23:23:50
 Frissítés
Keresés

» Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció   

» méhes Fórum+
Találatok száma: még 371
... Elejére 2. lap 
Téma: Az EU szétesése
mediator
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. június 30. 16:32 | Sorszám: 28
Zseniális a fickó, már évek óta figyelem!
Téma: Válaszúton a Jobbik
mediator
Olvasta: 11 | Válasz | 2016. június 08. 12:13 | Sorszám: 26
Én sem bírtam Novák laikus hebrencs stílusát, de ez a leszámolás gusztustalan volt és a Vona, mint 'erősember' még nem látja, de ez majd a fejére hullik vissza.

Schiffer távozását pedig már évekkel ezelőtt megjósoltam, de nem örülök neki, mert azon kevesek közé tartozik, aki még tudtak tisztességesen politizálni (ráadásul miféle felmenők árnyékában!)
Téma: Jó hírek (csak erős idegzetűeknek !)
mediator
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. május 25. 18:58 | Sorszám: 498
.
Téma: Közéleti saláta
mediator
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. május 19. 10:18 | Sorszám: 4
Szerintem az "olvastátok"-kal nincs semmi gond, ha úgy működik, ahogy tiszavirág szánta: lapszemlének.

A "valamit nem értek"-kel sem lenne gond, ha ez egy gyűjtő topic lenne és mindenki iderakhatná azt a témát, ami a bögyét nyomja és semelyik szaktopicba nem tudja besorolni.
Téma: Valamit nem értek
mediator
Olvasta: 11 | Válasz | 2016. május 18. 15:07 | Sorszám: 2
A Böszme ne telepítsen fegyvereket a szomszédságunkba, a szomszédunk pedig ne kémkedjen velünk szemben, a kém pártja pedig ne játsszon cinkelt lapokkal. Mi ezzel a gond? Nem értem.
Téma: Jó hírek (csak erős idegzetűeknek !)
mediator
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. május 17. 14:33 | Sorszám: 486
Nem lenne az ellenzékkel semmi baj, ha szakmailag konstruktív és erkölcsileg tisztességes lenne (úgy nagyobb lenne tagsága is és visszaszorulnának a kormányzati anomáliák is), de sajnos ellenzékünk hemzseg a hazaárulóktól, az erkölcsi nulláktól, a tartás nélküli, tehetségtelen magamutogató alakoktól és díszes társaságuk csak abban látja a térnyerésének szinte egyedüli lehetőségét, mindennel szemben elégedetlenséget szít ami egyáltalán a kormánypártokhoz köthető, miközben képtelen elismerni a tényleges eredményeket (mert azért vannak).
Egy bűzlő, gerinctelen, felelős kormányzásra alkalmatlan sz@rkupac az egész társaság! (Tisztelet a kivételeknek, mert vannak olyanok is!)
mediator
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. május 17. 12:51 | Sorszám: 482
Te is tudod, hogy az istállót csak vasvillával, vesszőseprűvel lehet jól kitakarítani.
mediator
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. május 17. 09:38 | Sorszám: 480
Nem vagyok azonos tiszavirággal, de értem őt, de Téged már nem.
mediator
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. május 17. 09:30 | Sorszám: 477
Befejeznéd végre a személyeskedést?
mediator
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 16. 12:33 | Sorszám: 469
Látom, nem értettél meg a hozzászólásomból semmit. Ez baj, de nem tragédia!
mediator
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 15. 07:53 | Sorszám: 466
Nekem is súlyos gondjaim vannak az oligarchikus törekvésekkel, akármilyen színűek is. Ezek a jelenségek (amikor a gazdasági hatalom keveredik a politikaival és viszont = durván és súlyosan mérgezik a társadalmakat, a világunkat) Úgy gondolom, hogy tiszavirág is hasonlóképpen gondolkozik.

De!

Mióta az új Ptk. szabályozza a "bizalmi vagyonkezelés" intézményét, azóta sokkal árnyaltabb lett a kép. Aki vagyonosnak látszik, nem biztos, hogy a saját vagyonát kezeli, hanem másét, és erről ő nem is köteles beszámolni. Tehát nem oligarcha, hanem csak intéző. Jó lenne ezt először tisztán látni és utána fröcsögni, fröcsögni, fröcsögni...

És aki eltérő, vagy árnyaltabb véleményt fogalmaz meg a zsigeri csahosokkal szemben, azt csak utána rugdosni, fikázni, gyalázni...

mediator
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 13. 09:15 | Sorszám: 461
Igaza van tiszavirágnak: acsarkodás, ugatás, fikázás, hőbörgés kedvéért nem érdemes idejönni. Nekem pl. erre nincs időm. Nagyon, nagyon sajnálom, hogy szétesőben van ez a fórum, ahol valaha nagyon igényes és tartalmas eszmecserék zajlottak teljesen ellentétes véleményű fórumtársak között is.
De a tahóság utat tört magának, mint a világon mindenhol. Miért pont ez a szegmense legyen kivétel?
mediator
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 12. 13:23 | Sorszám: 447
Úristen!!!
Téma: Mellébeszélés, sumákolás
mediator
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 10. 10:30 | Sorszám: 4
A vidám tagság kitermeli, aztán be vannak tárazva.
mediator
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 10. 09:11 | Sorszám: 2
Skandallum!! És még hogy kb. 2000-ig! (valójában 2002-ig)
És Széchenyi nem ismerte!
Téma: Az EU szétesése
mediator
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. május 09. 16:05 | Sorszám: 17
Az EU jelenlegi működési elveinek és politikájának az ellenzését értettem alatta. Ugyanis az is elég lenne, ha a jelenlegi vezetés eltakarodna a p*csába a TTIP-jével együtt, és e mellett lenne egy alapos alapokmány reform.
mediator
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. május 09. 13:38 | Sorszám: 14
Engem azért zártak ki annak idején az Index Fórumról, mert a nemmel szavazást pártoltam. Most sem szavaznék másképp.

Én taktikai okokból nem a kilépésért tüntetnék, hanem az ellenzést hirdetném.
mediator
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. május 05. 11:19 | Sorszám: 6
http://www.origo.hu/nagyvilag/20160504-csehorszagban-nepszavazas-lehet-az-uni ...

Ha a Bizottság elrendeli a kötelező kvótát, vagy a pénzbírságot a kötelező kvótát elutasító országokkal szemben, akkor bizony meg kellene szerveznünk egy EU ellenes tiltakozó tüntetést.
Téma: Láttátok ? ( 5.)
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. április 30. 09:15 | Sorszám: 94
Létezik-e a hivatkozott korábbi határozat, vagy sem?
Külön kell-e választani a kormányzati funkciót a törvényhozástól, vagy sem?
Ha külön kell választani, akkor ugyanezt a pénzt nem hatékonyabb-e felhasználni egy műemlék felújítására, mint egy új épület felépítésére, vagy egy más egyéb, nem műemlék épület átalakítására?
Ha külön költözik a kormányapparátus, akkor hol okoz kevesebb közlekedési akadályt a városban?
Hatékonyabb e egy műemlék épület felújítása, és fenntartása, ha tényleges funkciót adnak neki, azzal szemben, hogy egy felújított műemlékben a felújítás után csak néhány teremőr szunyókál?
Kinek lesz rosszabb, ha a kormányzati adminisztráció a Várba költözik?
Téma: Hallottátok ? ( 5.)
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. április 20. 12:37 | Sorszám: 90
Az a gond, hogy az ilyen című cikkek azt a hamis képzetet keltik az emberekben, hogy egy-egy ilyen egyedi döntés az összes szerződésre kihatással van. Pedig a hatásuk csak nagyon áttételes.
Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében (csak erős idegzetűeknek !)
mediator
Olvasta: 10 | Válasz | 2016. április 15. 08:49 | Sorszám: 581
Akkor Te többet tudsz, mint itt bárki! Áruld el már a részleteket! Hogy is történt ez akkor?
mediator
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. április 14. 12:14 | Sorszám: 574
Nem tudjuk, hogy milyen körülmények között készült a fénykép és miről volt éppen szó. Nagyon valószínű, hogy ez csak egy ad hoc, közbenső, informális beszélgetés lehetett, és nem a hivatalos protokoll része. És ha a felek elmentek teniszezni, azt sem öltönyben tették.
Azt azonban el kell ismerni, hogy a fénykép a napi rugdosódásra mindenképpen alkalmas!
Téma: Tanárok - tüntetés
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. április 13. 14:34 | Sorszám: 67
szegény Pukli...
Téma: Európa jövője
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. április 13. 12:57 | Sorszám: 218
http://www.portfolio.hu/gazdasag/kifakadt_soros_gyorgy_halalos_veszelyben_van ...

A menekültválság költségeivel el akarják hosszú távra eladósítani az EU-t, mert a kamatokon keresztül tudják működtetni a pénzszivattyút.
Téma: Mit mondanánk, mit tennénk a Fidesz politikusai helyében (csak erős idegzetűeknek !)
mediator
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. április 07. 08:57 | Sorszám: 559
Tetszik, amikor a lelkes újságíró a perbeli eljárási nyilatkozatokat személyes párbeszédként tünteti fel: "... és akkor a hajlott korú ügyész szólásra emelkedett és szúrós tekintettel, elfúló hangon közölte a gyöngyöző homlokú, elcsigázott bírónővel, hogy: nem értek egyet a bíróság álláspontjával..."
Tovább ...

Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...