20:01:31
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 02. 07:37 | Sorszám: 181
Ráadásul NEM IS EREDETI, hanem mások s..éből kinyalt bon' mot ez a Békemenet-Békamenet élc--Mesterházy elnök úr. Ezt konkrétan a néhai Gyarmati Dezső vízilabda olimpiai bajnokunk találta ki még 1956 nyarán, amikor ők az olimpikonok a melbourne-i olimpiára készülödtek és menetelve énekeltették szegényeket az ávósok a Margitsziget-i edzőtáborban.
" A Béketábor..TRRAM-TRRAM--legyőzhetetlen etc..etc." szólt a mozgalmi nóta amit menetelés közbe' danolni kellett---VÓNA"! Ehelyett a jó humorú, fiatal Gy.D. kitalálta--és rá is vette--olimpikontátsait pl. Kárpáti Gyujiká-t, hogy úgy énekeljék: "A BÉK(A!!!)TÁBOR...stb...stb..", amit persze az ávósok észrevettek és őket olyannyira megbüntették, hogy majdnem lemaradtak az olimpiáról.Nem az ÁVÓ-n múlott, hogy ez mégsem következett be.Úgyhogy TŐLÜK LOPTA EL még ez az élcelődést is--Mesterházy úr--mert EREDETISÉGRE ön olyannyira képtelen.Lehet, persze, hogy ön az általam nem leírt sztorit nem ismeri..Akkor viszont: HÓTTBUNKÓ!
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 02. 01:04 | Sorszám: 180
Ez se rossz !
http://magyarhirlap.hu/nyilt-level-2
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 01. 09:55 | Sorszám: 179
Bayer Zsolt írása:

http://www.magyarhirlap.hu/a-hirnev-a-batorsag-arnyeka-csupan
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 27. 05:58 | Sorszám: 178
1.) Polgármesterünk: Dr.Kriza Ákos, erdélyi származású, ide nősült orvos.(a nevezetes Kriza János meseíró és gyűjtő egyenesági leszármazottja)"Újraválasztása" reményteljes, Őt jelöljük ősszel.
2.) Természetesen LEHET Önnek az a véleménye az imáról is a templombajárásról is AMI.Ám nekem meg lehet az: nem osztom az Ön ezirányú nézeteit, még akkor sem, ha néhány esetben valóban előfordul a jelenség, amire alapozza.
3.) Az valóban tény: a hit, az Istenszeretet nem a szellemi fenoménok kizárólagos privilégiuma, de EZ Urunk Jézus Krisztus szándékai szerint van így.
4.) Tessék elgondolni! Ha csak az okosak és műveltek juthatnának be a mennyeknek országába, akkor csak a bibliatudósok meg az Istenhívő atomfizikusok és orvosok üdvözülhetnének.S nem lenne úgy jó, biztosan.
5.) A Szent Együgyűség olyan keresztény/keresztyén vezérfogalom, mellyel már Fjodor Nyikolájevics Dosztojevszkíj is sokat foglalkozott pl. a Karamazov testvérekben vagy a Félkegyelmű-ben.És "olyan értelemben" ahogyan én az előzőekben vázoltam.Ezért én maradnék inkább ennél a "vonalnál", függetlenűl attól, hogy a templombajárók hova is szavaznak maajd ápr. 6-án.
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 27. 00:39 | Sorszám: 177
Nem az imára mondtam, hogy az nem jelent semmit (bár arról sem vagyok meggyőződve, hogy sokat jelent), hanem arra, hogy azt mondod, egyre többen járnak templomba az Avason. Erre mondom, hogy sokan járnak templomba, azután boldog együgyűségükben mégis rossz helyre teszik az X-t. Na ezeket utálom. Hogy maradhatnak ilyen sötétek, ha egyszer templomba járnak? Legalább a KDNP-re szavaznának és ne az ateista komcsikra! Micsoda perverzitás!

Egyébként újraválasztják a polgármestert? Hogy is hívják?
Pali baba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 21:55 | Sorszám: 176
Miért, eddig nem magyar volt? Nem is tudtam... Remek!
Pali baba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 21:52 | Sorszám: 175
Szép és jó, csakhogy kemény 15 milla yuróért és csak a fele.
Félöröm.

(Boldogabb lennék ha az történne amit az előttem szóló említett Kárpátaljáról és ehhez elég (és ráadásul ingyenes) kifejezni a puszta igényt. Hadd tudja meg az egész világ! Miért különb az orosz a magyartól vagy akár Putin Orbántól?)
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 18:34 | Sorszám: 174
Az állam megveszi az Antenna Hungáriát
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 26. 14:45 | Sorszám: 173
"..Az ma már nem jelent semmit. "
EZ tévedés! IGENIS JELENT! Mármint az ima.Nagyon is sokat.Aki persze nem hisz benne, annak valóban nem jelent semmit--de "arról" nem a Jóisten tehet.Egyrészt.
Másrészt a "módszer" lényege: nem adnak lakcím kártyát azoknak, akik renitensek--bárhogyan is antiszociáliskodnak. Igy sem közmunkára sem segélyre nem lesznek jogosultak.Ergo: elhúznak.Kész.
Harmadrészt.Felénk északkelet magyarországi zsargonban "károlyoknak" (káááárolyoknak)--ezér' ők egyébiránt nagyon pipák-- és braziloknak híjjuk üket--emberemlékezet óta.Fütyülve a tényleges történelmi eredetre.
k.k.
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 14:44 | Sorszám: 172
Reméljük,hogy így lesz! Hajrá Magyarok!
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 14:41 | Sorszám: 171
nyirkai jóslat "tárgyalások útján visszaszerezzük ami vissza-jár" ... (Kárpátalja is ? meg a többi is ?)
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 13:47 | Sorszám: 170
A szokásos kódsorozat, a szögletes zárójelben a "you"-val. Mint egy YouTube-os videó.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 13:42 | Sorszám: 169
Ezt meg hogy szúrtad be ide?
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 13:23 | Sorszám: 168
Magyarország visszaszerezte és hazaszállította a felbecsülhetetlen értékű Seuso-kincs hét darabját - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szerdán rendkívüli sajtótájékoztatón, a Parlamentben.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 13:06 | Sorszám: 167
Közben már az MN is írja:
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 26. 13:04 | Sorszám: 166
Rádióhír: Az MTA-ban most mutatták be a hazahozott Seuso-kincseket!!!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 12:39 | Sorszám: 165
Az ma már nem jelent semmit.
Én nem vagyok templomba járó, de van néhány ösmerős, aki oda jár, aztán úgy odateszi az X-t a szociknak, hogy a Jóisten elbújik szégyenében, hogy ennyire hülye a nyáj.

Oszt mi az a móccer, amit a polgi alkalmaz a brazilok (nem inkább indiaiak?) ellen?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 20. 06:22 | Sorszám: 164
Az Avason se teljesen úgy áll a helyzet ahogyan szerteszét mondják és írják a libgenyók.
Én például az odatelepedett (jezsuiták templomába és rendházába) Jezsuita templomba--meg kollégiumba--járok nap, mint nap.Ezér'-azér'--de legtöbbnyire imádkozni.Megsúgom: nem vagyok egyedül, sok-sok ámbör jár oda az avasi lakótelepről is meg máshonnan is.A cigányok, akik borotvával "dolgoznak" olykor persze, ma már nem nagyon jönnek arrafele, és fogynak-elfogynak.Miért?
Mert a polgármesterünk okos! Van egy "módszere" ma már a "kezelésükre": lényege, hogy elhúznak, önként és dalolva onnan a "brazilok".
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 22:40 | Sorszám: 163
Na, hát néköm kell téged kiműveljelek innen Budáról?
Ha még te sem emlékszel ilyen nagy dolgokra, akkor hogy várjuk el az Avas-lakóktól, hogy ne a Böszméért, hanem a Zorbánért lelkesedjenek?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 19:43 | Sorszám: 162
DE! Azt igen.Ami azt jelenti, hogy egy Takata nevű, állítólag nagy japán cég különféle járműipari zubehőröket--légzsákokat, ventillátorokat, generátorokat mifenéket--fog itten, ha igaz csinálni."Alaphangon" 1000 + munkahely teremtő indítással aszongyák.És biztos igaz mert:
1.) Egyrészt nagyon csinálják az üzemcsarnokokat,
2.) Másrészt itt van félig-meddig a Bosch is, kissé hasonló, bár nem csak gépjármű profillal, s az ölég jól megy. Úgyhogy valószínűleg 'meglesz ez a Takata izé is.
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 15:34 | Sorszám: 161
Hát nem nálatok avatott föl valami japán dolgot nemrégiben, hogy egy kicsinység fölemelje Miskolcot a régi szép idők műszaki szintjére?
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 19. 15:27 | Sorszám: 160
Nem va'ok én semmi jaónak az elrontója....úgyhogy eztet a lélegeztetőgépes propozíciót jómagam ES támogatom.Csak az avatásról nem tudok sömmit, de jól megvagyok nélküle.Legföllebb
elfogult lennék egy kicsinyég orbánék irányába, amennyibe a vidinek drukkolok én es, ha Ő ottan van a stadionba'..de ez a legkevesebb.Megazér' drukkolok es Néki minél többet azér, hogy hadd' szaladgájjék szerte e csonkahonban, mer' jó' a minékünk...tudom.
Hajrá Magyarország!
Hajrá Magyarok!
Éljen Dr.Orbán Viktor Miniszterelnök ÚR!
(és nem "szétszavazni" ápr.6-án!!!)
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 19. 14:40 | Sorszám: 159
Keresztkém! Nem gondolod, hogy át kéne ezt az egész elsíbolt vagyont számolni lélegeztető gépre? Suszter, maradj a kaptafánál, mondja a régi közmondás. A lélegeztetőgép mértékegységet jobban ismeri a nép, mint a Nokiás dobozt, és abban még lehet, hogy különböző méretek is vannak, így nem olyan megbízható, mint a lélegeztető gép.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 19. 14:34 | Sorszám: 158

Az semmi !
Most avatott föl ott is valamit Miskolcon, de azt is csak azért vitte oda, hogy nektek főjön a fejetek, hogyan is tőccsétek meg tartalommal, ugyi. Mert futkos ez a pincsi össze vissza az egész világban, de semmi mást nem csinál, mint a Lőrincnek, meg a Lajcsinak a zsebeit tömködi, hogy az valahogy visszahömpölyögjön a Zorbán-család offshore-cégeibe, amit éppen a Simor cége mellett nyitottak a Kajmán szigeteken, és a család minden tagjának van bissau-guineai útlevele, de amíg le nem buknak, addig Felcsúton vannak és a Gáspár gyerek a bőrt rugdossa a házi-center pályán,ahova csak 10 lépéssel kell átslattyognia, hiszen csak neki építette az a Gazorbán, természetesen közpénzből, mi másból. Sőt most hallottam, hogy a felcsúti CBA-ban Anikó asszony vett 20 dkg párizsit és 10 pár Debrecenit, de azt is közpénzből, mert ugyi a Zorbánt is mi fizetjük, így ami párizsit a család megzabál, hát azt is a létminimum alatt tengődők asztaláról illetve a padból éhesen kieső gyerekek szája elől zabálja el, ugyi.
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 08:07 | Sorszám: 157
A demokratikus ellenzéki erőknek most nincs esélyük nyerni a választásokon, csak akkor, ha 70 százalékos lesz a részvételi arány – ezt Schmuck Andor mondta az ATV Egyenes Beszéd című műsorában.

A Szociáldemokraták Magyar Polgári Pártjának elnöke szerint a nagy részvétellel ez a választási rendszer sem tud mit kezdeni. A politikus elmondta: a mostani választási rendszer nem jó, ha egy párt 32 százalékot szerez a választásokon, az mandátumban lehet, hogy 60 százalékot jelent majd. Hozzátette: éppen ezért a kampányra kapott pénzt csak arra lehet felhasználni, hogy a rászorulókon segítsünk.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...