20:32:12
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: box
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 10. 07:49 | Sorszám: 540
Minden maradandó sérülés sajnálatos az ember életében.
Azt viszont egy bunyós nyilván felvállalja még pályakezdőként. Sajnos nincs más választása, mint ebbe beletörődni.
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 09. 22:14 | Sorszám: 538


"Balzsay: Eleinte még nevetgéltem, milyen jó csendben bokszolni
[origo]|2011. 11. 09., 12:04|Utolsó módosítás: 2011. 11. 09., 13:06|

Bár a Sztaniszlav Kasztanov ellen elnyert világbajnoki cím megérte neki a súlyos sérülést, Balzsay Károly elgondolkodik a folytatáson. A Boksz Világszövetség (WBA) maradandó halláskárosulást szenvedett nagyközépsúlyú világbajnokának nem volt baleseti biztosítása, mivel keresetéből képtelen lenne kifizetni.

"A negyedik-ötödik menetben, mikor csillapodni kezdett a fájdalom, még nevetgéltem is, hogy milyen jó csendben bokszolni" - mondta a 32 éves ökölvívó a győztes címmecsről a Class Fm rádió szerda reggeli Morning Show című műsorában. "De akkor már nem volt olyan vicces, amikor pár héttel később elmentem az orvoshoz."

Balzsay jobb fülét ukrán ellenfele a második menetben annyira eltalálta, hogy beszakadt a dobhártyája, tíz-tizenöt százalékos halláskárosulást szenvedett.

"Már nem lehet vele mit tenni, a sípolás lehet, hogy halkulni fog, de a hallásom már nem jön vissza."

Balzsay úgy véli, ezzel együtt is megérte neki a győzelem. "Ezzel el tudok élni, de a lelki sérüléseimmel sokkal nehezebb lenne, ha nem sikerül a meccs. Annak tudata viszont, hogy ezután sérülékenyebb lehet a jobb fülem, elgondolkadtató azzal kapcsolatban, hogy ezek után is megéri-e. Igyekszem minél jobban helyre tenni a fülemet, aztán majd meglátom a folytatást, még az Universummal is meg kell beszélni a helyzetet.""

: http://www.origo.hu/sport/boksz/20111109-balzsay-eleinte-meg-nevetgeltem-mily ...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 09. 18:37 | Sorszám: 537

Tavoris Cloud, Erdei Zsolt ellenfele (videó összeállítás)
2011-11-09 14:55:15 / Erwin
: http://profiboksz.hu/video/tavoris-cloud-erdei-zsolt-ellenfele-video-osszeall ...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 09. 18:34 | Sorszám: 536

"I'm more EXCITED for Erdei vs Cloud than Pac-Marquez III

Zsolt Erdei 33-0

vs

Tavoris Cloud 23-0


IBF light heavyweight title

Just Saying

iceman71 is offline Top"

: http://www.eastsideboxing.com/forum/showthread.php?t=356926
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 08. 16:51 | Sorszám: 535
Hajráááááá Madáááááár!!!!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 08. 16:51 | Sorszám: 534
Igen, azt már régebb óta pedzegeti, hogy ugyan az izmait soha nem látott szintekre hozta, de az izületeket már nemigen lehet ... Vén csotrogány!
Azért, azt még szvsz erősen meg fogja fontolni, hogy ha nyer Cloud ellen, akkor kiálljon-e Hopkins ellen. Feltéve, hogy Hopkins is hajlandó Az valószínű, hogy nem fog "akarni" többet várni Hopkins-ra mint fél év.... Persze, bármi lehetséges, van még néhány jó bokszoló!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 08. 14:45 | Sorszám: 533
No, itt meg egy kicsit árnyaltabb a helyzet:

Erdei csak januárban dönti el, hogy folytatja-e.

Azt hiszem, először veretlennek kell maradnia, utána meg meglátjuk...

Hajrá Madár!!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 08. 09:44 | Sorszám: 532
Madár nem így gondolja:

"Nagyon könnyen előfordulhat, sőt jelenleg ennek van a legnagyobb esélye, hogy bármi legyen is ennek a meccsnek a végeredménye, visszavonulok. Már nemcsak a pofonok fájnak a ringben, hanem szinte minden. Egészségesen akarom leélni a civil életemet is"
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 07. 07:43 | Sorszám: 531
Hajrá Fiúk!!!
mandala
Olvasta: 2 | Válasz | 2011. november 05. 22:01 | Sorszám: 530
Ha Zsolt és Karcsi is nyerne, akkor jövőre praktice 3-havonta láthatnánk profibox meccseket, melyekben magyar résztvevők is lennének!!
HAJRÁÁÁÁÁ
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 05. 21:58 | Sorszám: 529
"2011. 11. 03.
Utolsó módosítás:
2011-11-05 02:46:42

Ökölvívás: Hopkins nem lepődne meg, ha Erdei megverné Cloudot

Bernard Hopkins nem lepődne meg, ha Erdei Zsolt megverné Tavoris Cloudot a szilveszteri IBF félnehézsúlyú világbajnoki mérkőzésen.

Greg Leon, Erdei amerikai tanácsadója a napokban interjút készített napjaink élő legendájával, Bernard Hopkinsszal, akit védence mérkőzéséről is megkérdezett.
Hirdetés

„Ez egy nagyon veszélyes mérkőzés Cloud számára. Nem meccsel túl sokat, Erdei pedig egy jó és ravasz ökölvívó. Én személy szerint nagyon várom ezt a mérkőzést, és egyáltalán nem lepődnék meg, ha Erdei megverné Cloudot. Nagyszerű lenne címeket egyesíteni, az én koromban ilyet még úgysem csinált soha, senki. Megnézem a meccset, odautazok, és talán megpróbálom elérni Lou DiBellát is, aki biztos fenntart majd nekem néhány helyet a szorító mellett, így közvetlen közelről követhetem az eseményeket” – mondta Bernard Hopkins."
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 05. 21:56 | Sorszám: 528
mármint ez :
>>> http://www.nemzetisport.hu/okolvivas/okolvivas-hopkins-nem-lepodne-meg-ha-erd ...
!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 05. 21:55 | Sorszám: 527
Hű, ez is jól hangzik, legalábbis Zsolt eredeti tervei felől nézve ... A következő cikkből leginkább az 'jön le' nekem, hogy Hopkins a következő meccsének szívesen látna egy WBC - IBF címegyesítést, márpedig ha Zsolt nyerne....... akkor május-júniusban: Hopkins-Erdei meccs!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 04. 13:18 | Sorszám: 526
Balzsayra világbajnok vár tavasszal
Index/MTI
2011. november 4., péntek 12:30

Felépült súlyos bokasérüléséből Dmitri Sartison, a Boksz Világszövetség (WBA) korábbi nagyközépsúlyú világbajnoka, és arra készül, hogy jövő tavasszal visszaszerzi övét Balzsay Károlytól.

A német Universum istálló pénteki tájékoztatása szerint a 31 éves öklöző jövő szombaton, Belgiumban tér vissza a kötelek közé, és ha megnyeri nyolcmenetesre tervezett összecsapását Affif Belghecham ellen, akkor a következő meccse a magyar nagyközépsúlyú elleni címmérkőzés lesz tavasszal. Konkrét időpont és helyszín még nincs, de valószínű, hogy Hamburgban lesz.

: http://sportgeza.hu/boksz/2011/11/04/balzsayra_vilagbajnok_var_tavasszal/
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 04. 11:12 | Sorszám: 525
" “I know Erdei well, very well. Not sure he remembers it, but in 2004 I was his sparring partner in Hungary, and I already connected hard with his chin. It will happen again – this time December 31 on SHOWTIME with me being IBF champ and both of us still being undefeated,” said Cloud, who has already successfully defended his IBF belt three times since 2010. "
: http://www.fightnews.com/Boxing/cloud-ready-for-erdei-100498
Rá, rá, hajrá!!!!!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 04. 07:30 | Sorszám: 524

Van még egy forgatókönyv: a vereség után Cloud szögre akasztja a kesztyűjét...
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 03. 19:03 | Sorszám: 523
http://boxrec.com/title_search.php?title=IBF&division=Light%20Heavyweight&SUB ...
Remélem, a meccs után, itt kénytelenek lesznek megcserélni a két nevet!!!
HAJRÁ!!!!!!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 03. 18:50 | Sorszám: 522
Kicsit attól félek, hogy "túledzi magát". Neki nem kellene túl szálkásnak lennie, nem szépségverseny ez! A laza, de erős izmokkal jól meg volt eddig. Igaz, az állóképesség most a legfontosabb, azt pedig csak megfelelő edzéssel lehet elérni ...
A Klink, vagy hogy hívják, nagyon jókat nyilatkozott, hogy Zsolt már most jó állapotban van. (Aszonta, hogy Zsolt mindent megcsinál: ha azt kérő tőle, hogy menjen át a falon, akkor csak annyit kérdez vissza, hogy oké, de hányszor???? )
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 03. 18:42 | Sorszám: 521
Már ide is betették: http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=23935&cat=boxer
Ha nem jön közbe valami, akkor már majdnem biztos!
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 03. 09:17 | Sorszám: 520
Erdei: Fáj az edzés, de én egy önkínzó vagyok

Idézet:
„Tavoris Cloud ellen apait-anyait bele kell adnom. Fáj az edzés, de én egy önkínzó vagyok" – mondja magáról Erdei Zsolt profi ökölvívó, aki december 31-én Tavoris Cloud ellen mérkőzik meg az IBF félnehézsúlyú világbajnoki övéért
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. november 02. 08:14 | Sorszám: 519
Madár: jelen állás szerint 99%, hogy Cloud ellen ringbe száll!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. október 29. 01:26 | Sorszám: 518
Volt egy közös ellenfelük is:
Tavoris Cloud vs Julio Cesar Gonzalez R 9-10 (HQ)
: http://www.youtube.com/watch?v=4zbFi4ND0JI
Annakidején Gonzalez ellen szerezte meg a WBO övet Zsolt!
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. október 28. 17:27 | Sorszám: 517
Szvsz, ez óriási lehetőség Zsoltnak.
Főleg, ha nyer. És ha bevállalná utána még a két opciós ráadás meccset...
Anyagilag sem lenne semmi, ha még mondjuk Hopkinsal és Dawsonnal is "összejönne"!!
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. október 28. 17:20 | Sorszám: 516
"Clouddal nem Madárnak és a Lou DiBella vezette amerikai menedzsmentnek kell megállapodnia, hanem a Showtime-nak. Ha minden a tervek szerint alakul, és Cloud is igent mond, akkor Erdei a közelmúltban elkezdett felkészülése utolsó szakaszát már az Egyesült Államokban végzi, méghozzá Fritz Sdunek irányítása mellett. A 37 éves Erdei profiként 33 mérkőzésen maradt veretlen. "

Naja. Nemrégen olvastam valami fanyalgást - Kokótól, aki valamiféle nagy WBO-s összeröfenésen konferenciázgatott -, hogy hát nem nagyon volt jó Zsoltnak éppen DiBellával szerződést kötnie mostanában, mer'hogy neki csak régebben volt "televíziója"...
Savanyú a szőlő, ugye Kokó!? Biztos vagyok benne, hogy azért DiBellának is volt némi szava..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2011. október 28. 10:46 | Sorszám: 515
"Ez volt az álmom" - IBF-övért bokszolhat Erdei

Idézet:
"Ez volt az álmom, mindenképpen világbajnoki címmérkőzést akartam bokszolni. Cloudot már többször is láttam, erős, mint a bivaly" - mondta reménybeli riválisáról Erdei Zsolt.


Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...