11:22:56
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Szakmai
Téma: Határterületek a tudományban
... Elejére 1. lap 
Bátky János
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 03. 21:19 | Sorszám: 763
Emmeg mire föl, gajo? Plagizálásnak elég durva.
gajo
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 03. 18:21 | Sorszám: 762
Mert én vagyok a kezdet és a vég.
Bátky János
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 02. 16:59 | Sorszám: 761
Nem volt köhögni. Még 1 ilyen és kimoderállak a topikomból, szemtelen!
onogur
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 02. 16:56 | Sorszám: 760


Én nyertem!
mandala
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 02. 16:32 | Sorszám: 759
Nem értesz te semmit se!
Bátky János
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 02. 16:08 | Sorszám: 758
Hagyd csak HAME. Úgyse érti. Pedig gondoltam, összehozom a Nagymesterrel.

Végül is csak egy hangyányit marad el a humorérzéke Pizzaro-étól. Semmi gáz.
HAME
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 02. 12:39 | Sorszám: 757
Naszóval.
Ha a kreativitásod, az analitikai képességed is olyan szintű, mint a humorérzéked és szövegértelmezési képességed, akkor már az is isteni csoda, hogy beszélni (írni) megtanultál egyáltalán.
kova
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 02. 01:27 | Sorszám: 756
Köszönöm a szíves meghívást, - bátrabbnak gondoltalak, minthogy csupán sokadmagaddal felszerelkezve mernél vélem találkozni - , de ha nem tévedek, akkor mi már - asztráltestünk és mentáltestük - ugye jól mondom??? - találkoztunk.

Képzeld el, épp olvasgattam a pentagramban ( amúgy mellékesen, a pentagram ördögi szimbólum ) - tudod, a ......ek szellemi iskolájának folyóiratában egy szösszenetet a bátorságról.

Idézem:

A bátorságról mindenkinek saját elképzelése van. A fizikai, társadalmi, és erkölcsi bátorság mellett létezik a szellemi bátorság is - pl. ha valaki olyan helyzetbe kerül, amikor egy vitában fel kell lépnie - a saját felfogása szerint hibás véleményekkel szemben.

Ha szellemi bátorságod nem oly csekély , mint a fizikai, és vannak teológiával kapcsolatos gondolataid az adott témakörökben, - biztos, hogy vannak - és megosztanád, avagy kérdésed, vagy cáfolatod az én rendszereimmel szemben, még érdekes is lehetne az eszmecse.
Bátky János
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 21:04 | Sorszám: 755
Szóval amit HAME mesterrel bemutattunk 753-ban és 754-ben, az az elméleti tudomány. Amikor találkozunk, az lesz az alkalmazott
HAME
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 20:19 | Sorszám: 754
Basszus, elkéstem, lemaradtam.
De holnap ott lehetek, hétköznapi ruhában (= boxer, bézbólütő, konyhakés, revolver, kézigránát). Néhány (kb. negyven) együttgondolkodásra vágyó ismerősöm is érdeklődne, jöhetnek ők is?
Bátky János
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 14:59 | Sorszám: 753
Kedves HAME! Kovával telepatikus úton lebeszéltem, este 6-kor várunk egy kis együttgondolkodásra egy metrókocsiba, mi leszünk 15-en, Te pedig 1-edül. Megfelel? A megjelenés hétköznapi, a műsoros est speciális felszerelést részedről nem igényel. Szeretettel: az egyik szervező
HAME
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 14:55 | Sorszám: 752
[vékonypicibetû]
(pszt, csak neked mondom, halkan súgva a szemedbe, meg ne tudja senki más, mert ezek a mocskok még kiröhögnének. Az írásaidnak nincsen tartalma, csak külalakja. Az viszont katasztrofális.
Főleg a mocskos perverz disznó Báthky meg ne tudja, mert ő aztán nagyon!!!!)
[/vékonypicibetû]
Bátky János
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 09:29 | Sorszám: 751
akkor te még a Báthkyt is felülmúlod - ez nem könnyű, hiszen ő őrökkel beszélget, de neked sikerült.

Remélem, most már megértettétek a jelentőségemet. kova mindent tud De ki lehet az a Báthky?
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 08:45 | Sorszám: 750
Egyébként érdekes ez a proli-téma.
Nemtom, olvastátok-e a Szombat este, hétfő reggelt Alan Sillitoe-tól. (Ő írta a Hosszútávfutó magányosságát is, abbul film es vót.)
Na, egy világot döntött össze bennem. Addigi olvasmányaimban az angolok vagy arisztokratikus, tartózkodó, finom emberek voltak, vagy éppen gátlástalan kalandorok (írótól függően), de mindenképpen valami különleges, más mentalitású emberek benyomását keltették bennem.
Arthur Seaton, mencseszteri esztergályos, viszont olyannyira tökugyanolyan melós, mint Kovács József csepeli esztergályos. Ugyanolyan vágyakkal, stiklikkel, szokásokkal, gondolkodásmóddal....abszolút helyettesíthetők egymással.
Erről arra a következtetésre jutottam, hogy az ipari munkásság tényleg internacionalista jellegű, azaz, egy norvég melós jobban hasonlít egy argentin melósra, mint egy norvég parasztra vagy tanítóra.
Ez ám a globalizmus, és ez létezik már a globalizmus szó kitalálása előtti évtizedek óta....
keri
Olvasta: 3 | Válasz | 2006. augusztus 01. 08:44 | Sorszám: 749
Idézet:
Tán éjjeliőr vagy, hogy mindig éccaka írogacc?


Csak valaki azt mondta neki, hogy éjjel olcsóbb az internet...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 08:38 | Sorszám: 748
harmadik generációs munkásosztálybeli vagy


Az igaz, de előtte nemesi vérvonalunkat vissza tudom vezetni Ötziig.
Mit számít manapság a származás.....
onogur
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 08:35 | Sorszám: 747
Szóval kiadod magadat itt echte mutschauernek, miközben harmadik generációs munkásosztálybeli vagy?
Szép dolog, mondhatom!
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 07:25 | Sorszám: 746
Te Magcsákó!
Tán éjjeliőr vagy, hogy mindig éccaka írogacc? Afféle kopirnyó, ál-izmos tohonya?
belopózgatsz egy irodába, és netezgetsz? Meg ne tuggyák!
kova
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 02:21 | Sorszám: 745
Ha írásaimat olvasva csak azt vetted észre, hogy azok vastag betűvel vannak kiemelve, - és ráadásul ennek a jelentőségét is teljesen félreértelmezed - akkor te még a Báthkyt is felülmúlod - ez nem könnyű, hiszen ő őrökkel beszélget, de neked sikerült.
Ha megfigyelted -? - soha nem magamról írok, - ellentétben veletek - és azért írok kiemelt betűkkel, mert hozzászólásaim valóban fontos tartalommal bírnak, azonban úgy hiszem, a nagyképűséget, beképzeltséget nem a betűvastagsággal mérik, hanem inkább a tartalomban, megfogalmazásban fellelhető sajátosságok mutatnak rá az egyén személyiségére.

Nos, irományaitok tartalmát és stílusát tekintve - beleértve a tiédet is - , személyetek abszolút kimeríti a beképzeltség , nagyképűség, - és még sorolhatnám - tipusú tulajdonságokat.
kova
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. augusztus 01. 02:00 | Sorszám: 744
Bár riadtszemű sose voltam, de már felsőágyas kopár kopasz koromban is öreg, riadt iszapszemű rájákat ettem reggelire.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. július 31. 18:44 | Sorszám: 743
vagyok el = vagyok-e
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. július 31. 18:43 | Sorszám: 742
Úgy bizony!
(Ld. hőtágulási együtthatói lágymányosok, vasbeton)
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. július 31. 18:41 | Sorszám: 741
Ja?! Kézzel könnyű!
Nekem van gyalum is, meg szallakfűrészem is.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. július 31. 18:40 | Sorszám: 740
Én is értek a fához, pedig nekem csak ükapám volt ács. Egy műve még ma is áll Hajdúböszörményben...
Értek a fához, no!
Kapcsiból megmondom, hogy hajlandó vagyok el az adott darabot elfűrészelni/elhasítani, vagy hogy befér-e a tűztérbe és mivel gyújtható meg. Létkérdés. Télen.
Bátky János
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. július 31. 15:24 | Sorszám: 739
És a sugárfertőzött vegyvédelmi köpenyről a veszélyes izotópokat pedig kis nyírfaágacskával kell lesöprögetni...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...