21:30:17
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Mélységes mély lápvidék
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 15. 20:08 | Sorszám: 12
Vagyis 56 % szavazott a demokrácia ellen.
Időszakos Állat
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 15. 18:30 | Sorszám: 11
44,29% volt a részvétel.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 15. 18:12 | Sorszám: 10
Te is ugyanazt mondod, amit én; "a részvétel a népet és nem a politikusokat jellemzi".
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 15. 07:30 | Sorszám: 9
Zöldség. Ahol volt tétje, vagy értelme, ott el is mentek. Sok településen volt 60% részvétel. És sok helyen egészen simán nyert a fidesz megyei listája, ugyanakkor a fidesz polgármesterjelöltjét lenyomták mint a bélyeget, és köztiszteletben álló embert választottak helyette. Vagy akárkit, csak ne AZT. tanulság: a pénz nem minden, a fidesznek is jobban kéne ügyelni a jelöltállításra.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 14. 19:28 | Sorszám: 8
Ferenci Krisztinát és Dési Jánost szívesen látom az egyik pinecémben.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 13. 19:50 | Sorszám: 7
Egyébként pedig mit lehet egy olyan néptől várni, akinek ilyen az értelmisége:

http://www.youtube.com/watch?v=meQqSdJlNFU

Ferenczi Krisztina meglátott egy traktort egy falopás közelében, majd fölismerte, hogy ugyanazon a traktoron fényképezkedik Orbánék lánya az újdonsült férjjel....

Minek is higgyük el Ferenczi Krisztinának azt a sugalmazását, hogy a miniszterelnök lánya és veje egy falopó, mivel a traktort egy falopás környékén látta Ferenczi Krisztina?????
Mivel érdemelte ki Ferenczi Krisztina,(ha egyáltalán kiérdemelte...), hogy minden rémtörténetét, amit túlzabálás után reflux-szal viaskodva odahány elénk, elhiggyünk?
Hihetetlen egoval rendelkezik ez a nő.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 13. 18:00 | Sorszám: 6
A részvétel nem a politikusokat, hanem a népet jellemzi.
Hihetetlen alacsony a szellemi nívója. Eszik, iszik, böfög, röfög, szerintem már a szeretkezésre sem beszéli rá magát (be p.c. mondtam...ugye?), inkább meglesi, hogy csinálja más a gagyi tv-kben és alszik. Magasról leszarja, hogy mi van a lakásán túl....ha van neki.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 13. 10:00 | Sorszám: 5
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 13. 09:49 | Sorszám: 4
Most nézem ahogy a végére 40% fölé kúszott a részvétel. Nafene. Most kezdhetem átgondolni a topiknyitót, Te meg a jól működő országot
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 13. 09:38 | Sorszám: 3
Q.e.d.: jól működő ország vagyunk !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 13. 08:54 | Sorszám: 2
Kiemelem a lényeget: jól működő országokban
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 13. 08:21 | Sorszám: 1
Szerintem ez nem rossz hír, ez jó hír.
Jól működő országokban a kutyát sem érdekli a politika.
Egy ismerősöm valamék skandináv országból hazatérve meséli, hogy ottani vendéglátójával
beültek valami sörözőbe, szól neki az ember, hogy nézzen át az egyik szomszéd asztalhoz
mert az a miniszterelnök.
Tényleg ? - Milyen érdekes. És aztán tovább beszélgettek más, még érdekesebb dolgokról.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 13. 07:25 | Sorszám: 0
Fingom nincs a helyi eredményről, egyszerűen nem érdekel annyira hogy megnézzem.
Hanem amiről szólni kívánok, az a 32-33%-os részvétel országos szinten.
Ez bizony gondolkodásra kéne késztesse még a leghülyébb politikust is: vajon meddig lehet röhögés nélkül fenntartani ezt a látszat-kabarét, ezt a hihetetlenül költséges ál-demokráciát? Mi értelme ezeknek a 9 hónapos kampányoknak, szórni a pénzt országjárásra, rendezvényekre, plakátokra, szórólapokra? Mikor 3 választópolgárból 2 leszarja az egészet?
Jó, egymillió körüli honfitársunk Angliában, Írországban vagy Németországban dolgozik és ezért most nem jött haza. De még velük se lett volna meg az 50%.
Lehangoló és szánalmas. Most majd jön a mutogatás: nem vagytok felelős állampolgárok mert nem mentetek szavazni! Aki nem szavazott, az ne is ugasson mostantól!
Pedig ez orbitális marhaság, egy ország kétharmadát nem lehet lehülyézni. El kéne gondolkodni, miféle politikai rendszer és politikusi réteg az, amely mély undornál többet nem tud kiváltani 66%-ból?
Elnéztem a mi jelöltjeinket, pártállástól függetlenül ugyanaz a csőcselék, a kutyámat nem bíznám rájuk. Miért vagyok (lennék) én a hibás, ha nem lehet őket megkülönböztetni (jó részük megfordult már egy-két pártban) és nem lehet közülük választani? Akit párt támogat, az úgyis szavazógép lesz, leszarja a választóinak az érdekeit.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...