13:32:16
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. december 04. 12:47 | Sorszám: 22
Én meg elvárom, hogy kussoljunk végre, mielőtt puccs lesz és a nyakunkba ültetnek valami vadbarom helytartót mint Ukrajnában, olyat, aki még a jelenlegieknél is idiótább lesz.
Vagy neked ez hiányzik? hogy mártírkodhassunk: brühühü, bántott a cúna Samu bácsi?
Ha a kocsmában a kése után nyúlkál a vastagnyakú kopasz, még a felmenőit emlegeted?
Szép, ha valakinek igaza van, de eheti a fene, a feldugják a seggébe egy lóf..szal együtt.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. december 04. 12:32 | Sorszám: 21
http://444.hu/2014/12/04/john-mccain-osszeszedte-az-orban-kormany-buneit/

Elvárom a külügytől, hogy pontról pontra magyarázza el ennek a vadbarom dzsonmekkéjn-nek,hogy mennyi vadbaromságot hordott össze. Gyújtsanak lámpást ennek a sötét hülye jenkinek a retardált agyában!
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. október 25. 21:55 | Sorszám: 20
Remélem utánajárnak annak, hogy vajon kitől kapta a fülest a Napi Gazdaság, hogy a jenkik kiket tiltottak ki az USA-ból.
Badfriend állandóan azzal takarózik, hogy nem ő, hanem a Fidesz-közeli Napi Gazdaság hozta nyilvánosságra ezt a hírt. Én azonban borzasztóan kíváncsi lennék rá, vajon ki súgott kinek, hogy a lap ezt nyilvánosságra hozta. Magától biztosan nem találhatta ki.

Az ugyanis természetes, hogy nem a ballibsik lapjában jelent meg először, gondolom ez is egy konspiráció része, kormánypárti lapnak kellett lennie. De ki intimpistáskodott vajon és milyen áttételeken keresztül?
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. április 16. 16:33 | Sorszám: 19
Kb. 1 hónapja a kocsiban hallgattam a Lánchíd rádióban a Lecsó-t, és egy olyan nő telefonált be, aki részt vett egy olyan lakossági fórumon, amelyen a társasházi közös képviselők voltak a házigazdák, és Németh Szilárd rezsicsökkentési biztos volt a meghívott vendég. A nő elmesélte, hogy a közös képviselők rendkívül ellenségesek voltak Németh Szilárddal szemben és KIFÜTYÜLTÉK.

Én megnézném, hogy nincs-e szoros összefüggés a nem-kimutatott rezsicsökkentés és a pesti lakótelepi kerületek maszopos szavazatai között. Nagyon is el tudom képzelni, hogy ezek a rohadék közös képviselők bojkottálták a rezsicsökkentés per koponya szerinti kimutatását, így a pesti, belső kerületi, a kormány ellen szavazó tömegnek fogalma sincs arról, hogy a rezsicsökkentés mennyit hozott a konyhájukra.

Szigorúan le kell ellenőrizni, hogy a pesti társasházi közös képviselők betartották-e az ide vonatkozó törvényi előírásokat? (Jelzem, ha én lennék Németh Szilárd (hál'Istennek nem vagyok), már a kifütyülésem után intézkedtem volna ebben a témában, mert azonnal éreztem volna, hogy itt érdemtelenül, nagyon ellenséges közegben vagyok...)
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. április 16. 01:15 | Sorszám: 18
Az EP választással kapcsolatban én azzal kampányolnék, hogy ne szavazzatok olyan pártokra, akiknek az emberei az elmúlt 4-8 évben azért ültek az EP-ben, hogy ott Magyarországnak és a magyar népnek a rossz hírét keltsék.Elég volt a kint őrjöngő Gurmaikból, Ertseyikből, Tabajdikból, Gönczökből. Ne az ígéreteikre szavazzatok, hanem az elmúlt években elkövetett tetteikre.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. április 11. 15:57 | Sorszám: 17
Számtalan helyen mondják, írják, hogy a Fidesz úgy alakította át a szavazó körzeteket, hogy az neki kedvezzen. Én már régen készíttettem volna egy tanulmányt, ami világosan kimutatja, amit az Alkotmánybíróság is nehezményezett, hogy a korábbi körzetek szerint, egyes szavazóknak elharmadolódott a szavazatuk értéke azáltal, hogy háromszor olyan népes szavazó körzethez tartoztak, míg a mostani rendszerben nagyjából minden szavazat értéke egyenlő.
Ezt lefordíttatnám angol-német-francia-spanyol nyelvre, és minden idiótának elküldeném, amelyik valótlanságokat hörög erről a témáról a nagyvilágban.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 29. 14:41 | Sorszám: 16
http://www.atv.hu/videok/video-20131028-koros-gusztav

Úgy látszik Gyurcsányi egyenként levadássza őket.
A múltkor Bajnait ültette föl a gázrezsóra, most meg ezzel a hamis bajai videóval Mesterházyt csináltatja ki. Még Olgica sokat megélt pofikája is rácsodálkozik erre a pokoli játékra.
Ha meg lesz a tavaszi választás számunkra, utána Gyurcsányinak kellene adni valamiféle plecsnit. Annyi jót tett már a polgári oldalnak, hogy igazán megérdemel valami keresztet.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. október 29. 14:36 | Sorszám: 15
Mostanában jól haladnak a dolgaink, most csak egy kávét kérnék.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 03. 13:15 | Sorszám: 14
Orbán Viktor miniszterelnök úr előadása a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége 200. kerekasztal-beszélgetésén, Győrött.

"Tisztelt Hölgyeim és Uraim! Fölolvasom azt a 25 pontot, amit a mentségemre föl tudok hozni. Amiatt kell mentegetőznöm, hogy kormányt alakítottunk. Mégiscsak mi az a huszonöt dolog, amire azt mondanám nagyon szálkásan és röviden, hogy azért ez mégis valami.
Rezsicsökkentés. Nyugdíjak vásárlóértékének megőrzése.
Minimálbér emelése. Politikusok számának csökkentése – horribile dictu: megfelezése. Szülésről visszatérő nők támogatása. Munkahelyvédelmi akcióterv. Háromezer-ötszáz új rendőr. Újra három évig jár a gyes. Államadósság-csökkentés. 10 % alatt a költségvetési hiány. Családi adózás. Adókedvezmény a kis- és középvállalkozóknak. Új mentőautók. Különadó az indokolatlan végkielégítésekre. Korkedvezményes nyugdíj a nőknek. Erzsébet-program a szegényeknek. Őstermelők támogatása. Önkormányzati adósságátvállalás. Három csapás törvény. Devizahitelesek megsegítése. A tanárok elleni erőszak megfékezése. Rászoruló gyermekek támogatása. A magyar föld védelme. Csak az kaphat családi pótlékot, aki iskolába járatja a gyermekét. És nehéz tárgyalások után elértük, hogy 2014 és 2020 között az uniós költségvetési kiadásokból 51.000 forinttal több támogatás jut fejenként minden egyes magyar embernek. Ez a huszonöt pont."
... http://youtu.be/0Ki8ozBZFxs
... http://orbanviktor.hu/beszed/magyarorszag_peldatlan_teljesitmenyt_nyujt
... www.facebook.com/jutka.kel?hc_location=stream
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. július 18. 12:04 | Sorszám: 13
Most hallom, hogy további lépések jönnek devizahitel ügyben. Talán lépni kéne nem csak az ingatlan, de pl. az autóhitelesek ügyében is. Ők ugyanakkora bajban vannak, de ezidáig semmi segítséget nem kaptak.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. június 17. 14:33 | Sorszám: 12
"az átutalásoknál 2-ről 3 ezrelékre emelkedne az illeték, a felső, 6ezer forintos korlát megtartásával."

Ez szerintem pont az, amit írtam. Aki kicsit utal, az többet fizet. Aki eddig is a hatezres korlátba ütközött, annál semmi változás.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. június 17. 14:15 | Sorszám: 11
Én másképp olvasom:
Idézet:
A nemzetgazdasági miniszter ismertette: a kormány azt javasolja, hogy 6 ezrelékre emelkedjen a jelenlegi 3-ról a pénzügyi tranzakciós illeték a készpénzfelvételnél, és itt eltörölnék a 6 ezer forintos felső korlátot, míg az átutalásoknál 2-ről 3 ezrelékre emelkedne az illeték, a felső, 6ezer forintos korlát megtartásával. Hozzátette: az intézkedéseket a bankszövetséggel a hétvégén egyeztették, és a szervezet azokat jóváhagyta.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. június 17. 12:58 | Sorszám: 10
Most olvasom, hogy a tranzakciós adót emelik, de a felső 6000Ft-os korlátot nem. Kedves fidesz szedd már össze magad.
Ezt a nagyok nem érzik meg, a kicsiket viszont szívatod. pl. a navnak egy csomó számlára külön utalandó összegek mind külön-külön adóznak, nem vonódnak össze. Mindez a nav bénázása miatt (miért is nem lehet egy számla?). De ez csak egy példa volt.

A kamatadó magányszemélyeknél emelkedik. Tehát megtakarításaim vigyem külföldre?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. január 16. 07:33 | Sorszám: 9
A Vectrixnek vajmi kevés köze van az itt folyó közéleti csevegéshez.
Másrészt a vectrix.hu tárhelye sokkal kisebb, mint volt az amerikai vagy a freewebes,
ezért nem is tudtam mindent, amiket onnan elmenekítettem, ide feltölteni.
Szóval, ez mindenképpen megérdemli a menedékhely nevet ...

Ha arra kérdeztél rá, hogy kinek kell emiatt hálásnak lenni, hát, igen: nekem ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. január 16. 00:36 | Sorszám: 8
Kicsit körmönfont voltál, mert ezt a No. 4-re is válaszolhattad volna....
Szóval tehát nem "kaptunk menedékhelyet", hanem te üzemeltetsz egy menedékhelyet és adtál menedéket a sárga Gondolának, ugyebár.Helyes?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. január 15. 21:40 | Sorszám: 7
Én
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. január 15. 19:53 | Sorszám: 6
De azt ki üzemelteti?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. január 15. 19:38 | Sorszám: 5
A vectrix.hu-n kaptunk menedékhelyet
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. január 15. 19:11 | Sorszám: 4
Micsoda történések voltak itt!
Ha az FW fölmondott, akkor most ki üzemelteti?
A Vectrix?
A te céged?
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. január 15. 17:26 | Sorszám: 3
(Szegény Sárgát, mint talán emléxel, Amerikában hekkertámadás érte, a FW pedig felmondott nekünk. Több helyről kellett ide összegyűjtenem a kincseinket, a kettőződés ebből lett, ahogy tudom gyomlálom.)
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. január 15. 16:14 | Sorszám: 2
(((mi ez a kettőződés?-)))
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. január 15. 16:10 | Sorszám: 1
Személyiségfüggő cseh választások:
http://www.magyarhirlap.hu/szemelyisegfuggo-cseh-valasztasok

„Jan Fischer túlzott visszafogottságával bukott el az első fordulóban”

Ahogy Orbán is 2006-ban.
Remélem nem azt a stratégiát választja 2014-ben!!!!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...