19:29:40
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Fradisták szabadon bármiről 1
... Elejére 1. lap 
profi
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 11. 08:38 | Sorszám: 370
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Ez egy bitang nehéz kérdés...
Nem e lehetne é, hogy több opciót adnál meg, és közöttük ott szerepelne az általad körülírt képességekkel megáldott labdarúgó neve is, mint a kérdésre adható helyes válaszként?
Esetleg, tudod, csak csupán azért, hogy kidomborítsuk eme, az általános intelligenciát módfelett próbára tévő, hatalmas szellemi igénybevételt jelentő kvízjáték nehézségi fokát, elgondolkozhatnál a felező, a közönség, és telefonos segítség megadásának a lehetősén...-)
Vagy barkochbázzunk inkább?
Ahogy a székely testvéreink szoktak?
Hosszú, több napon át tartó körmönfontan rafinált hallgatás után, amolyan szószátyár módjára, ezzel kockáztatva, hogy szájára vesz a falu, kérdezzek rá?
Hogy aszongya hogy...
Böde Dani?
He?....-)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 08:09 | Sorszám: 369
Ki az a labdarúgó, aki két teli cementes-zsákkal a hátán képes gólt rúgni félpályás dübörgés után?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 08:06 | Sorszám: 368
Dzsudzsák nyilatkozatát nem értettem. Egy ilyen bukaresti teljesítmény után csak szép csöndesen, hamut szórva a fejére, alázattal, a jogos kritikákat méltóságteljesen illik elviselni. Hogy Dzsudzsák "visszatámadjon", az egyszerűen elfogadhatatlan.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 11. 08:01 | Sorszám: 367
A leadott tippek alapján telitalálatot nem észleltem.
Legjobb közelítést a realista Jegemac testvérünk követte el, gratuláció érte, bár 1 pont jár érte.

1-0 Kisricso
1-1 Lundqvist (és Egervárinak viszlát...)
3-0 Jegemac
1-0 Profi (minimális elvárás)
X-X Tutetem11
X-X Karesz
X-X Dani
1-3 Góbé
X-X JM8H
1-0 mackó
X-X Gulya
X-X Janny
X-X Pamp
X-X gajo
2-1 SAs1899
1-1 Lorinc82
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 22:56 | Sorszám: 366
"Egyébként" csak gratulálni tudok a szép, levegős különbségű győzelemhez.

A Román-Török mérkőzés príma volt, két teljesen ellentétes félidővel, az elsőben inkább a törökök, a másodikban a feljavuló románok voltak jobbak.
És lőn, lehet eredményesen focizni még Bukarestben is.

Két mérkőzés eccccccccccccccere, hm öcccccccséim, kicccccccccsit sivatag?

Jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 22:48 | Sorszám: 365
Ezt az idézetet most, a hatalmas győzelmet láthatóan zaklatottan fogadó Dzsudzsák Balázsnak ajánlanám...

Az alázatról és a méltóságról

Az emberek szívesen dölyfösek és gyûlölködõk, mihelyst módjuk nyílik erre; s legtöbbször valóban oly sajátosan kegyetlenek, mint a gyermekek. De te maradj alázatos, s ugyanakkor õrizd meg méltóságodat.

Mert a kettõt csak egyszerre õrizheted meg. Emberi méltóságod torz magatartás lesz, ha nem dereng mögötte esendõ lényed alázatának öntudata; alázatos magatartásod egy puhány gyávaságának kinyomata lesz, ha nem érzik e magatartás mögött emberi rangod. Ha az emberek között kell élned – s nem vagy tapír, sem keselyû, hol is élhetsz máshol? –, egyszerre kell uralkodnod és engedelmeskedned, mindig rangtartóan és szerényen, mindig komolyan és készségesen, mindig alázatosan és méltóságosan. Máskülönben pökhendi fráter vagy csak, szánalmas és gyáva rabszolga. De Epiktétosz valóban rabszolga volt: mégis, alázattal viselte ezt a sorsot és uralkodott az emberek fölött.(Márai Sándor)
SAs1899
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 19:40 | Sorszám: 364
2:1
jegemac
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 18:56 | Sorszám: 363
Még mindig nagyon fel vagyok háborodva!
Ennyire cserbenhagyottnak, megalázottnak soha nem éreztem magam, még a 6-0-nál sem.
Ezért nem is akartam tippikélni, de itt ez a vizilasztis "gesztus"...
Szóval nyerünk 3-0-ra, csak, hogy nehogy megint megkapjam, hogy realista vagyok, mert nem szeretnék az lenni... :@
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 17:49 | Sorszám: 362
"A Benedek Tibor vezette vb-címvédő férfi vízilabda-válogatott kiáll Dzsudzsákék mellett, és teljes kerettel kilátogat a ma esti, észtek elleni mérkőzésre.


- Azt gondolom, hogy a vb-győzelmünk és a korábbi sikereink hitelessé teszik a csapatot a közvélemény szemében, és egy ilyen nehéz pillanatban ki kellett állnunk a válogatott mellett - mondta az mlsz.hu-nak Benedek Tibor. - Minden csapatnak vannak sikerei és kudarcai, az utóbbiakért sem lehet elítélni a játékosokat, ugyanis erről szól a sport, az egyik csapat nyer, a másik pedig veszít. Az igazi sportemberek a kudarcból is erőt tudnak meríteni, és ennek is köszönhetően fel tudnak állni a padlóról. Ezerszer volt ez ránk, pólósokra is igaz, és mindig jól esett, ha a család, a barátok mellett másoktól is kaptunk egy kis támogatást. Tudjuk, hogy nem váltjuk meg a világot ezzel a gesztussal, de ha egy kicsit is tudunk segíteni, már megérte. Az utóbbi másfél évtizedben rengeteg kudarc érte a pólóválogatottat, én a mai napig felhasználom a negatív élményeket a győzelmeim eléréséhez, válogatott játékosként mindig ezekből merítettünk erőt, nélkülük talán a sikerek sem jöttek volna. Egy erős csapat mindig fel tud állni a padlóról, és meggyőződésem, hogy a futballválogatott játékosai erős csapatot alkotnak, s noha ilyen rövid idő alatt nem könnyű elrendezni magukban a történteket, arra számítok, hogy az észtek ellen plusz motiváció formájában érezteti hatását a bukaresti vereség, a játékosok dühből, dacból is megmutatják, sokkal többre képesek. A közhangulat most nem a legjobb, a sajtónak, ezen belül a televíziós kommentátornak óriási felelőssége van a szurkolói hangulat alakításában, hiszen a több millió tévénézőből, újságolvasóból csak kevesen értenek igazán magas szinten a labdarúgáshoz, a többieket nagyban befolyásolja, milyen a média hozzáállása a csapathoz - tette hozzá a pólósok háromszor olimpiai bajnok kapitánya."
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 10. 17:26 | Sorszám: 361
Mindez annál is inkább nagy teljesítmény Nadal részéről, mert Ő egy több évig tartó sérüléshullám áldozataként óriási küzdelmeket vívott nem pusztán azért, hogy a Grand Slam versenyeket--a "régi énjével összhangban"--egymás után megnyerje, de pusztán már csak azért is, hogy ki ne essen akár az első fordulókban.Ennélfogva még az utolsó évben is nagyon úgy tűnt hogy az igazi favorit az Djokovics lett volna, ámde aki érzékeny szemmel nézte a versenyeket, az látta: a valódi igazgyöngy az Nadal.Djokovics egy nagyon kemény és következetes és szorgalmas EMINENSTANULÓ pusztán.
keresztkem
kisricso
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 10. 16:44 | Sorszám: 360
Nem tudom, hogy ki mennyire figyeli, követi a teniszt, de ez a tegnapi US Open döntő nagyon jó volt. Nem láttam az elejétől, de ahogy ez a két srác játszik elképesztő. Nekem személy szerint a Rafa a kedvencem, de aki tud az tud. Amikor azt hitte már az ember, hogy Djokovic simán hozza a 3.szettet Nadal úgy megváltoztatta a játékát, hogy nagyon gyorsan megfordította, és onnan sima Rafa győzelem volt.

Esti meccsre egyik barátommal kimegyünk, mert kapott jegyeket, kíváncsi leszek hányan fognak kijönni? Jegyárakat pedig nagyon elárazták. 3000Ft-tól 12000-ig? Főleg egy ilyen meccs után adják ennyiért?
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 16:37 | Sorszám: 359
Az alábbi videót eddig nem láttam, de mindenképpen figyelemre méltó. A fiataljaink számára adott az esély..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=WosJf_Jrrqs
góbé
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 16:11 | Sorszám: 358
1 - 3
sajnos
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 10. 14:59 | Sorszám: 357
Már legalább 1 éve mondom-írom sok-sok fórumon.
Rosszak a válogatási ELVEK!
Hogy' rosszak?
Hát "úgy", hogyha mondjuk egy csapat--Győr, Fradi, Loki--kitöm 6 góllal egy szerencsétlen pénztelenül szegény gyenge vidéki csapatot--Eger-t, Mezőkövesdet, Kaposvár-t--s ott valaki rúg 3 gólt, az előlép "jó" játékossá, akit rögtön beválogatnak, s nem látják az ú.n. "szakemberek", hogy kik az Ú.N. "aktuális játéktól független jó futballisták--ill. rosszak"! Ezt egy KOMOLY(!) futballszakembernek látnia kellene.Például ezért MINDIG JÓ--és TÉNYLEG JÓ-- JÁTÉKOS pl.Koman, vagy Bogdán vagy például Rudolf--akkor is ha rosszul játszik--mert ők "spílerek"--tudnak focizni.Ilyen pl. az MTK-s Kanta Józsi is, akit más miatt nem válogatnék be! De ilyen "spiler" pl. a szombathelyi Halmosi is!
Ezért én kiszórnék a válogatottból egy csomó, jelenleg "bérelt hellyel" ott rendelkező futballistát,ilyen alkalmi "sztárocskákat", és például "vigyáznék" sőt a hazai bírókkal "vigyáztatnék" néhány játékosszemélyiségre, hogy nehogy megsérüljön a fontos válogatott meccs előtt.(Puskács Öcsi módszer!)Ilyen lett volna Juhász Roli de a debreceni szélvészgyors középső védő Mészáros is--akik re úgymond vigyázni kellett volna, hogy meg ne sérüljenek! És a nagyon fontos meccsek előtt--a románokhoz hasonlóan --nem hagytam volna bajnoki fordulókat játszani, ahol SZÉTRÚGJÁK a jó játékosokat és ráfanyalodunk ilyen szegény, darabos, nehezen forduló Guzmics Ricsikékre--aki miatt az első gólt kaptuk.
Rég nem lenne már helye a válogatottban Vanczák-nak, Szabicsnak, de Király Gábornak sem...
Fölöttük eljárt az idő.És Szalai meg az agyonsztárolt Böde Dani helyett Huszti-t reaaktiváltam volna már legalább 2 éve.Igy viszont van a BAKKFITTY!!!
keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 14:37 | Sorszám: 356
Ez tényleg remek. Jól megfaragtuk már a kispadot? Elég izmosak vagyunk már, hirtelen azt sem tudom, hogy kit kellene kihagyni a kezdőből...
lorinc82
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 13:59 | Sorszám: 355
Ha minden igaz, jön Buzsáky. Kifejezetten örülnék neki, baromi jó futballista..

http://www.youtube.com/watch?v=LUXk2fzKonM

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 10:39 | Sorszám: 354
Augusztusban így épült a Szentély:


mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 10:32 | Sorszám: 353
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 10:11 | Sorszám: 352
Még annyit tudok elmondani, hogy például én, a szombati, a hétről hétre ismétlődő, szokásos rutin feladataimat sem végeztem el, csak kóvályogtam, még enni sem volt kedvem...

Ha a közelükben lennék, ha a válogatott közelében lennék, akkor most csak egyet kérnék tőlük, de azt nyomatékkal.
Ha történetesen ma sikerülne győznünk, amiben én igenis reménykedem, mert egyébként mi értelme lenne az egésznek, de az egész életünknek mi értelme lenne, ha mindig csak a realitások talaján állnánk?
Nos egy reményeim szerint mégis bekövetkező mai győzelem esetén se merészeljenek nyilatkozni, de egyik sem, húzzák be fülüket, farkukat, és csitu.
De nagyon.
És már elmondtam a románok elleni meccs előtt is, most elmondom még egyszer, mint ahogy ma sem, győzelem estén a hollandok elleni meccs előtt se merjenek nyilatkozni.
Ne merjenek, mert a hollandok jobbak, sokkal jobbak, és előzetes szóvirágok hatására Ők sem fognak hasra esni, mint ahogy a románok sem tették.
Tehát legyünk mi már végre egyszer egy tisztességesen küzdő, magát a helyén kezelő csapat, mint annyi sok más, hozzánk hasonló erőt képviselő válogatott, és legalább késztessük küzdelemre az ellent, a jobb ellenfelet is, mint ahogy más, előzetesen kevesebb esélyre taksált csapatok is megteszik ezt a nevesebb, jobb erőkből álló ellenfeleikkel szemben.
Ezt pedig csak összekapaszkodva, egymást segítve, igazi csapatként lehet.
Igen és még idegenben is, még 40 ezer szurkoló előtt is, mert ki lehet kapni, bárki kikaphat egy meccsen, akár többen is, de nem mindegy hogyan, a hogyan az a nagyon nem mindegy.
Tehát addig ameddig nem képesek CSAPATOT alkotni, addig csak szerényen, és csak köszönni, és lehetőleg jó hosszú ideig mindenkinek, ja, és jó előre köszönni.
Vagy fel se vegyék azt a számunkra, sokunk számára nagyon sokat jelentő nemzeti mezt.
De hol van még az a mai győzelem?

Ja, és Macko.
Te tudod miről van szó, most ameddig írtam e sorokat kaptam egy telefont, és talán még három hónapom.
Ez van.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 09:43 | Sorszám: 351
Chuck Norrisnak ez már sokk:


profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 09:15 | Sorszám: 350
Mindent maguknak köszönhetnek, mindent saját maguknak idéztek elő, csakis Ők együtt, a válogatott kozmetikázhat azon a pénteki esti atomokra hullott teljesítményen.
Ez nem lesz könnyű, nagy pofon volt az nagyon amit ott kaptak, kaptunk,biztos benne van, maradt a fejekben, de itt a kedd, a sebek nyalogatásával már nem megyünk semmire, előre kell nézni, és ki kell állni, nincs mit tenni.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 09:07 | Sorszám: 349
Olvastam, olvastam. Ezért is lep meg a visszavonulás. Valószínűleg szeretné már hazájában, családjával és barátaival tölteni hátralévő (reméljük hosszú) idejét...
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 09:05 | Sorszám: 348
Nézted azt a..
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 09:05 | Sorszám: 347
Reméljük .
Egy kicsit vissza a ma estére: Nem tudom, a pénteki mentális terhet levetkőzhetjük-e?
profi
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 10. 09:04 | Sorszám: 346
Nézted az a védési mutatót?
91,2 százalék!!!!
Nem gyenge, de legalább bitang erős átlag...-)
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...