17:27:09
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Szakmai
Téma: Evolúció
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 01. 16:52 | Sorszám: 121
TE MEG HÜLYE!
STIMMT.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 01. 02:11 | Sorszám: 120
Sz'al, perverz vagy. Stimmt.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. január 01. 02:09 | Sorszám: 119


Hihetetlen a természet
Simán átveri a hernyó a farkaspókot
Forrás: MTI
2013. december 31., kedd 18:45

Német kutatók szerint a nikotinos lehelet védi a dohánylepke hernyóit a ragadozó pókoktól; kedvenc gazdanövényükből, a dohányból vonják ki a jellegzetes szagú idegmérget, amely nélkül sokkal gyakrabban falják fel őket ellenségeik.

A dohánylevelek nikotintartalmának egy része a rovar vérébe kerül, és bőrének kis nyílásain át mintegy kilélegzi – állapították meg a jénai Max Planck Kémiai Ökológiai Intézet kutatói az amerikai tudományos akadémia lapjában (PNAS) ismertetett tanulmányukban. A kilélegzett nikotinbűz valószínűleg elijeszti a pókokat. A nikotinmentes dohányleveleken élő hernyókat felfalták a farkaspókok – írták a tudósok.

http://mno.hu/termeszet/siman-atveri-a-hernyo-a-farkaspokot-1203011
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 08. 06:58 | Sorszám: 118
NEM 'ATTÓL(!) "NAGY" egy kutatási eredmény, hogy TELEORDITJA VELE bárki a Világot.Hanem az EREDMÉNYÉTŐL: A VALÓDI EREDMÉNYÉTŐL.Ugyanis MA(!!!) a valódi EREDMÉNY: a sejttranszfer területén mutatkozü előrelépés, és nem az ilyen vagy olyan őssejtekkel való vacakolás!
EZT(!) vették ésszre az idei orvosi Nobel díj adományozói.Sheffer Dr. meg--ha valóban LÉNYEGI--az amit lát, majd' érvényesül a hipotéziseivel--MINDENNEK DACÁRA!Ha nem, "az" akkor legbiztosabb jele lesz annak, hogy TÉVÚTON JÁR...jelenleg.
A sejttranszfer problematika legújabbban Nobel-díjassá lett kutatói viszont rájöttek: a daganatképződés informatikai "hiba-probléma".Mert ha megvágom az újjamat egy késsel, úgy a vérzés elállitása után a jó információ,a "varképződés" és hámsejtalkotás révén egy idő után fölszámolja a vágás tévén keletkezett HÁMSEJT INKONTINUITÁST! "DUNCS" keletkezik a vágás helyén, de nem "végtelen nagy" "duncs", mely ráadásul később leszárad.
Jól "megy" az információ a vegetatív idegrendszer felé:"ennyi és ennyi gyógyitó sejt köll a megvágott ujj sebének fölszámolásához, és nem több és nem kevesebb! Pont annyi, amennyitől a seb begyógyul.Ugyanez a heyzet az égési sebeknél is! Nem így a "beteggé" romlott sejttranszferű embereknél--szegényeknél--akiknél hatalmas gumók, daganatok, sejtburjánzások keletkeznek: "NEM TUDJA A SZERVEZET"--de inkább "rosszul tudja"--mennyit kell a megfelelő helyre szállitani, hát elégtelenűl szállitja oda a gyógyitó, kontinuitás fölszámoló sejteket: ergo daganat, duncs, sejtburjánzás jön létre, melynek oka az információs hiba vagy zavar. ERRE "jöttek" rá az új Nobel díjas orvosok!
keresztkem
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 08. 00:46 | Sorszám: 117
A XXI. század a biológia évszázada lesz a nano- és az őssejtterápia területén.
Bomba hír, hogy DR Sheffer István kaposvári, őssejtkutató felfedezte és ZÖLDSEJT néven szabadalmaztatta a genetikai fejlődés, növényi és állati közös őssejét, amely már kódolható valamely változó emberi sejtté, így szinte új korszakot nyit az őssejt terápia előtt...félresöpörve a humán őssejttel történő gyógyítás körüli szabályozások akadályait.
Az ügy pikantériája, hogy a Kutató ellen eljárás folyik, nem rég még házi őrizetben volt, miközben kutatásai áttörést hozhatnak a viág gyógyíthatatlan betegségeinek eredményes elárásainál és óriási érdeklődéssel várják az ismert intézetek a további eredményeket!
Szóljon valaki Szócska miniszternek, hogy el ne puskázzák lehetőségeket!
Persze legjobb lenne, ha valaki szólna Orbán me-nek, hogy a kopaszodás többé nem probléma, bár költséges terápiával visszanyerhető a kamaszok sörénye is.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 04. 14:55 | Sorszám: 116
"Százmillió évvel ezelőtt, a krétakor közepén robbanásszerű növekedésnek indultak a virágosnövény-fajok, és a tudósok sokáig azt hitték, a táplálékforrások bővülése az ősemlősökre is kedvezően hatott. Egy új kutatás szerint éppen ellentétes folyamat zajlott le: a korai emlősök faji sokfélesége meglepő módon zsugorodott abban az időszakban."
http://index.hu/tudomany/2013/10/04/kretakori_viragok_nyirtak_ki_az_emlosoket/
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 03. 06:58 | Sorszám: 115
NÉZZEN SZÉT A SAJÁT KÖRNYEZETÉBE, HA "ORDIBÁLÁST" HALL--MERT OLYAN IDIÓTA HOGY FIGYELMEZTENI KELL ERRE.NÁLAM HALÁLOS CSEND VAN UGYANIS.
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 03. 01:02 | Sorszám: 114
hiába ordibálsz...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 15:09 | Sorszám: 113
Mostmá'akkó' kezdem kapisgálni, hogy húsvétkor mér' TOJT nekem --gyerekkoromba'--a csokinyuszi csokitojást a ribizlibokorba'.
keresztkem

P.s.: Ettől nagyobb természetes perverzió már csak az lehetne ,hogy a kakas beporozza a ribizlivirágot, oszt' erre a nyuszi tojik egy fürt csokiribizlit a nyúlketrecbe.
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 13:09 | Sorszám: 112
Hááát...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 12:37 | Sorszám: 111
Egy kis egészséges perverzió - de NEM a homoszex - mindazonáltal nem árthat! Ezzel is bizonyítjuk, hogy kiemelkedünk a zálatvilágbul.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 12:36 | Sorszám: 110
buda és pest = szodoma és gomorra
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 12:25 | Sorszám: 109
MOSTAN MÁN' CSAK AZTAT KÉK' TUNNI, HO' KI ITTEN A PERVERZ? MEG HOGYAN PERVERZ AZ ILLETŐ?
MER' ÉN--ISTENNEK HÁLA--NEM LÁTOK A SAJÁT KÖRNYEZETMBEN EGY PERVERZET SE!
OTTAN BUTAPESTEN PERSZE VALÓBA' LEHET, HOGY TÖBBEN VANNAK, AZÉR' IS CSINYÁJJÁK ODA' A MELEG BÜSZKESÉG NAPJÁT...
keresztkem
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 11:18 | Sorszám: 108
ja, még perverz is...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 11:12 | Sorszám: 107
Szerintem csak élvezi ezt a szócsatát.
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 11:10 | Sorszám: 106
ennek elment esze...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 08:02 | Sorszám: 105
AZ ÖN KEDVÉÉRT MÉG AKKOR SEM(!!!) BESZÉLNÉK--ÚGYMOND--"HANGOSABBAN", HA TUDNÉK.ÁM NEM TUDOK, MERT EXTRA HALKSZAVÚ EMBER VAGYOK!!!! ILYENNEK ISMER A VILÁG!
SZINTE CSAK MOTYOGOK A 'ZORROM ALATT--EZ MÁN' CSAK IGY MEGYEN.HE-HE-HE!
ÚGYHOGY NYISSA KI A FÜLÉT, HA 'OLYANNYIRA ÉRDEKLI AMIT MONDOK.
keresztkem
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. október 02. 07:54 | Sorszám: 104
Az "érvek hiánya" már csak azért SEM állhat fönn, mert én az érveimet SOKSZOR és SOK HELYÜTT A NYILVÁNOSSÁG ELÉ TÁRTAM! MÁR ITT IS--TÖBBSZÖR IS! Azután volt aki egyszerűen "nem tekinette ÉRVEKNEK az ÉRVEIMET"--talán Ön is ezek közé tartozott.Pedig az érveim igenis érvek--legföljebb azokkal valaki--esetleg Ön is--nem ért egyet.EZ LEHET! Ám ettől az érveim még érvek.Egyrészt.
Másrészt: ÉN NEM VAGYOK "PRÓFÉTA"(!) ha nem tetszett volna észrevevenni.Tehát: ami a "prófétákra esetleg valóban érvényes kivánalom" az RÁM NEM! Én egy esendő hívő ember vagyok-voltam-leszek telis tele vaskos gyarlóságokkal!
Úgyhogy több értelembe' is ROSSZ HELYEN és ROSSZ NEGKÖZELITÉSSEL tetszik--hogyúgymongyam--FELÉM CAPCARÁSZNI!
alexander
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 23. 00:14 | Sorszám: 103
A valóság a zsidó befektetők liberalizációja idejét árva...
http://cegledipanorama.hu/index.php/magazin/interju/2350-%C3%A9jszaka-j%C3%B6 ...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 22. 13:27 | Sorszám: 102
ja, szerintem is jobb lenne ha még hangosabban mondaná! ;--D
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 22. 10:58 | Sorszám: 101
Nem egy keresztyéni hozzáállás eftássam!! Téríteni, az minden prófétának kutyakötelessége! Nemkülönben a tévelygőket helyes útra téríteni. És, igen, ha kell akár a mártír-sorsot is vállalni!!!
(Nem inkább az érvek hiánya forog fenn, mint tényálladék?)
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 18. 11:47 | Sorszám: 100
Tessék elhinni: vállalkoznék is az Önök "pallérozására" ha AZT(!) tapasztalnám, hogy van értelme.Viszont minden 'ilyenféle kérés vagy fölszólítás sajnos--tapasztalataim szerint--CSAK CSEL! CSAK KAMU--azt is mondhatnám. Ami annyit tesz: aki ilyesmire "szólit föl"--mint most ÖN--az esetek 99%-ában NEM ŐSZINTE! Nem AZt akarja megérteni amit én monhatnék, hanem az Ö--saját, esetleg külöbejáratú-- ELLENÉRVÉNEK KERES TÁMADÁSI FELÜLETET! Tehát--bocsásson meg--DE ÖN NEM(!) MOND IGAZAT akkor, amikor engem a pallérozására kér föl.Igy hát inkább bele sem kezdek.
keresztkem
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 18. 11:29 | Sorszám: 99
halljunk ugyebárizéakarommondani
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. szeptember 18. 11:28 | Sorszám: 98
Jó hát akkor haljunk valamit, milyen szerepe is van a Teremtőnek az Univerzum kialakulásában! Szegény ateistákat tessék egy kicsit pallérozni, hogy ne haljunk mán meg egészen hülyén és tájékozatlanul!
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2013. szeptember 18. 11:20 | Sorszám: 97
"..merthát meg kéne magyarázni, mi az a semmi, meg mit jelent az, hogy "egyszer", ha idő sem volt...."
NO EZAZ!
Elvileg Ön föltételez VALAMIT--a kezdet kezdetén--aminek LÉTEZÉSMÓDJÁT Ön szerint nem kell megmagyarázni, mert az "csakúgy van"! Magátúl!
És Ön aszongya, hogy mi a Teremtőről UGYANEZT FÖLTÉTELEZZÜK és akkó' fifty-fifty!
No itt a NAGY-NAGY TÉVEDÉS! Mert mi Istenhívők NEM UGYANAZT TÉTELEZZÜK föl ISTENRŐL, mint Önök a NAGYBÜDÖS ÖRÖK ANYAGRÓL! Csak Önök NEM TUDJÁK hogy mi mit föltételezünk Róla--tidniilik Isteről! Valamit gonolnak arról, hogy MI MIT GONDOLUNK ISTENRŐL, "AZ" AZONBAN NEM IGAZ! És itt a bibi! Önök az Önök tudatlanságát belemagyarázzák a MI(!!!) fejünkbe! De ez nem megy!
keresztkem
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...