22:04:52
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. február 01. 06:54 | Sorszám: 111
" sancta"--ez nekem DICSÉRET!
DE! Tkp. a "simplicitas" is.
keresztkem
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 31. 19:46 | Sorszám: 110
O sancta simplicitas!

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 31. 06:43 | Sorszám: 109
Csak annak "diktálnak", akinek lehet diktálni.Dr.O.V. Miniszterelnök Úrnak NEM LEHET!
Brüsszelnek épp az a legnagyobb baja Vele, hogy NEM TUD DIKTÁLNI DR.O.-nak.Ezért--és nem másért--beszél és beszél-TET(!) Róla mindenféle valótlan marhaságot: "diktátorozást" és egyéb valótlan marhaságot.Lényegében: KINJUKBAN MONDANAK RÓLA MINDENFÉLÉT, mert..számukra--dr.O. "kezelhetetlen"!
Mondjuk ki: NEM TUDJA--úgymond--"KEZELNI"! Ez a legnagyobb baja Vele az egész SZEMÉT-MOCSOK
BALLIBB BRANCS-nak.
Önnek meg "hulot" savanyú a szölő, azért MONDJA "AZT" a mantrát, ami épp az eszébe jut.....Szegény.
keresztkem
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 31. 01:01 | Sorszám: 108
Orbán Viktor nem diktátor, hiszen neki is diktálnak.
Mégpedig azok akik nyolc évig fizették a "számláit".

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 16:56 | Sorszám: 107
"Én nem rajtad köszörülöm a nyelvem, hanem a közszereplőkön, világos?"
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 30. 16:55 | Sorszám: 106
"Azon lovagolni, hogy hogy lehet diktátornak nevezni valakit, mikor az országban nem lőnek, az meg korlátoltság."

Nem "lovagoltam" semmin, megállapítottam, hogy a vén hülye nyanya kijelentette Orbánról, hogy diktátor, de Magyarország nem diktatúra. Diktátor volt Hitler, Sztálin, Szaddám Husszein, Kim Dzsong Un és a felmenői, ölég nehéz elképzelni róluk, hogy csak úgy otthon a gyerekszobájukban diktátorkodtak volna a dadájukon.... A bányarém nyanya ezen mondatán azóta is halálra röhögjük magunkat a haverjaimmal. Miért lenne ez korlátoltság? Miért kell engem sértegetned, ha én elmondom a véleményemet ezen a polgári fórumon? Olyan nagyon védelmezed a Klubrádiót, amit egyetlen másodpercre sem hallgattattak el, nekik lehet véleményük, akár korlátolt is, csak nekem nem, mert akkor jössz te a bunkóddal? Hátrább Jani az agaraiddal! Több önmérsékletet! Én nem rajtad köszörülöm a nyelvem, hanem a közszereplőkön, világos?
Javaslom ezt a módszert neked is, úgyhogy ne címkézz többet légy szíves, mert én is tudnék vaskos pofátlanságokat köpködni a képedbe, csak feltett szándékom, hogy nem rombolom a honlap színvonalát.Fogod?
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 30. 13:08 | Sorszám: 105
"..Ez az egész csak a mai politikai hatalom érdeke. "
EZ TÉVEDÉS!
Mert az, hogy milyen politikai színezetű és beállítottságu "politikai hatalom" kormányoz Magyarországon, az igenis EMINENS ÉRDEKE MAGÁNAK A TRIANONI HATÁROK ÁLTAL, AZ ANYAORSZÁGRÓL ERŐSZAKKAL LEVÁLASZTOTT TERÜLETRÉSZEN ÉLŐ MAGYAR VÁLASZTÓPOLGÁRNAK IS! EZT Ő MAGA AZ OTTANI VÁLASZTÓPOLGÁR ÁLLITJA--nyilván az a rész, aki "regisztrált" vagy regisztrálni fog. Sok ilyen verbális megfogalmazást hallottam, expressis verbis, ékes magyar nyelven előadva.Hogy 'őneki EZ BIZONY NAGYON FONTOS! És ŐK, a trianoni által elválasztott magyarok ebben e kérdésben BIZTOSAN NEM(!) HAZUDNAK! Mert miért is tennék?
A Munkáspárt és Thürmerék pedig egyszerűen: le vannak maradva néhány foxi-maxi-s brosúrával...
keresztkem
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 12:51 | Sorszám: 104
A Munkáspárt nem támogatja a külföldi magyarok szavazását:

A számháború gyanús. Mintha kiadott kvóta kötelezettséget jelezne. A NVI-nál Romániából közel 58000 bejelentkezést regisztráltak. Az ügye nem 80000! Vajon a mai hazai hatalom, hogy „játssza” ezt a külhoni szavazási „játékot”? Vajon hol és hogyan lehet ellenőrizni, hogy valójában hányan is jelentkeztek be, vagy fognak bejelentkezni a határon túlról? A szavazáson való határon túli résztvevők aránya akár a 7%-ot is elérheti. Ez egy közepes megye szavazási arányának is megfelelhet. Ez az egész csak a mai politikai hatalom érdeke. A dolgozóknak és a társadalom többségének ez az egész folyamat visszatetsző. A Munkáspárt nem támogatja a külföldi magyarok részvételét a választásokon.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 10:20 | Sorszám: 103
Ha Ön elmondhatja azt--az Ön szerint is elismerten létező szólásszabadság jegyében--hogy maga a szólásszabadság MEGLÉTE Ön szerint NEM(!) ELÉGSÉGES a demokrácia meglétéhez, márpedig elmondhatja, akkor én is elmondhatom azt hogy SZERINTEM MEG IGENIS ELÉGSÉGES!
Másrészt "AZ" sem igaz, hogy "pofázni mindig is lehetett", mert '954-be' a keresztapámat az ávósok úgy megverék gumibottal CSAK AZÉRT, MERT SZIDTA RÁKOSI-t, hogy nem bírt járni.Igaz spiccesen szidta...
Úgyhogy GYERÖK ÖN, NEM KOMOLYAN GONOLKODÓ FÉRFI, amikor olyan szamárságokat ír, hogy ne' létezne itten demokrácia.Még zsidózni is lehet, pedig az jócskán túl van a szólásszabadságon! Olyan MARHANAGY hatalmas demokrácijja van itten hogy bár ne lenne ekkora!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 09:16 | Sorszám: 102
Na majd adnék én magának revolvert!!! Némán, hajlott korára millen agresszív lett!
Egyébként, pofázni mindig is lehetett, ugyanakkor persze mindig is működött a megfigyelés.
Ha tudná, a haverokkal sörözés közben mennyit szidtuk a rendszert meg a pártot, tuti, hogy be is súgták, de a fene se foglalkozott velünk.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 08:51 | Sorszám: 101
Ezen elvitatkozgathatunk, hogy Önnek van-é igaza vagy nekem? De a szólásszabadság LÉTE ÖNMÁGÁBAN BIZONYITJA--igenis bizonyitja--a demokrácia létét. De már az is, hogy vitatkozgathatunk--IGENIS BIZONYITJA azt, hogy M.o.-on demokrácia igenis létezik!
Az, hogy Önnek vagy valaki másnak AZ A VÉLEMÉNYE, hogy "EZ KÉREM "CSAK PUSZTA" SZÓLÁSSZABADSÁG" és ez még nem ölég a teljes demokrációhoz etc..etc.. AZ EGY VÉLEKEDÉS A LÉTEZŐ--IGENIS LÉTEZŐ(!!!)--DEMOKRÁCIÁN BELÜL: A DEMOKRÁCIA MIKÉNTISÉGÉRŐL-MILYENSÉGÉRŐL! Ergo.Mindez "azt" mutatja-indikálja pusztán, hogy Ön nem úgy, nem olyan kritériumok alapján "véli"(!) létezőnek a demokráciát, mint én.De ha nem lenne egyáltalán demokrácia--amiről én tudom hogy mit jelent(mármint azt, hogy milyen az, ha NINCS EGYÁLTALÁN), koromnál fogva, ÖN NEM(!)--AKKOR NEM TEHETNŐK MEG EZT AZ "ELVITATKOZGATÁSTZ" SEM!Mivel azonban elvitatkozgathatunk "ezen" EZ BIZONYITJA, hogy IGENIS VAN DEMOKRÁCIA! Legföljebb nem 'olyan, amilyent Ön szeretne, vagy elképzel, DE VAN! Ráadásul "lezöldségezhet" engem, a 4 diplomás tanárembert bűntetlenűl--ez is a demokrácia bizonyitéka--bár ennek én nyilván nem örülök, sőt sértésnek, a demokrácia túlhajtásának érzem. Ám tudomásulveszem, hogy egy LÉTEZŐ DEMOKRÁCIÁBAN EZT, ENNYIT LEHET!
Ha nem létezne demokrácia M.o.-on venném a revolveremet, és lelőhetném Önt--mert sérteget engem.De EZT nem teszem, éppen mert van(!!!) demokrácia és talán nem mellesleg: nincs revolverem sem....
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 08:19 | Sorszám: 100
Zöldség, Isti báttyám.
Ez csak szólásszabadság, az is csak kényszerből: úgyse lehet megakadályozni az internet korában, hogy ki-ki pofázhasson kedvére. És nem is célszerű megakadályozni: sokkal ésszerűbb kontrollálni, figyelni.
Szóval, az ellen-kérdés: akkor is demokrácia-jelenség ez, ha ugyanakkor bármikor lehallgathatnak, kinyomozhatnak?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 08:14 | Sorszám: 99
"..Ébresztő: demokrácia nem létezik."
AZ, HOGY ÖN EZT A MONDATOT LEIRHATJA--BIZONYITJA(!)--ÁLLITÁSA TOTÁLIS VALÓTLANSÁGÁT.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 30. 08:09 | Sorszám: 98
Ébresztő: demokrácia nem létezik.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 30. 07:32 | Sorszám: 97
A "demokrácia intézményei"-- hmmm!-- meglehetősen sz..ok! Egyrészt.De azért vannak! Másrészt!
Ha valakik meg "elszúrták" a működésüket valaha is, azok éppen a Gyurcsány-Bajnai féle baloldali szemkilövők meg utcai véresreverők.Ez az IGAZI IGAZSÁG(!!!) az önök alaptalan érveivel kapcsolatban.Harmadrészt.
Ha pedig a sokat emlegetett "fékek és ellensúlyok" rendszere NEM MŰKÖDNE, meg az emberek--úgymond--"VALÓBAN félnének", ahogy önök meg a brüsszeliek rágalmaznak, akik az önök hatására mantrázzák a valótlanságokat végestelenül végig, AKKOR ÖNNEK EZ A BEIRÁSA SEM JELENHETNE MEG,MEG AZ ATV SEM "VIRULHATNA", meg a Népszavá-nak nevezett szennylap sem--kálmánolgástúl meg bánóandrásostúl,sajtóklubostúl, némethpéterestől, acélendréstől, aranyosjóbolgárurastúl túlcsordulva--akik nem úgy látszik mintha oly' nagyon "félnének".Negyedrészt.
Úgyhogy ENNYIT A VALÓDI VALÓSÁGRÓL!!!
keresztkem
Jethro Tull
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 28. 20:53 | Sorszám: 96
"Még több címkét az embereknek!"

Neked már van egy fél
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 28. 20:29 | Sorszám: 95
Még! Még! Még!
Még több címkét az embereknek!
Cifrázd Jani!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 28. 20:24 | Sorszám: 94
"...Orbán módszeresen teszi tönkre a demokrácia intézményeit."
Ha-ha-ha! Szellemsnek teccik lenni.Hetihetesbe való "jópofiság"...összekakilom magamat a röhögésből kifolyólagossan--a HUMORA ÁLLTAL.
Farkasházy viccei ehhez képest LANKADT KUTYAPÖCÖRŐK!
keresztkem
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 28. 20:05 | Sorszám: 93
Nem, számomra ez egy álkérdés. Azon lovagolni, hogy hogy lehet diktátornak nevezni valakit, mikor az országban nem lőnek, az meg korlátoltság.
Az állítás az, hogy Orbán módszeresen teszi tönkre a demokrácia intézményeit. Gyakorlatilag diszkriminálja a vele szemben álló politikai erőket, szinte teljesen uralja a médiát, átfaragta a választási rendszert, amibe még az utolsó pillanatokban is belepiszkál és valahogy az összes haverja nagyon gazdag lett.
Neked meg az a problémád hogy lehet a diktátor szót használni.

Egyébként így vált világhírűvé a klubrádió is. A kutyát se érdekelné, ha nem folyt volna ez a nagyon gusztustalan cirkusz vele a kamu pályázótól addig, hogy gyakorlatilag a bíróság szerződött vele, mert a független médiatanács nem hajtotta végre az ítéleteket.
Aztán tátották a szájukat, mint most te, hogy hát sugároznak, nem? De. Csak éppen mindent megtettek azért, hogy ne így legyen.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 26. 17:45 | Sorszám: 92
Vagy itt van ez a szűkszavú, de találó:
"einseitig und dumm !!!!"
Remélem Heller-nyanya is olvassa!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 26. 17:44 | Sorszám: 91
Ez se rossz:
"Warum fragen Sie immer die gleichen Spezies, die ihre Heimat und ihr eigenes (?) Volk wie Pest hassen ? Glauben Sie mir, es gibt in Ungarn auch
VERNÜNFTIGE Leute !"
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 26. 17:43 | Sorszám: 90
De írtak oda jó kis kommentárokat:
"ja,ja die "Pressefreiheit" in Deutschland und Österreich...
immer die gleiche Leute: P.Lendvai, Gy.Konrad, A.Heller, ihre Meinung zählt,
die viele Millionen in Ungarn sind nicht gefragt, und dann, die Welt wundert sich, 2/3 Mehrheit für FIDESZ. Die 3 nennen sich Intellektuellen, Ungarn lacht darüber, BRAVO ORBAN; BRAVO UNGARN, nur so weitermachen !"
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 26. 17:42 | Sorszám: 89
Számodra nem kérdés, hogy ugyan már hol diktátorkodik egy diktátor?
A diktátoroknak szokott lenni egy territóriumuk, ahol diktátorkodnak.
Mégis csak ölég furcsa, hogy van egy diktátor, akinek viszont az országa, amelyet vezet, az nem diktatúra....
Azóta is ennek a hülye vén spinének a mondatán röhögök.
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 26. 09:52 | Sorszám: 88
Látszik ebből hozzászólásból is, hogy ennek a embernek bizony emelkedett idézetek vannak a seggére tetoválva, annyira kifinomultan fogalmaz, már-már zavaróan finomkodó

Egyébként meg aki úgy viselkedik mint egy diktátor, úgy beszél mint egy diktátor, az ne csodálkozzon, ha azt mondják róla, hogy diktátor.

Csak a saját szórakoztatásodra a paksi történetbe helyettesítsd be Orbán helyett Gyurcsányt, a fidesz helyett az mszp-t és alkoss így véleményt, elég érdekes élmény lesz.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 24. 20:31 | Sorszám: 87
Szegeden BOSZORKÁNYÉGETÉSNÉL "várakozási sorba"--QUEUE-ba--állítandó ez a Heller Ágnes nevű SZIPIRTYÓÓÓÓÓ!
Szinte látom ahogyan SEPRŰNYÉLEN ODA-LOVAGOL strassbourgh-i lovagjához a Vörös Danyi-hoz.
Szépek együtt....a POKOLBAN.
keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...