09:57:43
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Katinka
... Elejére 1. lap 
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 17:20 | Sorszám: 50
"Olyan nincs, hogy "túl sok pénz"."
Szerintem ez azért persze NEM IGAZ!
Mert nyilvánvaló, hogy a templomunk előtt kolduló szegényembernek ha módom lenne adni, mondjuk 10 000 000 Ft.-ot, ő maga mondaná, hogy ez "túl sok."
Másrészt ugyanez az összeg "túl kevés"-nek bizonyulna, ha mondjuk szeretném belőle megvásárolni kedvenc csapatom a DVTK számára, teszem azt Lionel Messi-t.
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 16:59 | Sorszám: 49
Természetesen: akarhatNA! Én nem azt mondtam, hogy nem akarhatna.Hanem azt: NEKEM AZ A NAGYON ERŐS GYANÚM, HOGY HIC ET NUNC NEM "AZT" AKAR, hanem valami mást. És hogy mit, azt nem tudom.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 16:46 | Sorszám: 48
Miért ne akarhatna több pénzt ?
Az úszópályafutás rövid, az alatt kell lekaszálni amennyit csak lehet.
Olyan nincs, hogy "túl sok pénz".
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 09. 16:14 | Sorszám: 47
Nemhogy NEM KIVÁNOK SEMMI ROSSZAT H.K.-nak, hanem nagyon sok jót, minden jót kívánok.
De! Azért annyira szűklátókörű és beszűkült itélőképességű Ő sem lehet--pláne egy olyan okos férj oldalán, mint amilyen Neki van--hogy azt gondolja, Magyarországon az ÚSZÁS a LEGELSŐ DOLOG e hon világában--MINDEN ÜGYEK KÖZÖTT. Hogy van más is úszáson kívül még a sportban is, nemcsak az, amit Ő fontosnak--és valószínűleg joggal fontosnak--lát. Ezt csak akkor gondolhatná valaki Róla el "így", ilyen vadul ha nem lenne ismert előtte, milyen és mennyire intelligens és okos nő Ő. Nyilván tudja: Magyarország nem az USA vagy Ausztrália úszószempontból, de mégcsak nem is Németország vagy Franciaország, Svédország. Iránta--Katinka iránt való--minden tiszteletem és nagyrabecsülésem mellett ezért nem értem Őt, hogy mit is akar. Merthogy TÖBB PÉNZT NEM, az BIZTOS! De akkor mit?
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 12:15 | Sorszám: 46
http://ripost.hu/cikk-uszolegendank-allitja-elkezdodott-hosszu-katinka-lejara ...

„Nem látok bele, de azt tudom, hogy félévente 860 millió forintot kap a szövetség, ebből azért futnia kéne azokra a dolgokra, amelyeket Katinka hiányolt. Semmire nem akarnak költeni, de azt elvárják, hogy mindenki hozza az eredményt.

Katinka aligha fog sértetlenül kijönni az egyre durvuló pengeváltásból, ebben Szabó József egyetértett a -tal.

"Keményen elkezdődött Katinka lejáratása, már azt is hallottam, hogy doppingvádakat emlegettek ellene."

Régóta küzdött a szövetséggel. Már októberben kiborult, amikor sokadszorra azt válaszolták neki, hogy nem tudnak segíteni. Csak most robbant ki az ügy.

Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 11:38 | Sorszám: 45
nem a januári, hanem a decemberi sajtótájékoztatóról szól!...
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 11:30 | Sorszám: 44
Idézet:
A terv és az edzésmódszer bevált. Katinka lassan már kétmillió dollár nyereménynél tart, elmondásuk szerint (Sport and Style, 2013 ősz)
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 11:27 | Sorszám: 43

Szabó József: Hosszú Katinka 30 éves bajokra hívta fel a figyelmet
2016-01-08 20:18

Az olimpiai bajnok mellúszó, Szabó József megvédte Hosszú Katinkát.

Kifejtette, olyan problémákra hívta fel a figyelmet az úszónő, amik már nekik is nehezítették a felkészülésüket a ’80-as években. Szerinte 30 éves lemaradásban vagyunk.

Már Szabó ellenfelei sem akarták elhinni, hogy az ő stábjukban nincs masszőr, terapeuta, biomechanikus, csak az edző: Széchy Tamás.

A ’88-ban győztes mellúszó szerint az amerikai csapatban ugyanannyi segítő volt, amennyi úszó. Nálunk 25 versenyzőre 10 edző jutott.

A helyzet amúgy Rióban sem lesz jobb, mert a magyar olimpiai csapat létszáma a legoptimálisabb esetben is csak 110 körüli lesz. Az amerikaik létszáma ötszáznál is több, ezáltal sokkal több segítői helyet kaphatnak.

„860 milliós költségvetésből futnia kellene azokra a dolgokra, amiket Katinka hiányol” – állapította meg Szabó, aki szerint elkezdődött Hosszú lejáratása. Ő drukkol neki, de nem hiszi, hogy sérülés nélkül ki tud jönni ebből a csatából.


schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 11:13 | Sorszám: 42
Katinkával nekem csak egy problémám van: NEM TUDOM, HOGY TULAJDONKÉPPEN MI A BAJA, HOGY VOLTAKÉPPEN MIT IS AKAR!
Mert nekem mindenkinek aki találgatja, megmagyarázza, értelmezi, megvilágítja-itt is-- stb...stb. MONDÓKÁJA VALÓTLANNAK ÉS HAMISNAK LÁTSZIK. NEM EZEK AZ Ő VALÓDI MOZGATÓRUGÓI--egyik sem!
De akkor mi? Megmondhatná világosabban.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 10:18 | Sorszám: 41
Semmi különös, csak az, amit a No.33-ban írtam:
a férj sok-sok pénzt akar, nem koszos 12 millát, jutalékot, valami nagy-nagy összeg után:


http://24.hu/sport/2016/01/08/hosszu-katinka-ferje-epp-szetveri-sajat-mesterm ...




mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 12:52 | Sorszám: 40
Kedveském!!
Lássuk, halljuk: mi az a "valami más"? Addig hogyan tegyünk igazságot, amíg nem tudjuk, miről szól az egész,
Most őszintén: az érmek, az egy dolog, de nem sorskérdés, ki hány érmet nyer....
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 12:17 | Sorszám: 39
Gazduram!

Katinka már több világversenyen is bizonyította,hogy mit tud!
A világ legjobb úszónője jelenleg! Több érmet szerzett a különböző versenyeken,mint a magyar futball válogatott ötven éve!Megérdemli tehát,hogy figyeljenek rá, és az általa kért dolgokra függetlenül az érdektől és a politikától.
Szerintem nem öltözőt kért,hanem valami mást, és nem anyagi megfontolás miatt, hanem talán a többiekért is kérte!
Nyilván nem veszik jó néven, hogy olyasmit kér, amit talán mások nem,mert nincs hozzá merszük.... Ő kiállt és elmondta!
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 11:12 | Sorszám: 38
Az élsportban szerinted hányan nem doppingolnak? Vannak, akik ügyesek és vannak, akik nem és lebuknak. Ennyi a különbség és nem több. Ettől függetlenül nagyra becsülöm Katinka teljesítményét, ugyanakkor Kiss Lászlóét is.
Sajnos nem látom át, mi megy a háttérben..
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. január 08. 07:47 | Sorszám: 37
A magyar sport emberemlékezet óta (de a FIFA-ügyet nézve nemcsak a magyar sport) sötét anyagi és érdekeltségi háttérrel működik. És mindig az ilyen Gyárfás-féle "üzletemberek" voltak az irányításban, akik el tudtak intézni dolgokat, pénzeket tudtak "szerezni".
Most mi az a hűdenagy újdonság, amiről föllebben a fátyol?
Katinka eddig is azt tette, amit akart, ott edzett, ahol akart, ott és olyan számokban indult, ahol és amelyekben akart.
Akkor mi a baj?
Dollárban milliomos, akkor mi is a baj? nem telik szoftverre?
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. január 08. 07:44 | Sorszám: 36
No és mik ezek a fontosabb kérdések?
Én inkább EZT érzem sumákolásnak.
Fontosabb, magasröptűbb kérdések, no persze. Mik ezek, halljuk! Ha azt mondjuk, Katinka kiáll valami mellett, akkor jó lenne tudni, mi is az a "valami".

Én kezdek a legrosszabbra gondolni: hogy valamiképpen ez a doppinggal függ össze. gyárfás, egyelőre nagyon-nagyon burkoltan, de mintha már célozgatott volna valamire.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 07. 23:04 | Sorszám: 35

Pásztory Dóra kérdései Hosszú Katinkához:

Annyira, de annyira szeretnék beszélgetni Hosszú Katinkával! Teljesen átérzem a helyzetét, hasonló cipőben jártam az MPB ügy kapcsán.
Harcol az igazáért, nevét, arcát, sikereit, hitelét adja azért, hogy egy átláthatóbb, fejlődésnek induló rendszerben készülhessen.

Egyelőre egyedül van ezzel. Szinte mindenki hallgat, háttérbe húzódik, kivár, reméli, hogy nem kell kivennie a részét a harcból, elég majd csak a végeredményt kiélveznie vagy elszenvednie.

Úgy érzem a média mellé állt, de félreértették. Ráharaptak gumicsontokra és az első sajtótájékoztató után a masszőrrel, öltözővel és kamerarendszerrel foglalkoztak, miközben már az akkori üzenete is sokkal fontosabb kérdéseket vetett fel. ...

...

Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 07. 22:48 | Sorszám: 34

Lemondatná Gyárfást az elnökségről Gyurta és Risztov korábbi edzője
2016. január 07., csütörtök, 22:02 Utolsó frissítés: 40 perccel ezelőtt

A Széles Sándor vezette Úszó-Nevelő Műhely arra szólítja fel a Magyar Úszó Szövetség tagjait, hogy rendkívüli közgyűlés összehívásával vonják meg a bizalmat a Gyárfás Tamás vezette elnökségtől a Hosszú Katinka körül kialakult helyzet miatt.


tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 07. 20:05 | Sorszám: 33
Gyárfást mindenki utálja a Napkeltében évekig űzött ámokfutásáért, de sajnos Hargitay András is azt mondja, amit Gyárfás:

http://www.utolag.com/MagyarorszagEloben0106.htm

A Hargitay interjú az utolsó interjú a Magyarország élőben című műsorban.

Szerintem a török férj nagyot akar Katinkával szakíttatni, ezért megy ez az egész adok-kapok.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 07. 18:32 | Sorszám: 32
Lemondott Kiss László úszókapitány
2016.01.07. 16:48 Módosítva: 2016-01-07 16:56:46

Gyárfás Tamás úszóelnök szerint a kapitány, Kiss László mindent elkövetett a megbékélésért Hosszú Katinka ügyében. Miután megalázó helyzetbe hozta őt az úszónő, lemondott. Gyárfás nem fogadja el, harcolni fog a maradásáért. Kiss Egerszegi edzője volt, szakmai tudása megkérdőjelezhetetlen.

Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 07. 18:01 | Sorszám: 31
Mellébeszélés.
Janne
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 07. 13:49 | Sorszám: 30
"Gyárfás Tamásról mindent el tudok képzelni!!!"
Természetesen.
Hiszen Gyárfás egy BALLIB !!!
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 07. 13:28 | Sorszám: 29
Én személy szerint nagyra becsülöm Katinkát és a teljesítményét.
Nagy tehetségnek tartom! Megérdemelné,hogy kiemelt figyelmet kapjon Ő és a sportága.
Nem tudhatom,mi van a háttérben,de talán van igazság abban,amit mond!
Gyárfás Tamásról mindent el tudok képzelni!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 07. 12:56 | Sorszám: 28
Egy józanabb hang:

Idézet:
A világ- és Európa-bajnok öttusázó, Kálnoki Kis Attila szintén hosszú posztot írt, ebben azt írja, „Akárhogy is nézzük, Hosszú konkrétan zsarolással vádolja a szövetség elöljáróit. Nem személy szerint az elnököt vagy a főtitkárt, úgy en block, egy kalap alá vesz mindenkit”, majd kitér arra is, hogy Hosszú Katinka és edzője/férje, Shane Tusup kiemelt állami pénzeket kapnak, amiért cserébe igazán nem nagy kérés, hogy szerepeljenek a kampányfilmben.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 07. 12:55 | Sorszám: 27
Durvul a dolog. Ez már burkoltan doppingvád:



Hosszú Katinka szerint nem megfelelő a sportorvosi háttér, Gyárfás Tamás ugyanakkor úgy vélte, ez nem igaz, és azt hangsúlyozta, hogy az úszót egy gyógyszergyár is szponzorálja.

„A magyar úszás rengeteg sikert ért el az elmúlt évtizedekben.

Isten őrizz, hogy a sportolók sok pirulát szedjenek és abba egy is bekerüljön, amely helytelen.





Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 07. 11:10 | Sorszám: 26
Terelés.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...