13:38:13
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 18. 20:43 | Sorszám: 257
Ennek a Raskó-nak egy "érdeme" van, az hogy Pannonhalmán, a Bencéseknél végezte a középiskolát, s onnan került--azt hiszem--Gödöllőre (vagy Debrecenbe) az agráregyetemre.Mindez elég volt neki ahhoz, hogy 1990 és '94 között államtitkár vagy miniszterhelyettes legyen az Antall-Boros kormány Földmííívelésügyi Minisztériumában.Ámde. Föleg a privatizációs ügyletekkel kapcsolatba' már akkor kiderült, hogy ölég nagy lókötő az ürge. Legalábbis olyanok szerint, akik számomra hiteltérdemlőbbek, mint ő--legalábbis "agrárszakmailag".
k.k.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 18. 19:38 | Sorszám: 256
Ebben speciel igaza van. Ha már egy ekkora PÖCS is kiszúrja a stiklit, akkor elég nyilvánvaló...
Tudod, nem az ő haverjai kaptak most földet, gondolom ezért lázong. De alapvetően igaza van EBBEN A KÉRDÉSBEN. De ettől még nem lett fasza gyerek.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 17. 01:03 | Sorszám: 255
Na gazduram, ehhez mit szólsz?
Földügyben szoktam olvasni a mondókáidat, mert gondolom, ott Mucsán csak ismered a dolgokat, bár kissé radikálisnak tűnsz, de úgy emlékszem nagy f@szfejnek tartottad ezt a Raskót. Hát ez a Raskó-gyerek most a földtörvényt szidja. Mi akkor a helyzet most gazduram?

http://magyarnarancs.hu/kismagyarorszag/haverok-juttatjak-foldhoz-a-havert-ra ...

(Azt egyébként nem bánom, ha a haveroknak juttatnak földet, hiszen a többiek már jól megszedték magukat, nem szeretném, hogy pont a mi oldalunkon álló embereknek lenne ki a segge a gatyából.)
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 17. 00:10 | Sorszám: 254
Nem ismerem közelebbről ezt a f@szfejet, de az a gyanúm fösvény lehet, esetleg sóher.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 22:27 | Sorszám: 253
Nem akar fizetni a Böszme:

http://www.magyarhirlap.hu/gyurcsany-vegrehajtas-alatt
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 19:50 | Sorszám: 252
Nekünk már ilyenünk is volt, jóval előbb, mint Európának, bibibeeee:

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/a-szakallas-barone-tortenete


tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 19:46 | Sorszám: 251
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 18:07 | Sorszám: 250
Engem meglep ez az AZONNALI ÉS RÖGTÖNI "zoofili"-ás fantáziálgatás egy esetleges állattal való--nevezzük így--érzelmi kapcsolatot illetően.Én ugyanis egy őzzel is--pláne kecskével, vagy azzal a szakállas vadbarommal is akár--PUSZTÁN ÉS KIZÁRÓLAG PLÁTÓI(!!!) VONZALOMRA GONDOLTAM, azt is csak nagyon föltételesen és remegő bizonytalansággal--bár igaz azért: eredetileg a szexualitás szót is merészeltem leírni,Isten bocsássa megf bűnömet!Merthogy a '"gyakorlatban" soha nem "jutottam túl" ezekkel a JÓSZÁGOKKAL a buksijuk esetleges megsimogatásán--kecskével pedig még odáig se' jutottam--Istennek hála. Úgyhogy oda meg vissza vagyok ezen, hogy "ajtóstul rohanjunk a házba" e témát illetően.
k.k.

P.s.: Viszont MDP-nek azért leírok egy biológus-állatorvos viccet attól tartva ismeri, de mindegy.Lényeg.A MESTERSÉGES MEGTERMÉKENYITŐ ÁLLOMÁSON az "inszeminációs aktust" végző állatorvos "nagyban dolgozik" egy ARANYOS-JÁMBOR TEHÉN MEGTERMÉKENYITÉSÉN. A "beavatkozás végefelé táján" jámbor ábrázattal hátrapislant a tehénke, és megyszólal emberi nyelven IMIGYEN: "DE DOKTOR ÚR! LEGALÁBB EGY PUSZIT!"
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 07:11 | Sorszám: 249
Nem aljas voltál, hanem szakszerűtlen. A kecske NAGYON alacsony. Már persze, ha magasabb vagy 1,30-nál.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 01:43 | Sorszám: 248
Most olvasva ez félreérthető, hiszen lyuk és dákó most is van, de én akkor a segglyukat kihagytam a gondolatomból
Ebből is látszik, hogy nem vagyok buzi.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 21:40 | Sorszám: 247
Lehet, hogy most egy kicsit aljas voltam, bocs!
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 19:02 | Sorszám: 246
Zoofília őzzel? Asserossz! Meggondojjuk eftárs! (Bár kicsit magas, a kecske jobb!)
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 17:48 | Sorszám: 245
Ezzel a szakállas pi..ával az a jó, hogy zofort elővesz a görcsös ökrendezés ha a pofájára nézek.Bizisten egy szelídarcú őzsuta nagyobb szexuális gerjedelmet idéz elő a lelkemben, mint ez a hülyeállat.És még az osztrák köztársasági elnök gratulál neki.Kívánnám, hogy vegye feleségül--feleslegül...
k.k.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 12. 17:47 | Sorszám: 244
Dózsa is így kezdte...
Nyugi,már csak pár évtized és kötelező lesz!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 17:30 | Sorszám: 243
A következő lépés az all inclusive lesz.
Ahogy a kedves ügyfél parancsolja.
Lesz lyuk is és dákó is, mikor mi kell.
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 16:45 | Sorszám: 242
Már vicc is van:

-Miért sír az osztrák nő?
- ...
- Mert férfi
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 15:00 | Sorszám: 241


No igen, csak ezt eleve humornak szánták... De jó.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:58 | Sorszám: 240
Igen, ez a szakállas nő meghökkentő ábrázolása a buziknak, transzvesztitáknak. Eddig azt lehetett látni, hogy kínosan ügyelnek arra, hogy annak látsszanak, aminek érzik magukat, de ez felülírja az eddigi trendet. Talán ezért érzem félelmetesnek, s ezzel az érzettel bővült az eddigi negatív jelzők sokasága. Legalábbis bennem.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:51 | Sorszám: 239
Ebben lehet valami. Ki azaz épeszű, aki sms-eket küldözget?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:50 | Sorszám: 238
Toleráns? Kiegyenesíteném a kaszát...
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:34 | Sorszám: 237
Erről ez jut eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=64al8TvGYjw
Egzisztenciális kvantor
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:27 | Sorszám: 236
Nem kell túlzottan megijedni a szakállas nő szereplésétől, ezzel a húzással a buzik maguk alatt vágják a fát. Magam részéről nyilvánvalónak tartom, hogy a buzi szervezetek nagyon rákészültek erre a versenyre, és rengeteg SMS-t küldtek. A szavazás során jól látszott, hogy a nyugati országoktól kapott több szavazatot "Punci Kolbász", ahol több a buzi. Illetve volt egy árulkodó jelenet a TV-ben, amiből kiderült, hogy a Kállay-Saundersnek drukkoló klubban is szervezetten készülnek a szakállas nő támogatására.
Szóval szerintem a "szakállas nő" átlépett egy határt, amit már a nem buzi, de eddig toleráns heterók sem néznek jó szemmel. Illetve így az EP-választások előtt arra számítok, hogy a többé-kevésbé hívőket is mozgósítja majd ez a kis incidens.
Szumma szummárum, a "szakállas nő" segíthet abban, hogy a közélet elkezdjen érdemben foglalkozni a buzikkal, ami eddig tilos volt.
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:15 | Sorszám: 235
Én ezt nem tudom....
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:14 | Sorszám: 234
"Kinek, minek, miért akar megfelelni Európa?
Rohanunk a teljes pusztulásba."


Pontosan ez merült fel bennem is. Aztán az, hogy senki sem szavaz egy ilyen érdektelen versenyre, így aztán kevés provó szavazattal eredményt lehet elérni.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 13:18 | Sorszám: 233
Nahát! Te sem vagy toleráns?! Nem, érted az idők szavát!

Tetszik, nem tetszik, ez a jövő! Mi és a gyerekeink lassan kihalunk, de addig is nyomják az agyunkba a minden természeti törvénynek, hagyománynak ellentmondó másság szeretetét egészen addig, mire a deviancia lesz a normális és végre az emberiség létszáma a mai 7,5 milliárdról lecsökken a multik által kezelhető, mondjuk 3 milliárdra! Addigra pedig tényleg néhány kézben lesz a világgazdaság. Csak azt nem értem, hogy akkora hatalom birtokában mijafrancot tudnak majd kezdeni magukkal?

Jaja! Olvastam Drábikot.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...