00:31:38
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Hit, Tudomány
Téma: Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 17:02 | Sorszám: 141
NE TEGEZZ UBUL B..MEG!
KERESZTKEM
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 15:57 | Sorszám: 140
Ne kiabálj, Jancsi!...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 15:25 | Sorszám: 139
TŐLEM NEM CSENDESEBB SENKI ÉS SEMMI.
AMIT MONDTAM..MEGMONDTAM!
ÉN VAGYOK A CSEND ÉS A...BÉKE.
KERESZTKEM
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 15:07 | Sorszám: 138
Így van, és az alá dugták el a telet, hóval ...
alexander
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. január 16. 14:41 | Sorszám: 137
Az EÜ-ben kontraindikált intézkedések történnek, ami aláássa a fidesz hitelét...már tüzetrakott a zsidó pajzs a szérün...én szóltam!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 14:26 | Sorszám: 136
Csendesebben, olvtárs, csendesebben!...
alexander
Olvasta: 4 | Válasz | 2014. január 16. 13:56 | Sorszám: 135
no, tegnap elment az ÜZENET a háttérhatalomnak, miszerint Orbán tovább növeli a zsidó pajzs befolyását, azzal a perspektívával, hogy 4év múlva LÁZÁR-Lézer lesz a miniszterelnök jelölt.
Micsoda előrelátás? Az, hogy ez az arrogáns, kettős stróman, nem lesz szimpatikus a jónépnek nem számít.
Ja és nem jött válasz, hogy milyen víz-projekt befektetést szánnak a zsidó befektetőknek, és egyáltalán, minek kell a zsidó liberó?
Friss hír, a kórmány emeli a holokauszt évre előirányzott összeget!!!Kár, hogy a devizahiteleseken nem segít, hogy ne akadályozza a zsidó ingatlan befektetők óriási üzleteit, ami mellesleg a betelepedők lakáshoz juttatását is megoldja.
Nem szabad elfeledni, hogy a jobb ingatlanokra megállapított elárverezési kvóták már a kezdetektől is e célt szolgálták.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 12:43 | Sorszám: 134
NEM ÜVÖLTÖZTEM ÉS NEM ÜVÖLTÖZÖK!
HA EZT A VÁLASZOMAT FIGYELMEN KIVÜL HAGYJA, TEHÁT OLYBÁ VESZI, MINTHA NEM MONDOTTAM VOLNA SEMMIT, AKKOR ÖNNEL NEM TUDOK MIT KEZDENI!
keresztkem

P.s.: ÉS SZIVESKEDJEN ENGEM NEM TEGEZNI--HA LEHET!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:56 | Sorszám: 133
Ne üvöltözz má', ember!...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:52 | Sorszám: 132
MÁR SOKSZOR MEGMONDTAM: NEM "ÜVÖLTÖZÖM", PUSZTÁN NAGYBETŰKKEL IROK.EZT VISZONT NEM HAGYOM ABBA, KÜLÖNÖSKÉPPEN HA ÖNNEK IROK.
VISZONT KÉREM ÖNT: NE TESSÉK "TEGEZNI"!
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:31 | Sorszám: 131


Érdemes megnézni! Bár ma már laposak azok a poénok, de az alapötlet kiváló:

Grand Fenwick parányi hercegségének hercege (Peter Sellers) és miniszterelnöke (Peter Sellers) kitűnő tervet eszel ki arra, hogyan mentsék meg országukat a csődtől. A terv a következő: hadat üzenni Amerikának, elveszíteni, majd begyűjteni a háború utáni segélyt. Az egyetlen probléma az, hogy a főparancsnoknak (ugyancsak Sellers) elfelejtik megemlíteni azt az apró részletet, hogy a háborút el kell veszíteni.
Sellers egy légitámadás gyakorlat idején érkezik New Yorkba, hogy túszul ejtse a híres tudóst (David Kossoff) és asszisztensét (Jean Seberg) és megszerezze az általuk fejlesztett szuperfegyvert. Ekkor azonban szembe kell nézni az új problémával: mi legyen akkor, ha megnyerik háborút.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:29 | Sorszám: 130
http://port.hu/pls/fi/films.film_page?i_film_id=52680
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:24 | Sorszám: 129
Ne üvöltözz!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:50 | Sorszám: 128
KANNA PÉ-M NINCS!
TEÁSKANNÁM VAN.MEISSENI PORCELÁN.PÉ NÉLKÜL.
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:48 | Sorszám: 127
"..Ordibálós bejegyzéseket nem olvasok."
HELYES. ÉN SEM!
VISZONT KÉRNÉM: NE TESSÉK SÉRTEGETNI!
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:42 | Sorszám: 126
Ordibálós bejegyzéseket nem olvasok.
Kussoljon már, elvtárs, ne ordibáljon! Tegye otthon, a kannapééén...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:30 | Sorszám: 125
ÖN KÉRDEZ(ETT) ÉN VÁLASZOLOK (VÁLASZOLTAM) SOKSZOR.
ÖN NEM FOGADJA EL A VÁLASZOMAT.EZEK UTÁN ÉN MIT TEHETEK?
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:16 | Sorszám: 124
1.)ÉN VÁLASZOLTAM AZ ÖN KÉRDÉSÉRE--NAGYON SOKSZOR--ÖN NEM AZ ENYÉMRE: MIÉRT "TEGEZ"?
2.) PERSZE: HA ÖN "FELSŐBBRENDŰ LÉNYNEK" TART ENGEM, AMINEK ÉN NEM(!) TARTOM ÖNMAGAMAT--AKKOR MIÉRT KÉRDEZ?
3.) NYILVÁN HIÁBA MONDOM: ÉN NEM(!) TARTOM MAGAMAT FELSŐBBRENSŰ LÉNYNEK(!!!)--ÚGYSEM FOGADJA EL A VÁLASZOMAT.AKKOR MEG MIT AKAR TŐLEM?
4.) HA LEIROM HÁROMMILLIÓSZOR, HOGY NEM(!) HANGOSKODOM ÉS NEM FOGADJA EL VÁLASZKÉNT EZT SEM, AKKOR UGYAN MIT TEHETNÉK?
5.) ÉN AZ IGAZAT ÉS AZ IGAZSÁGOT MONDOM ÉS IROM MINDÉG ÉS MINDENBEN--EZT A "KÖRNYZETEM" TUDJA, ÖN NEM AKARJA(!) TUDNI, DE LEGALÁBBIS NEM AKARJA ELFOGADNI.LELKE RAJTA!
6.) ÉN VISZONT MÁST NEM TUDOK TENNI, MINT A MIT EDDIG TETTEM ÉS AHOGYAN TETTEM.
7.) AZ PEDIG HOGY A "FÓRUMON" --ÚGYMOND--'MI ÚJSÁG(?) AZ ENGEM CSAK RÉSZBEN ÉRINT ÉS KÖT, MERT ÉN NEM VAGYOK FÓRUMBUZI! ÉS MÁSNAK IS MEGENGEDEM, HOGY AMI NEM TETSZIK NEKI ITT, AZT CSINÁLJA ÚGY AHOGYAN NEKI JÓ--ÉS ETTŐL MÉG ÉN ŐT--AKÁR ÖNT IS--NEM TARTOM OLYANNAK, AKI "FELSŐBBRENDŰ LÉNYNEK" KÉPZELNÉ-VÉLNÉ ÖNMAGÁT.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 06:22 | Sorszám: 123
De miért hangoskodsz?? Már ezerszer megtudtad, hogy egy ilyen fórumon mi újság... Na persze, te egy felsőbbrendű lény vagy...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 06:11 | Sorszám: 122
VÁLASZ: SEMMI "ILYET" NEM TESZEK!
DE ÖN MIÉRT SÉRTEGET? A "TEGEZŐ STILUSSAL"?
keresztkem

P.s.:
AZT IS MONDHATNÁM: ÉN "AZÉRT" IROK NAGYBETŰKKEL, AMIÉRT ÖN TEGEZ.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 05:52 | Sorszám: 121
De miért rikoltozol?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 05:28 | Sorszám: 120
1.) NÁLAM REND VAN, LEGFÖLJEBB NEM TARTOM MAGAM MINDEN KONVENCIÓHOZ.
2.) ANNÁL VAN "RENDETLENSÉG", AKI SÉRTEGET ÉS VALÓTLANSÁGOKAT ÁLLIT--EZ ÖN.
3.) 68 ÉVES, IDŐS TÖBBDIPLOMÁS BECSÜLETES KERESZTÉNY MAGYAR EMBERT TEGEZŐ STILUSBAN SÉRTEGETNI, KIOKTATNI 'OLYAT, AKI RÁADÁSÁUL A "KENYERE JAVÁT MÁR TISZTESSÉGBEN-BECSÜLETBEN MEGETTE", ÉS AKIT MINDEKI TISZTEL A KÖRNYEZETÉBEN BÁNTANI: EZT ÖN CSINÁLJA, NEM ÉN.
4.) NÁLUNK SEM A SPÁJZBAN SEM MÁSUTT NEM "ÜVÖLTÖZIK"--ÉS SOHA NEM IS ÜVÖLTÖZÖTT(!)-- SENKI, ÚGYHOGY EL VAN TÉVEDVE.
5.) VISZONT OLYAN BETŰKKEL IROK, AMILYENEKKEL AKAROK, ÉS EZEN SEM AZ ÖN SEM MÁS KEDVÉÉRT NEM VÁLTOZTATOK--MÁR ELMONDTAM SOKSZOR, DE HA KELL MÉG TÖBBSZÖR ELMONDOM.
6.) A TANÁCSAIT MEG TARTSA MEG SAJÁT MAGÁNAK--ERRE KÉREM, MERT ÉN SEM ÖNNEK SEM MÁSNAK NEM OSZTOGATOK TANÁCSOKAT.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 22:01 | Sorszám: 119
A rendrakást is csendben kell csinálni, még akkor is ha te a rendetlenséget szereted. Otthon, a spájzodban üvöltözzél!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 21:55 | Sorszám: 118
KEGYED ALIGHANEM SÜKET, VAGY HALLUCINÁL.ILL. SÜKET ÉS HALLUCINÁL, MERT ITT HALÁLOS CSEND URALKODIK.MOSASSON FÜLET--EZT JAVALLOM!
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 20:48 | Sorszám: 117
Ne ordibálj, légyszi...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...