22:19:40
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Jó hírek (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 14. 10:59 | Sorszám: 288
Papa, meg fog lepődni, mikor majd a Balatont és a Velencei-tavat összekötik egy hajózható csatornával, ami Felcsúton keresztül vezet majd!!!
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 14. 10:52 | Sorszám: 287
Az a baj, hogy a 'zorbán túlságossan ÁSZKÉTA! Nem segíti öléggé a saját fajtájabélieket. Szerintem még egy repülőtér meg egy kaszinó meg 2db luxushotel ÉGETŐEN HIÁNYZIK ALCSUT-, és
FELCSUTDOBOZRÚL. Ez a minimum ugyi....Túlságosan szerény a nagyvezírünk esssztet mindenki tuggya, ám szeméremből nem teszzük szóvá. Mer' jólnevelcség is van e Világon.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 14. 07:18 | Sorszám: 286
Időleges, Besenyő úr, mint az élet maga.
A budapestiek meg közlekedjenek addig is, ahogy tudnak, az a pár tíz év nem számít az örökkévalóságban, nem? De.
A felcsúti kisvasút még moszkváig sem ér, ez a hálátlan disznók meg itt rinyálnak, hogy nem szeretnének elégni a metróban meg 3 másik utassal a szájukban utazni a félóránként lerohadó buszokon. Mert a MINISZTERELNÖK ÚR nem így gondolja.
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 14. 06:07 | Sorszám: 285
Nincs "meg". BIZTOS, HOGY AZ Ő--TARLÓS--Önök által élveteg kéjjel várt ú.n. "sértődése" IDŐLEGES, és nem úgy "működik", ahogyan Önök gondolják! Úgyhogy ne tessenek hozzá nagy reményeket fűzni! EZ TÖBB MINT BIZTOS!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 14. 01:05 | Sorszám: 284
Én nem veszek részt szekértábor médiában. Csak egy egyszerű hallgató, olvasó, néző vagyok, akinek sok mindenről van véleménye.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 23:20 | Sorszám: 283
Tarlós emberileg csalódott (Orbánban.)
Csodálom, hogy ilyen gyorsan, pedig papírcsákóval a fején meg malacjelmezben még végig se zavarták az Andrássy úton.
Nem kapkodta el a sértődést, de ez is megvan.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 22:38 | Sorszám: 282
Érdekes, hogy te említed a szekértábor médiát, aki egy interjúról egy perc alatt megállapítja, hogy nem érdemes komolyan venni, mert nem a kedvenc lapjában jelent meg.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 20:25 | Sorszám: 281
Én?
Talán nem kellene ennyit innod, habár már este van, jót tesz az emésztésnek.
Tudod hányszor nézek rá egy ilyen hirdetőoszlopra?
Nagyjából soha.
Annyit érdekel Simicska, mint a körmöd alatt lévő piszok.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 20:22 | Sorszám: 280
Kíváncsi vagyok, hogy fogsz ebből sikertörténetet kreálni.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 20:19 | Sorszám: 279
Baromira kíváncsi lennék a pontos és hiteles kronológiai sorrendre.
De sajnos ebben az országban csak szekértábor-média van.
Mindenki úgy csoportosítja a történéseket, ahogy a tulajdonosa megengedi.

mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 15:50 | Sorszám: 278
Visszaállíthatja Simicska Lajos hirdetőcége a főváros által elbontott oszlopait - döntött a bíróság nem jogerős végzésében, amelyben egyúttal eltiltotta az önkormányzatot attól, hogy további oszlopokat távolítson el a közterületekről.


Aztán meg jön a kártérítési per. Nagyon megérte.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 12. 07:28 | Sorszám: 277
Idén minden idők legalacsonyabb értékére, négy százalék alá eshet az egészségügyi közfinanszírozás aránya a GDP-ből.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 09. 12:27 | Sorszám: 276
Ja, hogy ELHANGZIK, értem, ezzel már végképp megfogtál, nem voltam rá felkészüLve
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 23:49 | Sorszám: 275
Látom, te totál hülye vagy.
Ennyit erről.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 23:42 | Sorszám: 274
még sőtebb!!

Origo2014.08.09. 15:10

... társadalombiztosítási (NI) száma pedig már csaknem 1,4 millió magyarnak van.

A társadalombiztosítási (NI) szám nem csak a munkavállaláshoz szükséges, annak is igényelnie kell, aki tanulmányi támogatást szeretne kapni. A munkavállaló erre a számra fizeti a TB járulékot és akkor is szüksége lesz rá, ha kapcsolatba lép a helyi munkaügyi hatóságokkal vagy az adóhivatallal. Ugyanakkor az is tény, hogy ez a szám – csakúgy mit a magyar TB szám - az igénylő élete végéig megmarad, tehát akkor sem kell visszaadni, ha éppen elhagyja az országot.


http://www.origo.hu/itthon/20140809-angliaban-mar-tobb-mint-egymillio-magyar- ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 23:06 | Sorszám: 273
Ja, a slussz lemaradt.
Slussz.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 23:04 | Sorszám: 272
http://www.atv.hu/videok/video-20160108-orban-elmondta-hogyan-lehet-orvosolni ...

2:27-nél ismét elhangzik: 2014-es angol statisztikai adataz 51_néhányezer magyar dolgozó Angliában.

Tehát nem 2011, ahogy korábban "valószínűsítetted" , nem 2011 és 2014 közötti, ahogy lejjebb írtad, hanem 2014-es adat. Slussz. Nem is szokott ennél frissebb adat lenni sehol a világon. Persze tudom én, hogy meggyőzhetetlen vagy, a ballibsik már csak ilyenek. Ők mindent mindenkinél jobban tudnak. Még akkor is, ha semmit nem tudnak.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 22:51 | Sorszám: 271
Jaja, ballibsi mantra, lerágott csont ésatöbbi.
Ha egyszer a főnök megmondta, hogy az annyi, akkor annyi és kész, ne irkáljon senki tanulmányokat, amiben más van.

Még egyszer: "Az Egyesült Királyságról egyébként annyit tudni: 2004 és 2011 között összesen 55 ezer regisztrált magyar munkavállalójuk volt.
Betűk, számok így összekeverve mennek? 2011.
Ezt pedig a KSH népességtudományi kutatóintézete írta. Van még valami kérdés vagy idióta megjegyzés, hogy mit engedhet meg magának OV "ilyen társaságban?"
Nem engedheti meg magának, te jó ég...
Bella Levente ügybem meg fordulj valaki máshoz.

Slussz.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 21:09 | Sorszám: 270
A slussz azt az idióta ballibsi dumát szeretné berekeszteni, hogy talán, valszeg, biztosan 2011-es adat, de dolgoznak ott feketén is, stb., stb. Bella Levente délután odáig ment a Lecsóban, hogy miért, a feketén dolgozó magyarok, már nem magyarok?
Bakker. Tessék mondani hatökör Levente, a feketén dolgozókat melyik országban tartják nyilván???
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 15:48 | Sorszám: 269
Van olyan jó érv, mint a "slussz"
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 15:47 | Sorszám: 268
"de OV valószínűleg azt a számot mondta, ami 2011-ben volt igaz."

Valószínűleg.

Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 14:57 | Sorszám: 267
Velem simán elfeledtette. Ezt nem tekintem hazugságnak, de OV valószínűleg azt a számot mondta, ami 2011-ben volt igaz. Egy sajttájon senki nem fog odamenni felpofozni, hogy heló ez nem annyi ám.
Ez a kérdés ebben az esetben csak azért érdekes, mert te teremtettél neki egy olyan kontextust,hogy uz internácik keltik a hangulatot, pedig nem is igaz, ov is megmondta.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 14:17 | Sorszám: 266
Sok érdekes megjegyzést írtatok a beírásomra, de egyik sem feledteti a tényt, hogy Orbán, Cameron és gondolom még számtalan más angol ember (követség, újságírók, stb.) jelenlétében a sajtótájékoztatón kijelentette, az angol statisztika szerint 50.000 magyar dolgozik az Egyesült Királyságban. Slussz. Gondolom nem engedheti meg magának egy ilyen társaságban, hogy valótlanságokat állítson.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 08:47 | Sorszám: 265
Abból a szempontból, hogy hányan mentek el innét, hogy ott dolgozzanak, szerintem nem annyira más.
Másrészt ha megnézed grafikont, amely szerint 8 éve nő a kivándorlás, de 2010-ről 2011-re és 2012 nagyon megugrott, akkor abba is eléggé beleillik.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 08. 08:40 | Sorszám: 264
há' nem azért mondom, de szerintem az egyik a szezon a másik meg a fazon ...
az két különböző adat, hogy jelenleg mennyien dolgoznak Angliában, és az hogy mennyien fordultak meg ott egy időszak (cca 10 év) alatt...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...