09:22:49
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Bevándorlás,migráció
... Elejére 1. lap 
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 18:00 | Sorszám: 234
Hát akkor öleljen a keblére néhányat, ossza meg velük, amije van.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 16:35 | Sorszám: 233
Soros szerint a bevándorlás jó:

http://www.portfolio.hu/gazdasag/soros_is_megszolalt_menekultugyben_elbukhat_ ...
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 16:21 | Sorszám: 232
Én is így gondolom.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 16:19 | Sorszám: 231
Ciccolina legyek, ha értem, hogy miért káromkodsz miattam.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 13:48 | Sorszám: 230
Egy hozzászólás egy cikk alatt:

Na én döntöttem. Befejezem ezt a vegetatív életmódot amit idáig éltem. Elég a napi robotból, éhbérért, és az állandó fizetgetésekből. Rezsi, önkormányzat, apeh stb.
Holnap szépen kisettenkedek a Román határon. Visszajövök a Szerb-en. Elkapatom magam, és Hawai. Majd hablatyolok valamit arabul, megjátszom a süketet, meg a légnyomást kapotatt. Természetesen az irataim elvesztek. Kapok ettől a gyagyás magyar államtól napi 5-ezret, (most nem keresek napi 4-et), szállást, napi háromszori étkezést. Ingyen utazhatok minden járművön, vasut, bkv, stb...
Ha úgy tartja úri kedvem felháborodok, büntetés nélkül verhetem a Magyarok autóit botokkal, törhetek zúzhatok, neki mehetek a Rendőröknek is. Aztán ha végeztem, vacsorára még visszaérek az étkezdébe is.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 13:30 | Sorszám: 229
És ez jó? Ha maguk a bosnyákok is utálják, akkor is?
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 13:29 | Sorszám: 228
Bammeg Kérész, mi lenne, ha megpróbálnál értelmesen olvasni?
Mondom KÜLFÖLDRŐL JÖVET.
Az autópálya más országokbeli szakaszán, az az egyik helyzet, ha meg átléped a határt az autópályán(hazafele), az egy másik helyzet, ezeket hasonlítottam össze.
Ki a fene beszélt belföldi barangolásokról?
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 13:26 | Sorszám: 227
No, hát ilyen egyszerű a világ.
Mpd -> hazudik.
Jó ez így, mert nincs szükség gondolkodásra. Négy láb jó, két láb rossz.
2-3 satnya ganglion is elég a világban történő tájékozódáshoz.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 09:40 | Sorszám: 226
Ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy Boszniában a magyarok az egyetlen bosnyák hazafiak.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 27. 09:05 | Sorszám: 225
Kis családom minden almafánál ... Szóval óriási tapasztalatom van a hazai benzinkutak rendjét illetően. Egyetlen, ismétlem: egyetlen hazai kútnál sem fordult elő, hogy akár vásárlás, tankolás, fogyasztás tb nélkül ne látogathatták volna meg díjmentesen a mellékhelyiséget. És ez vonatkozik a buszos látogatókra is, mivel senkinek sincs a homlokára vésve egy BUSZ, vagy TIR és egyéb azonosító. Nevezett úriember beszámolója azért nevetséges, mert egy másodperc alatt megbukik az állítása. Vagy csak egyszerűen nem Magyarországon él, s kényszerét érezte beleszellenteni a nulláslisztbe.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 26. 19:53 | Sorszám: 224
...vagy Szlovákiával szemben.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 26. 18:58 | Sorszám: 223
...de mi vásároltunk, de csak a budi után.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 26. 18:57 | Sorszám: 222
Pár nappal ezelőtt jöttünk haza Balatonról, megálltunk egy MOL kútnál, önműködő ajtókon lehetett bevonulni a tiszta WC-kbe, semmi pénzért, és nem is kellett vásárolni.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 26. 18:54 | Sorszám: 221
....és miért nem jó neki az euró?
mpd
Olvasta: 5 | Válasz | 2015. július 26. 18:29 | Sorszám: 220
Autentikus vélemény:

https://www.youtube.com/watch?v=Z8cjP9t2LS0

Most jöttem haza Bulgáriából,Szófia-Nis-Belgrád-Röszke útvonalon.
Röszkénél láttam migránsokat, keresztül-kasul csalinkáztak az autópályán, meg ott ücsörögtek a szabadban a padokon.
No, ez az amit nem értek.
Azt várná az ember, hogy a határőrizeti szervek, ha meglátnak egy a határon settenkedő migránst, ráfogják a stukkert és azt mondják neki: no hátraarc fiacskám és futólépés.
De nem! összeszedik őket és táborba szállítják, megfürdetik, etetik őket.
Fura. Aztán meg panaszkodunk, hogy sokan jönnek. Naná hogy jönnek, ha ilyen ellátásban van részük.

Amúgy.... sokadszor járok úgy, hogy hazafelé átlépem a határt és bosszankodok, szégyellem magyarságomat. Az autópályákon országtól függetlenül nagyjából hasonló árak vannak (ásványvíz, kávé, csoki, szenya) a benzinkúti shopokban, és megegyezéses alapon mindenhol elviselik hogy a buszos csoportok használják a vécét.
Na de nem úgy ám nálunk. Átjösz a határon hazafelé, megállsz az első benzinkútnál, na majd itthon, hazai terméke satöbbi. És hanyattesel mikor meglátod, hogy minden kétszerannyiba kerül, mint szlovén, horvát, szerb stb. testvéreinknél. Sőt, ugyanolyan MOL, ÖMV vagy épp Lukoil kutak mellett.
Na mindegy, legalább elmész budira. Csakhogy, mikor meglátják, hogy busz közeleg, kiteszik a "Takarítás alatt" táblát, és kiküldenek a benzinkút mögötti körülszarosba.

Talán ezek is adalékok ahhoz, miért nem szeretnek bennünket más népek.

Még egy sztori. Boszniában van egy egészen idióta pénzük, a konvertibilis márka. Ilyen pénzt sehol se tudsz venni, igazából nem is létezik. De nem baj, mert a bosnyákok is tudjék ezt, és mindenütt elfogadják az eurót. Hajmeresztő árfolyamon persze, de most két félliteres ásványvíz meg két kávé nem vág földhöz.
Két éve mentünk Montenegróba, és egy olyan kútnál álltunk meg, ahol, talán egyedüliként egész Boszniában, NEM FOGADJÁK EL az eurót, márkád meg nyilvánvalóan nincs, honnan is lenne. Döbbenten kérdeztük az alkalmazottat, mi a fene van?! Előadta, hogy nemrég új tulaja van a shopnak és az új tulaj megtiltotta nekik hogy eurót fogadjanak el.
Na, találjátok ki, milyen nemzetiségű az új tulaj!!
Hát persze: magyar.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 26. 17:07 | Sorszám: 219
Hurrá!
Akkor biztosan lesz Ausztriával szemben egy eljárás, ugye?
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 26. 08:06 | Sorszám: 218
Sérti a nemzetközi jogot (etnikai arány adminisztratív megváltoztatása).
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 25. 20:38 | Sorszám: 217
Magyar faluba viszik az Ausztriától átvett migránsokat a szlovákok

http://xn--vlasz-xqa.hu/vilag/magyar-faluba-viszik-az-ausztriatol-atvett-migr ...

mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 22. 10:22 | Sorszám: 216
Kinek az érdeke?

http://delhir.info/cimlap/2015-05-04-20-47-40/42714-2015-07-03-01-17-21

Szaniszló Ferenc a bevándorlókkal kapcsolatban a Világpanoráma című műsorában feltett kérdésekkel foglalkozik.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 21. 12:26 | Sorszám: 215
http://hir.ma/kulfold/elkezdodott-europa-megszallasa-amerikai-strategiaval/54 ...
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 15. 15:36 | Sorszám: 214
http://mno.hu/ahirtvhirei/migransok-tomege-a-magyarorszagra-tarto-vonaton-a-h ...
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 15. 14:40 | Sorszám: 213
Videóbejelentés: Magyarország határáig nyomulna az Iszlám Állam
Olyan videofelvételt jelentettek meg az Iszlám Állam nevű terrorszervezet feltételezett tagjai, amelyben Szerbiát a Balkán központjaként és a szervezet első számú célpontjaként jelölték meg - jelentette honlapján szerdán a szerbiai közszolgálati televízió (RTS).
Az internetre július 10-én feltöltött videó címe Mi vagyunk az iszlám kalifátus - kaszída. (A kaszída egy lírai arab műfaj.) A bosnyák nyelvű felvétel szerint Szerbia után Bosznia-Hercegovina, Horvátország, Albánia, Koszovó, Macedónia és Montenegró elfoglalását tűzte ki célul a dzsihadista szervezet.

A készítők sorra veszik a nyugat-balkáni országokat, és mindegyiknek üzennek néhány sorban. "Örüljetek balkániak, jobb napok közelednek, eljönnek hozzátok a muzulmánok, mi vagyunk az iszlám kalifátus" - kezdődik a "mű", amely Szerbiában az iszlám terjedését, Horvátországban a demokrácia bukását, Montenegróban területfoglalást jövendöl. A készítők végül Barack Obama amerikai elnöknek azt üzenik: "Miénk a győzelem".

A felvételt az önmagát népszerűsítő-tájékoztató portálnak minősítő Kalifátus Útja nevű internetes oldal YouTube-csatornáján osztották meg. A portál célja az Iszlám Állam népszerűsítése, és legtöbbször dzsihádra (szent háborúra) szólító felhívásokat, valamint az IÁ harcát és katonáit dicsőítő felvételeket tesznek rajta közzé.
MTI
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 15. 13:50 | Sorszám: 212
Mit összefagyoskodhatnak ott szerencsétlen menekültek....
mamácska
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. július 15. 13:28 | Sorszám: 211
A Jókai utcai székházban sem villany, sem fűtés nincs,minden ki lett kapcsolva kb két hete....
Cirus
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 15. 13:19 | Sorszám: 210
Megnyithatnák a régi székházat is. Most jártam a II. János Pál pápa téren, jelentem, újabb menekülttábor nyílt ott. A Népszínház utcában nem hallani magyar szót.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...