07:24:36
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Tematizálják a közéletet !
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 11. 11:10 | Sorszám: 3
Az 2 külön dolog: "más"-ság és erkölcstelenség.
Az előbbi egészségügyi probléma, az utóbbit a "Liberalizmus alkonya" téma tárgyalja.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 10. 21:12 | Sorszám: 2
Amennyiben a "más"-ságon kizárólag a homoszexualitás-heteroszexualitás problematikáját értenők ill érthetnők pusztán -és ezek kapcsolt területeit persze-- akkor igaza lenne kedves R.K.: akkor valóban "csak" "egészségügyi ptobléma" lenne a "más"-ság.
Én azonban ETTŐL TÖBBET szerettem volna érteni sőt ÁTFOGNI ezen tervezett gondolatcserében, s azt kiséreltem(volna) meg bírálat tárgyává tenni: beleértve a vallástalanságot, isten-nélküliséget, a házasság-talanságot, családellenességet, a munkaerkölcs szabadosságát, annak egyoldalú értelmezését, a művészet gátlástalanságát az erőszakban, a hittudományt kizáró tudományértelmezést stb..stb.. és még sokmindent.Én mindezeket sszerettem volna a "másság" problematika liberális mételyszerű felfogásában górcső ill. bírálat alá vonni.Ennélfogva NAGYON MEGLEP(!) leszűkítő és mitagadás kissé erőszakos KIREKESZTÉSE!
keresztkem
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 10. 18:32 | Sorszám: 1
A "más"-ság nem közéleti, hanem egészségügyi probléma.
Ne hagyjuk, hogy ezzel tematizálják a közbeszédünket.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...