09:50:17
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 09. 08:02 | Sorszám: 73
nem inkább a BEsugárzásra?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 09. 08:01 | Sorszám: 72
Jó példa! Vigyük végig.
Kocsis Máté legközelebb kitalálja, hogy MINDEN embert, aki képes autót vezetni (nem szabad ám megállni azoknál, akiknek van jogsija! autót lehet vezetni anélkül is), évente egyszer véralkoholszint ellenőrzésre kell citálni. Ha vezet, ha nem. Ez ugye 17 év felett MINDEN magyar állampolgár, van az 7 millió is.
De nem is mondom tovább, mert máris látszik mekkora képtelenség ez. Pedig dettó ugyanaz mint a Kocsis-Rogán projekt.
De persze szajkózni a pártbrosúrát, az könnyebb mint gondolkodni.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 22:42 | Sorszám: 71
Nem én vagyok betájolt, te vagy rosszindulatú gyékényen áruló.
Úgy látszik igaz, hogy az ellenzék nagy bajban van, ha ilyen mikroszkopikus álproblémákon kell izmoznotok.
Én is tudok ilyen számoszlopokat gyártani:
- van Magyarországon 5 millió autóvezető;
- ezek vezetnek naponta 50 millió kilométert;
- tehát ezeknek a józanságát 4,26 köbversztányi szondával lehetne csak ellenőrizni;
- vagyis a valóságtól elrugaszkodott, orbitális baromság az ittas vezetést betiltani.
Ennyit a konstruktív ellenzéki matekról.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 20:09 | Sorszám: 70
Hajrá!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 18:24 | Sorszám: 69
fókuszálj rá a kisugárzásra
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 18:21 | Sorszám: 68
Szeretnék egy tüntetés a be igekötő növekvő egyeduralma ellen.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 17:17 | Sorszám: 67
http://www.atv.hu/belfold/20141208-rogan-bekostolta-goodfriendet
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 17:13 | Sorszám: 66
"A vasárnapi pihenőnap ügyében a frakcióvezető (Rogán) elmondta, a Fidesz képviselőcsoportja változtatásokkal támogatja a vasárnapi munkavégzés tilalmára vonatkozó KDNP-s javaslatot, elsőként a kereskedelemben. Kezdeményezik ugyanakkor, hogy akit mégis dolgoztatnak vasárnap, annak százszázalékos munkabérpótlékot kell kapnia, és az illető havonta maximum két vasárnap végezhet munkát.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 16:50 | Sorszám: 65
Te vagy itt a legádázabb betájolt, el nem tudod fogadni, ami nem egyezik a te és a Jobbik véleményével. Kezdtek hasonlítani a ballibsikre....vagy tán azok is vagytok?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 16:47 | Sorszám: 64
Én is hasonlót brummogtam volna.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:55 | Sorszám: 63
Zacher Gábor szerint életszerűtlen a javaslat. Szerinte a gyorstesztek a szűrésre nem alkalmasak, így a jelenlegi műszerezettség mellett körülbelül 90 évig tartana a nagyjából 750 ezer érintett vizsgálata. „A laborok elúsznának a vizeletben. Mindez mintánként alsó hangon 60-80 ezer forint. Ezt be kell szorozni, ez majd 50 milliárd forint. Úgy gondolom, hogy ezt a költségvetési pénzt lehetne más szűrővizsgálatokra, vastagbél daganatra, nőgyógyászati szűrésre költeni, sokkal fontosabb dolgok vannak” - mondta a Honvédkórház főorvosa.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. december 08. 15:54 | Sorszám: 62
Jó. Akkor tartsanak zárva a kocsmák is. Amíg nem, addig NEM HISZEM el, hogy azok az indokok, amiket sorolsz. Addig azt hiszem, csak egy idióta hagymázas ötletroham már megint. Mert így semmi értelme, se füle, se farka.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:53 | Sorszám: 61
Ha nem érted, akkor már kezdesz betájolt lenni. Ez ugyanis egy égbekiáltó fasság már megint.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:43 | Sorszám: 60
Ezen sem értem, miért kell ájuldozni.
Autót nem lehet vezetni drogos állapotban, de országot lehet ?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:39 | Sorszám: 59
Akkor mi a fenének rugózol ezen a témán ?
A lényeg az, hogy a zsidók kitalálták, hogy az időt osszuk föl hetekre, 6 napig dolgozzunk, a 7. kötelező ünnep, szigorú
munkaszünettel.
A keresztények ezt a hagyományt jónak találták és beiktatták a szabályaik közé, de a szigorán enyhítettek (a szeretet
parancsa erősebb a szombat parancsánál, például gyógyítani szabad szombaton is).
Aztán jöttek a kapitalisták is, és kezdték kitaposni a nép belét, hogy látástól mikulásig dolgozzon.
És most jövünk mi, hogy azért talán mégiscsak, legalább jelzésértékkel visszacsempésszük a nép életébe a kötelező munka-
szünnapot.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:28 | Sorszám: 58
Hát azt hiszem, ennél tényleg nincs lejjebb..... Rogán se százas, az tuti:

http://www.atv.hu/belfold/20141208-rogan-tamogatja-a-fidesz-kocsis-mate-drogt ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:19 | Sorszám: 57
Természetesen nincs két szent nap - legalábbis a Szentírás szerint. A Biblia szerint Isten a világunkat 6 nap alatt teremtette és a hetedik nap megpihent. Ez a nap a szombat. Értelemszerűen a vasárnap a hét első napja. Amikor Krisztust megfeszítették, halála péntekre esett. Szombaton pihent a sírban és vasárnap a hét első napján támadt fel. A kereszténység azon része, akik a vasárnapot ünneplik, Krisztus feltámadására hivatkozva teszik ezt. Azonban a Biblia nem tanítja, hogy vasárnap kellene ünnepelni, a próféciákban is az szerepel, hogy az Isten népe szombaton ünnepel, ahogyan már más is leírta.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:18 | Sorszám: 56
Eredetileg a Szombat az Úr napja. Az Őskeresztények a szombatot tartották meg az első században, a Római birodalomban azonban általános volt a napimádat (Sunday, a nap napja) amikor államvallás lett a kereszténység, tehát, pontosabban amikor a kereszténység egy része eltért a Bibliától, és elfogadta Nagy Konstantin császár ajánlatát i.sz. 313 után akkor vezették be a Vasásnapot, és megtiltották hogy a Szombatot meg lehessen tartani. Ennek az előzménye egyébként az volt, hogy már kezdett megoszlani a Kereszténység körében az a felfogás, miszerint a Szombat az Úr napja
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:17 | Sorszám: 55
Az Újszövetség szerint ugyancsak a hét első napja: húsvét vasárnapja, amelyen Krisztus feltámadt (Máté 28,1; Márk 16,2; Lukács 24,1; János 20;1 stb.), ezért a keresztény egyházak minden vasárnapot Krisztus feltámadása ünnepeként ülnek meg. A latin nyelvterületen az „Úr napja” a vasárnap jelentése. (Olaszul domenica, románul duminica, spanyolul domingo stb.) A kereszténység a vasárnapot Krisztus feltámadásához köti – lásd az orosz vaszkriszényje (feltámadás) szót.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 15:14 | Sorszám: 54
Nem is árulok. Van nekem saját véleményem, nem szorulok elmebetegekére vagy megélhetési politikusokéra. Szajkózza a pártpropagandát aki betájolt, meg a Kérész.
Saját véleményem pedig az, hogy.... dehisz már kifejtettem vagy ötször alább.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:35 | Sorszám: 53
Nem kéne 1 gyékényen árulnod "ezek"-kel: http://magyarhirlap.hu/cikk/11654/Tobias_A_vasarnap_dolgozok_dupla_potlekot_k ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:33 | Sorszám: 52
Nem én szólíttattam meg, de azért leírtam erről a gondolatomat.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:32 | Sorszám: 51
Volt-e akkor, amikor a vásárnap betöltötte szerepét (egyébként szinte egyedüliként) Magyarországon, szabad nap pl. a szombat? Ha igen, elnézést kérek. Mivel ezen vásárok nem éppen a jelenlegi fogyasztói őrületre hajaztak, a funkciójuk és jelentőségük is merőben más volt, mint amit a mai korban vásárnak nevezünk.
Ugye nem kell középkori szokások garmadát felsorolnom, aminek mai követése enyhén szólva is kiverné a biztosítékot?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 08. 12:15 | Sorszám: 50
Világosítsál mán föl eftássam, hogyan is nevezi a magyar a hét hetedik napját? És honnan az elnevezés?
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. december 07. 10:40 | Sorszám: 49
Bocs hogy áthoztam a feacebookos véleményeket - de tetszik ahogy nagyon jólneveltem ütköztetik a véleményeket, gondoltam ismerjétek meg, mert ugye nem mindenki van ott is.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...