23:29:01
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Olvastátok? (16.)
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 07:35 | Sorszám: 1323
Magyar Testvérem!
A fidesz hülyeségeivel szemben vagyok elfogult, mint ahogy bármelyik kormányzó párt és kormány hülyeségeivel szemben is lennék. A betájolt azért betájolt, mert kritika nélkül elfogad bármit ha az a megfelelő helyről származik. Ahelyett, hogy gondolkodna és lenne saját véleménye.
Egy csomó dolgot tudnék sorolni, amiben makszimálisan támogatom a fideszt és kormányát.
Rezsicsökkentés, családi kedvezmények, vízrendezés, Paks, háromcsapás, BTK-szigorítás a belpolitikában, nyitás az oroszok felé, kritika az unnyóval szemben. Hirtelen ezek jutnak eszembe, de biztos van még. Azonban ezek nem teszik semmissé azt a sok hülyeséget, amit ezek mellett elkövetnek. Itt van pl. a KLIK. Ehhez mit szólsz?

http://hvg.hu/kultura/20140616_Gagyiidezettel_koszontotte_a_pedagogusok
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 00:41 | Sorszám: 1322
Ezek hiányoznak még...

http://valasz.hu/kronika/mi-hianyzik-a-seuso-kincsbol-100808
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 16. 22:06 | Sorszám: 1321
Fáj az igazság, ugye? Néhány tisztább pillanatodban magad is érted, ugye?... Miért nem tanússsz?.. legalább számtant..

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 16. 16:20 | Sorszám: 1320
Te betájoltnak nevezel.
Én is nevezhetnélek téged annak, iszonyatosan betájolt vagy a Fidesz bármiféle megnyilvánulásával szemben. Olyan zsigeri gyűlölettel vagy irányukban, hogy az már szerintem kóros és nagyon hasonlít az internácik gyűlöletére. A két végén mégis csak összeér széljobb és a szélbal?
Én nem tartom magam betájoltnak, nem tudok úgy gyűlölni, mint ti.
A tények, tények.
Ne semeczizzél, hanem érvekkel cáfold az írásomat!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 16. 07:43 | Sorszám: 1319
Ember, ez egy komplett Selmeczi-sajtótájékoztató lehetne! Vigyázz, még szóvivő lesz belőled!
Valamit nagyon tud a fidesz. Valahogyan előállított pár millió ilyen betájoltat, mint amilyen Te vagy, és így biztosítva lesz a kétharmad jó hosszú időkig.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 14. 17:49 | Sorszám: 1318
Nyasgem te balfasz!
Kuss legyen!
Időről időre muszáj kinyitnod a kloakádat, hogy beleszarjak?
Na nyeljed te idióta!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 14. 17:04 | Sorszám: 1317
hehe, látom, te csak még inkább butultál...
Nincs már kedved megtanulni az alapvető számtani ismereteket?? Igaz, igázgató elvtársaknál már nem szükségesek az íly felesleges ismeretek...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 14. 16:43 | Sorszám: 1316
Már hogyne szóltak volna. Most szóltak. Még csak 2 év múlva költöznek. Addig még százszor elátkozhatod a hatalmi gőgben fuldokló kis rohadékot. Aki mellesleg megóvta a bankbetéteinket, nem úgy, mint a görögöknél, ahol elvitték a lóvé jó részét. Aki kimenekítette a nyugdíj egy részét a rohadék Harpagonok karmaiból, aki a lakosság helyett a multiktól szedi a pénzt, aki a 48%-ról levitte az Szja-t 16%-ra, aki csökkenti a rezsit, aki nem kinyalja a Cohn Benditek valagát, hanem kioszt egy-két kokit a vörös ordítozó fejükre, aki vagy 400.00 ezer embert kimenekített a devizahitel csapdából és a többit is ki fogja, aki alatt a bankkamat olyan alacsony lett, hogy a kavalytőkének már nem éri meg itt parkoltatni a fölös pénzét, hogy vigye a kamatot az országból, aki olyan alacsonyra vitte le az inflációt, hogy az már 1-nél is kisebb, aki megőrizte a nyugdíjak reálértékét, sőt növelte, stb. stb.
De a bánatos mindenit, miért akar ez az alcsúti-felcsúti kis senki hatalmi gőgjében mindenáron a Várba költözni, ahelyett, hogy az ürgelyukba költözne, ugye?!

Jöjjön helyette Gyurcsány, vagy bárki, csak nehogy ez a kis senki a Várba költözzön, mert az a vég!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 14. 16:07 | Sorszám: 1315
Na ja kis cseles. Amit nem bírok elviselni, az a hatalmi gőg. Hogy nem szólok senkinek, nemhogy egyeztetnék, majd megtudják, hogy költözniük kell, amikor megjelennek a teherkocsik a miniszterelnökség cuccaival. Érted? nem alacsonyodnak le odáig, hogy MEGBESZÉLJÉK az érintettekkel. Meg aztán az én pénzemet is kidobják az ablakon, ne legyenek kétségeid, ez a költözködés milliárdokba fog kerülni.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 14. 16:04 | Sorszám: 1314
Csak jelzem: nem jóra válaszoltál.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 13. 23:48 | Sorszám: 1313
A No. 1312-es a No. 1310-re szól.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 13. 16:43 | Sorszám: 1312
Most mi a bajod?
1945 előtt sem volt a miniszterelnök a Parlamentben.Hát visszaállítják a régi, a csodálatos szovjet rendszer előtti állapotot. Mit nem bírsz ezen elviselni?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 13. 10:45 | Sorszám: 1311
Úgy látom, elérkezett az ideje, hogy tisztázzuk: milyen komcsi klikkekről is beszélünk?
Egy minisztériumban hol van ilyen? Manapság, amikor évente cserélnek vezető-garnitúrát mindenhol, a vezetők meg szuttyogtatják a beókat? Ha vannak is még kommancs-maradékok, azok vagy
1. szakmailag nélkülözhetetlenek (nem elég ám mindenhez a párttagság!)
2. kurvára meghúzzák most 4 évig magukat, eszükben sincs ármánykodni.

Vagy nézzük másfelől.
Vezetői szinten lennének kommancsok? Alig hihető, lásd fentebb.
A betájolt vezetők aligha tűrnek meg exkommancsokat a mezei güzük között, hisz azok aztán tényleg csereszabatosak.
Akkor hol? a takarítónők közt?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 13. 10:36 | Sorszám: 1310
Hát ja. Így visszagondolva, örüljenek, hogy eddig is eltűrték az ugribugrijukat ottan a várban, a szívcsakra közelében.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 13. 10:34 | Sorszám: 1309
Egyébként miért kell a táncosoknak a várban lenni? Zuglóban nem lehet ugrálgatni?

Egyébként egyre több dolog nem tetszik abban ahogy a dolgok most intéződnek. Nagy mázlija a fidesznek, hogy alternatíva nincs, vagy még rosszabb.
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 13. 10:33 | Sorszám: 1308
Szerintem csak hosszabb idő alatt, nagyon rafinált eszközökkel lehetett volna a komcsi klikkeket szétrobbantani, ráadásul ha menet közben kiderült volna a stratégia, visszahullott volna rájuk minden és a komcsik pedig összezártak volna. Szerintem ez így egy gyors, frappáns, és ráadásul jól kommunikálható húzás.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. június 13. 09:29 | Sorszám: 1307
http://index.hu/belfold/2014/06/13/tancosok_helyere_koltozne_be_orban_viktor/

Ezzel, kéremszépen, a széles néptömegek régi vágya valósul majd meg!! Sőt, minden közvéleméynkutatás tanúsítja, hogy az emberek 99,9%-a egyetért vele.
Egyszer már megpróbálta lenyúlni a Sándor-palotát, de sajnálatos mód elbukta a 2002-es választást, és a kommancsok a közt.elnöküknek adták az épületet.
Ezek a csepűrágók meg méltatlankodnak: a sajtóból tudták meg.... kérdem én: NA ÉS? A békákkal tán egyeztetnek a mocsár lecsapolásáról? Na? ugyehogy ugye?
Kit érdekelnek holmi táncosok? A Hazának szüksége van az épületre, a magyarság évszázados álma válik valóra, ha OV beköltözhet.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 20:34 | Sorszám: 1306
http://www.origo.hu/itthon/20140517-riport-pecs-kulturalis-eleterol.html
Búsongjatok magyarok, örökké csak búsongjatok!
Ne emeljétek föl a fejeteket sohasem!
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 14:50 | Sorszám: 1305
Akkor RK-nek nagyon igaza van!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 11:54 | Sorszám: 1304
Viszont az se lesz egy Kánaán, amikor a meggyökeresedett érdekcsoportok helyett (akik azért a szakmai munkát - mert adódik ám olyan is egy minisztérijomban.... - elvégezték) jönnek a semmihez se értő, ám politikailag elkötelezett ifjútitánok.
Elképesztő állapot, amikor a minisztériumokban már csak azt nézzük, ki milyen pártra szavaz. Abszurdisztán, 2014., Európa közepén.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 11:50 | Sorszám: 1303
"hogy a minisztériumokban évtizedek alatt kialakult belterjes (komcsi gyökerű), többgenerációs érdekcsoportokat szétszedje"

Igen, ez az egyetlen ami nekem is eszembe jutott, de ez nagyon ágyúval verébre. Ha ezt csak így tudják megoldani, akkor valamihez nagyon nem értenek.

(láttam én az első Orbán kormány alatt minisztérium liftjében a "hülye fidesz" feliratot bekarcolva, amit akkor több hét alatt egyetlen ott dolgozónak sem jutott eszébe eltávolítani, szóval bőven van mit tisztogatni ez kétségtelen)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 11:45 | Sorszám: 1302
Na most pont ezt mondja RK is....
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 11:22 | Sorszám: 1301
A minisztériumok szétköltöztetése arra mindenképpen jó, hogy a minisztériumokban évtizedek alatt kialakult belterjes (komcsi gyökerű), többgenerációs érdekcsoportokat szétszedje, a nagyarcú, vidékieket lenéző budapesti potentátokat kirostálja a rendszerből.
Igenis meg kell szüntetni ezt az abnormális helyzetet és szemléletet, hogy van a nagggyon trendi BUDAPEST, mint az okos vízfej, aztán azon kívül pedig vannak a vidéken szarakodó alsóbbrendűek stb. (én Bp-en születtem, tanultam, dolgoztam, élek stb., de nagyon támogatom az ügyet)
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 10:47 | Sorszám: 1300
Az a baj barátom, hogy túlzottan visszaél már a mindenkori hatalom a szabálykövető emberek türelmével. Ráadásul a mostani kurzus ellen lázadozni se nagyon illik, hiszen ők
Idézet:
A

nemzetiek.....
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 12. 10:39 | Sorszám: 1299
"Ha szakrális központot akarunk, Esztergom."

Erről jut eszembe, ha jól tudom a "nagyrabecsültmélytiszteletű" alkotmánybíróság kb. a módszerváltástól 2012-ig szart arra, hogy a törvényben meghatározott székhelye Esztergom, és mivel a bíró hölgyek/úrak nem méltóztattak kivonszolni ülepüket a fővárosból, így 2012-től a törvényben is Budapest lett a székhelyük.

A szememben az államot "megtestesítő intézmények" elfogadottsága/tisztelete mostanra a bányabéka segge alá került, pedig én alapjában véve egy szabálykövető, nemzeti értékeket valló emberke vónék.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...