12:13:03
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Hallottátok ? ( 5.)
... Elejére 1. lap 
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 15:02 | Sorszám: 62
És megbotlott. Azé' sérült meg a feje...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:52 | Sorszám: 61
Lehet, hogy féllábú volt...?
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:49 | Sorszám: 60
Nana! Az nem tréfa dolog, amikor az embernek megsérül a feje, és radásul még a kötés is lecsúszik! ...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:44 | Sorszám: 59
Ez most egy jó vicc, vagy maga csak tréfál?
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:40 | Sorszám: 58
A kötést a lábon.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:30 | Sorszám: 57
Nem értem. Eleve csak 3 kép van. És mit kell keresni?
tótumfaktum
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 17. 14:25 | Sorszám: 56
Az Inkognitó 1113-as számában. Negyedik kép alatt, balra.
Film is készült ebből. http://misogaadel.weebly.com/filmek-1/category/fonok-inkognitoban
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 13:50 | Sorszám: 55
TÉLLEG???? Forrás..?
schlempe
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 17. 13:41 | Sorszám: 54
Nem tudom, hogy "jobboldali elhajló" vagyok-e, hisz' minden porcikám "jobbos". Ami annyit tesz: nekem a "jobboldalisághon'" NEM KÖLL ELHAJLANI, mer' még a ballábam kisújjának a körme IS JOBBON ÁLL--STABILAN. Függetlenűl attól, hogy a 'zorbánt hányan és mellik iránybú' csesztetik....és hányan fedezik föl, hogy valójába' komcsi párttitkár inkognitóban.
glens
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 12:31 | Sorszám: 53
Nagyjából egyetértünk.
De gondolj csak bele, mi lett volna itt, ha egy ilyen videó Orbánról kerülne nyilvánosságra.
Az index független hangmérnököt kért volna fel, hogy elmezze az elhangzottat, és az részletesen elmagyarázta volna az oszcilloszkópon megjelenő függvényről, hogy melyik rezgés miból származhat, megszólalt volna egy független gasztroenterológus, aki a hangmintából megállapította volna, hogy mit ebédelt Orbán, a New York Timesben olvasói levelekben felháborodottan tiltakoztak volna független értelmiségiek, hogy egy ilyen tapló miniszterelnök lehet ma bárhol is, stb.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 12:10 | Sorszám: 52
Na majd kap maga a Kérésztől, maga jobboldali elhajló.
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 09:32 | Sorszám: 51
1.) Az igaz ugyan, hogy a dunaújvárosi VOLT fidesz-es fickó a 2013-as gyilkosság idején még vastagon "obligó"-n BELÜL volt, s az is igaz, hogy meglehetős alvilágias kinézetű a fószer.
De! AZ ÁRTATLANSÁG VÉLELME MINDENKIT MEGILLET, így Őt is, tehát addig nem lehet mégcsak kapcsolatba hozni sem a "bebetonozós gyilkossággal", mig azt a bíróság ki nem mondja--JOGERŐS ITÉLTBEN! Egyrészt.
2.) Másrészt. Az ózdi ifjú polgármester Janiczak Dávid, aki Jobbik-os ÁLLÁSHALMOZÁSA NEM BŰNCSELEKMÉNY, legföljebb etikailag kifogásolható...esetleg.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 09:02 | Sorszám: 50
Nahát, már csodálkoztam, miért lett hirtelen nagy ügy, hogy az ózdi (jobbikos) polgármester négy helyről kap fizetést. Nade aztán kiderült az igazi ok: el kéne terelni a figyelmet erről:

http://index.hu/belfold/2016/02/12/gal_roland_dunaujvaros_a_gyilkossaggal_gya ...

Mondjuk egy gyilkosság kicsinykét komolyabb ügy, de újra bedobták Kovács "007" Bélát is, ezúttal, ki tudja miért, korrupciós ügyként tálalva. Korrupt kém, talán ez elég rémísztően hangzik.
Kósa kijelentette: a fidesznek semmi köze Gálhoz, hiszen azonnal kizárták a pártból. Na ja, ezzel azonnal visszamenőleg se nincs közük hozzá, sosem is volt.
Tudjuk: Óceánia mindig is Keletázsiával állt harcban.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 16. 08:50 | Sorszám: 49
Tegnap a híradóban volt egy hosszabb blokk a DK vetítéséről. Kb. 15 alkalommal hangzott el, hogy " a 888.hu leleplezte a hamisítást", különböző tálalásban.
Na most, két észrevétel.
1. Azért, mert francia gyerek meg romániai nyomortanya képét használták illusztrációnak, még illett volna magát a mondanivalóra is odafigyelni. mert az még lehet(ne) igaz fals képekkel is. (Nem tudom egyébként, nem voltam ott és nem is tudom részleteiben mi hangzott el, Fletót ismerve valami interaktív esztrádműsor lehetett).
2. Az erkölcsileg a bányászbéka segge alá süllyedt 888 rehabilitációjára tett kísérlet maga is borzalmas morális mélységekről árulkodik. Immár ez se számít, semmise számít.
Hányok.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 16. 01:14 | Sorszám: 48
Szerepelhet, mert demokrácia van, minden elmebeteg lehet sajtóképes!

Az viszont más kérdés, hogy egy bármilyen -magát sajtóterméknek nevező-, nyilvánosan híreket közlő izé azzal foglalkozzon, hogy egy interjúalany fingott-e a beszélgetés alatt, vagy sem, ráadásul szinte az összes többi erre rábukjon és ezen csámcsogjon, na ez az ami a minősíti a mai sajtót!
Talán még ez nem is a vége!
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 15. 23:53 | Sorszám: 47
Vagy inkább: döbbenetes. Hogy ez az ember még szerepelhet egyáltalán a médiában... :-(
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 15. 23:48 | Sorszám: 46
Á, nevetséges. Hagyni kell. Bulvár. Nem ezért szeretjük!
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 15. 18:00 | Sorszám: 45
Mé', hát utánégetős a szék. Van ilyen!
glens
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 15. 16:19 | Sorszám: 44
Nem hiszem.
A szék akkor nyikorog, amikor már felemelte a hátsóját.
Szerintem azt hitte, hogy a kamera az éppen kérdező riportert veszi.
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 15. 16:15 | Sorszám: 43
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 15. 16:13 | Sorszám: 42
Röhejes, de szerintem a szék nyikorgott.
glens
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 15. 16:06 | Sorszám: 41
Gyurcsány, a fesztelen

Magyarország miniszterelnöke volt.
Ezt a kis kedvességet azoknak küldöm, akik hozzásegítették ehhez.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 15. 15:23 | Sorszám: 40
Kösz.
tótumfaktum
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 15. 15:05 | Sorszám: 39
Paláver

http://karcfm.hu/adasrend/

Paláver

A Karc FM interaktív, betelefonálós műsora.

Nincs tabu téma, nincs tabu kérdés. Ebben a két órában a kerítés nem kapu oldalszárnyakkal, hanem kerítés. Várjuk mindazokat, akinek véleménye van politikáról, közéletről, azokat, akik nem értenek valamit, és azokat, akik megértettek olyasmit, amit eddig nem. Bayer Zsolt, Huth Gergely, Papp Endre és Gajdics Ottó várja önöket. Hívják minden hétköznap 16 és 18 óra között a 061-9111059 telefonszámot. Csapjunk palávert közösen!

http://karcfm.hu/musorok/palaver/
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 15. 14:56 | Sorszám: 38
Mi lesz akkor?
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...