14:33:56
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció
 » Ferencvárosi TC és egyéb sportok
Téma: Kézilabda
... Elejére 1. lap
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 21. 10:27 | Sorszám: 85
Izlanddal szemben -8 a gólkülönbség, ezt kéne ledolgozni. Ők a Dánok ellen, mi az Osztrákok ellen játszunk. Nem könnyű.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 21. 07:58 | Sorszám: 84
A tegnap játszó dánokat le lehetett volna győzni. Bosszantó hibákat vétettünk, ezek nélkül kiélezett és akármelyik oldalra billenő meccset láthattunk volna. Ettől függetlenül sokkal rosszabbra számítottam.
Holnap kell nagyon odafigyelni, bármilyen arányban is, de győzni kell!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 11:41 | Sorszám: 83
Észrevettem, hogy tetszett "szólni" neki is, de lehetett volna neki mégegyszer is szólnia--akár--mert 'olyannyira RÁSZOLGÁLT. Pontosabban: ő rászolgált, én nem.
De persze annak 'szól, akinek akar....
keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 11:06 | Sorszám: 82
Igaz, ezért írtam, hogy egy szoros győzelem a szomszédok ellen - meglehet pontazonossággal - a 4. helyet vetíti előre. De szerencsére itt is gömbölyű a labda...
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 10:38 | Sorszám: 81
Izlanddal versenyben vagyunk a harmadik helyért, ez még nem lejátszott történet, a papírformát tekintve a gólkülönbségen fog múlni.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 09:58 | Sorszám: 80
Nem mintha neki nem szóltam volna....Isti bátyám, maga figyelmetlenül olvas, mán elnézést.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 20. 08:33 | Sorszám: 79
Úgy gondolom, hogy nagyjából a spanyolok elleni formát és energiát hozzuk ma este a dánok ellen. Cáfoljanak rám a fiúk, de a negyedik hely a megszerezhető a csoportban annak ellenére, hogy nagy valószínűséggel az osztrákokat hatalmas csatában legyűrjük.
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. január 18. 17:40 | Sorszám: 78
Én--azt gondolom--"békülés nélkül is" "okosabb vagyok"--egyrészt.
Másrészt nekem nem hinném hogy "békülni" kéne olyankor amikor a LEGNAGYOBB BÉKESSÉG VAN BENNEM.
Harmadrészt én a #74-ben semmi bántó-t nem mondtam, csak egy általam igaznak tartott bölcsességet.Ergo: NEM ÉRTEM MIRŐL TETSZIK BESZÉLNI.
Negyedrészt --én azt gondolom, a legnagyobb nyugalommal és békességel--szegény panda szorul rá "reparálásra" mer' olyannyira kivan, hogy egyfolytában sérteget--engem--de lepereg rólam.Úgyhogy talán őt, pandát kellene inkább figyelmeztetni.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 18. 12:37 | Sorszám: 77
Ne bomolj eftássam, majd mindjárt békét teremtünk itten. Türelem, tolerancia, kompromisszum!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 18. 12:36 | Sorszám: 76
Isti bátyám, Odin lándzsájára kérem, ne csináljon balhét!!!
Már 3 fórumról kellett kényszerűen odébbállnom, és ezen a negyediken is megfogyatkoztak már az eftássak, a végén még nem marad az emberfiának egy hely, ahol tud társalogni!
Béküljön ki Pandinhóval, de üstöllést!!!!! Maga az idősebb, ergó okosabbnak kéne lennie nálunk, nosza kezdeményezzen valami konszenzust, mutassa meg, hogy bölcs is lett, nem csak vén!
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 18. 08:21 | Sorszám: 74
NE IS HALLGASSON SENKIT ÉS SENKIRE! DE NE IS SÉRTEGESSEN!
MERT MINDEN "MOCSKOSSÁG" BENNÜNK KEZŐDIK: AZ ENYÉM ÉNBENNEM AZ ÖNÉ ÖNBEN.EZT JOBB, HA MIELŐBB MEGTANULJA.
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. január 17. 16:20 | Sorszám: 71
keretes, ha nem értesz hozzá, akkor miért pofázol bele mindenbe? A vátesz pódiumától, ami tudvalevő, hogy különleges, de roppant szélsőséges és ezért provokáció mások számára.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 17. 14:59 | Sorszám: 70
Aki csak az álomgólt szeretné látni:
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 17. 12:20 | Sorszám: 69
Itt a teljes mérkőzés. Külön Lékai első félidei gólja nincs meg, így az egészet berakom.
0:43:50-től látható az EB gólja. Legalábbis szerintem nyugodtan neki ítélhetjük, bár még hol van a vége...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 17. 11:52 | Sorszám: 68
Teljesen igaza van ezekben a dolgokban. És ne higgye, hogy én jobban értek hozzá, én fotzista vótam annó, valamikor Hitvalló Edvárd idején, amikor még a labda is gömbölyű volt, nem pedig szögletes, mint a mai magyar fociban.
Ellenben van két kollégám, egy aktív kézis, egy meg versenybíró, és pertu haver az összes MKSZ-taggal.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 17. 11:29 | Sorszám: 67
Hogy nincsenek "átlövők", ez igaz. De biztos, hogy olyan nagyon kellenek, hogy nélkülük nem lehet....?
Egyébiránt készséggel elismerem: nem igazán értek a kézilabdához, nem is jártam soha kézi meccsre--úgyhogy valószinűleg a LÉLEKTANI MOTIVU?OKON KIVÜLI SZAKMAI RÉSZT ÖN LÁTJA HELYESEN ÉS REÁLISAN! De! Hogy akkor játszanak jól, amikor kell és úgy, olyannyira amennyire kell, ez sajnos megszokottan NEM MAGYAR CSAPATSPORTOLÓI MENTALITÁS--ölég baj az nekünk! És ilyen értelemben ők--fiatalok,'öregek, mind--ÁTLÉPTÉK AZ ÁRNYÉKUKAT. Én azt gondolom.S nagy dolognak gondolom mindezt.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 17. 10:30 | Sorszám: 66
Az, hogy a legutolsó NB-I-es csapat is tele van külföldiekkel, megölte az utánpótlást, ezért nincsenek magyar átlövők (mármint klasszisok). Ezt nyögjük.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 17. 10:29 | Sorszám: 65
Isti bátyám, ez akkor is a múlt csapata. Igen tisztességesen összekapták magukat, le a kalappal előttük, de lássuk be, erőn felül teljesítettek.
Csak annyit mondok: tíz éve szajkózom, hogy nincs megbízható balátlövőnk, jobbátlövőnk is csak Nagylaci. A tegnapi meccsen világosan látszott ez. A kisemberek meg (small, nem little) a beállósok szórták a gólokat, dehát ez az átlövő nélküli játék emberfeletti akarattal és kétszeres erőbedobással megy csak, ezt nem lehet sokáig csinálni. Ha csak egyik oldalon jó átlövőnk van, simán, 3-4 góllal nyertünk volna.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 17. 10:22 | Sorszám: 64
Bár nem vagyok túl nagy "kézilabdabarát"--merthogy a kosárlabdát jobban kedvelem--mégis végignéztem a tegnapi norvég-magyar meccset és...NEM BÁNTAM MEG!
Miért? Mert MENTÁLISAN olyan sportolói erényeket és vezetői pozitiv ráhatás-t figyelhettünk meg--Mocsai szövetségi kapitány, Juhász pályaedző, de az egész magyar stáb
részéről--mely PÉLDÁS lehet más magyar csapatsportágak számára is.És ez akkor is igaz, ha a továbbiakban már egyetlenegy meccset sem nyerünk ezen a tornán.
Megállapitom: tévedés volt MPD részéről korábban itt azt kinyilatkoztatni, hogy ez a csapat--úgymond--a "múlt" csapata lenne. Ez még akkor sem igaz, ha nem kevés játékosa már korábbi nagy világversenyeken is jelen volt.Mert hogy ne csak Lékai Máté-t emlegessem pusztán aki fiatal, alkalmasint a "hátán vitte a csapatot" nem kevésszer Szöllősi, de Vadkerti és Szalafai is, akik szintén fiatal-ok, és NEM is Veszprém játékosok.Szóval van ebben a csapatban fantázia még akkor is,ha az ezután következendők során--netán--"leszerepelné"-nek.Mert ez is lehet.
keresztkem
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 17. 09:03 | Sorszám: 63
Aki látta, annak nem kell mondani semmit, aki nem látta, el sem lehet mondani.
A mérkőzés egyes időszakaszaiban kimondottan szerencsénk volt, magunknak tettük nehézzé a végét. Volt egy kimagasló teljesítmény nálunk Lékai személyében, egy viszonylag elfogadható teljesítményt nyújtó kapusunk, a többiek inkább szürkék voltak. A norvégok hatalmasat küzdöttek, s mivel többet hibáztak nálunk, nem tudtak fölénk kerekedni.
Elmondható, hogy a legnehezebbnek vélt csoportból jutottunk tovább egy sima, talán előre feladott spanyol meccsel és két döntetlennel. A középdöntőben találkozunk két verhető csapattal, s egy Dániával.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:31 | Sorszám: 62
Norvégok. Hazainak mondható környezet ellenfelünknek. Ki-ki mérkőzés.
Nem vagyok optimista.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 08:07 | Sorszám: 61
Bosszantó a 100%-os helyzetek kihagyása a végjátékban. Végig küzdelmes és helyenként remek játékot produkáltunk, viszont a 16 perces emberhátrányból 4 percet a fegyelmezetlenség (dühöngés a bírói ítéleten) számlájára kell írnunk. Ezt a két tényezőt érzem a nagy lehetőség elszalasztásában (ziccer, kiállítások). Holnap ki-ki mérkőzés a norvégok ellen. Izzasztó lesz. Még a karosszékben is.