!! Némán, hajlott korára millen agresszív lett!
Egyébként, pofázni mindig is lehetett, ugyanakkor persze mindig is működött a megfigyelés.
Ha tudná, a haverokkal sörözés közben mennyit szidtuk a rendszert meg a pártot, tuti, hogy be is súgták, de a fene se foglalkozott velünk.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...