03:38:57
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Pályázati kiírás
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 30. 08:59 | Sorszám: 4
Az hol van? És mit takar közelebbről?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 30. 08:30 | Sorszám: 3
Kommunikáció szak ?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 30. 07:23 | Sorszám: 2
Panda eftássnak sárga lap komolytalan játékért!
Legközelebbi szabálysértés a pályázatból történő kizárást von maga után, ha védett faj, ha nem!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 29. 16:06 | Sorszám: 1
Valami menedzserire ... Abból baj nem lehet.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 29. 15:25 | Sorszám: 0
2015-ben fog érettségizni a középső gyermekem (jány).
Lassan el kéne kezdeni kitalálni, milyen pályára menjen.
Ezzel kapcsolatos a pályázat.
Találjuk ki közösen, mi lenne jó neki, aztán úgyis úgy dönt ahogy akar. Kockázat tehát nincs, elő hát a kreativitást és durrbele hadd szóljon! Izzanak a szinapszisok, ki-ki tankoljon fel acetilkolinból, szerotoninból és lássuk a medvét!

A jelölt most félévkor 4,75-os átlaggal bír, angolból lesz érettségije és van középfokúja, németből lesz felsőfokúja mire kell.
Biológiából és kémiából jó, de ezeket nagy bánatomra nem nagyon szereti. Matekból-fizikából különtanárral bár de felhoztam négyes-ötös közé. Magyarból nagyon jó, történelmet utálja (ez javára írandó, mert ahogy oktatják, az csakis utálnivaló). Sportos, teniszezik és úszik. Informatikából..... hát már ő is hackerkedik mint a zaptya (én tanítottam, meguntam neki keresgélni és letöltögetni).

A büfé-ruhatár szakokat mellőzzük, marketing, logisztika, andragógia vagy politológia ne is jusson eszünkbe.

A pályázat első díjaként a nyertes elnyeri..... a tetszésemet.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...