11:25:00
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Zsidók, antiszemiták, magyart gyűlölők
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. december 22. 23:30 | Sorszám: 75
Negyven rabló! Itt lehet a zsidókról eszmét cserélni.

Hogy hány zsidót öltek meg a haláltáborokban, erről rengeteg számháború dúl. Nekem mindegyiktől felfordul a gyomrom. Szörnyű lehetett, amikor kiparancsolták a családokat a lakásaikból, házaikból és a kis motyójukkal indulhattak marhavagonokban a koncentrációs táborok felé, és mindez EURÓPÁBAN történt !!!! Veszekedjenek azon, hogy most 2 millió, vagy 4 millió, vagy 6 millió halt meg, vagy egy sem, maga a gondolat rettenetes. Azt is a németek vitték végbe és most is a németek szabadítják Európára a majdani véres vallásháborúkat, amelyeknek már itt az előszele a berlini karácsonyi vásáron és a többi akciónál. Akkor azért tették, mert Hitlert követték bambán, most azért teszik, mert Merkelt követik bambán.

Örökké azt ugatják, hogy nem minden mohamedán terrorista. Persze. De vajon hányan értenek velük egyet? Általában egy népcsoportban kevés terrorista van, mert a többség beszari, de a békés többség elviseli az ő terroristáit, ugye, mert azt reméli, hogy annak ténykedése által neki is jobb lesz. 1956-ban sem lázadt fel és harcolt Magyarországon mindenki, de sokan egyetértettek a lázadókkal, de ki nem engedték a gyerekeiket az utcára (sokan meg nem.)Harcoljon más!

Lehet, hogy a zsidók jól adminisztrálják magukat, lehet, hogy kevesebben pusztultak el, mint ahány elpusztultért a családok ma jóval több pénzt vesznek fel, mint amennyi járna nekik. De ha van, aki mégis fizet, akkor mi van? Miért nem tudja azt mondani, stop, többet nem fizetek, mert nem jár. Miért?

Mindig, minden esetben igazi érvekre van szükség mindkét oldalon.

A múlt fontos és jó tisztában lenni vele, de nekem a jelen és a jövő sokkal fontosabb. A múlton már nem lehet változtatni, de a jelenen és a jövőn talán még igen.




Felkesz Deneverr
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. december 01. 01:02 | Sorszám: 74
Még mindig jobb, mint másfél milliárd "mohamedánt" gyűlölni ...
:-D
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. november 30. 21:18 | Sorszám: 73
Interjú a zsidómentő Carl Lutz fogadott lányával

http://www.hetek.hu/interju/201607/interju_a_zsidomento_carl_lutz_fogadott_la ...

"Ön és sok sorstársa is más országokba kényszerült a világháború után. Mit gondol a mostani menekülthelyzetről ennek fényében?
– Vannak ugyan párhuzamok a két jelenség között, de most mégsem ugyanarról van szó, mint akkor. A zsidók annak idején örültek, ha befogadták őket, nem voltak igényeik, de a mostani menekülteknek már komoly elvárásaik vannak. Azok a zsidók, akik Svájcba jöttek, hálásak voltak, és nagyon jól asszimilálódtak. Ők európaiak voltak, most pedig Isten tudja, hogy honnan jönnek. A mai menekülteknek más mentalitásuk van, nem akarnak alkalmazkodni, azt akarják, hogy építsünk nekik mecseteket és minareteket. Márpedig, ha nem alkalmazkodnak, akkor nem fog működni a befogadás, helyette csak a problémák száma nő."
tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. november 01. 18:59 | Sorszám: 72
http://polgarportal.hu/uzentek-washingtonbol/

"Már megint üzentek. Abból az országból, ahol egy Hillary Clinton és egy Donald Trump vetélkedik azon, hogy melyikük ülhet George Washington és Abraham Lincoln székébe. És ki üzent? A washingtoni Holocaust Museum. Mert miközben a zsidókat az összes muzulmán országból szinte az utolsó szálig kiűzték, és a muzulmánok már Európában próbálják pokollá tenni a zsidók életét – nem kis sikerrel – felmerült egy súlyos probléma: a magyar kormány kitüntetést adott Bayer Zsoltnak. Ezért felszólítják a kormányt, vegye vissza a kitüntetést (amire a törvény nem ad lehetőséget)."

"Nyilván az antiszemitizmus elleni küzdelem általános parancsa késztette őket erre a lépésre."



tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. június 30. 02:55 | Sorszám: 71
Hoppá!

Itt egy magyart gyűlölő hatalmas seggfej!

http://polgarportal.hu/65657-2/

tiszavirág
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 16. 15:49 | Sorszám: 70
Kőszeg Ferenc: Halálaim

Írta: Kőszeg Ferenc - 2016-02-14 Rovat: Politika, Történelem

http://www.szombat.org/politika/koszeg-ferenc-halalaim

"Úgy véltem, Csoóri megjegyzése a zsidó-magyar összeforrás ellehetetlenüléséről nem antiszemitizmus, hanem egy elhallgatott tény kimondása. Ehhez az idézethez, amelynek a tartalmával egyetértettem, és amely egyúttal Csoóri igazolásául is szolgált, hozzáfűztem ugyanebből az esszéből egy másik mondatot: „…manapság egyre határozottabban érződik, fordított asszimilációs törekvések mutatkoznak az országban: a szabadelvű magyar zsidóság kívánja stílusban és gondolatilag »asszimilálni« a magyarságot. Ehhez olyan parlamenti dobbantót ácsolhatott magának, amilyet eddig még nem ácsolhatott soha.” Ez a szöveg a paranoid zsidóellenesség dokumentuma. A két idézet együtt talán azt mutatja, hogy nem voltam Csoórival szemben elfogult, sem pozitív, sem negatív értelemben."

A népi/urbánus ellentét megszűntetéséhez, amit az ifjú Fidesz oly nagyon szeretett volna elérni, két csoport közös akaratára van szükség, a népiekére és az urbánusokéra, így együtt.....
schlempe
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. február 10. 07:41 | Sorszám: 69
Azután hogy MINEK A KÖVETKEZTÉBEN válnak bűnözővé a cigányok közül sokan, arról lehet elmélkedni--szegénység, diszkrimináció, hibás neveltetés, tanulásban való el-, és kimaradás stb--stb..--de "az" már egy másik kérdés. A TÉNY AZ hogy--sajnos--a börtönökben "ápolt" "kezelt" "büntetett" emberek egy igen domináns része--sajnos--igenis cigány.
schlempe
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. február 10. 07:36 | Sorszám: 68
Az ugyan igaz, hogy "nem minden cigány bűnöző", de ez az igazságnak CSAK AZ EGYIK FELE!
A másik fele bizony az, hogy a CIGÁNYOK EGY IGEN JELENTŐS RÉSZE IGENIS BŰNÖZŐ--tetszik-nem tetszik ez önnek vagy bárkinek.Ezt mint TÉNYT egy börtönben dolgozó ú.n. NEVELŐTISZTTŐL TUDOM! S EZT A TÉNY önök nagyon tapintatosan szeretik elhallgatni--pedig nem kéne.
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 10. 03:14 | Sorszám: 67
Tényleg nem! Csak úgy a 90 százalékuk.
Ha pedig az országos elterjedtségüket (mondjuk csak 8-9, de inkább 10%) nézzük, akkor már láthatjuk is, hogy egy 20 fős osztályban két, de akár egy antiszocializált egyed micsoda rombolást tud végezni!

Boldogult úrfikoromban az ált. iskola 6-8. évfolyamában volt egy, azaz egy cigány osztálytársunk, Czibulkának (Hagyma) hívták.
Nos, nála szebben senki nem tudta a Szózatot végig -mondom végig- szavalni és a nemzeti megemlékezéseken mindig őt választotta az ofő, hogy mondjon pár mondatot az 1848-as szabadságharcról. Meg is tette tényleg saját kútfőből, miközben mi azon gondolkoztunk, hogy a nem koedukált iskola másik épületének túloldalán a túlfejlett T. Mari cicijei mennyire érhetők el.
Jó negyven évvel később kértem a Kispesti Rendőrkapitányságot arra, hogy este 10 és éjfél között az amúgy is arra járó járőr nézzen már be az üzletembe pár percre csak azért, hogy a keménycsávók lássák a törődést.
Idézet:
Az ügyeletes tiszt már előre mondta, hogy ez nehezen megoldható és külön, alaposan megindokolt írásbeli kérés után a kerületi kapitány határoz.
Nem határozott.


Nos, ezt tényleg csak azért írtam le, hogy semmiképpen ne gondolja t. olvasóközönség, hogy én fajgyűlölő, kirekesztő, rasszista lennék!
Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 09. 20:11 | Sorszám: 66
Több tiszteletet a magyaroknak
Kíváncsi lennék, mi lenne itthon, ha két némettel népszerűsítené valaki Budapestet.

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/dardai-pal-es-fischer-ivan-is-szerepel-a- ...



tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 05. 16:02 | Sorszám: 65
Jellemző.
Rendes Kis
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 05. 09:15 | Sorszám: 64
Ne rezgesd a lécet, mert le talál esni.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 05. 00:49 | Sorszám: 63
Ha kérhetném, senkinek se a topikcímébe, se a hozzászólásaiba ne írj be önhatalmúlag semmit, ne javítgassad azokat a kényed-kedved szerint, foglalkozzál kizárólag az 524 topikoddal, abba írogassál szorgalmasan.
Rendes Kis
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 04. 08:52 | Sorszám: 62
Azt hiszem, már kértem, hogy ne egymással foglalkozzatok, hanem a témával.
A zsidósággal kapcsolatban örülök, hogy szenteltek némi figyelmet a filoszemitizmusnak is.
Ha gondoljátok, a topikcímbe is szívesen beírom a témakör bővülését.
Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 04. 08:41 | Sorszám: 61
ez egy fórum, ha írsz valamit, számolnod kell azzal, hogy reagálnak rá.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 04. 00:31 | Sorszám: 60
Te figyelj! Muszáj neked mindig reagálnod minden beírásomra, pláne ilyen hülyeségekkel? Mi lenne, ha végre már békén hagynál?

Még mielőtt elszállna veled a léghajó; csak azért nem írom ide azoknak a szarháziaknak a nevét, akik viszont a másik kategóriába tartoznak, mert akkor hajnalig írhatnám, de lehet hogy délig.

Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 03. 22:52 | Sorszám: 59
Az a szomorú, hogy neked ez újdonság.
Mint ahogy - kapaszkodj meg - nem minden cigány bűnöző.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 03. 15:26 | Sorszám: 58
Hát ez marhajó!
Ilyen zsidók is vannak!!!!

http://valasz.hu/itthon/koszonom-a-saul-fia-foszereplojenek-117119

„Minden sejtemben borzongok a magyarok és zsidók szembeállításától, bármikor szívemet-lelkemet beleadnám egy másik magyar történelmi tárgyú filmbe” – mondta a Saul fia főszereplője.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 19:21 | Sorszám: 57
Hát ez marhajó!

https://www.facebook.com/narancsszeletnaplo/photos/a.436462989775663.10737418 ...
Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. január 17. 17:14 | Sorszám: 56
Szerintem a te képességeiddel is lehet érzékelni, hogy a két mondat nem ugyanaz.

Na ennyit erről, mondjad, hogy slussz vagy valami, rakjál ki pár szmájlit és ugorjunk.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 16:37 | Sorszám: 55
"ha a Miniszterelnök Urat ez zavarná, tehetne ellene, de annyira nem zavarja, szüksége van rájuk."
Janne
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 14:51 | Sorszám: 54
Igen, ezt mind te követted el.
Félreértesz egy tök egyszerű dolgot aztán ilyen óvodás kirohanásokat rendezel.
Csak egy példa:
"No és persze az a Gazorbán, az persze minden egyes nevenincs kommentelőnek is a nyomába eredhetne, de nem teszi, mert lusta!"
Ezt sem én mondom, hanem te, én ilyen hülyeséget nem írtam. Ez a te fordításod.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. január 17. 14:35 | Sorszám: 53
Erőlködj csak kicsihuszár!

"A szokásos hibába estél, ha valaki esetleg szóvá tesz valamit, akkor azt rögtön a magyarság elleni egyetemes támadásnak véled, és ahelyett, hogy az igazságtartalmán gondolkoznál, megsértődsz a nemzet nevében."

Ezt mind én tettem volna?

Hihetetlen, hogy mennyire el tudjátok ferdíteni a dolgokat! Nektek nem is kell egy igaz történés, ti magatoknak megálmodjátok azt.

No és persze az a Gazorbán, az persze minden egyes nevenincs kommentelőnek is a nyomába eredhetne, de nem teszi, mert lusta!
schlempe
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 11:41 | Sorszám: 52
Tökéletesen igaza van T. "tiszavirág". Ez a TROTYAKDABJÚ egy szellemi hulla, s jómagam csak azért nem foglalkozom vele, mert döglötten bűzlő foszló állattetembe se rúg az ember...ugye.
Janne
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. január 17. 11:33 | Sorszám: 51
Biztos, hogy nem véletlenül. Annak tudom be, hogy tudok olvasni, ez a szöveg pedig nem a Varázshegy, hogy feketeöves bölcsésznek kelljen hozzá lenni.
Senki se mondta, hogy minden magyarról szól az írás, de az tény, hogy elég sok helyen lehetett azt olvasni és hallani, hogy miért nem a magyarok dolgairól csinálnak inkább filmet, körítve a szokásos zsidózással. És az elkövetők és a magyart nagybetűvel írók között elég nagy az átfedés, de nem mindenki ilyen, pont erről szól a cikk.
És az is tény, hogy ezek az emberek nagyrészt Orbán hívők, ha a Miniszterelnök Urat ez zavarná, tehetne ellene, de annyira nem zavarja, szüksége van rájuk.
A szokásos hibába estél, ha valaki esetleg szóvá tesz valamit, akkor azt rögtön a magyarság elleni egyetemes támadásnak véled, és ahelyett, hogy az igazságtartalmán gondolkoznál, megsértődsz a nemzet nevében.
Lehet egyet nem érteni a tótával, de előtte meg kéne érteni, mit ír.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...