07:21:27
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Bevándorlás,migráció
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 20. 06:36 | Sorszám: 350
Vasvilla ?
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. augusztus 20. 05:04 | Sorszám: 349
Elöltöltős, legális.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. augusztus 20. 05:03 | Sorszám: 348
Gondolkodom egy múzeális (replika) maroklőfegyver beszerzésén.
Cirus
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 19. 08:39 | Sorszám: 347
Sajnos ez van. Pedig a Népszínház utcában nem látsz gyereket, sem nőt, csakis fiatal férfiakat.
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 18. 12:59 | Sorszám: 346
Le kell fényképezni néhány szomorú gyermekarcot egy két gondozottabb felnőttel.
A kép alá azt kell írni: Ezektől félünk?

Ezt tanítják.
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 18. 12:39 | Sorszám: 345
http://vipzone.reblog.hu/oldal/2#commentsDiv

A szokásos baromság! mamácska meg még bizonygat is.
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 18. 09:22 | Sorszám: 344
Tegyük fel, hogy egy mexikói bevándorló bemegy az usában egy rendőrőrsre és el kezd
hőbörögni, esetleg megsebesít egy rendőrtisztet. Ez azért lehetetlen, mert mihelyst
csúnya képet vág, lelövik.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 18. 08:08 | Sorszám: 343
Kedden kezdődött. Kósz szigetén, Görögországban, ahová hétezer betolakodó érkezett a közelmúltban. A sziget lakossága nem egészen harmincezer fő.
Erre a harmincezer szerencsétlen görögre zúdult rá a horda. A sziget élete megbénult. Már hónapokkal ezelőtt. A turisták elmenekültek, a szállodák konganak, a lakosság dühös és kétségbeesett. A horda erről mit sem tud. Csak özönlik. És kedden elkezdődött…

Kedden a horda tüntetni kezdett. „Papírokat akarunk! Enni akarunk!” – üvöltözték, és ülősztrájkba kezdtek a sziget legnagyobb városába vezető úton. A görög hatóságok mindeközben egy stadionba igyekeztek beterelni a vadakat, hogy ott lefolytassák a regisztrációs eljárást. Azért egy stadionba, mert minden más lehetőség kimerült, megtelt már minden vadakkal, megtelt Kósz szigete. Aztán a stadionban verekedés tört ki közöttük, a rendőrök pedig gumibottal és poroltóval próbálták meg helyreállítani a rendet.



Kósz szigetén csütörtökön folytatódott minden. Csak most már nem egymásnak estek a betolakodók, hanem megtámadtak egy rendőrőrsöt. Egy angol nyelvű görög lap beszámolója szerint: „Illegális bevándorlók hordái megrohamoztak egy rendőrállomást Koson, és megsebesítették a rendőrtiszteket.” A sziget polgármestere nyilatkozatot adott ki. Giorgosz Kiricisz elmondta: ha a helyzet tovább romlik, elkerülhetetlen lesz a vérontás. „Nincs többé rend és törvény a városban” – adta hírül Kiricisz.

Jegyezzük meg ezt is: akadt egy bátor és normális ember, aki ki merte mondani a kimondhatatlant: „Ha a helyzet tovább romlik, elkerülhetetlen lesz a vérontás”.

S jegyezzük meg azt is, hogy a görög kormány mintha észhez tért volna. A híradások szerint: „A polgármester felhívása után szerdán a görög kormány közbeavatkozott: egy óceánjáró hajót és rohamrendőröket küld a térségbe”. Most már csak az a kérdés, vajon elmerészkedik-e odáig is a görög kormány, hogy bevesse a rohamrendőröket és a hadihajót.

Ha igen, akkor a görögök történelmet fognak írni, már megint. Ha be merik vetni a rendfenntartó erőket, ha kell, akkor a hadsereget is, és kitakarítják végre Kósz szigetét ezektől a hordáktól, akkor elkezdődik végre valami. De csak akkor. És akkor, ha a hordák, a zavargók, a rendőröket megsebesítők nem Athénban kötnek ki, hogy onnan aztán ide jöjjenek. Szó sem lehet róla! Akkor írunk történelmet, ha ezeket hazazavarják, eltüntetik Európa közeléből, egyszer s mindenkorra.

Akkor elkezdődik végre valami, aminek folytatódnia kell.

Mert nézzük csak tovább az elmúlt napok eseményeit!

A spanyolországi Salou nevű tengerparti üdülőhelyen a „bevándorlók” összecsaptak a rendőrökkel. Az ok: a razziázó rendőrök elől egy szenegáli zugárus kiugrott az erkélyről és meghalt. Erre a horda nekiesett a rendőröknek. A szenegáli bűnöző volt. Le akarták tartóztatni. Erre inkább kiugrott a harmadikról. Na és? Az ő döntése volt. Kiugrott és meghalt. Ennyi. Pont, nem érdekel. De az annál inkább érdekel, hogy erre a többi veszi magának a bátorságot, hogy nekimenjen a rendfenntartóknak.

Ott helyben kellett volna megoldani a problémát, méghozzá azonnal és bárhogyan. Mielőtt ezek elkezdik elhinni, hogy Európában ez a dolgok elintézési módja. És az összeset azonnal ki kell takarítani Spanyolországból, Európából. Lehet menni haza. Ott lehet zavarogni, rendőröknek nekimenni, jogokat követelni, harmadikról kiugrálni, elpusztulni. Itt nem.

És nézzük tovább. Hétfőn egy svéd kisvárosban, Västerasban bement két eritreai állat a helyi IKEA-ba és halálra késelt két embert. Anyát és a fiát. Ok? Nincs. Csak. Mert a konyhai részlegen ki voltak pakolva a megvásárolható kések, és a két beteg állat úgy döntött, ölni fog. Mindkettő „menedékkérő” volt. Ott éltek egy befogadóállomáson. A fiatalabb, huszonhárom éves gyilkost húsz perccel a tett után vették őrizetbe. Nem tanúsított ellenállást. Egykedvű volt. Hát persze. Mi baja lehet? Beteszik majd egy svéd börtönbe, ami ahhoz képest, ahonnan jött, maga a paradicsom. Ott fog éldegélni csendben, békességben, aztán úgy tíz év múlva kiengedik, és az egész folytatódik, mintha mi sem történt volna. Sokkal jobb lett volna, ha ellenállást tanúsít, és lelövik, mint egy veszett kutyát. Bár ismerve a svédek állapotát, lehet, hogy harapással leterítette volna a rendőröket is, akik mindeközben attól rettegtek volna, nehogy baja essen, mert akkor szétszedi őket a média meg az idióta, ön- és közveszélyes jogvédők hordája. A svédeknek most van két eritreai gyilkosuk, viszont nincs többé két fehér, svéd állampolgáruk.

Biztosan megérte a csere. Éljen a liberalizmus! Éljenek az emberi jogok! Kivéve, ha az európai, fehér, keresztény rassz jogairól van szó…

És nézzük tovább. A Sky News újságírói beálltak dzsihadistának, és az interneten beépültek az Iszlám Állam aktivistái közé. Az akció eredménye: feketén-fehéren kiderült, hogy az IS terroristái ott vannak Angliában, és csak parancsra várnak. És arra buzdítják a velük szimpatizáló tetveket, hogy Európában hajtsanak végre öngyilkos merényleteket. Eközben a világ összes biztonságpolitikai szakértője elmondta már, hogy az Európába zúduló hordák soraiban nyilvánvalóan ott vannak az IS terroristái. Mert ezek állatok ugyan, de nem hülyék. És nem szalasztanának el egy ilyen alkalmat. Ráadásul az elhülyült európai döntéshozók és a „jogvédők” hordái a lehető legszélesebbre tárják a kapukat előttük. Mint a nyálfolyató idióták, akik a puskaporos hordón ülve gyújtogatnak, és gügyörésznek hozzá…

Itt az idő kimondani: elkezdődött valami rettenet. Aminek véget kell vetni. Most. Minden eszközzel. Európát meg kell szabadítani ettől az iszonyattól. Ha kell, fegyverrel. Mert ha minden így marad, akkor elkerülhetetlen lesz a vérontás. És a hordák ma még úgy hiszik, csak az európaiak vére ontható…

Bayer Zsolt - www.magyarhirlap.hu
Cirus
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 18. 08:00 | Sorszám: 342
http://vipzone.reblog.hu/fennakadt-az-elso-migrans-a-penge-keritesen-borzalma ...
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 18. 07:59 | Sorszám: 341
Én láttam a képeket!...
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 17. 19:34 | Sorszám: 340
Azt írja ki, hogy rossz az URL.
Talán egy újabb rémhír?
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 17. 15:09 | Sorszám: 339
Fennakadt az első migráns a penge-kerítésen! Borzalmas sérüléseket szenvedett. - DURVA Fotóval
http://vipzone.reblog.hu/fennakadt-az-elso-migrans-a-penge…/
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 17. 13:34 | Sorszám: 338
http://nemzeti.net/nem-kamu-tenyleg-elindult-tobb-szaz-fegyveres-migrans-a-ha ...
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 16. 07:34 | Sorszám: 337
Valamikor 25+ éve dolgozott nálam egy srác 2 hónapot. Menne nyugdíjba, megy egyezkedni
a hivatalba. Ír nekem a nyugdíjhivatal egy dörgedelmes levelet mindenféle büntetési
tételekkel tarkítva, hogy ÉN mondjam meg mi a helyzet a sráccal. (Szerencsére minden
papírt elrakok, akkor is, ha látszólag felesleges.)
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 15. 23:42 | Sorszám: 336
Én nagyot néztem, amikor láttam azt a mindenre kiterjedő kimutatást. Nagyon meggyőző volt. Nem is gondoltam, hogy ilyen létezhet Magyarországon.
Ez persze nem jelenti azt, hogy másnál ne lehetne hiba.
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 15. 23:21 | Sorszám: 335
A nyugdíjintézet pontos kimutatásáról vannak történeteim. Egy vicc.
tiszavirág
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. augusztus 15. 21:45 | Sorszám: 334
Ha 99%-kát visszatoloncolják, akkor mi a francnak engedik, hogy egyáltalán belépjenek Európába?????

Minek itt etetni, itatni, regisztrálni, vizsgálgatni őket, ahelyett, hogy lezárnák Európa külső határait, oszt jónapo????


http://www.atv.hu/kulfold/20150813-nemet-belugyminiszter-megbirkozunk-a-menek ...

tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 15. 21:36 | Sorszám: 333
...egyenesen Junckertől.....
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 15. 21:34 | Sorszám: 332
Tegnap hallottam a tv-ben, hogy több nő ment 40 év munka után nyugdíjba, mint ahányra számítottak. Na most ezt szerintem igazán ki lehetett volna számítani, ez nem olyan sokváltozós egyenlet....de nem tudták.

Egy kolléganő papírját láttam, aki pár éve ment nyugdíjba, hát rácsodálkoztam, hogy milyen pontos kimutatása van a Nyugdíjfolyosító Intézetnek, pár napos nyári időszaki munkát is kimutattak a bérrel együtt !

Akkor milyen is volt az a hatástanulmány?????

Ezért sem értem, hogy miért nem tudja Varga Misi teljesíteni azt az ígéretét, hogy mindenkinek kimutatják, hogy mennyi járulékot fizetett be a nyugdíjkasszába.

Minket magyarokat a szervezetlenségünk tesz tönkre.
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 15. 18:25 | Sorszám: 331
Az ötlet jó. Én még egy olyan információval látnám el őket, hogy Brüsszelben kapnak
lakást, kocsit meg munkát. Erről adnék nekik egy belügyminisztériumi pecséttel ellátott
okiratot arab nyelven.
rafiki
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. augusztus 15. 18:22 | Sorszám: 330
Hatástanulmány:

Az, aki 4-5 független paraméter együttes hatását meg tudja mondani egy inputra vonatkozóan,
az ügyes. Aki ugyanezt 8-10-re is produkálja, az varázsló. Aki ennél többre, az szélhámos.

Szerintem...
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. augusztus 15. 17:37 | Sorszám: 329

Ez már nem migráció, nem is bevándorlás, ez már honfoglalás!!!

orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 15. 14:51 | Sorszám: 328
Megtaláltam a migrációs kérdés megoldásának leghatékonyabb módját. Legalább 50.000 illegális bevándorlót kell eljuttatni közvetlenül brüsszelbe, azt javasolni számukra végcélként, hiszen a kontinensen ott képesek a legnagyobb számú ingyenélőt luxuskörülmények közt eltartani.

Bizonyára láttátok a videót, ahol kora reggel bőröndökkel gyülekeznek a "képviselők" a napidíjért beregisztrálni, majd villámgyorsan hazahúzni. Na ilyen sebességű érdemi reakciót csak akkor lehetne elérni európa vérszívóinál, ha a valóságban szembesülnének a migráció okozta problémákkal.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 14. 21:59 | Sorszám: 327
Nézd, elég sok tapasztalattal rendelkező pasi vagyok, nagyon jól ismerem az embereket. "Hatástanulmány", "hatástanulmány" szajkózzák, mintha azt nem ember készítené, hanem egy mindentudó külső hatalom.... Mivel pedig az ember tud jó hatástanulmányt is készíteni, de tud rosszat is, ezért számomra ez a dolog nem bír akkora jelentőséggel, mint ahogy ezt egyesek szajkózzák.

Itt például annak kapcsán merült fel, hogy a határsértők miatt túlterheltek lesznek-e a szegedi bíróságok.....már megbocsáss, de erre hatástanulmány készítését követelni, szerintem közröhej.

...és ha túlterheltek lesznek?
Menjenek a jó büdös francba!
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. augusztus 14. 11:02 | Sorszám: 326
De, ha ez szerinted jó, akkor szavam sincs, mert nyilvánvaló, hogy a választók se különbek a választottaknál.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...