13:25:08
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: box
... Elejére 1. lap 
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 12. 10:12 | Sorszám: 562
( VV5 = Valóvilág 5-ös széria, RTL Klub .. )
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 12. 10:11 | Sorszám: 561
Zsolt tegnap nagyon komoly feladatot vállalt el.
Ő volt az egyik szakkomentátora a VV5 "boxgálájának"! Most ráér....
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 09. 17:23 | Sorszám: 560
Cloud; volt amikor évente csak egyszer boxolt. Egy kis halasztás neki meg sem kottyan
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 09. 17:20 | Sorszám: 559
Na, már Cloud-nál is levették a bejegyzést, sz'al, van esély hogy csak halasztás lesz!
Vagy lemaradtam valami infóról......

http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=245656&cat=boxer
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 05. 14:17 | Sorszám: 558
Nagyon helyes, legyen olyan mint egy bulldog, ne eressze, ha már egyszer beleharapott!!!!!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 05. 14:06 | Sorszám: 557
Nagyon sajnálom Zsoltot. Azt is megérteném, ha elege lenne az egészből, de így mégjobban tisztelem...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 05. 11:35 | Sorszám: 556
Erdei Zsolt nem vonul vissza
MTI
2011. december 5., hétfő 11:22

Szó sincs visszavonulásról, továbbra is világbajnok akar lenni Erdei Zsolt - derült ki néhány nappal azután, hogy a magyar ökölvívó kézsérülése miatt kénytelen volt lemondani az amerikai Tavoris Cloud elleni félnehézsúlyú világbajnoki címmérkőzést.

A 37 éves erdeinek Németországban, egy edzés után gyulladt be jobb kezének középső ujja, amellyel már a tavaly novemberi, Samson Onyango elleni meccse óta voltak problémái.

Az orvosok most úgy gondolják, hogy a probléma foggyulladással hozható összefüggésbe, ezért a Erdei jobb felső ötös fogát már Németországban kihúzták, de csak 6-8 hét múlva derül ki, hogy valóban az okozta-e a gondokat.

Erdei legkorábban március végére, áprilisra lesz újra harcra kész, és nagyon bízik benne, hogy az eredetileg december 31-re, Anaheimbe tervezett Cloud elleni meccs nem marad el végleg, csak elhalasztják.

: http://sportgeza.hu/boksz/profiboksz/2011/12/05/erdei_zsolt_nem_vonul_vissza/

Hajrá, Zsolt!!!!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 04. 12:32 | Sorszám: 555

"Világbajnokként kell visszavonulnia Balzsaynak?
A füle már jobban van, deréksérve miatt azonban elképzelhető, hogy nem folytatja pályafutását Balzsay Károly, a Boksz Világszövetség (WBA) nagyközépsúlyú világbajnoka. Rosszkor jött a hír, hiszen a magyar ökölvívónak még vannak feladatai.
A 32 éves sportoló az m1 Ma reggel című műsorában mondta el, hogy gerincsérve miatt nincs jó állapotban, s ugyan januárig még vár a pályafutását illető döntéssel, de jelenleg nem jók a kilátásai. "

: http://www.profibox.hu/vezeto-hir/vilagbajnokkent-kell-visszavonulnia-balzsaynak
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 03. 13:54 | Sorszám: 554

"Vlagyimir Klicskót vesekővel operálták egy héttel a vb-címmeccs előtt
MTI
2011. december 3., szombat 12:57

Súlyos hasi panaszokkal szállították be az éjjel Vlagyimir Klicskót egy düsseldorfi kórházba, ahol aztán megszabadították a nehézsúlyú profi bokszvilágbajnokot a bajt okozó veseköveitől.

Az ukrán óriást az orvosok szombatra bennfogták megfigyelésre, de meccsszervezője szerint nincs veszélyben a jövő hét végére a francia Jean-Marc Mormeck ellen kiírt világbajnoki címmérkőzés: "Vlagyimir most kórházi kezelést kap, ma még tüzetes vizsgálatok várnak rá, ám egyre jobban van, és minden halad tovább a maga medrében, a jövő szombati meccset rendben megtartjuk" - jelentette ki Bernd Bönte."

: http://sportgeza.hu/boksz/2011/12/03/klicskot_vesekovel_operaltak_egy_hettel_ ...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 02. 22:12 | Sorszám: 553
Csak abban reménykedem, hogy Cloudnak azér' fontos volt ez a meccs, és belemegy a kábé 1-1.5 hónapos halasztásba...
Állítólag, Campillo már be is jelentkezett Cloud-éknál...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 02. 16:20 | Sorszám: 552
Mennyi energiát beletett ebbe már Madár...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 02. 14:38 | Sorszám: 551

Hogy nekünk sosem akar ez összejönni...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. december 02. 01:12 | Sorszám: 550


"Zsolt Erdei Possibly Injured, Cloud Title Bout in Doubt
Posted by: Rick Reeno on 12/1/2011 .
by Rick Reeno

BoxingScene.com has been advised that former two division champion Zsolt Erdei (33-0, 18 KOs) suffered a possible training injury to his right hand. Erdei is scheduled to challenge IBF light heavyweight king Tavoris Cloud (23-0, 19 KOs) on December 31st at the Anaheim Convention Center in California. Showtime is going to televise.

A source with knowledge of the situation told BoxingScene that Erdei is having his hand evaluated by a physician to determine if the injury is a simple sprain or something more serious which requires an extended period of time to heal. The doctor's final ruling with determine whether or not Erdei withdraws from the contest."

: http://www.boxingscene.com/zsolt-erdei-possibly-injured-cloud-title-bout-doub ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 25. 07:48 | Sorszám: 549

Ha sokat is kellett várni, Madár szívós, kemény munkával elérkezett a kapuhoz. Most már "csak" rajta múlik minden...
Hajrá Madár!!! Szilveszterkor Rád is emelem a poharam, hogy aztán egy szép új évre virradjunk...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 25. 06:55 | Sorszám: 548

mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 25. 06:49 | Sorszám: 547

"... Egyszer volt egy Papplacink...ez a legenda, annak az Erdei Zsoltnak az ökölvívói példaképe, akinek a Showtime TV társaság a napokban erősítette meg, hogy az Egyesült Államokbeli Anaheimben, december 31-én a képernyőjükön ringbe léphet az IBF félnehézsúlyú világbajnok, az ez idáig veretlen amerikai Tavoris Cloud ellenében. Papp Lászlónak önhibáján kívül, nem adatott meg, hogy megmássza a csúcsot. Laci bácsi valószínűleg most ott fenn, biccentett egyet a hír hallatán, és megjegyezhette a rá jellemző fanyar humorral: - Csinálj játszóteret az etetőjéből, kispajtás!
Papp László letiltásával a kommunista vezetők nem csak az Ő, de magyarok millióinak is az álmát törték ketté! Most december 31-én egy újabb magyar áll a hegycsúcs előtt..."
: http://profiboksz.hu/egyeb-irasok/madar-most-rajtad-a-sor/
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 25. 06:41 | Sorszám: 546
Ajjaj, Mackó kartács, már isznak a bőrödre.....

"Erdei Zsolt: Cloud után Bernard Hopkins következhet
2011. nov. 21., hétfő, 11:583846 olvasás - 9 komment

Erdei Zsolt: Cloud után Bernard Hopkins következhet
Erdei Zsolt semmiképpen sem tervezi búcsúmeccsnek a szilveszter éjszakai, Tavoris Cloud elleni IBF-címmérkőzését. Bernard Hopkins érdeklődik Madár után."

: http://www.monokli.com/cikkek/erdei-zsolt-cloud-utan-bernard-hopkins-kovetkezhet

HAJRÁ, MADÁR!!!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 17. 08:41 | Sorszám: 545

Hajrá Madár ,igazi sportember vagy!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 17. 02:09 | Sorszám: 544
...
".... Az utóbbi hónapokban gyakran beszéltél arról, hogy valószínűleg már nem sok meccs van hátra a pályafutásodból. Ilyenkor azt éreztem ki a szavaidból, hogy már nincs meg benned a kellő elszántság és motiváció ahhoz, hogy akár még éveken keresztül folytasd a bokszot.
Hogy érzed: a Cloud elleni címmeccs és a győzelem jelent még számodra akkora motivációt, hogy valóban 100%-osan odatedd magad mind testben, mind lélekben?


Mit tegyek, ha az újságírók egyfolytában ezt kérdezik? Válaszolnom kell, hazudni meg nem fogok! Szeretném akkor itt tisztázni a legfontosabbat. Azt gondolja bárki, hogy ezer százalékos motiváció nélkül meg lehet csinálni 3700 lépcsőfokot egy edzésen, vagy másfél órán keresztül „szétszakítani” a súlyokat az edzőteremben, majd délután 12 menetet végig bokszolni...? Dehogy! Nem szabad összekeverni a mérkőzésre felkészítő belső elszántságot és motivációt a racionális száraz tényektől. Ez a kettő teljesen más. Nem vagyok már fiatal, egyszer abba kell hagynom. Addig folytatom, amíg megvan egy olyan cél, amiért érdemes ringbe szállnom, belekezdenem egy kemény több hónapos felkészülésbe. Cloud most nagyonis ilyen, hiszen komoly ellenfél, világbajnoki övvel. Ezért mentem Amerikába, ez volt a célom. Utána meg meglátjuk mi lesz. De ahhoz előtte nyernem kell életem egyik legkomolyabb mérkőzésén, tehát egyértelműen motivált vagyok és nem 100%-ban, hanem 200%-ban teszem majd oda magam. Arról nem is beszélve, hogy mennyire motivál az a rengeteg ember, aki hisz bennem. Nem akarom őket cserben hagyni, értük, értetek is küzdök majd a ringben!!!
......"

: http://www.profiboksz.hu/interjuk/online-interju-erdei-zsolt-es-menedzsmentje ...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 13. 18:23 | Sorszám: 543
Bár, megvan az ok........

http://www.fightnews.com/Boxing/sartison-wins-in-comeback-101770
mandala
Olvasta: 2 | Válasz | 2011. november 13. 17:47 | Sorszám: 542
Hm, nem tudom mi lesz, mindenesetre óriási lehetőséget kap, hogyha a visszatérő Sartison lesz a kihívója. Sartisonnak tegnap volt meccse, és rögtön a 7. helyre "tért vissza" a nem hivatalos boxrec.com ranglistán. Mondjuk, sosem fogom megérteni, hogy hogy is számolják ki a besorolást ... Nem túl meggyőző "előnnyel" vert egy nem túl sikeres ellenfelet...
Hajrá, Karcsi!!!

http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=213976&cat=boxer
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 10. 07:52 | Sorszám: 541
Pedig már megtanulhattam volna, hogy szinte minden hír másnapra már az ellenkező értelmét veszi...
Mindenesetre hajrá Madár!!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 10. 07:49 | Sorszám: 540
Minden maradandó sérülés sajnálatos az ember életében.
Azt viszont egy bunyós nyilván felvállalja még pályakezdőként. Sajnos nincs más választása, mint ebbe beletörődni.
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 09. 22:16 | Sorszám: 539

""Életemben ilyen erős nem voltam" - Erdeit sokkolták a visszavonulásáról szóló hírek
[origo]|2011. 11. 09., 12:53|Utolsó módosítás: 2011. 11. 09., 13:21|

Erdei Zsolt meglepődött azon az MTI által is átvett, és több újságban megjelent sajtóhíren, amely szerint a szilveszteri, Tavoris Cloud elleni meccse után visszavonul. A 37 éves bokszoló gyorsabbnak érzi magát, mint tíz éve, szerinte vannak még benne mérkőzések."

: http://www.origo.hu/sport/boksz/20111109-eletemben-ilyen-eros-nem-voltam-erde ...

HAJRÁ, ZSOLT!!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 09. 22:14 | Sorszám: 538


"Balzsay: Eleinte még nevetgéltem, milyen jó csendben bokszolni
[origo]|2011. 11. 09., 12:04|Utolsó módosítás: 2011. 11. 09., 13:06|

Bár a Sztaniszlav Kasztanov ellen elnyert világbajnoki cím megérte neki a súlyos sérülést, Balzsay Károly elgondolkodik a folytatáson. A Boksz Világszövetség (WBA) maradandó halláskárosulást szenvedett nagyközépsúlyú világbajnokának nem volt baleseti biztosítása, mivel keresetéből képtelen lenne kifizetni.

"A negyedik-ötödik menetben, mikor csillapodni kezdett a fájdalom, még nevetgéltem is, hogy milyen jó csendben bokszolni" - mondta a 32 éves ökölvívó a győztes címmecsről a Class Fm rádió szerda reggeli Morning Show című műsorában. "De akkor már nem volt olyan vicces, amikor pár héttel később elmentem az orvoshoz."

Balzsay jobb fülét ukrán ellenfele a második menetben annyira eltalálta, hogy beszakadt a dobhártyája, tíz-tizenöt százalékos halláskárosulást szenvedett.

"Már nem lehet vele mit tenni, a sípolás lehet, hogy halkulni fog, de a hallásom már nem jön vissza."

Balzsay úgy véli, ezzel együtt is megérte neki a győzelem. "Ezzel el tudok élni, de a lelki sérüléseimmel sokkal nehezebb lenne, ha nem sikerül a meccs. Annak tudata viszont, hogy ezután sérülékenyebb lehet a jobb fülem, elgondolkadtató azzal kapcsolatban, hogy ezek után is megéri-e. Igyekszem minél jobban helyre tenni a fülemet, aztán majd meglátom a folytatást, még az Universummal is meg kell beszélni a helyzetet.""

: http://www.origo.hu/sport/boksz/20111109-balzsay-eleinte-meg-nevetgeltem-mily ...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...