14:40:24
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Ejha! (3)
... Elejére 1. lap 
Időszakos Állat
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 03. 19:21 | Sorszám: 14
Azt nem tudom. Én valahogy 2003 táján ismertem meg, akkor kapta az Audiját is.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 01. 12:06 | Sorszám: 13
Szijjártó Péter kicsit izgulhatott, hogy minden címlapon vele indul a hét. Ekkor közbelépett Falus Ferenc

... http://valasz.hu/publi/szijjarto-peter-kicsit-izgulhatott-hogy-minden-cimlapo ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 01. 08:44 | Sorszám: 12
Korrekt. Egyedül ez a "mindig is" zavar kicsit. Mindig is, azaz 1990 előtt is?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 01. 07:26 | Sorszám: 11
A posztkommunista Magyarországon lehetett 0-ról indulva, becsületes úton is nagy vagyonra
szert tenni.
Egy gimnáziumi osztálytársam, református papnak az unokája, ami ugye a lehető legrosszabb
pedigré volt a kádárizmusban,
mérnöki diplomával, egy osztrák cég alvállalkozójaként kezdte, majd önállósodott, végül
annyira bejött neki, hogy a Csalagút tűzoltórendszerét az ő cége készítette.
A vagyoni helyzetének ismertetésével inkább nem borzolom a kedélyeiteket.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 01. 01:33 | Sorszám: 10
Nem értelek.
Azt mondod pengeéles esze van, a szülei kőgazdagok, akkor?
Csak olyan emberek lehetnek a közszolgálatban, akik kellően középszerűek és 80 nm-es panelban laknak?

Ez a krapek az elmúlt 4 évet nagyjából a repülőtereken és a tárgyalóasztalok mellett töltötte.



tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 01. 00:58 | Sorszám: 9
Hasznos tevékenységet csak az végez, aki kubikol?
Időszakos Állat
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. október 01. 00:00 | Sorszám: 8
Szijjártó szülei mindig is kőgazdagok voltak, még a diplomája is alig lett meg, máris egy luxusaudit toltak alája.
Úgyhogy én el tudom hinni, hogy ezt a pénzt nem lopta.
Viszont hogy 35 évesen ekkora és ilyen házzal rázza a rongyot, az olyan mértékű fosprimitívség (már bocsánat a kifejezésért), hogy ezzel ez a ficsúr, akit egyébként egy kifejezetten pengeéles eszű gyereknek ismertem meg, elvágta a politikai pályáját. Ha nem mond le a külügyi posztról, rajtunk marad ez az egész szégyen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 30. 14:30 | Sorszám: 7
Édesapjának van egy vasúti hídépítő cége, úgy néztem. Abból biztosan úri mód megélnek, de nemigen adogat tucatnyi milliókat a csemetéjének. anyukája pedagógus.....
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 30. 14:26 | Sorszám: 6
Kb. erről van szó. Az árnyalja a képet, hogy tudomásom szerint Szijjártó szülei igen jómódúak, így nem küzdött a szokásos indulási nehézségekkel sem.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 30. 14:05 | Sorszám: 5
Akkor foglaljuk össze.
Itt van ez a Szíjjártó gyerek.
az iskolapadból egyenesen a politikába avanzsált. Életében hasznos tevékenységet nem végzett (esetleg nyári munkán diákkorában). Erreföl összelopott-korrumpálódott egy palotáravalót. És beleröhög a képünkbe.
És ez a fasza gyerek.
Itt tartunk.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 29. 13:29 | Sorszám: 4
Jó név ez. De miért kis F?
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 29. 13:15 | Sorszám: 3
Megnéztem mekkora a Szíjjártó család, aminek ez a ház kell. Ez van a wikipedián

Nős (2009), felesége Szilvia (1975) pedagógus. Két gyermekük van: Péter (2011) és fiú (2014).

A második gyerek neve elég érdekes.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 29. 12:26 | Sorszám: 2
nem egy nagy szám. Manapság mindenki kap ilyet a szüleitől.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 29. 11:30 | Sorszám: 1
http://index.hu/belfold/2014/09/26/szijjarto_peter_kulugyminiszter_haz_belso_ ...

Itt vannak képek is a házról, uszodáról stb.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 26. 13:20 | Sorszám: 0
Hiába vette meg az év elején, még nem költözhetett be Dunakeszi otthonába Szijjártó Péter külügyminiszter, korábbi külgazdasági államtitkár. A házat ugyanis felújítják, május óta dolgoznak rajta a szakemberek - írja a Blikk.

A lapnak Horváth István, az Együtt PM polgármesterjelöltje azt mondta, a házban három fürdőszoba volt, de ezt kevesellték, és ötöt alakítanak ki.

A keddtől külügyminiszterré kinevezett Szijjártó Péter vagyongyarapodására nagyon kíváncsi az ellenzék, a héten újabb vagyonosodási vizsgálatot kezdeményeztek vele szemben.

Szijjártó a Blikknek elmondta, hogyan jött össze a pénz a házra:

79 milliót kapott a szüleitől, amelyből 34 millió ajándék, 45 millió pedig kölcsön;
10 milliót kaptak felesége szüleitől;
10 milliót felesége megtakarításából;
68 milliót pedig saját megtakarításából fedeztek.

Szijjártó szerint jelenleg 11,1 millió van a számláján, ebből fizetik a felújítást, de számít még szülői segítségre. A Blikk emlékeztet, a politikus sose tagadta, hogy nagyon jómódú családból származik.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...