20:26:55
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció

| 2011.05.01. 21:25 - MTI

Szávay Ágnes hátfájdalmai miatt nem tud kiállni hétfőn a szlovák Dominika Cibulkova ellen a madridi salakpályás tenisztorna 3,5 millió euró összdíjazású női versenyének második fordulójában, a 16 közé jutásért.

A 22 éves magyar - aki vasárnapra virradóra maratoni csatában nyert a bolgár Cvetana Pironkova ellen - este arról tájékoztatta az MTI-t, hogy a stábjával mindent megpróbáltak a fájdalom csökkentése érdekében, de nem jártak sikerrel, így nem vállalja a játékot."

mandala
Olvasta: 2 | Válasz | 2011. május 01. 11:01 | Sorszám: 530
Nagyon küzd, a madridi versenyen már elindult.........

"Szávay háromórás meccset nyert
| 2011.05.01. 09:51 - MTI

Szávay Ágnes három játszmában győzött a bolgár Cvetana Pironkova ellen vasárnapra virradóra, a salakpályás madridi tenisztorna 4,5 millió euró összdíjazású női versenyének első fordulójában.

A maratoni összecsapás a viadal honlapja szerint 3 óra 14 percig tartott.

Az első szettet hatalmas csatában a rövidítésben nyerte meg a magyar játékos. A folytatásban Pironkova elhúzott, 5:3-ra vezetett, ám Szávaynak 4:5-nél ugyan volt esélye az egyenlítésre, de nem tudott élni a lehetőséggel.

A mindent eldöntő harmadik felvonásban a bolgár játékos egyre többet hibázott, 1:1 után a magyar kiváló tenisszel sorozatban öt gémet nyert meg, s ezzel eldőlt a meccs."

HAJRÁ, ÁGI!!!
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2011. április 22. 12:57 | Sorszám: 529
Úgy látszik, a magyar gyártmányú villanykútnak (és ezzel együtt a Tesla autónak és a Vectrixnek) Ági lesz az arca ...
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2011. április 11. 07:53 | Sorszám: 528
Sajnos nagyon sérülékeny Ági. Így nehéz formába lendülni.
mandala
Olvasta: 2 | Válasz | 2011. április 09. 20:17 | Sorszám: 527

Szávayék feladták az elődöntőt a marbellai tenisztorna
2011.04.09. 19:34 - MTI

A Szávay Ágnes, Dinara Szafina duó a magyar játékos sérülése miatt az első szettben, az ellenfél 3:2-es vezetésénél feladta szombati elődöntőjét a 220 ezer dollár összdíjazású, salakpályás marbellai tenisztorna páros versenyében.

Szafina pénteken, egyesben is feladni kényszerült negyeddöntős mérkőzését, és először úgy tűnt, az ő sérülése okozta az újabb visszalépést is, de kiderült: Szávay hátfájdalmai miatt szakadt félbe a meccs.

"A verseny során több alkalommal is ápolásra szorultam, mert kiújult a hátsérülésem, és csak rosszabb lett - mondta az MTI-nek Szávay. - A mai meccsen aztán már nem is tudtam szerválni, ezért úgy döntöttünk, feladjuk az összecsapást.

Olvasta: 2 | Válasz | 2011. április 08. 16:14 | Sorszám: 523
Llagostera V. N./Par - Safina D./Szávay Á.

Viszont:

Szávay csengetett Csangnak Miamiban; avagy: Szávay–Csang Su-aj (kínai) 2:6, 6:3, 6:2
5:3
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo!

12.03.2011 22:00

Amikor ő szerepel a második oszlopban, akkor nyerni szokott!!

Olvasta: 1 | Válasz | 2011. március 11. 11:07 | Sorszám: 507

A következő viszont már egy "mumus" lesz!

"A hosszú sérüléshullám után visszatért Szávay a következő körben a 22. helyen kiemelt orosz Alisza Klejbanovával találkozik. Eddig kétszer mérkőztek, s mindkét alakommal Klejbanova győzött, legutóbb tavaly Szöulban 6:3, 6:2-re."