12:42:51
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Konstruktív kritika
Téma: HitetlenTamaska visszakéri írási jogosultságát
... Elejére 1. lap 
eremit
Olvasta: 1 | Válasz | 2005. február 05. 13:52 | Sorszám: 6
Ez butaság: egy vitaforumot pontosan az ellenvélemények megjelenitése lendithet csak fel.<BR>A kedves Állományjavíto (index),aki valami számomra alig érthető mazohizmusból figyeli ezt a forumot, joggal állapitja meg az ittani siralmas érdektelenséget, és passzivitást.
Mercurius
Olvasta: 1 | Válasz | 2005. február 05. 13:48 | Sorszám: 5
A garázdák nem igazán szokták fellendíteni.
eremit
Olvasta: 1 | Válasz | 2005. február 05. 12:11 | Sorszám: 4
Én, mérhetetlen altruizmusomban hajlamos vagyok fellendíteni egy rosszul menő vendéglátóhely forgalmát.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2005. február 05. 12:03 | Sorszám: 3
Ha nekem nem tetszik egy kocsma, nem járik oda.<BR>És Te?
eremit
Olvasta: 1 | Válasz | 2005. február 05. 11:28 | Sorszám: 2
Értem, szoval mindenki szélsőséges, aki nem szélsőjobbos?<P>Arra kiváncsi vagyok, hogy ezek után miről tudtok vitatkozni, bár a forum frekventáltságának elnézése után ez inkább költői kérdés!
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2005. február 05. 10:59 | Sorszám: 1
Hál\'Istennek már el lett kergetve innen a szélsőséges társaság.<BR>Te voltál az egyik első fecske.
eremit
Olvasta: 1 | Válasz | 2005. február 05. 10:19 | Sorszám: 0
Kedves pokol gyökere!<P>Számomra -amennyiben a politikai tisztesség minimumának plattformján álltok- felfoghatatlanul elvettétek irási jogaimat, amikor tulságosan haragudott rám egy idekeverededett szélsőséges társaság.<BR>Gondolom, hogy itt az idő, hogy visszaadjátok.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...