21:23:57
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 21:37 | Sorszám: 398
Egervári után is magyar edzőt szeretnék, meg is nevezem, Nyilasi Tibort, a mi Hosszú Nyolcasunkat.
Az Ő egyénisége kellő húzóerő lenne, a szakértelmét sem kérdőjelezheti meg senki, az utolsó egyéniségeink egyike, azok közül akinek a neve még ma is jelentéssel bír a nemzetközi foci világában is.
Elhiszem, hogy fontos szerepet vállalt az utánpótlás területén, de arra a feladatra lehet találni más alkalmas szereplőt, mint ahogy a sport tévében is maradnának nélküle is éppen elegen, hogy szak-értsenek.
Végre beláthatná Ő is, meg az illetékesek is ezt.
Elég volt már a hárításból, a terelésből, felelősséget kellene végre vállalnia, tartozik még ennyivel a honi labdarúgó társadalomnak.

profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 21:25 | Sorszám: 397
A kedvenc Nyolcasunkat felköszöntötted?
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 20:54 | Sorszám: 396
Tehát a szokásos, régi probléma...
Én csak ezt az összefoglalót láttam, ez alapján pedig ugye...

tutetem11
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 20:31 | Sorszám: 395
Üdv Uraim. Most értem haza tatabányáról.
Picit elégedetlen vagyok , mert ez a játék nem fog beleférni máskor. Egy nagyon gyenge , de lelkes csapat ellen szenvedtünk 35 percet majd gyorsan lerendeztük a meccset. Azonban hiányérzetem van amiatt hogy a 10 emberrel játszó ellent , nem döngöltük a földbe. Igazából ez a tutyimutyi legyünk túl rajta hozzáállás nem tetszett.
Nyertünk, de azért ....
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 16:04 | Sorszám: 394
Aztán Sousa kap egy 20 forinttal jobb ajánlatot, és megint elmegy.
Szerintem olyan edző kell, aki jól tudja feltüzelni a játékosokat. Alapokat nem a válogatott minimális számú edzésén kell megtanulni.
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 15:37 | Sorszám: 393
Minden szava üt, és igaz....

Nem tudom Sousa e a megoldás, de az itthoni brigád az egy rakat "parancsoló széklet"...

Ja és Sanyika.. Azt ígérted Észtek ellen behívod Nikolicsot.. De gondolom a posta lassan ért ki a meghívóval..
Nem mintha számított volna, de mondjuk őt simán elbírnám képzelni a csapatban...

De lehet ő lesz a csoda fegyver a Hollandok ellen

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 15:30 | Sorszám: 392
Válogatott: Izraelben úgy tudják, Sousa a nyáron magyar kapitány lehet

Pusztán találgatás ez, de hogy lépni kellene valamit, az biztos...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 13:50 | Sorszám: 391
Kemény, nagyon kemény az utolsó 3 szó. Addig mindenben egyetértek.
tutetem11
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 11. 13:30 | Sorszám: 390
Egy vélemény valahonnan...Telitalálat véleményem szerint.

"Most már biztos, hogy külön bolygón születtek és élnek a játékosok és a nézők.
Én primitív módon azt gondoltam, hogy a játékos megszületik. Van családja, jár iskolába. Vannak barátai, barátnői. Szocializálódik, történelmet tanul, meg persze egyebeket. Közben jár edzésre, mert szereti a focit. Otthon is nézi a TV-n, van kedvenc csapata, amikor nem izzad a pályán, szurkoló. Szereti, csinálja. Aztán továbblép.
Aztán 10 000-ből egy, eljut az nb1-ig. Boldog lesz, a családja is. 100 000-ből egy pedig abban a kegyben részesül, hogy felveheti a meggypirosat.
Ha pedig a sors megadja, kimehet a pokolban, több tízezer oláh elé, ahol a világon a legjobb hallgatni a Himnuszt, mellette a testvére, aki egyszer megszületett...van családja, járt iskolába...vannak...majd kinéz a lelátóra és lát 3000 másikat. Akik szintén megszülettek, ott ahol ő. Jártak iskolába...de nincsenek benne a szerencsés 10 000-ben, sem pedig a kiváltságos 100 000-ben sem, de hosszú órákat utaznak azért, hogy láthassák azt a 11-et, akiket kiválasztott a sors.
De lassan kiderül, hogy ez nem így van. Balázs pl. nem érti, mi a baj. "Profi vagyok, megyünk tovább" Király Gábor ott vágta el magát örökre, amikor a portugálok elleni hazai 1-3-on kivédte a válogatottat a sorozatból, de kettő percig nem sajnálta. Mert profi. Balázs, te tényleg nem érted mi a baj?
Balázs, segítek én neked. A futball nem sport. A futball, minden. Harc, fegyverek nélkül. A férfiak küzdelme, mert ilyenek vagyunk. Elvárjuk, megköveteljük a harcot és ha úgy alakul, a tisztességes vereséget. Amit ti produkáltatok, sem harc nem volt, sem pedig tisztességes vereség. Lehet ezektől a retkektől hármat kapni, egy percig nem vitatom, mert jók. De hogy gyáván, megalázkodva, remegve álltok ki, az gyalázatos! Ti, milliókat kereső senkiháziak mitől féltetek akkor, amikor végig rendőri kíséretet kaptatok, védett szállodában döglöttetek, miközben magyarok ezrei utaztak ki utánatok, felvállalva minden veszélyt, verést és fizikai-lelki fájdalmat egy álomért? Most pedig itt féltek, tőlünk? Van bőr a pofádon?
Balázs, azt tudod, hogy leszarjuk a VB-t? Nem érdekel a kijutás? Büszkék akarunk lenni, minden meccs után, rátok - és emellett persze végre egyszer megélni, hogy a rácokat, tótokat vagy ezeket a kehes oláhokat egyszer ebben a rohadt életben legyőzitek végre, ti akaratgyenge szarok."
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 12:01 | Sorszám: 389
Mai Bazsi nyilatkozat:
"- Be kellett volna jönni a lefújás után az öltözőbe és megtapasztalni, milyen a hangulat, milyen a lelkiállapotunk az öt egyre megnyert mérkőzés után. Tudjuk, hogy csalódást okoztunk a szurkolóknak Bukarestben, de az észtek ellen legalább a meccs végén nagyobb biztatásban részesülhettünk volna ahelyett, hogy felhánytorgatják nekünk, hogy mi történt pénteken. Továbbra is a második helyen vagyunk, jelenleg ott tartunk, ahol szerettünk volna. Lehet legyinteni, hogy Hollandia lesz az ellenfelünk, de ők is emberek és nagyon messze van még minden.


Mint honlapunkon hétfőn jeleztük, Telkiben, a magyar válogatott edzőközpontja körül rendőrök járőröztek, és ez is téma volt akkor, amikor Dzsudzsákot "körbefogták" az újságírók.


- Ha mindent percre pontosan akartok tudni, akkor azt is elmondom biztonsági őrökkel aludtunk, rendőrök köröztek az edzőközpontunk körül. Nem volt a legkellemesebb felkészülésünk. Persze, lehet mondani, hogy saját magunknak okoztuk mindezt, de nem biztos, hogy normális, hogy válogatott játékosoknak félniük kell, és úgy kell leszállniuk a repülőgépről, hogy tartaniuk kell az atrocitástól. Tényleg nagyon nehéz három napon vagyunk túl. Lehet, nem mindenki meri ezt elmondani, úgyhogy lehet, hogy innentől kezdve én leszek az, akit megütnek, idézőjelesen, de azt gondolom, hogy erről igenis beszélni kell, ugyanúgy, mint ahogy elviseltük három-négy napig, hogy miattunk került ide az ország, mi tettük tönkre. Ezek után nagyon nagy erőfeszítés kellett, hogy ezt a meccset így lehozzuk. De szerencsére látszott a csapaton a düh és a motiváció. Megyünk tovább a saját utunkon, reméljük, páran velünk tartanak.


Dzsudzsák Balázs beszélt a válogatott előtt nehéz feladatról is, valamint az esélyekről.


- Második helyen vagyunk a csoportban, mindenki előtt vezetünk egy ponttal, és le lehet hurrogni a válogatottat, hogy a hollandokkal játszunk. De felteszem a kérdést. És? Az észtek 2-2-t játszottak ellenük. A nagy nyilatkozatokat abba is hagyom most, mert sajnos belementünk abba a románok elleni meccs előtt, hogy leígértük a csillagot az égről.

Ecsém.. Olyan egyszerű vagy mint a fa ék...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 10:45 | Sorszám: 388
Kösz, nem figyeltem eléggé...
A fizikai fenyegetettség szerintem költői túlzás volt tőle, de nem voltam ott, ha így volt, az nem való sehova, sportpályára meg főleg.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 10:42 | Sorszám: 387
Nem vagyok oly türelmes és kitartó s szószátyár, mint egy székely, de azért a megfejtésre csak kell egy bólintás tőlem...

orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 10:40 | Sorszám: 386
Tegnap Hajnal volt a kapitány.
És az ő játéka minőségi változást hozott.

Dzsudzsák hülyeségeket nyilatkozik, de hát nem ezért szereti, aki szereti. Mondjuk a fizikai fenyegetettség azért durva, de lehet csak nem mertek esténként szórakozni menni a fiúk, és ezt fájlalták.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 10:28 | Sorszám: 385
Ha jól tudom, tegnap is ő volt a csapatkapitány.
Nagyon remélem, hogy ha lenyugszik (kapott a csapat hideget-meleget, teljesen megérdemelten, így az idegek feszültek voltak), átértékeli ezt a nyilatkozatát.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 10:25 | Sorszám: 384
Lombard Pápa Termál - Ferencváros
(Szeptember 14. 20:00)

X-X Kisricso
1-2 Lundqvist
X-X Jegemac
1-3 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X Pamp
X-X gajo
X-X SAs1899
0-2 Lorinc82
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 10:12 | Sorszám: 383
Tippem: 0-2
lundqvist
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:58 | Sorszám: 382
Lombard Pápa Termál - Ferencváros
(Szeptember 14. 20:00)

X-X Kisricso
1-2 Lundqvist
X-X Jegemac
1-3 Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X Pamp
X-X gajo
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:54 | Sorszám: 381
Nehéz mérkőzés lesz, az lenne alapból is, de most még a tetejébe ott sertepertél a jó öreg Kenő is ugye...
Ő pedig ellenünk szinte mindig jól szokott játszani.
Ennek ellenére, vagy ezzel együtt a tippppppom 1-3.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:49 | Sorszám: 380
Felhozom, hisz szombaton mérkőzés van...

Lombard Pápa Termál - Ferencváros
(Szeptember 14. 20:00)

X-X Kisricso
X-X Lundqvist
X-X Jegemac
X-X Profi
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
X-X Góbé
X-X JM8H
1-3 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X Pamp
X-X gajo
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:42 | Sorszám: 379
Én végignéztem ezt a mérkőzést, s közben erősen gondolkoztam: hogyan lehetséges az, hogy ezek a kutyaütők az utolsó pillanatig vezettek a tulipánosok ellen... Persze nem tudhatjuk, hogy a legjobbjukkal (2 gól a hollandok ellen) soraikban s a szerencsétlen kettős mandinergól nélkül is ilyen laza meccset vívunk-e velük...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:37 | Sorszám: 378

Zsuzsika nyilatkozata tökéletesen bemutatta saját személyiségét, jellemét. Egy hisztis óvodás, akit a szülei elkényeztettek...

Azért döbbenetes volt, amikor azt mondta, ja akarunk, tudunk focizni.. Aztán gyorsan kijavította magát. Remélem, ez nem egy freudi elszólás volt tőle...

Még egy dolgot jegyeznék meg, ez az ember volt Bukarestben a csapatkapitány, ez mindent megmagyaráz...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:35 | Sorszám: 377
Az összefoglaló...
Az első magyar gól mondja a szpíker...
Nem sokkal inkább az Észt "flipper"?...-)


profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:18 | Sorszám: 376
Kommentár nélkül...
Pedig volna, de...


Dzsudzsák kifakadt a magyar-észt után 2013. szeptember 11. szerda 08:27

Dzsudzsák Balázs az észtek ellen 5-1-re megnyert világbajnoki selejtező után azt mondta, örül, hogy ilyen karakteres társakkal játszhatott együtt.

"A mérkőzés előtti három napban rendőri kísérettel kellett aludnunk, biztonsági őrök követtek még az étterembe is, ez fájó pont a csapatnak" - kezdte kissé feldúltan a Puskás Ferenc Stadionban játszott meccs utáni nyilatkozatát a Dinamo Moszkva légiósa, aki egy góllal vette ki a részét az észtek elleni sikerből.


Hozzátette, a múlt pénteki, románoktól elszenvedett 3-0-s vereség után ő maga és a válogatott többi tagja is elismerte, hogy rosszul teljesített. "Ennek ellenére azt gondolom, nem biztos, hogy mindent a mi számlánkra kell írni, és az ország gondját a nyakunkba kell varrni, az elmúlt három napban mégis mindent megkaptunk, hol egyénenként, hol csapatként."

Dzsudzsák kijelentette, nem akar áldozatként feltűnni, és nem akar "nekimenni" a közönségnek, csupán elmesélte, hogy mi történt velük a két meccs közötti három napban. "Némán hallgattuk, hogy napokig mindenhol mi voltunk a téma, és szégyent hoztunk az országra, úgy gondolom, hogy a mostani 5-1 után mi is elmondhatjuk, hogyan éltük meg ezt a bizonyos három napot" - folytatta a futballista. Hozzátette, a válogatott a saját útjára koncentrál, ráadásul a keddi győzelemmel, és azzal, hogy a románok közben kikaptak a törököktől, a csapat visszavette a D csoportban a második, pótselejtezőt érő helyet.

"Persze lehet mondani, hogy nekünk még a hollandokkal is játszanunk kell, de emlékeztetnék mindenkit, hogy az észtek néhány napja 2-2-re végeztek ellenük" - mondta Dzsudzsák, s hangsúlyozta, nem akar belemenni az előzetes esélylatolgatásba, mert érzése szerint a románok elleni meccs előtt elkövették azt a hibát, hogy "leígérték a csillagokat az égről".


Az esti találkozón a magyarok negyedik gólját szerző Németh Krisztián azt emelte ki, hogy bár Romániában nem játszott, mégis ugyanúgy megviselte a háromgólos vereség, mint mindenki mást a csapatból: "Úgy érzem, hogy sportemberekhez méltóan reagáltunk arra a kudarcra, nagyon örülök, hogy ez a meccs ilyen jól sikerült."

Az észtek ellen egy remek egyéni megmozdulást követően eredményes Böde Dániel azt mondta, a közönséget semennyire sem tudták kárpótolni ezzel a sikerrel a múlt pénteki bukaresti eredmény miatt, s hozzátette, a játékosok legfeljebb családtagjaikat és barátaikat engesztelhették ki valamelyest. "Szerintem a teljes selejtezősorozat legnehezebb feladata vár ránk, mivel Hollandiából kellene elhozni három pontot, ugyanakkor azt gondolom, hogy megfelelően agresszív játékkal lehet esélyünk a sikerre" - tekintett előre, a soron következő mérkőzésre a Ferencváros támadója.

A válogatott irányítója - és kedd esti csapatkapitánya -, Hajnal Tamás arról beszélt, a mérkőzés előtt az lebegett a szemük előtt, hogy a román-török összecsapás számukra kedvező alakulása esetén egy győzelemmel visszavehetik a Bukarestben elveszített második helyet. "Örülök, mert ez úgy sikerült, hogy a meccs nagyobb részében jól is játszottunk, ráadásul nagy különbséggel nyertünk. Azt gondolom, a csapat morális erejét jól mutatja, hogy egy ilyen fájó vereség után mennyire gyorsan sikerült talpra állnunk."

Az európai vb-selejtező D csoportját a 22 pontos, ezzel már biztosan az élen záró és vb-résztvevő hollandok vezetik. Egervári Sándor szövetségi kapitány együttese a második helyen áll 14 ponttal, eggyel megelőzve a románokat és a törököket.

Az utolsó két fordulóban a magyarok Hollandiába utaznak, aztán a pont nélkül sereghajtó Andorrát fogadják, míg a románok előbb Andorrában lépnek pályára, majd az észteket látják vendégül. A törökök először idegenben az észtekkel, majd hazai környezetben a hollandokkal találkoznak.(Telesport.hu)
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:03 | Sorszám: 375
Egy "gyöngyszem" volt az a nyilatkozat...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 09:01 | Sorszám: 374
Felhívás.

Előrebocsátom, tudatában vagyok annak, hogy a Rubik kocka kirakása egyszerűbb feladat lenne még egy olyan kezdő számára is, aki először tartja a Bűvös remeket a kezében, mint az én felhívásomra ajánlatot adni, de hátha.

Tehát...

Ha akadna közöttetek olyan, aki egy módfelett, nem, sokkal inkább kifejezetten előnytelen külsejű, a mái munkaerőpiacon minden értékesíthető tudást, tulajdonságot nélkülöző egyed számára, (mint amilyen én vagyok) tudna valamilyen megoldást az elhelyezkedésre, akkor kérem jelezze...
Előre is köszönöm.-)
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...