23:24:54
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Hit, Tudomány
Téma: Valami nagy-nagy rendet kéne rakni !
... Elejére 1. lap 
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 09:24 | Sorszám: 129
Ne üvöltözz!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:50 | Sorszám: 128
KANNA PÉ-M NINCS!
TEÁSKANNÁM VAN.MEISSENI PORCELÁN.PÉ NÉLKÜL.
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:48 | Sorszám: 127
"..Ordibálós bejegyzéseket nem olvasok."
HELYES. ÉN SEM!
VISZONT KÉRNÉM: NE TESSÉK SÉRTEGETNI!
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:42 | Sorszám: 126
Ordibálós bejegyzéseket nem olvasok.
Kussoljon már, elvtárs, ne ordibáljon! Tegye otthon, a kannapééén...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:30 | Sorszám: 125
ÖN KÉRDEZ(ETT) ÉN VÁLASZOLOK (VÁLASZOLTAM) SOKSZOR.
ÖN NEM FOGADJA EL A VÁLASZOMAT.EZEK UTÁN ÉN MIT TEHETEK?
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 07:16 | Sorszám: 124
1.)ÉN VÁLASZOLTAM AZ ÖN KÉRDÉSÉRE--NAGYON SOKSZOR--ÖN NEM AZ ENYÉMRE: MIÉRT "TEGEZ"?
2.) PERSZE: HA ÖN "FELSŐBBRENDŰ LÉNYNEK" TART ENGEM, AMINEK ÉN NEM(!) TARTOM ÖNMAGAMAT--AKKOR MIÉRT KÉRDEZ?
3.) NYILVÁN HIÁBA MONDOM: ÉN NEM(!) TARTOM MAGAMAT FELSŐBBRENSŰ LÉNYNEK(!!!)--ÚGYSEM FOGADJA EL A VÁLASZOMAT.AKKOR MEG MIT AKAR TŐLEM?
4.) HA LEIROM HÁROMMILLIÓSZOR, HOGY NEM(!) HANGOSKODOM ÉS NEM FOGADJA EL VÁLASZKÉNT EZT SEM, AKKOR UGYAN MIT TEHETNÉK?
5.) ÉN AZ IGAZAT ÉS AZ IGAZSÁGOT MONDOM ÉS IROM MINDÉG ÉS MINDENBEN--EZT A "KÖRNYZETEM" TUDJA, ÖN NEM AKARJA(!) TUDNI, DE LEGALÁBBIS NEM AKARJA ELFOGADNI.LELKE RAJTA!
6.) ÉN VISZONT MÁST NEM TUDOK TENNI, MINT A MIT EDDIG TETTEM ÉS AHOGYAN TETTEM.
7.) AZ PEDIG HOGY A "FÓRUMON" --ÚGYMOND--'MI ÚJSÁG(?) AZ ENGEM CSAK RÉSZBEN ÉRINT ÉS KÖT, MERT ÉN NEM VAGYOK FÓRUMBUZI! ÉS MÁSNAK IS MEGENGEDEM, HOGY AMI NEM TETSZIK NEKI ITT, AZT CSINÁLJA ÚGY AHOGYAN NEKI JÓ--ÉS ETTŐL MÉG ÉN ŐT--AKÁR ÖNT IS--NEM TARTOM OLYANNAK, AKI "FELSŐBBRENDŰ LÉNYNEK" KÉPZELNÉ-VÉLNÉ ÖNMAGÁT.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 06:22 | Sorszám: 123
De miért hangoskodsz?? Már ezerszer megtudtad, hogy egy ilyen fórumon mi újság... Na persze, te egy felsőbbrendű lény vagy...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 06:11 | Sorszám: 122
VÁLASZ: SEMMI "ILYET" NEM TESZEK!
DE ÖN MIÉRT SÉRTEGET? A "TEGEZŐ STILUSSAL"?
keresztkem

P.s.:
AZT IS MONDHATNÁM: ÉN "AZÉRT" IROK NAGYBETŰKKEL, AMIÉRT ÖN TEGEZ.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 05:52 | Sorszám: 121
De miért rikoltozol?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 16. 05:28 | Sorszám: 120
1.) NÁLAM REND VAN, LEGFÖLJEBB NEM TARTOM MAGAM MINDEN KONVENCIÓHOZ.
2.) ANNÁL VAN "RENDETLENSÉG", AKI SÉRTEGET ÉS VALÓTLANSÁGOKAT ÁLLIT--EZ ÖN.
3.) 68 ÉVES, IDŐS TÖBBDIPLOMÁS BECSÜLETES KERESZTÉNY MAGYAR EMBERT TEGEZŐ STILUSBAN SÉRTEGETNI, KIOKTATNI 'OLYAT, AKI RÁADÁSÁUL A "KENYERE JAVÁT MÁR TISZTESSÉGBEN-BECSÜLETBEN MEGETTE", ÉS AKIT MINDEKI TISZTEL A KÖRNYEZETÉBEN BÁNTANI: EZT ÖN CSINÁLJA, NEM ÉN.
4.) NÁLUNK SEM A SPÁJZBAN SEM MÁSUTT NEM "ÜVÖLTÖZIK"--ÉS SOHA NEM IS ÜVÖLTÖZÖTT(!)-- SENKI, ÚGYHOGY EL VAN TÉVEDVE.
5.) VISZONT OLYAN BETŰKKEL IROK, AMILYENEKKEL AKAROK, ÉS EZEN SEM AZ ÖN SEM MÁS KEDVÉÉRT NEM VÁLTOZTATOK--MÁR ELMONDTAM SOKSZOR, DE HA KELL MÉG TÖBBSZÖR ELMONDOM.
6.) A TANÁCSAIT MEG TARTSA MEG SAJÁT MAGÁNAK--ERRE KÉREM, MERT ÉN SEM ÖNNEK SEM MÁSNAK NEM OSZTOGATOK TANÁCSOKAT.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 22:01 | Sorszám: 119
A rendrakást is csendben kell csinálni, még akkor is ha te a rendetlenséget szereted. Otthon, a spájzodban üvöltözzél!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 21:55 | Sorszám: 118
KEGYED ALIGHANEM SÜKET, VAGY HALLUCINÁL.ILL. SÜKET ÉS HALLUCINÁL, MERT ITT HALÁLOS CSEND URALKODIK.MOSASSON FÜLET--EZT JAVALLOM!
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 20:48 | Sorszám: 117
Ne ordibálj, légyszi...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 08:15 | Sorszám: 116
De mér' kajabálsz!!!!
AZÉR' KAJABÁLOK, MER' NEM(!) KAJABÁLOK.
FOGD FÖL, HA TUDOD!
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 15. 05:08 | Sorszám: 115
Látod? Nem látod? De mér' kajabálsz!!!!
Miskócon nincsen villamos???
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 14. 09:21 | Sorszám: 114
A Való Világ-okban NEM LÁTNI OLVASÓ EMBERT! Teszem hozzá: még könyvet sem! EZ A LÉNYEG.
A többi már mind ebből következik.
keresztkem
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 14. 08:04 | Sorszám: 113
"Az értelmiség ezt a csatát elveszítette" - itt a Való Világ 6

... http://hvg.hu/kultura/20140111_vv6_zsolt_peter?fb_action_ids=1015211648185154 ...
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 29. 16:57 | Sorszám: 112
Nem gondolom, hogy provokációnak köllene tartani vagy nevezni MINDENT, ami nekünk nem tetszik. Sok esetbe' nekem magamnak SEM TETSZIK SOKMINDEN, mégsem gondolnám okos dolognak pláne "szabadkőműves mételynek"--dacára annak, hogy a szabadköműves mocsokkal nekem is tele van a hócipőm-- kikiáltani azokat az attribútumokat, melyekkel én magam nem (SEM!) értek egyet!
Mondok példát.A SZLOVÁK KATOLICIZMUST EGYBEHANGZÓAN A MÁSODIK(!!!) LEG-ERŐSEBBNEK ÉS LEG- VIRULENSEBBNEK TARTJÁK MA SZERTE EURÓPÁBAN..HITELTÉRDEMLŐ KÖRÖK ÉS GONDOLKODÓ FŐK. A LENGYEL KATOLICIZMUS UTÁN tehát A MÁSODIK LEGERŐSEBBKÉNT TARTJÁK NYILVÁN--RÓMÁBAN A SZENTSZÉKNÉL IS.IGY TARTOTTA maga, BOLDOG II.JÁNOS PÁL PÁPA IS!
ÁMDE.A SZLOVÁK KATOLICIZMUS--SAJNOS-- teljesen egyértelműen és Napnál világosabban MAGYARELLENES! SOKSZOR: VÉRLÁZITÓAN ÉS HAZUGAN MAGYARELLENES....SAJNOS!Ettől azonban még oktondi és ostoba dolog lenne a Szlovák Katolicizmus-t le-zsiresztény-ezni, CSAK EZÉRT! Igy "kiöntjük--kiöntenénk-- a mosdóvizzel együtt a gyereket is"!Én legalábbis NEM VAGYOK "erre" hajlandó,tehát sem a Pápát, sem a Római Szentszéket sem annak Alapdoktrináit bántani IGENIS NEM VAGYOK, ÉS NEM IS LESZEK HAJLANDÓ SOHA(!!!), sőt még csak kritizálni sem, csak azért, mert vannak olyan elemei a nagypolitikájának, amelyek nekem nem tetszenek.ÉS! NAGYON-NAGYON NEM(!!!) tetszenek!
keresztkem
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 28. 23:31 | Sorszám: 111
Ausztria a Szentkorona felhasználásával provokációt hajtott végre.
Ez az esemény olyan durva, hogy nem maradhat következmények nélkül.
https://mail.google.com/mail/u/0/?shva=1#inbox/1433b0dba50b6bbd?projector=1
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 28. 23:06 | Sorszám: 110
Nincs több átnevelés Kínában

A kínai törvényhozás hivatalosan is megszüntette szombaton a munkával történő átnevelés intézményét – írja az MTI. A politikai döntést már november közepén meghozta a kommunista párt központi bizottsága, de most az Országos Népi Gyűlés (parlament) Állandó Bizottsága törvényerőre is emelte a határozatokat.

Az 1950-es évek óta működő munkatáborok sok visszaélésre adtak lehetőséget, mert bírósági ítélet nélkül, rendőrségi kezdeményezésre, kevés fellebbezés lehetőséggel lehetett bezárni embereket akár 4 évre is. Nem is keveset: egy 2008-as adat szerint körülbelül 350 erre szakosodott intézet működött az országban, összesen 160 ezer lakóval.

... http://erdely.ma/vilag.php?id=155466&cim=nincs_tobb_atneveles_kinaban
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 28. 23:01 | Sorszám: 109
A világ legnépszerűbb politikusa

Lehülyézte az argentin politikusokat, összeveszett az amerikai elnökkel, sznobnak nevezte a brazil turistákat, mégis a világon az egyik legnépszerűbb politikus, a világsajtóban előszeretettel nevezik a világ legszegényebb elnökének.

Az emberiség jövőjéről szóló elmélkedéseiről híres, de fel van vágva a nyelve, és gyakran meggondolatlanul is eljár a szája. Egy biztos: nem bort iszik és vizet prédikál, azt az életmódot követi, amit szavaiban képvisel; nem ért egyet a legszegényebb elnök titulussal. Szerinte egyszerűen csak józan életet él.

... http://erdely.ma/vilag.php?id=155480&cim=a_vilag_legnepszerubb_politikusa_video
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 28. 09:40 | Sorszám: 108
Aprószentekelés
... www.facebook.com/photo.php?fbid=10151185312821440&set=a.10150392378316440.352 ...
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. december 22. 20:58 | Sorszám: 107
A magyar ház szerkezete olyan jelképrendszeren és kozmikus
alapokon nyugszik, amelyek a teremtés folyamatának sok évezredes
ismeretéből születtek. Minden építészeti elem valamilyen máig
működő szimbólum, amely az életet, az embert szolgálja,
energiaszintjét emeli. Őseink nem véletlenül alakítottak ki
otthonaikban szakrális helyet. Ha valahol megbillent az egyensúly, a
házi oltár helyreállította...

... http://magyarno.com/elfeledett-hazi-oltar/
... www.facebook.com/arpad.vitezorosz
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 12. 15:58 | Sorszám: 106
Ez (a kamikázeság) teljesen nyilvánvaló volt, és nem csak az ő számára.
Ha jól emléxem, Beke Kata kiáltott így a győzelem hírének hallatán: "Úristen, győztünk !" ...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. december 12. 14:47 | Sorszám: 105
1.) Én a SAJÁT KÉT FÜLEMMEL HALLOTTAN "AZT", amikor ezt a "kámikáze dolgot" mondta így: expressis verbis. Ergo, számomra a fülemmel való hallás: ELÉG BIZONYITÉK.
2.) Nekem--morálisan szemlélve-- tkp. MINDEGY az, hogy valóba' nem lehetett, vagy "csak" Ő nem volt rá képes--bármilyen okból kifolyólag nem.HA AKARTA(!) TENNI A JÓT! Márpedig akarta, ehhez nekem kézségem nem fér. ÉS IGY, NEKEM "EZ"--az Ő pozitív megítéléséhez--ELÉG.
ÉN IGY GONDOLKODOM, s nem másként.
keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...