11:18:59
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Bevándorlás,migráció
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. július 06. 14:33 | Sorszám: 196
Az a baj, hogy még mindig rossz oldalról közelíted meg.
Már régen nem ott tartunk, hogy meg kéne akadályozni a betódulást.
Már betódultak. Itt vannak.
A kerítés megépül, a határállomásokon fognak betódulni, mint Calais-ban. Fölkapaszkodnak a járművekre. Megszállják a Szabadka-Szeged vasutat.
Az, hogy Szerbiában vannak, egyenértékű azzal, hogy itt vannak.
Haza nem mennek, itt fognak bolyongani. Jön a rossz idő, elfogy a pénzük, mit fognak csinálni szerinted? Igen, lopnak. Igen, rabolnak. Igen, beköltöznek a házadba.
A kerítés elkésett, és nem is old meg semmit. Talán, ha egy éve megépült volna, eleve más útvonalat választottak volna az embercsempészek. Ki tudja.
Most már késő.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 14:33 | Sorszám: 195
A kommentek is érdekesek:

http://www.facebook.com/londonimagyarokkozosseg/posts/869965649753811:0
mamácska
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. július 06. 14:15 | Sorszám: 194
Most kaptuk - helyszíni beszámoló Calais-ból:

Félelmetes volt mikor lehajtottam a vonatról és rohantak oda a feketék és minden irányból rohamrendőrök jöttek...Fél perc volt még áthajtottam ezen a területen, de többet láttam mint amit a tv-k közvetítenek itthon...

Kíváncsi vagyok és szeretnék infót! Vajon otthon a híradók mutatják e azon kívül, hogy kis oroszlán született az állatkertben, vagy h hajrá foci...

Dover Anglia több kilométeres sor...

Calais kikötő felê nem mennek kompok... Vahj miért! Mert a sok bevándorlóval és nem fehér bőrű egyedekkel nem lehet bírni... Gyújtogatás, rablás, késelés teljes a káosz...

Rendőr és katasztrófa védelem mindenhol futnak,hajtanak próbálnak rendet rakni... folyamatosan lázadnak a bevándorlók, a kerítésvédelem az folyamatosan nő, de a látottak alapján teljesen feleslegesen...

Felmásznak ott ahol éppen rend őrei nem àllnak, ott lapulnak az utak széli bokrokban, kiabálnak, rohannak egy egy tgk utàn, làtszik, hogy ha még 5x ennyi hivatalos szerv volna ott, azok sem bírnának velük...

Külföldi híradók igen részletes képeket, légi-felvételeket mutatnak, tovàbbà, hogy ne csak erről a részről írjak: bemondtak azt is hogy tovàbbi embereket öltek meg Tunéziàban... 58-angolt, vajon észbe kapnak e ők is, hisz a mocskok java része oda kívánkozik...

Minden út lezárva, vagyis màr a vissza Anglia útvonalra sem lehet menni... Több tucatnyi kamion csoportok, szerencsétlenek a füvön járdaszigeten járdákon is állnak... haladunk kifelé, persze rendőr irányít (szerencse hogy a hazafelé oldalon araszolunk)...

Teljesen elhűltem mikor tovàbb haladva huszon km-en keresztül a teljes autóút, mellékutak, leállósávok.. Tele álló autókkal, tehergk-val, turistabuszokkal... Hogy értse mindenik... megállt az élet... kezd pànik lenni...

Ezernyi ember a kocsikba rekedve, se előre se hàtra, se víz, se ennivaló, semmilyen illemhely... Ez az àllapot kettő napja tart!

A rutinos sofőr tudja... ha egyszer megindulhat a sor akkor is napokba telik mire eljut az a sok kamion oda,ahova kell...

Na màr most kérdem én pl emberjogi balgàk! Sajnàljuk őket? Karitasz, meg egyenlőség? Adjunk nekik enni- inni meg segélykénk egy kis pénzt is?

Azokat a melós embereket, akik szó szerint, most màr kimondhatjuk, hogy az életüket kockàztatva is de dolgozniuk kell, akiket a kutakon megkéselnek, kirabolnak, ellopják a rakományaikat, de most màr az ennivalójukra is pàlyàznak...

Tehàt sosem tudni, hogy mikor, miért fognak a kamion elé feküdni megállásra kényszerítve azt... Abból semmi sem igaz, hogy rendben van minden, meg màr feloszlattak táborokat... ott vannak mindenhol minden országban...

Ki az akinek ez kell? Ki az aki még ezeknek az embereknek nem mondható lényeknek segít?! Ki az akinek még ezek többet érnek?

Hàt a mai világban egy hörcsögnek több joga van mint nekünk civilizált európai embereknek! Ne is jöjjön nekem azzal senki h azok is emberek és egyenlőség testvériség szeretet meg bla bla...

Járjon az utakon az ilyen, vagy nézzen szét a nagyvilágban... De kívánom az olyannak, hogy csak a szomszédjába kerüljön egy olyan... A rosszabbakat nem részletezném, de tuti megváltozna a véleménye!

Mi dolgozó emberek akik nem tehetünk semmit, de mi isszuk meg mindennek a levét! Vissza mindet oda ahonnan jöttek! Nincs kivétel! Saját szememmel, bőrömön tapasztalva!

(forrás: Londoni Magyarok Közösség)
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 12:56 | Sorszám: 193
http://propeller.hu/itthon/3125852-palackozott-vizet-oszt-dk-debreceni-migrac ...
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 12:27 | Sorszám: 192
És esetleg tegyenek kísérletet tiltott határátlépésre.
Bár azt inkább ne.
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. július 06. 12:25 | Sorszám: 191
Sosem állítottam azt, hogy értem.
Őket sem értem, hogy ezt hogyan képzelik és magunkat sem értem, hogy bambán lessük hogy most akkor ezt így hogy.
Mind a kéretlen vendégeknek, mind az úgynevezett határőreinknek javasolnám, hogy tegyenek 1 látogatást New Yorkban, az immigration office-ban.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 12:16 | Sorszám: 190
Na. Mondom ugye.
mamácska
Olvasta: 4 | Válasz | 2015. július 06. 11:22 | Sorszám: 189
Ha az nem ordító címoldalas hír, hogy már 1 milliárd ember vágott neki a világnak új otthont keresve magának, semmi nem az. Mégis, ezt a tényt a tegnapi (július 4-i - a szerk.) New York Timesnak egy Karib-tengeri tudósítása 11-ik bekezdésébe rejtett egyetlen mondatból kellett megtudnunk. A riport szerzői (Azam Ahmed és Sandra E. Garcia) a Dominikai Köztársaság és Haiti határáról jelentették, hogy Dominika több tíz-, de akár több százezer haiti migráns visszatessékelésére készül. Majd leírja, hogy hány országban ez a „trend”, azaz szigorítanak a bevándorláspolitikán. Beleértve az Egyesült Államokat és Mexikót, amely utóbbi idén áprilisban az USA nyomására „csaknem kétszer annyi közép-amerikai migránst deportált, mint 2014 első négy hónapjában”. A tudósítás megemlíti a magyar-szerb határra tervezett kerítést is. Majd következik ez a mondat: „Az emberiség páratlan mozgásának korszakát éljük: 1 milliárdos rekordszámban indultak meg az emberek, mondta William L. Swing, a Nemzetközi Migrációs Szervezet vezérigazgatója…” A Nemzetközi Migrációs Szervezet (International Organization for Migration) a világ legnagyobb, migrációval foglalkozó szervezete. 157 tagja van, hazánkat is beleértve. A balliberális média szerint a magyar miniszterelnök fantáziál, amikor „sok milliós” népvándorlásról beszél (pontosabban beszéltetik pr-szakemberei, látván, hogy a közvélemény igenis érti, sőt sajnos már érzi is a betolakodók okozta veszélyt - a szerk.). Mint kiderült, a történelem eddigi legnagyobb népvándorlás tömegének nagyságát messze, de messze alábecsülte. (Forrás: Lovas István Fb-oldala)
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 10:53 | Sorszám: 188
Idézet:
Én ezt egyáltalán nem is értem:


Bizony, hogy nem érted Barátom. Már két hete szajkózom, hogy nem érted. Ez kérlekszépen, ha elszabadul a folyamat, terület-újraosztást is jelenthet.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 10:43 | Sorszám: 187
Mondtam ugye! A lakatlan házakba, tanyákba szerintem már most beköltöznek. Ha meg majd jön a tél,.... de ne is gondoljunk bele, mi lesz akkor.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 10:05 | Sorszám: 186
Továbbra is jönnek a menekültek csőstül. Az Esti Újság macedóniai infoemátorai szerint a Szerb-Macedón határnál már közel 2 millió migráns van. Mind Európáa felé próbálkoznak haladni. A helyzet kezelhetetlen. Magyarországon egy este alatt több mint 600 menekültet fogtak ale a hatóságok.




Összesen 622 határsértőt, köztük 56 gyermeket tartóztattak föl a rendőrök Csongrád megye déli részén. Azonban egyre nagyobb és nagyobb tömegek fognak érkezni. A Macedón-Szerb határnál ugyanis már 2 millió migráns van és mind Európába tartanak. Feltehetőleg Magyaroroszágon át.



A kormány kerítése pedig jócskán késében van. Ez a milliós menekült hullám ugyanis heteken belül elérheti a magyar határt is s a 175 kilométeres modernkori vasfüggöny aligha lesz készen.
Várkonyi Gergely közölte, a legnagyobb csoportot reggel Ásotthalom külterületén fogták el a rendőrök, ott 50 afgán, 14 pakisztáni, 6 ghánai, 6 nigériai, 3 iráni, 3 szíriai, egy indiai és egy mali állampolgár lépte át illegálisan a zöldhatárt.
A határsértők ellen idegenrendészeti eljárást kezdeményezett a rendőrség.
Az országban tiltott határátlépés miatt összesen 720 embert fogtak el a rendőrök pénteken, három esetben közokirat-hamisítás, négy gyanúsított ellen embercsempészet büntette miatt indult büntetőeljárás – tudatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata.

www.estiujsag.hu
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 09:16 | Sorszám: 185
Én ezt egyáltalán nem is értem:
Az országunk nagyobb részét elvette a tankokkal, aknavetőkkel, gépágyúkkal, lángszórókkal,
nehézbombázókkal, csatahajókkal, tengeralattjárókkal, atombombával támadó ellenség.
És most a maradék országunkat adjuk oda önként a botokkal és kövekkel fölfegyverzett
ellenségnek ?
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 06. 08:28 | Sorszám: 184
http://www.delmagyar.hu/szeged_hirek/elkepeszto_egy_bevandorlo_csalad_bekolto ...
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 05. 11:12 | Sorszám: 183
Én keresztény vagyok. A jobboldalit kérem.
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. július 04. 19:18 | Sorszám: 182
A nyitott zöldhatár. Szemben a szerb őrtorony. Ott nincs senki.
Az ásotthalmi mezőőr összeszedeti a szemetet a migránsokkal. Ásotthalmi lovas mezőőr tereli a migránsokat és néhány újságírót.
Az ország legmilitánsabb, de természetesen a törvényi előírásokat betartó mezőőrsége,
a tavaly alapított ásotthalmi csapat kiválóan dolgozik a déli határon,s a ...
... www.facebook.com/laszlo.toroczkai/posts/443501632497802
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 04. 19:10 | Sorszám: 181
Harc a terrorizmus ellen!
Harc a terrorizmus ellen! Pucér sétával nappal, Nagy-Britanniában Amint valószínűleg
tudják, egy muszlim férfi számára bűn meztelen nőt látni a feleségén kívül és ha ez
megtörténik, öngyilkosságot kell követnie. Tehát a következő szombaton, 13 órakor, a
brit nőket kérik …
... http://kromek.hu/?p=20426
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 04. 18:43 | Sorszám: 180
Belgrádi autóbusz sofőr: a rendőrség utasítására vittük a zöldhatárhoz a menekülteket

... www.delhir.info/multimedia/videotar/video/01?slg=assvsss&orderby=latest
rafiki
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 03. 13:17 | Sorszám: 179
Szegény török menekültek. Nem tudják, hogy itt is diktatúra van, mint náluk.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 03. 10:16 | Sorszám: 178
Attól a paptól/politikustól, amelyik a bevándoroltatás mellett papol, meg kell vonni az
állampolgárságot és felzsuppolni a Koszovóba induló platóskocsira.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 03. 09:59 | Sorszám: 177
http://nemzeti.net/modern-haboru-europa-ellen-amerikai-hajok-menekultek-tomeg ...
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 02. 19:43 | Sorszám: 176
Jó kérdés!
Cirus
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 02. 10:20 | Sorszám: 175
A balhét a hírek szerint két, állítólag török (!!!) menekült kezdte. Csak csendben kérdezem, milyen háború dúl Törökországban, hogy menekültstátust lehet kérni? Vagy csak én maradtam le valamiről?
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 02. 10:04 | Sorszám: 174
Régi trükk: Lerohasztásosítás ...
... http://forum.gondola.hu/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=2&t=006749&p=2
Azok küldik ránk a siserehadat, akik olcsóért akarják fölvásárolni a földjeinket ...
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. július 02. 08:11 | Sorszám: 173
http://www.hirek.sk/kulfold/20150701151706/Modern-haboru-Europa-ellen-amerika ...
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. június 30. 21:26 | Sorszám: 172
A jó öreg Nógrády György nagyon nem akarja elveszíteni ezt a vén Európát....ahogy én sem.

http://vilaghelyzete.blogspot.hu/
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...