12:03:22
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Európa jövője (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 27. 23:51 | Sorszám: 169
nincs jövője, csak mújtja
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 16:03 | Sorszám: 168
Nos, jól ráqrtunk mi itt Európában! Szépen megmondják nekünk a képzettek, hogy szeressük a bevándorlókat, fogadjuk el, hogy ha felcsillan a szemük, akkor rögtön meghághatnak lányt, asszonyt, mert ez náluk nem bűn! Spontán tüntetéseken mutti Merkelt szeressük, aki egyébként épp most próbálja osztrák kollégájával megmagyarázni, hogy a Zorbán milyen kirekesztő, rasszista, stb, csak még nem találtak rá megfelelő kifejezést. Sajnos a kerítés szó sem eléggé európai, így most kicsit bajban vannak, de ez nem számít, mert a sajtó bármikor, bármit leír annak tudatában, hogy a tömegből egy nagy részt ki tud hasítani! És bizony ki tud!
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 15:56 | Sorszám: 167
Ilyenkor hol van a sok "feminista" ?
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 15:27 | Sorszám: 166
De!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 14:55 | Sorszám: 165
+ http://fullank.com/index.php/a-vilag/3172-dobbenetes-foto-valoban-kell-ez-eur ...
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 14:18 | Sorszám: 164
Na mégiscsak kigúgliztam, mert engem ez anno annyira felhábrított, (nőket ilyen szövegösszefüggésekben említeni...),
hogy egy másodpercig sem fontolgatnám az ilyen emberek ""migrálását""!! ..
http://fullank.com/index.php/a-vilag/2858-finnorszag-hideg-sotet-es-rasszista ...
"Egy iraki menekült fehér rizst hordozott magával, kijelentve, hogy ez kutyáknak,
vagy nőknek való eledel, nem olyan embereknek, mint ő."
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 13:31 | Sorszám: 163
persze! Nem ér annyit, hogy kigúglizza bármelyikünk is, de a lényeg az volt, hogy ne a kaját adjátok, hanem a pénzünket!
Szóval: Jövök és enyém Európa, mert azt simán megszállhatom!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 12:50 | Sorszám: 162
én Finnországra emlékszem, és így: "... csak nőknek és kutyáknak adnám."

De, mindegy, a lényeg a lényeg...
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 12:34 | Sorszám: 161
"Ezt az ételt csak nők és állatok kapják!"

Mondjuk, ez Dániában hangzott el!
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 12:29 | Sorszám: 160
Ámen.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 11:35 | Sorszám: 159
Kösz, de nem vagyok optimista.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 11:13 | Sorszám: 158
Hajrá, Merkel nyanya!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 24. 11:11 | Sorszám: 157


"Ha az USA a világ csendőrének képzeli magát (és úgy is viselkedik), a svédek pedig a világ lelkiismeretének, amiből óriási konfliktushegyek támadnak mind bel- mind pedig külpolitikájukat tekintve. Csak egy adat: 1983-ban, mikor Londonba költöztem, Svédország lakossága 8 millió volt, most már a 10-hez közelít. A kétmilliós többlet szinte kizárólag betelepítés következménye, melynek többsége muzulmán bevándorló, számukat már több, mint 1,5 millióra becsülik.Hogy ez milyen következményekkel jár?

Üsd be a Youtube keresőjébe azt, hogy "muslim riots in Sweden", és a következő videó hegyeket kapod: ..."

fokos
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 24. 11:02 | Sorszám: 156
Európa jövője mégis a mi szarkasztikus poénjainkon, sorok között olvasni tudási képességeinken, valamint az ennek a tudásnak átörökítésén (is) múlik!
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2015. november 24. 10:49 | Sorszám: 155
Értem én ám!
Kellően pesszimista is vagyok!
Nézz be egy balos, vagy jobbos oldalra. Mindegyiken a mérhetetlen indulatot láthatod! "Levágni kezét, lábát, farkát, felakasztani, kasztrálni, főbelőni", de mindenképp megsemmisíteni!
Ellenben sehol nem látod a tárgyilagos közelítést!
Ungár Klára leszbikus létére a családos Kocsis Mátét lebuzizza és az elvesztett pere után Strassbourgot kiáltozva fenyeget, mert itt aztán nincs demokrácia!
Ja, és ezt komolyan is veszik!
Szóval, amíg ilyenek előfordulhatnak, addig a demokrácia csak egy lózung!

Sokszor idézett, elcsépelt mondása Churchillnek: A demokrácia nem jó, de jobbat még nem találtak ki! Mondjuk nagy genya volt, de el kell ismerni, hogy örökérvényű mondásaival történelmi személyiség lett!
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 09:54 | Sorszám: 154
A 149 eléggé pesszimisztikus.
Erre reagáltam.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 09:46 | Sorszám: 153
http://badog.blogstar.hu/2015/11/22/megdobbento-tenyek-svedorszagrol/22581/
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 09:45 | Sorszám: 152
Miért lennénk azok? Azért mert a sajtó azt mondja rólunk?
Sztem az európai népek nem nagyon különböznek egymástól! Nagyjából mindegyik befolyásolható birka!
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 09:26 | Sorszám: 151
Általában tényleg pesszimisták vagyunk, mi magyarok. A lehajtott fejű depressziós beletörődés mégsem jellemző ránk.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 07:13 | Sorszám: 150
200 év !
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 00:19 | Sorszám: 149
Az idézet szép, ha megvalósul, úgy jó!
Azért nagy összegben ne fogadj erre a következő 100 évben!
Ha most egyöntetűen, közös akarattal elkezdenénk (lehetetlen, mert a tömeg csak otthon morog) kirekeszteni a polkorrekt szemléletet, akkor legalább ennyi kell ahhoz, hogy ember módjára kezdjen gondolkodni a nép!
Ti. legalább 1789 óta a "liberté, égalité, fraternité" jól hangzó, de a gyakorlatban soha meg nem valósítható eszméje csak elméletben létezik!
A gyakorlatban az ember önző (ez egy határig normális), de ezután jön az "ügyesebb vagyok", majd a "befolyásosabb vagyok", nem sokkal később a "gazdagabb vagyok", utána a "nagyobb kocsim van, nincs indexem", és végül gumikalapáccsal jól fejbeverlek, ha a nemtetszésedet fejezed ki egy indexnélküli manővernél és ráadásul büntetőfékezéssel próbálom megmutatni, hogy én vagyok az öntudatos, mindent értő, HVCS (Helyi vagány csávó) a 25 éves BMW-ben! Persze ez igaz a villamoson is, ahol mondjuk rálép a lábadra és villogó szemekkel, öntudatosan tolul a további lábakra!
Asszem ezt mindenki ismeri!
Ezt a nívót nagyjából 50-60 év alatt sikerült elérnünk. Lehet, hogy optimista voltam a 100 évvel. Két elqrt generációt nem lehet két generáció alatt rendbehozni!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 23. 18:16 | Sorszám: 148
http://mno.hu/kulfold/felmillio-brit-muszlim-szimpatizal-a-dzsihadistakkal-13 ...

Félmillió brit muszlim szimpatizál a dzsihadistákkal
MTI, 2015. november 23., hétfő 17:47
businessinsider.com
Az elmúlt hónapokban tapasztalható jelentős csökkenés ellenére a brit muszlim lakosságnak még mindig csaknem az egyötöde, mintegy félmillió ember viseltetik valamilyen mértékű rokonszenvvel azok iránt, akik Nagy-Britanniából Szíriába utaznak, és ott a dzsihadista szervezetek, köztük az Iszlám Állam oldalán harcolnak – derül ki a hétfőn ismertetett legújabb felmérésből.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 19. 16:24 | Sorszám: 147
http://index.hu/kulfold/2015/11/19/meghalt_a_parizsi_terrortamadas_kiterveloje/

" A hétórás ostromban végeztek a párizsi támadások kitervelőjével
2015.11.19. 14:19 Módosítva: 2015-11-19 16:00:28

A francia ügyészség kora délután megerősítette, hogy meghalt Abdelhamid Abaaoud, a pénteki támadások kitervelőjének tartott belga férfi, akinek holttestét az ujjlenyomata alapján azonosították.

Szerdán este a Washington Post már két egymástól független titkosszolgálati forrásra hivatkozva megírta, hogy Abaaoud is meghalt a szerda hajnalban Párizs egyik külvárosában indított rendőrségi akcióban, de akkor hivatalosan még csak annyit közöltek, hogy nincs az őrizetbe vett nyolc ember között. ... "
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 17. 21:19 | Sorszám: 146

8 perce
Gépfegyveresek között tart sajtótájékoztatót a német belügyminiszter

A hannoveri tartományi belügyminisztérium épületét gépfegyveres rendőrök biztosítják. Itt fog sajtótájékoztatót tartani a helyzetről Thomas de Maizière szövetségi belügyminiszter, Boris Pistorius tartományi belügyminiszter és Reinhard Rauball a német labdarúgó szövetség alelnöke.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 17. 21:06 | Sorszám: 145
http://index.hu/kulfold/2015/11/16/parizs_merenylet_terror_iszlam_allam/

37 perce
Mentőautóban találtak robbanóanyagot Hannoverben

A Bild információi szerint egy mentőautóban találtak robbanóanyagot a hannoveri stadionnál.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...