12:12:41
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Blog+
Téma: Rend, őrség
R.András
Olvasta: 2 | Válasz | 2023. augusztus 07. 22:04 | Sorszám: 9
Egy sör valahol, valamikor ?
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2023. augusztus 07. 21:25 | Sorszám: 8
Nem értem.
Évek óta napok, hetek alatt találják meg az elkövetőket. Nem látható?
R.András
Olvasta: 3 | Válasz | 2023. július 31. 20:35 | Sorszám: 7
A rend a földi pokol.
A katonai temető sírkeresztjei.
A földi Mennyországban bájos rendetlenség van !
Rendes Kis
Olvasta: 4 | Válasz | 2012. július 07. 10:24 | Sorszám: 6
.. Harmati Béla ugyanazt az éves beszámolót nyújtotta be a képviselő-testület elé, amit első alkalommal is. Úgy tűnik, a kapitány úr nem vonta le a megfelelő konzekvenciát – tájékoztatta a Magyar Nemzetet Kolovics János (Fidesz), Szigetvár polgármestere. A városvezető hozzátette: az önkormányzat továbbra sem elégedett a város közbiztonságával, problémát jelentenek a térségben a vagyon elleni bűncselekmények (termény-, fa- és fémlopás, betörés), az uzsora és a drog.
Vizsgálat indulhat Szigetváron
mno.hu
Másodszor is elutasította Szigetvár képviselő-testülete a város rendőrkapitányának éves beszámolóját, ezért a dél-baranyai település a megyei főkapitányhoz fordul. Arra
... http://mno.hu/magyar_nemzet_belfoldi_hirei/vizsgalat-indulhat-szigetvaron-108 ...
... www.facebook.com/Elegahazugsagokbol
onodij
Olvasta: 4 | Válasz | 2011. július 18. 09:30 | Sorszám: 5
Csend-, rend-, nyugalom-ban lehet csak élni, dolgozni, gyarapodni... ! Kiváncsian várom mire mennek egymással a rendszaxervezetek meg a Pintyér ÚR !
Rendes Kis
Olvasta: 4 | Válasz | 2011. június 04. 22:27 | Sorszám: 4
Rendes de őrségtelen !
gajo
Olvasta: 4 | Válasz | 2011. június 04. 21:57 | Sorszám: 3
"Rend" ...köhöm, köhöm, -es
mackó
Olvasta: 4 | Válasz | 2011. június 03. 08:18 | Sorszám: 2
Idézet:
bűnözőpárti törvényeink vannak

Sajnos igaza volt!
A bűnözőkkel úgy bánunk, mint a hímestojással!!!
Rendes Kis
Olvasta: 4 | Válasz | 2011. június 02. 21:01 | Sorszám: 1
A "Méhes"-ben összehasonlíthatatlanul jobb a helyzet: ott rendteremtők lehetünk (merthogy, ne felejtsük: ott államalapítók vagyunk !)
Nopersze, a rendet ott sem "mi" teremtjük: azt az Abszolútum teremti, mi "csak" fölfedezzük, megismerjük.
Mindenesetre, hatalmas a könnyebbség, hogy ott senki sem erőltet ránk, ki tudja miféle szempontok alapján eszkábált, tákolt "jog"-rendet !

A másik fölmérhetetlennagy könnyebbség, hogy ott a rendet nem kell "kényszeríteni".
Mert ott a rend "belülről" jön !
Hát nem óriási ?

Rendes Kis
Olvasta: 4 | Válasz | 2011. június 02. 17:34 | Sorszám: 0
Elgondolkoztam:

"Rend" !
A legszebb szavak 1ike !

Rendőr, rendfenntartó, rendteremtő ...
A rendőrök - nem a mostani zúgolódásaikra gondolok, már régóta - elégedetlenek, okkal.
Merthogy nekik a fennálló "jog"-rendet kell őrizniük, az pedig távolról sem tökéletes.

Azt is elmondom, hogy ezt hogyan tudtam meg:
Jó 10 éve ellopódott az autóm.
"Természetesen" nem lett meg (habár a keresésbe - krimibe illő üldözési jelenettel tarkítva - a "Gepárd Kommandó" is besegített).
60 nap + postajárás múlva levelet kaptam az illetékes rendőrkapitányságtól, hogy fáradjak be hozzájuk a nyomozást lezáró jegyzőkönyvért (amellyel mehetek a biztosítóhoz).
Így is tettem, kedves, intelligens őrnagynő fogadott, jól elbeszélgettünk.
Mondom, adok még 1 dobást a rosszfiúknak: veszek még 1 autót, de ha azt is ellopják, rendőrnek állok !
Jót derült rajta, aszondja, ne rendőrnek menjek, hanem törvényhozónak, mert a rendőrség nem a tehetségtelenség miatt hatékonytalan, hanem azért, mert rossz, bűnözőpárti törvényeink vannak ... !
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...