21:50:48
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Pedagógusok nyílt levele
... Elejére 1. lap 
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 22. 03:39 | Sorszám: 35
#28, #30, #32

Nincs "harmadik fél" ...

Elképesztő az amit művelsz. De biztos jó neked..
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 20:05 | Sorszám: 34
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. január 21. 20:00 | Sorszám: 33
Ne szállj be kettejük csörtéjébe, plíz.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 19:57 | Sorszám: 32
Tehát aki nem kussol, az nem normális és csak balhézni akar. Jól értem, mocskosszájú olvtárs?
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 19:30 | Sorszám: 31
Kuss! POFABE! HÜLYESEGGFEJ!
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 21. 19:23 | Sorszám: 30
Az egy dolog, hogy Önt ki mire "emlékezteti". De az egy nagyon másik dolog, hogy a normális pedagógusok--van kréta nincs kréta etc...etc--- TANITANI AKRNAK ÉS NEM BALHÉZNI! Megsúgom: a szervezők itteni BALLIBGECI SZAROK, akiknek egy a fontos: minél nagyobb zűr legyen és minél több helyen.LEGYEN KÁOSZ és minél több helyen minél nagyobb cirkusz--EZ AZ Ő FŐ CÉLJUK, s nem az iskolarendszer megjavitása--az csak porhintés. DE ÁTLÁTUNK A SZITÁN!
Mert persze a kréta meg a wcépapirhiány megy ilyesmi mint probléma VALÓS és meg is fogjuk oldani...inkább előbb, mint később. De ŐK a SZAR GENYÓK ki akarnák robbantani a III. Világháborút amiatt, hogy a miskolci Herman-ba néha nincs szineskréta....
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 19:16 | Sorszám: 29
Nem baj, moslék, te csak írogassál rendületlenül... az a te asztalod!
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 19:12 | Sorszám: 28
Tévirág engem arra az ismerősömre emlékeztet, aki a tulajdon pedagógus fiának nem hiszi el, hogy akkor van kréta és papír ott ahol tanít, ha ő vesz.
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 19:11 | Sorszám: 27
Mi KI? Nem értem a kérdését.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 19:09 | Sorszám: 26

http://www.egig.hu/

Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 19:06 | Sorszám: 25
Na és akkor ki lehet...?
Várjon, ne segítsen: Soros, Gyurcsány és a nemzetközi baloldal.
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 21. 18:56 | Sorszám: 24
Én miskolciként TUDOM AMIT TUDOK--sokat, sokkal többet, mint önök...sajnos. Éppen ezt szerettem volna "tiszavirágnak" megírni--magánlevélben--de úgy tűnik, valamilyen számomra ismeretlen ok miatt még azt sem lehet!? Szumma szummárum. Lényegében sokkal inkább "tiszavirágnak" van igaza, mint önöknek--no nem a pedagógusok csepülésében. Mert ennek az egész miskolci Herman-ból származó balhénak kb. annyi köze van valójában a pedagógusokhoz--akiknek néhány kérés valóban jogosult--mint nekem a magyar futballválogatott EB-re való kijutásához. Megsúgom: NEM PEDAGÓGUSOK INDITOTTÁK EL a dolgot és nem is ők "SZITJÁK"! Miskolci, helyi politikusok..az ősforrás. Aztán hogy a pedagógusoknak vannak jogos panaszaik is az persze igaz. De biztos vannak a cipőfelsőrészkészítőknek is meg a teniszedzőknek is meg a hivatásos kórusvezetőknek is...
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 18:56 | Sorszám: 23
*Magyar Óvodapedagógiai Egyesület A Magyar Óvodapedagógiai Egyesület gratulál a Herman Ottó Gimnázium tanári karának és diákjainak - és támogatja a nyílt levélben megfogalmazottakat! Fábián Katalin MOE elnök
29 · January 8 at 12:41am
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 18:49 | Sorszám: 22
Mi van Jani, nem sikerült megérteni a hozzászólást?
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 18:46 | Sorszám: 21
Ja. Rosszra.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 18:31 | Sorszám: 20
A tények azok az ijesztő dolgok, amiket csak akkor látsz ha leveszed a célról a tekintetedet!!
(Egy jó mondás átköltése )
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 18:11 | Sorszám: 19
Mellesleg már sok iskola és sok tanár csatlakozott a kezdeményezéshez.
Persze, a tények nemigen szoktak zavarni.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 18:10 | Sorszám: 18
Azt nem bánom, ha hülyeségeket írtok, de legalább halvány köze legyen a témához.
Kérésztől nem is vártam mást, minthogy persze a tanárok mind köcsögök, kb. ez az ő szintje, egy ilyen hozzászólás.
Esetleg a levélben foglaltakhoz lenne értelmes megnyilvánulás?
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 18:09 | Sorszám: 17
Látom, új elemmel bővült az eszköztárad, belefér az anyázás is.
Az oktatásra egyre kevesebb pénz jut, a pedagógusok egyre jobban ki vannak akadva, a gyerekek teljesítménye egyre rosszabb, de neked erről az a véleményed, hogy az egész a pedagógusok hibája, miért nem képzik magukat.
Ja és menjenek az anyjukba.
Nem rossz.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 17:53 | Sorszám: 16
Az alábbi bejegyzéssel én kerültem az első helyre és most te vagy a másodikon.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 21. 17:52 | Sorszám: 15
Hát ez tényleg hihetetlen.
A fórumlakók menü alatt most például te vagy az első helyen, én meg a másodikon, mert valszeg ez összefüggésben van azzal, hogy ki mikor írt a fórumra.
Keresgélj, biztosan előbb-utóbb megtalálod.

Ugyanakkor megtaláltad a "Leveleim" menü alatt a forgó figyelemfelkeltő ikont? Mert ha arra rákattintasz, szerintem akkor is tudsz ott nekem válaszolni.

Keress, kutass!



schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 15:23 | Sorszám: 14
Kedves "tiszavirág". Lehet hogy hihetetlen(?!) amit most írok, DE HA ÉN A "Fórumlakók" szóra kattintok és ott akkor sokmindenki valóban megjelenik azok közül akik itt a "sárga Gondoéű"-n fórumoznak, keserű meglepődéssel tapasztalom, hogy "tiszavirág" NINCS(!), egyszerűen nem jelenik meg! Nekem legalábbis nem. De lehet hogy valamiyen hülyeségi átok sújt, már vagy 5-ször végignéztem, "tiszavirág" nevű "fórumlakót" NEM TALÁLOK! Ha megzöldülök sem!!!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 14:51 | Sorszám: 13
Küldtem neked egy levelet.
Azt látod nálad, hogy villog ott egy kis ikon fönt középen
Katt rá!
Olvasd!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 12:04 | Sorszám: 12
Legegyszerűbb, ha a "Fórumlakók" közül keresi ki a címzettet és ott a "drótpostacíme" fölött
van, hogy "Levelet írok neki".
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 21. 11:11 | Sorszám: 11
Kedves R.K.!

Nagyon köszönöm a segitő jószándékot. De!
Ha már ott vagyok a "Leveleim"-be, mi a túrót csináljak, hogy amit írok az "tiszavirág"-nak szóljon. Bocsánatot kérek, ha nagyon hülye a kérdésem, de tényleg nem tudom....
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...