19:51:09
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Hírek a Zászlóshajóról
... Elejére 1. lap 
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 02. 08:16 | Sorszám: 27
Ráadásul, nem is igaz, hisz nem annyit fizetett!!!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 02. 08:01 | Sorszám: 26
Ugyehogyugye!! Mosmeg csak 16%-ot fizet. Még Mari néni is!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 02. 07:58 | Sorszám: 25
Bezzeg te, 44 + 4-et, mi?
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 02. 07:55 | Sorszám: 24
Inkább elmagyaráznád a (volt) sávos szja lényegét... Na, az persze nem megy
(csak a számolási része az érdekes, nem a "politikai")
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 02. 07:17 | Sorszám: 23
Na így lehet a nagy átlaggal parasztvakítani.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 22:35 | Sorszám: 22
Mi van te seggfej?
Jár az a hülye pofád?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 21:23 | Sorszám: 21
http://www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_eves/i_qli012b.html

http://www.kalkulator.hu/?fejezet=53&alfejezet=3&tartalom=0&cid=24710
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 21:15 | Sorszám: 20
A nagy átlag 38%-ot fizetett.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 20:43 | Sorszám: 19
Nem úgy van az. A gédépé egy kis tejjel kiváló reggeli étek!...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 20:40 | Sorszám: 18
Idézet:
a lakóság már nem a hiteleinek a visszafizetésére költi az összes pénzét, hanem a bótban.


Khm-khm. Te ezt komolyan is gondolod?
Nem inkább elkezdik fizetni azokat az elmaradásokat, amikre nem is gondolhattak eddig? Plusz a családi kölcsönöket? Áruhiteleket? Elmaradt gépjárműadót, illetéket?
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 20:39 | Sorszám: 17
Kérész olvtárs képtelen ilyen dolgokat felfogni... néha még ennél sokkal egyszerűbbeket sem.. :-(
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 20:37 | Sorszám: 16
Csóválom a fejem.
Miért kell elszakadni a való élettől? Kelet-Mo. éppen elnéptelenedőben van, békési ismerőseim szerint pl. Békéscsabáról 15000 ember költözött el az utóbbi években. Nálunk, Mucsán, 37 szakmunkás állását hirdette a múltheti Szuperinfó. Mindenki elmegy innen is. Több háziorvosi körzet is üres.
A feleségem felsőtagozatos tanár, a kétségtelen béremelés mellé megnyúzzák őket: 58 órája van egy kéthetes ciklusban, ebből csak 1 nem szakóra. Emellett heti 3-szor be van osztva helyettesítőnek: ezért NEM jár pénz. Viszont olyan alacsony létszámmal dolgozik az iskola, hogy eleve helyettesítésre tervezik az órák egy részét! Azokért az órákért SENKI nem kap fizetést! (Ez még Rózsa asszony találmánya)
Ma reggel már valami álomtitkárféle kezdte azokat a húrokat pengetni, hogy a főiskolák elvitele a kisvárosokból rövid távon a halálukat fogja okozni. Értelmiségi álláshelyek híján mindenki elvándorol.
A makrogazdasági adatokat feldughatjuk.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 20:30 | Sorszám: 15
Elmondom, hogy a 16% előtt 18% volt az alsó adókulcs.
Az csak unortodoxéknál divat, hogy a gazdagok kevesebb adót fizessenek a szegényeknél.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 19:40 | Sorszám: 14
Kérdezd meg "mpd" kartácsot!% Szerintem ő tudja a választ a kérdésedre, hiszen neki egyetlen fillérrel sem emelkedett a jövedelme 7 év alatt. Fújjjjj Orbán!
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 19:20 | Sorszám: 13
csak azt nem tudom hogy a 16% egyesek szerint miért több mint a 44?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 15:50 | Sorszám: 12
Én legjobban a 16%-os szja-nak örülök, a Böszme alatt ugyanis 44+4 %-ot kellett fizetnem.
No és a rezsicsökkentés is tetemes, hogy a gyerekek után járó adójóváírásról már ne is beszéljünk.... Persze "mpd" kartács szerint ezekkel nem csökkentek a kiadásai és ezáltal nem nőtt a bevétele....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 15:47 | Sorszám: 11
Elmondtam én már nekik százszor.
Időszakos Állat
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 13:48 | Sorszám: 10
Heló.
Ne legyél türelmetlen, kartács. A cucilizmusban is megmondták, hogy mán csak egy kicsit kell kibírni, aztán sokkal jobb lesz.
De azért a 0% körüli infláció meg a 4% fölötti átlagos reálbéremelkedés érezhető, no meg az is segíteni fog, ha a lakóság már nem a hiteleinek a visszafizetésére költi az összes pénzét, hanem a bótban.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 13:42 | Sorszám: 9
úgy hallottam a választások után lesz valami bérrendezés pl. köztisztviselőknél az alap, meg valami nyugdíjemelintés is ...
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 13:41 | Sorszám: 8
MKB-s vezér ismerősömhöz eljuttassam--e a véleményeiteket ? (név nélkül persze- mert azt nem is tudom )
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 13:03 | Sorszám: 7
Szevva!!!!

Akkor hadd kérdezzek. MIKOR veszi majd észre a lakosság ezt a fene nagy feltörést?
Mikor kezdünk el bérekben is lépegetni az Unnyó átlaga felé?
Mert pucér seggel dülleszteni a mellünket a kiváló makrogazdasági mutatók miatt, na az több, mint vicces.
Nekem speciel 7 éve nem emelkedett egyetlen kanyit sem a fizetésem.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 31. 01:46 | Sorszám: 6
(Hát te?.)
Időszakos Állat
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 31. 00:15 | Sorszám: 5
Nem parasztvakítanak. Azért korántsem volt ilyen egyoldalú, amiket Magas mondott, és attól, hogy a valós lehetséges külföldi hatásokra hívta fel a figyelmet, ami a jövőbeli fenntarthatóságot illeti, még a mi növekedésünk nagyon is valós.
Ráadásul a szerkezete is nagyon egészséges, mert minden szektor nyomul már, tényleg csak külső hatások akaszthatnak meg.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 22. 16:07 | Sorszám: 4
Majd azt is írd meg, hogy mi lett a végeredmény.
Milyen volt a régi díj és jutalék, mikor emelték utoljára és mennyi lett az új, jó?
Én csak a céges dolgokat intézem az MKB-ben a rendszerváltás óta, de annál vaskalaposabb hülye bankot elképzelni sem tudok. Legszívesebben elhagytam volna már régen őket, de a külföldi tulajdonosok ragaszkodtak hozzá, mert a nevében ott van az, hogy "külkereskedelmi". Irtó hülye társaság mind a kettő, az MKB is, és a külföldi tulajdonosok is.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 22. 07:26 | Sorszám: 3
Már jó ideje az MKB-ben bankolok. Megörültem mostan, hallván, hogy a magyar állam megvette a bankot, tök jó, törzsügyfél vagyok aranykártyával, ebből csak profitálhatok.
Hát mi volt az első húzásuk? még meg se száradt a pecsétviasz az adásvételi szerződésről, máris levelet küldtek: mindent újra kell kötni, és emelkednek a díjak-jutalékok.

Asztahídrobbantó.......
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...