10:19:14
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 11:55 | Sorszám: 483
Nem tartva Kassait jó bírónak, de itthon az egyik legjobb... Hurvinyek meg a legrosszabb...

Ferencvárosi TC-Újpest
Vasárnap, Népstadion.

X-X Kisricso
3-0 Lundqvist (és 1 piros valakinek)
X-X Jegemac
4-1 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X gajo
X-X SAs1899
X-X Lorinc82
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 11:19 | Sorszám: 482
Hurvinyek. Jöhet a tipp!
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 10:35 | Sorszám: 481
Csak a hangolás kedvéért...-)

profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 10:10 | Sorszám: 480
Mint arról korábban beszámoltunk a Ferencváros az előző héten szerződtette Buzsáky Ákost, aki már jó ideje a fővárosi együttesnél készül. A középpályás tegnap reggel a Digi Sport reggeli műsornak vendége volt melyben elárulta, hogy nagyon nagy dolog lett volna az Újpest ellen bemutatkozni a zöld-fehérek együttesében, de még nem áll készen arra, hogy pályára lépjen.

A 31 éves korábbi MTK játékos arról is beszélt, hogy igényli a kemény edzést és ezt meg is kapja Ricardo Moniztól valamint a szezonbeli céljairól is beszélt a játékos.

„Moniz hasonló típusú edző, mint az MTK-nál Henk ten Cate volt. Kemények az edzések, amit én szinte igényelek. Kívülről is látszik az ő fanatizmusa, mindent megtesz a csapatáért. Ami a nagy edzőkre is igaz, az benne is megvan. Nem azért jöttem haza, hogy levezessek, bajnokságot akarok nyerni, kijutni a nemzetközi porondra.”

BZ/Futballista.hu
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 09:08 | Sorszám: 479
No azért, mert viccnek rossz volt!
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 09:06 | Sorszám: 478
No jó, ez gonosz volt...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 09:05 | Sorszám: 477
És a mackó ahogy kell, szépen, rendesen "rá is csúszott"...-)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 09:04 | Sorszám: 476
Csak provokáltam, hogy figyeltek e-é...-)


Ferencvárosi TC-Újpest
Vasárnap, Népstadion.

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
4-1 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X gajo
X-X SAs1899
X-X Lorinc82
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 08:54 | Sorszám: 475
Szerintem fordíts a tippeden Barátom )))

Én azért megvárnám a bíró küldést a tippem előtt...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 08:47 | Sorszám: 474
Hinnye, ezt benéztem!!!
Jaj, nem!!!

Ferencvárosi TC-Újpest
Vasárnap, Népstadion.

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-4 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
3-1 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X gajo
X-X SAs1899
X-X Lorinc82
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 08:46 | Sorszám: 473
De szép is lenne!
De legyen úgy!!!

Ferencvárosi TC-Újpest
Vasárnap, Népstadion.

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
1-4 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X SAs1899
X-X Papm
X-X gajo
X-X SAs1899
X-X Lorinc82
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 08:39 | Sorszám: 472
Ferencvárosi TC-Újpest

Vasárnap, Népstadion.

1-4 profi
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 08:36 | Sorszám: 471

Egyébként pontosan idevág.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 08:32 | Sorszám: 470
A tanár panaszkodik Móricka szüleinek:
- A maguk gyereke a legrosszabb az egész osztályban. Egyszerűen nem bírok vele. Ráadásul még sosem hiányzott egy napot sem!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 08:24 | Sorszám: 469
Hajrá Fradi!
Félreértesz, nem kicsit, nagyon. Semmi bajom a helyesírási hibákkal. Semmi bajom a kultúra különböző irányultságaival. Semmi bajom a nézetek különbözőségével.
Az észt osztókkal van bajom, akik meggyőződnek saját, kizárólagos igazukban. Meggyőződésük alapja egy és oszthatatlan tanra alapul. Mindez párosul egy "szakmával", melyből élnek. Ez a "szakma" elvárna egy alapvető követelményt, mint pl. egy matematikustól, hogy képes a számok tengerében eligazodni. Nevezett egyed a szakmáját önerőből nem képes mívelni. A kutúra, az irodalom, az építészet, a zene, a szobrászat és minden hasonszőrű képződmény megítélése az előbbitől teljesen független, s erősen szubjektív. Így nevezett egyed ebbéli tevékenységének silányságát saját véleményként tartom fenn, más ezzel vagy egyetért, vagy nem. Ha egy "szakmának" szentelem életem, saját magammal szemben felállítok egy alapkövetelményt. Ha ezt nem tudom megugrani, mint nevezett egyed, odébbállok.

Röviden: Tőled, s a nagy magyar átlagtól nem követelem meg (ez csak igény, nem törvény) a helyesírást, sőt, úgy kerek a Világ. Viszont a szakmájához nem értő, de a mellét verő egyedtől irtózom. A Mórickáktól meg teljesen elegem van. Valami megpenészedett, áporodott dohos szag terjeng. Egy elme, amely megháborodott, nem társalgásra való. Párszor már beleszaladtam ebbe a hibába, hogy nem bírom megállni, illetve átlépni az ostobaságon...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 08:20 | Sorszám: 468


Né mán, ez a szíp gyerek meg ma szabadul...
Bűnszövetségben elkövetett cselekményekért ült ugye...?
Kik is voltak ennek a vicces kedvű toleranciabajnoknak az illetékes felettesei?
Kik is álltak még közülük a Kecskeméti ügytárgyaló Biró előtt?
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 17. 07:36 | Sorszám: 467
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Nem szól szám, nem fáj fejem?

alexander.

Téged tényleg nem ismerlek, de amikor olvaslak mégis olyan "dezsavü" érzésem támad, olyan mintha...
mintha régebben, egy teljesen másik néven előadva magad olvastam volna már tőled...
A tévedés jogát fenntartom magamnak...
No tehát alexander.
Nem a vitátokba szólnék bele, nem ellened, és főleg nem a mackó oldalán.
Nem, mert a mackót például tényleg ismerem, képesnek tartom arra, hogy védje az álláspontját, de azért róla annyit elmondhatok az ismeretségünk okán, hogy -mackó te most csukd be a szemed- a bennem élő jó, a legjobb emberi minőségről alkotott "képbe" beletartozik a személyisége.
De erre még mondhatnád azt, hogy...
-Na ja, két korcs lelkület, két "szófiabeszédű" "raczka honfoglalókat" támogató nemzetrontó egymásra találása...
Azokat a szavakat amelyeket most használni fogok, természetesen ismerem, igaz próbálom nagyon ritkán használni, leírni pedig tényleg csak kivételesen indokolt esetben vagyok hajlandó, és ez nem valami prűdség a részemről, nem.
Csak egyszerűen nem hiszek abban, hogy ezeknek a köznyelvünkben forgó, létező szavaknak a használatától erősebb lehet egy megszólalás, vagy bármilyen érvelés.
De van amikor jólesik na...
Húúúúúúúúúúúú baszod, Te osztán nagyon kemény, tökéletes árja magyarban tolod...
"cigó, sidó, racka honfoglalás"...?
Ez de kemény... vagy.
Ezzel nagyon odavágsz, de annyira, hogy minden ellenség összevissza csinálja a gatyályát, oszt futásra, menekülésre veszi a dolgát...-(
Belegondoltál már Te abba, hogyha az Úristentől kapnál egy nagy emberrostát, amin át kedved, és igényeid szerint kirostálhatnád ennek a mi hazánknak a lakosságát, osztán ha a hatalmas munkád végeztével, hátranéznél magad mögé, mennyien taposnák a sarkadat?
Ehhh.


Mackó.
Ha kérhetlek barátom.
Máskor az érvelésedből hagyd már ki a hejesirásra utaló megjegyzéseket, mert csak engem is jól szénné égetsz, mert magamra veszem, vettem "baszod".
Magamra, mivel tudatában vagyok ebbéli hiátusaimnak, tudom, hogy a hüje felyem még ahhoz sem elég éret, hogy az itt most pirosal aláhuzot szavakat kijavicsam.
Tehát mégegyszer, ha kérhetlek légy oly bátyám...
Hidd el hogy már így is akkora tükröt hordok magammal, hogy alig bíííííííííííííííííííírom cipelni, többre köszönöm, már nincs szükségem....-)

No aztat hiszem, hogy jólmegaszondtam amit akartam...
profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 16. 21:35 | Sorszám: 466
Ahogy az várható is volt, ma délután megkezdődött a hangolás a Lápföldiek elleni mérkőzésre.
Volt ott közöttünk aztán minden e témakörben, mi szem, s fülnek ingere…-)
Vének tanácsát tartottunk, és ahogy illlllenkor lenni szokott, röpködtek a klasszikusnál, klasszikusabb sztorik, történetek, csapatot, és játékosokat éltető nóták…
Ezek közül az egyiket meg is osztanám veletek.

Nincsen a világnak olyan focistája,
Mint amikor a Nyilasi kifut a pályára.
Kifut a pályára, startol a labdára,
Odafentről Jézusatyánk mosolyog le rája.

Mosolyog le rája,
Mosolyog le rája, csókra áll a szája,
Csókra áll a szája,
Hisz Jézus atyánk is focizott húszéves korában.

Minden Fradista lánynak, az a kívánsága
Hogy egy ilyen futballista jusson a hálójába.
Jusson hálójába, zöld paplanos ágyba,
Hogy ki ne, hogy ki ne
Hogy ki ne haljon a Fradisták gárdája…

No szóval ez így ment szinte egész délután, ez, a Hosszú Nyolcasunkat megéneklő hősköltemény, két méregzöld „bárdunkat” dicsér, Budai Lacit, és Pék Lajost. .
A Laci ma is tiszteletét tette, és személyesen „zengte el Nyíl tetteit”, egy élmény vele minden alkalom, minden kvaterkázás…-)
Hihetetlen forma még mindig, pedig már hatvanon jóval felül van, de a szeme még ma is a szenvedélytől ragyog.
Ő az örök, a testet öltött élő szurkoló a szememben.
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 18:53 | Sorszám: 465
Én nem bújok ki a kérdés alól, megjegyzem, Te nem is érzékeled a kérdést és nem is válaszolsz. Ez a felületes alternatíva, minden más a társalgás csődje. Mégsem kezdek személyeskedésbe, miután nem ismerjük egymást, és nem tudhatom, hogy simán bunkóságból, vagy a kiválasztottak gőgjével nem válaszolsz a felvetéseimre/érveimre.
No, csanád ügybeni provódra csak annyit, hogy végülis igazolta a zsidó vádat, azzal, ahogyan sietett átigazolni. én biztosan, nem paktálok le tegnapi ellenfeleimmel, csak azért mert méltatlan támadás ért, ha már a magyarságom vállalás kérdése, és így indifferens kik voltak a felmenők? Mindazonáltal a tanácsodat szófiabeszédnek tekintem, mert meg sem fordult a fejemben, hogy pillanatnyi érdekek szerint mondjak véleményt

KETTŐS IDENTITÁS
AZ ALIBI
hazaszeretet?
hol nincsen, ott ne keress
magyar gyökeret!

SZAVAID ELÁRULNAK
de mit nem ismerhetsz meg?
ama intuíció -
annnak hurkolj kötelet!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 15:43 | Sorszám: 464
Ne bújj ki a kérdés elől, ez túl könnyű.
Magyar Gárdán kívül van még pl. Csanád esete a meghasonlott önmagával, vagy soroljam a többit is? Dugd a homokba a fejed, s ne félj kiejteni a szádon a zsidó szót, nem fogsz se helyesebben, se irodalmibban írni, akárki meglássa, ha már eddig nem sikerült.

Az elszámoltatást ne a kormányon verd le, hanem azokon a bíróságokon (ill. bírókon), ahol az ügyészségi feljelentés, vád stb. süket fülekre talál.

Ami meg a pitiséget illeti, az IRL-ért eltanácsolás jár, még ha a szerkesztőségben besúgók is vannak. Úgy látom, a régi megrögzött ideológiák nem tűnnek el nyomtalanul, csak a szép, helyes magyar beszéd, helyesírás és kifejezésmód. Pedig jobban járnál, ha arra gyúrnál. Ha már azzal keresed a kenyered.
Ez meg itt alapvetően egy Ferencvárosról szóló topic, melyben sok-minden megfér, mint többek között e Club alapítói szelleme is. Persze ha nem akarsz mindjárt kötelet nekik is...
Fejétől bűzlik. Egyetértek. Csak az a kérdés, hogy kiétől.
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 15:22 | Sorszám: 463
Kedves Maczkó, megjegyzem, hogy a Magyar Gárda elleni körülmetélt nemzetközi összefogás mellé állt orbán csapata is, mi több a Kossuth téren megpecsételte ezt az összefogást a jólismert kisebbséggel, ám ennek az éle a bennszülöttek ellen irányult.
Az, hogy a cigó, sidó gárdák mit csinálnak nem téma a médiában, azt is csak szőrmentén kezelik, ha egy idős papot brutálisan meggyilkolnak. Friss adat: Borsod megyében 40%-al nőtt a bűnözés. No és mi van az elszámoltatással, számonkéréssel?
Ugye ismered a mondást: fejétől bűzlik...?
Ami a haiku versek iderángatását illeti, hát az naon piti vót...maczkó koma...

no de olvasd ezt a tangát!
NAP ÉS HOLD
A KIRÁLYI PÁR

Fönt a Napkirály, -
Babba Mária trónol
Nimrud oldalán.

És székely zászló őrzi
Az égbolt szimbólumát.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 14:55 | Sorszám: 462
Oh, pardon, olyan régi, ősi magyaros haiku formájában...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 14:54 | Sorszám: 461
A Jobbik elég nagy rombolást végez kis hazánkban. S ha nem sértelek meg, pl. a Magyar Gárda soraiban masírozó zsidó honfitársaidról is regélj, ha már... mindenről az jut az eszedbe, mint Mórickának.
alexander
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 16. 14:45 | Sorszám: 460
Ludmillánál a pénz és ezt mindenki tudja, ám hogy a R. Werber, vagy a Finkeltein által menedzselt párt lenne a nemzeti újjászületés pártja, azt nem hiszem. A Jobbik kívételével a politikai elit a raczka honfoglalás előkészítésén fáradozik. És a zsidó befektetők 2014 évi liberalizációja a tál lencse, amiért eladnak bennünket a fidesz-orbán hatalom megújítás engedélyezéséért.
Ángyán Professzor esete volt a stigma, amely elárulta a raczka honfoglalás mibenlétét.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 16. 11:53 | Sorszám: 459
A hazudósról egy szösszenet:
Ma reggeli hírekben a kedvenc rádiómban egy tudósítás hangzott a DK kiközösítéséről, melynek fent nevezett hangot adott a Szabadság hídnál tartott demonstráción:
Nem szó szerint idézem, de a lényeg ez volt:
"Aki hűvös, aki langyos, az inkább üljön a gázsütőre..."
Ezt a megjegyzését a Lúdmillára tette, de örömmel hallgattam. Lesz itt még hajrángatás, gáncs és egyéb finomság, bár a vége egy jó nagy összefogás lesz a ballibbant oldalon...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...